Бургас

Найден Николов Тальоков

клубове

роден на: 01.09.1981

години: 38

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 2
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран Адзуро Поморие - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 15
n/a не е избран FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 8
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC Canarios PREMIER LEAGUE 15
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 9
n/a не е избран REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран ОПТИМИСТ - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 24
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 24
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 25
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios PREMIER LEAGUE 2
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - УНИОН Б-С PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - MFC Lazur Burgas PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран ОПТИМИСТ - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран карамел - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
n/a не е избран ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
n/a не е избран Пирне - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 15
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 16
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 1 18
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 19
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Пирне НЕДЕЛНА ЛИГА 1 20
21-04-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
26-04-2015 15:00 Атлетик Арена ОПТИМИСТ - ФК РУСЕ 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Квант 2011 - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
03-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 2 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
05-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 1 - 5 PREMIER LEAGUE 3
12-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
24-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Перла 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
26-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
31-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 9 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
02-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - ДЕЛТУМ 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
07-06-2015 20:00 не е избран ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 1 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
09-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 УНИОН Б-С - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 7 PREMIER LEAGUE 8
14-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - ОПТИМИСТ 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
16-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - карамел 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
21-06-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
21-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - Сарафово 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
23-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 MFC Lazur Burgas - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
28-06-2015 21:00 не е избран карамел - ОПТИМИСТ 1 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
30-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 0 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-07-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
07-07-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Liverpool 8 - 9 PREMIER LEAGUE 5
07-07-2015 21:00 не е избран BSFL - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
12-07-2015 19:00 не е избран ОПТИМИСТ - OLD BOYS 7 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
14-07-2015 20:00 не е избран БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
19-07-2015 20:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
21-07-2015 20:00 не е избран Черно Море - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
26-07-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - ОПТИМИСТ 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
23-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 8 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
25-08-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
30-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - БУНДЕСТИМ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
01-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Квант 2011 5 - 6 PREMIER LEAGUE 13
06-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ОПТИМИСТ 5 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
08-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ отложен PREMIER LEAGUE 14
13-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 9 PREMIER LEAGUE 15
22-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - СИЛВЪР КЛУБ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 16
27-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ОПТИМИСТ 1 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
29-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - ЗИГ-ЗАГ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
04-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 4 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
06-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - СИЛВЪР КЛУБ 9 - 1 PREMIER LEAGUE 18
11-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Перла 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
13-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - MFC Lazur Burgas 1 - 5 PREMIER LEAGUE 19
18-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
20-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 20
20-10-2015 21:00 не е избран карамел - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 20
01-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
03-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 22
08-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ДЕЛТУМ 2 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
10-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
17-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
22-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
24-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
24-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 4 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
20-03-2016 17:00 Игрище зад централна поща ОПТИМИСТ - ШАШ 7 - 3 Група P 3
10-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Лазур Сити 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
12-04-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ПОМОРИЕ 3 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
17-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - ЗИГ-ЗАГ 12 - 7 PREMIER LEAGUE 2
24-04-2016 17:30 не е избран BSFL - ПОМОРИЕ 2 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
03-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 1 - 13 PREMIER LEAGUE 3
08-05-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Мон-Крис 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
08-05-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
10-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 6 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
17-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 2 - 1 PREMIER LEAGUE 5
29-05-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Зиг-Заг 14 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
29-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
31-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
05-06-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - ПОМОРИЕ 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
05-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
07-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - FC Canarios 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
12-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
14-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
19-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
19-06-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - ПОМОРИЕ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
21-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - MFC Lazur Burgas 3 - 4 PREMIER LEAGUE 9
26-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - Победителите 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
26-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - мон-крис А 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
28-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 5 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
03-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ПОМОРИЕ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
05-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Liverpool 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
10-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
10-07-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Пирне 6 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
12-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - OLD BOYS 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
17-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Blacksy 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 Перла - ПОМОРИЕ 4 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - OLD BOYS 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
24-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - ПОМОРИЕ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
26-07-2016 00:00 не е избран ПОМОРИЕ - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
26-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ПОМОРИЕ 10 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
26-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
31-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Пирне 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
30-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - FC WORDS 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
06-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-09-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
11-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ПОМОРИЕ 5 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
13-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
18-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ЗИГ-ЗАГ - ПОМОРИЕ 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
18-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
20-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - DE ROSSI 8 - 2 PREMIER LEAGUE 15
25-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Мон-Крис 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
27-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
02-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ПОМОРИЕ 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
02-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC Canarios 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
04-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 7 - 7 PREMIER LEAGUE 17
09-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 4 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
16-10-2016 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
18-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ДЕЛТУМ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 19
23-10-2016 12:15 Терен 3 - Младежки център ОПТИМИСТ - Блясък 8 - 5 Група B 2
23-10-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ne - ОПТИМИСТ 4 - 5 Група B 3
23-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ФК ИТО-ГАРД 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
25-10-2016 21:00 не е избран MFC Lazur Burgas - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 20
27-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
30-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
30-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - FC Canarios 4 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
01-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 1 - 1 PREMIER LEAGUE 21
06-11-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - ЗИГ-ЗАГ 9 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
06-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
08-11-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
13-11-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 6 PREMIER LEAGUE 18
13-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
13-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ПОМОРИЕ 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
15-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 6 PREMIER LEAGUE 22
20-11-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ОПТИМИСТ - Maska Lens 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - FC WORDS 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
20-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
22-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - ПОМОРИЕ 2 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
27-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
27-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - .............. 4 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
29-11-2016 19:00 не е избран .............. - ПОМОРИЕ 4 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
29-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
04-12-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ИТО-ГАРД - ПОМОРИЕ 1 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
04-12-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
24-01-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ФК ФОРТУНА 2 - 5 Турнир на ветераните 1
31-01-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 Турнир на ветераните 2
07-02-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ПФК Бургас 0 - 5 Турнир на ветераните 3
21-02-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Воденицата 6 - 3 Турнир на ветераните 5
28-02-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 Турнир на ветераните 6
07-03-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Фреш Клима 7 - 5 Турнир на ветераните 7
11-03-2017 12:00 Комплекс Трендафила MПИ - ОПТИМИСТ 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ФОРТУНА - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 3 Турнир на ветераните 8
21-03-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Liverpool 0 - 5 Турнир на ветераните 9
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2017 18:00 Каменица Арена - терен 1 ПФК Бургас - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 Турнир на ветераните 10
04-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 0 - 5 Турнир на ветераните 11
11-04-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Воденицата - СИЛВЪР КЛУБ 1 - 3 Турнир на ветераните 12
18-04-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - DE ROSSI 6 - 3 Турнир на ветераните 13
22-04-2017 18:00 Мини футболно игрище Ботевград VIP Dent - ОПТИМИСТ 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ОПТИМИСТ 6 - 1 FINAL FOUR
23-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 Турнир на ветераните 4
25-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Фреш Клима - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 12 Турнир на ветераните 14
30-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
02-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ 7 - 3 PREMIER LEAGUE 1
07-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - ОПТИМИСТ 2 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
14-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
16-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Адзуро Поморие 8 - 1 PREMIER LEAGUE 2
21-05-2017 18:00 Каменица Арена - терен 1 Пирне - ОПТИМИСТ 5 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
28-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
30-05-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - ФК МАШИНИТЕ 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
04-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
06-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
11-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
18-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
20-06-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 10 - 4 PREMIER LEAGUE 7
25-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Пирне 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
27-06-2017 00:00 не е избран ДЕЛТУМ - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
02-07-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
04-07-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 7 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-07-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ФОРТУНА - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 5 PREMIER LEAGUE 3
11-07-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
29-08-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Liverpool 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
03-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
05-09-2017 00:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
10-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
12-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 10 PREMIER LEAGUE 13
17-09-2017 00:00 не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
19-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - ФК ФОРТУНА 3 - 6 PREMIER LEAGUE 14
24-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - карамел 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
26-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ФК МАШИНИТЕ - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 4 PREMIER LEAGUE 15
30-09-2017 11:00 Атлетик Арена MFC Las Bellas - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 3 ГРУПА D1 1
30-09-2017 13:00 Атлетик Арена ФК Ракета - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 8 ГРУПА D1 1
01-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
01-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
03-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС 1 - 5 PREMIER LEAGUE 16
08-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - жълтата подводница 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
10-10-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-10-2017 12:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев MFC Las Bellas - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 ГРУПА D1 2
14-10-2017 14:00 Мини футболен стадион Димитър Ватев СИЛВЪР КЛУБ - ФК Ракета 0 - 5 ГРУПА D1 2
15-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
17-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 18
22-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 10:00 Игрище Провадия МФК Макао - ОПТИМИСТ 5 - 0 ГРУПА D1 1
22-10-2017 15:00 Игрище Провадия ОПТИМИСТ - Блясък 5 - 0 ГРУПА D1 3
24-10-2017 00:00 не е избран СИЛВЪР КЛУБ - БУНДЕСТИМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 19
28-10-2017 10:00 Каменица Арена СИЛВЪР КЛУБ - ФК Ракета 0 - 5 ГРУПА D1 3
28-10-2017 14:00 Каменица Арена СИЛВЪР КЛУБ - MFC Las Bellas 0 - 5 ГРУПА D1 3
29-10-2017 00:00 не е избран Team Fox - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
31-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 20
07-11-2017 00:00 не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 21
21-11-2017 00:00 не е избран Liverpool - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
02-12-2017 16:00 Градски стадион Несебър МФК Моряците - ОПТИМИСТ 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център ОПТИМИСТ - ФК Кюстендил 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
17-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
24-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC WORDS 6 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-04-2018 14:00 СЦ Арена ФК СТАРО СЕЛО 777 - ОПТИМИСТ 4 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-05-2018 00:00 не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 2 - 1 PREMIER LEAGUE 4
08-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
22-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
22-05-2018 21:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Адзуро Поморие 4 - 1 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2018 12:00 СЦ Арена ОПТИМИСТ - Serdika-Sofia 10 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 10:45 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 9 - 5 PREMIER LEAGUE 8
05-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED 2 - 5 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 6 - 6 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2018 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
19-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
24-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 3
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 7 - 6 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 6 - 7 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 2
04-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 4 - 11 PREMIER LEAGUE 3
11-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон крис 3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
18-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон крис 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
09-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 6 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 8
16-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
23-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
30-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
30-10-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон крис - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 4 PREMIER LEAGUE 10
06-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 3 PREMIER LEAGUE 11
06-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
20-11-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC Canarios 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
27-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 14 PREMIER LEAGUE 6
04-12-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Адзуро Поморие 6 - 6 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - ОПТИМИСТ 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
02-04-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
09-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
16-04-2019 00:00 не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
23-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
30-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
07-05-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
14-05-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
21-05-2019 00:00 не е избран FC WORDS - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
04-06-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 3 - 7 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
18-06-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2019 00:00 не е избран СИЛВЪР КЛУБ - FC WORDS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED 8 - 8 PREMIER LEAGUE 14
27-08-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 15
03-09-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 6 PREMIER LEAGUE 16
10-09-2019 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 3 - 6 PREMIER LEAGUE 17
17-09-2019 00:00 не е избран FC WORDS - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 18
24-09-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 19
01-10-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 20
08-10-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - PREMIER LEAGUE 1
08-10-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - СИЛВЪР КЛУБ 7 - 6 PREMIER LEAGUE 1
15-10-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - FC Canarios 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
22-10-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 8 - 2 PREMIER LEAGUE 3
29-10-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - REAL UNITED 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
05-11-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - СИЛВЪР КЛУБ 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
12-11-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 5 - 10 PREMIER LEAGUE 6