Бургас

Борислав Белчев Йовев

клубове

роден на: 04.08.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран жълтата подводница - ФК ХЕРТА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
n/a не е избран Мон крис - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 11
n/a не е избран жълтата подводница - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 12
n/a не е избран ФК ФОРТУНА - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 13
n/a не е избран жълтата подводница - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 14
n/a не е избран ФК Крайморие - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 16
n/a не е избран жълтата подводница - Лазур Сити НЕДЕЛНА ЛИГА 17
n/a не е избран ДЕЛТУМ - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 18
n/a не е избран ФК ХЕРТА - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 19
n/a не е избран жълтата подводница - Мон крис НЕДЕЛНА ЛИГА 20
n/a не е избран карамел - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 21
n/a не е избран жълтата подводница - ФК ФОРТУНА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
n/a не е избран Адзуро Поморие - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 23
n/a не е избран жълтата подводница - ФК Крайморие НЕДЕЛНА ЛИГА 25
n/a не е избран Лазур Сити - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 26
n/a не е избран жълтата подводница - ДЕЛТУМ НЕДЕЛНА ЛИГА 27
n/a не е избран BURGASSPORT - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
n/a не е избран FC Canarios - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
n/a не е избран жълтата подводница - BURGASSPORT ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
n/a не е избран жълтата подводница - Лазур Сити НЕДЕЛНА ЛИГА 15
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
n/a не е избран Адзуро Поморие - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 16
n/a не е избран жълтата подводница - FC Canarios ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
n/a не е избран BURGASSPORT - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
n/a не е избран жълтата подводница - ФК ФОРТУНА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
n/a не е избран ФУЕГО - Blacksy НЕДЕЛНА ЛИГА 13
n/a не е избран FC Canarios - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 2 18
n/a не е избран ДЕЛТУМ - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 18
n/a не е избран жълтата подводница - Лазур Сити НЕДЕЛНА ЛИГА 2 19
n/a не е избран жълтата подводница - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 19
n/a не е избран жълтата подводница - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 2 17
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 20
n/a не е избран Team Fox - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 2 15
n/a не е избран жълтата подводница - ФК Крайморие НЕДЕЛНА ЛИГА 21
n/a не е избран жълтата подводница - ДЕЛТУМ НЕДЕЛНА ЛИГА 2 16
n/a не е избран жълтата подводница - ДЕЛТУМ НЕДЕЛНА ЛИГА 3
n/a не е избран жълтата подводница - DE ROSSI Турнир на ветераните 8
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - жълтата подводница Турнир на ветераните 9
n/a не е избран жълтата подводница - Воденицата Турнир на ветераните 10
n/a не е избран жълтата подводница - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран Liverpool - жълтата подводница Турнир на ветераните 11
n/a не е избран жълтата подводница - FC WORDS Турнир на ветераните 12
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 7
n/a не е избран ДЕЛТУМ - жълтата подводница Турнир на ветераните 14
n/a не е избран ОПТИМИСТ - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран жълтата подводница - FC WORDS НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран жълтата подводница - МФК ЛАЗУР БУРГАС ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
n/a не е избран BURGASSPORT - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
n/a не е избран жълтата подводница - FC Canarios ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
n/a не е избран МФК ЛАЗУР БУРГАС - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
26-04-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ТРАНСВАГОН 2 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
03-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - Черно Море 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
05-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - ФУЕГО 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
17-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - ФУЕГО 10 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-05-2015 20:00 не е избран .............. - ФУЕГО 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
31-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 9 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
07-06-2015 17:00 не е избран ФУЕГО - ФК Красико Спорт 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
14-06-2015 18:00 не е избран ФУЕГО - БМФ Порт Бургас 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
14-06-2015 21:00 не е избран ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - ФУЕГО 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
21-06-2015 19:00 не е избран ФУЕГО - BSFL 2 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
28-06-2015 17:00 не е избран Перла - ФУЕГО 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
05-07-2015 18:00 не е избран ФУЕГО - карамел 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
07-07-2015 21:00 не е избран Сарафово - ФУЕГО 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
12-07-2015 17:00 не е избран ФУЕГО - ДЕЛТУМ 2 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
14-07-2015 21:00 не е избран Лазур Сити - ФУЕГО 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
19-07-2015 18:00 не е избран ФУЕГО - БУНДЕСТИМ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
23-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - Перла 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
30-08-2015 17:00 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - ФУЕГО 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
06-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - BSFL 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
13-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ФУЕГО 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
27-09-2015 17:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ДЕЛТУМ 2 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
04-10-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 .............. - ФУЕГО 10 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
11-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - FC WORDS BURGAS 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
18-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ФУЕГО 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
25-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ЗИГ-ЗАГ - ФУЕГО 9 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
01-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - БМФ Порт Бургас 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
08-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - ФУЕГО 4 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
10-11-2015 21:30 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - Blacksy 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
15-11-2015 20:15 не е избран карамел - ФУЕГО 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
17-11-2015 21:30 не е избран ФУЕГО - Лазур Сити 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
22-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
10-04-2016 00:00 не е избран ФК ИТО-ГАРД - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - .............. 6 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
24-04-2016 00:00 не е избран Пирне - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
15-05-2016 00:00 не е избран FC Canarios - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
15-05-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - ФУЕГО 10 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
29-05-2016 17:00 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - Лазур Сити 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
05-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ФУЕГО 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
10-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - ФУЕГО 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
19-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФУЕГО 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
26-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - BSFL 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
03-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Зиг-Заг - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
17-07-2016 00:00 не е избран ФУЕГО - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - НЕДЕЛНА ЛИГА 11
26-07-2016 00:00 не е избран ПОМОРИЕ - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
31-07-2016 00:00 не е избран ФУЕГО - OLD BOYS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
07-08-2016 18:00 не е избран Перла - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
23-04-2017 19:00 не е избран МФК Локомотив 2013 - жълтата подводница 11 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 1
30-04-2017 18:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - жълтата подводница 4 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 2
07-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Адзуро Поморие 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 3
14-05-2017 18:00 Каменица Арена - терен 1 Team Fox - жълтата подводница 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 4
21-05-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - OLD BOYS 4 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 5
28-05-2017 18:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 6
04-06-2017 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - ДЕЛТУМ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 7
11-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - МФК Локомотив 2013 5 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 8
18-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Лазур Сити 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 9
25-06-2017 18:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - жълтата подводница 0 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 10
02-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Team Fox 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 11
09-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 12
18-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - жълтата подводница 11 - 5 Лятна Лига 1
25-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - ФК МАШИНИТЕ 4 - 5 Лятна Лига 2
31-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - жълтата подводница 11 - 2 Лятна Лига 3
08-08-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 9 Лятна Лига 4
15-08-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Пирне - жълтата подводница 5 - 4 Лятна Лига 5
03-09-2017 00:00 не е избран жълтата подводница - мон-крис А 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 2 13
10-09-2017 00:00 не е избран ДЕЛТУМ - жълтата подводница отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 2 14
17-09-2017 00:00 не е избран Адзуро Поморие - жълтата подводница 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Team Fox - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
24-09-2017 00:00 не е избран ДЕЛТУМ - жълтата подводница 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - жълтата подводница 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
01-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон-Крис 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
08-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - жълтата подводница 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - FC WORDS 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-10-2017 00:00 не е избран Лазур Сити - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Локомотив 2013 - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-10-2017 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - карамел 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
05-12-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - жълтата подводница 5 - 3 Турнир на ветераните 1
12-12-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 1 - 7 Турнир на ветераните 2
19-12-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Воденицата - жълтата подводница 11 - 1 Турнир на ветераните 3
09-01-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Liverpool 3 - 5 Турнир на ветераните 4
16-01-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - жълтата подводница 7 - 1 Турнир на ветераните 5
30-01-2018 00:00 не е избран жълтата подводница - ДЕЛТУМ 5 - 0 Турнир на ветераните 7
06-02-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - DE ROSSI 5 - 0 Турнир на ветераните 1
13-02-2018 19:00 не е избран ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - жълтата подводница 5 - 3 Турнир на ветераните 2
20-02-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Liverpool 3 - 5 Турнир на ветераните 3
13-03-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - жълтата подводница 8 - 5 Турнир на ветераните 4
20-03-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Воденицата 3 - 4 Турнир на ветераните 5
15-04-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ДЕЛТУМ 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
22-04-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 ARSENAL - жълтата подводница 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
29-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - жълтата подводница 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
13-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - OLD BOYS 1 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
20-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 BURGASSPORT - жълтата подводница 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
27-05-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Адзуро Поморие 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
03-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - жълтата подводница 8 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
10-06-2018 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Мон крис 4 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
24-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - жълтата подводница 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
26-08-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - жълтата подводница 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
02-09-2018 00:00 не е избран жълтата подводница - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
09-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 BURGASSPORT - жълтата подводница 7 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
16-09-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - жълтата подводница 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
23-09-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Адзуро Поморие 6 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
30-09-2018 18:00 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - жълтата подводница 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
07-10-2018 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Лазур Сити 2 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
14-10-2018 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - ДЕЛТУМ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
28-10-2018 00:00 не е избран ARSENAL - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
04-11-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - BURGASSPORT 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
11-11-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - карамел 4 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
18-11-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - жълтата подводница 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
25-11-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - OLD BOYS 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
02-12-2018 17:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - жълтата подводница 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
11-12-2018 00:00 не е избран BURGASSPORT - жълтата подводница 0 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
11-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - BURGASSPORT отложен ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
18-12-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - FC Canarios 4 - 13 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
18-12-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - жълтата подводница - ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
08-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - жълтата подводница 5 - 0 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
17-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - BURGASSPORT 5 - 8 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
22-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - жълтата подводница 7 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
29-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон-Крис 2 - 10 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
12-02-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК Крайморие - жълтата подводница 9 - 12 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
19-02-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - FC Canarios 1 - 4 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
26-02-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - жълтата подводница 6 - 3 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
07-04-2019 17:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ХЕРТА - жълтата подводница 9 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
21-04-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон крис 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
05-05-2019 19:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - жълтата подводница 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
12-05-2019 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - ФК ФОРТУНА 4 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
19-05-2019 18:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - жълтата подводница 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
02-06-2019 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - ФК Крайморие 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
09-06-2019 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - жълтата подводница 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
16-06-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ДЕЛТУМ 2 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
23-06-2019 19:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Лазур Сити 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
30-06-2019 18:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - жълтата подводница 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
01-09-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ФК ФОРТУНА 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
08-09-2019 18:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - жълтата подводница 7 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-09-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - карамел 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
29-09-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - жълтата подводница 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
06-10-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ФК Крайморие 13 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
13-10-2019 00:00 не е избран Лазур Сити - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
20-10-2019 18:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - Адзуро Поморие 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
27-10-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ФОРТУНА - жълтата подводница отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 10
03-11-2019 17:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ДЕЛТУМ 7 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
10-11-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - жълтата подводница 9 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
17-11-2019 17:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон-Крис 12 - 13 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
24-11-2019 17:00 Каменица Арена - терен 2 ФК Крайморие - жълтата подводница 9 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
01-12-2019 18:00 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - жълтата подводница 6 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
03-12-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК Крайморие - жълтата подводница 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
08-12-2019 17:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ФК ФОРТУНА 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
10-12-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-12-2019 17:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - карамел 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 5