София

Станислав Ангелов Арнаудов

клубове

роден на: 22.09.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Colo Colo - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ESPRIT BRIGADA - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Валяците - Сантяго Бернабеу 7 - 2 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 12:00 не е избран Лидер Надежда - БНС РЕД БУЛС 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Профис 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Plomari Антилопите - Валяците 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Intellect 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
24-09-2014 19:45 не е избран Винпром Пещера - Профис 3 - 6 CHAMPIONSHIP 4
24-09-2014 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-09-2014 20:45 не е избран Профис - DSV България 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
05-10-2014 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-10-2014 21:45 не е избран Валяците - ГОЛ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2014 18:45 не е избран Виста - Профис 2 - 12 CHAMPIONSHIP 6
12-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DEVILS 3 - 9 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 22:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 22:30 не е избран Валяците - МАРАДОНА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 21:45 не е избран Профис - Fusion 10 - 3 CHAMPIONSHIP 7
15-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Римляните - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 19:45 не е избран Skypharm - Профис 4 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 17:00 не е избран FC CRAZY GANG - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2014 21:45 не е избран Профис - Most Wanted 5 - 1 CHAMPIONSHIP 9
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 11
05-11-2014 19:45 не е избран Mondelez - Профис 4 - 4 CHAMPIONSHIP 10
09-11-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Вълците 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2014 21:45 не е избран Профис - Шенкер 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
15-11-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 3 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 0 - 7 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 21:00 не е избран Лозен - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 21:45 не е избран ИНТРАМА - Профис 3 - 9 CHAMPIONSHIP 12
21-11-2014 21:45 не е избран Валяците - Barca 2 - 7 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 19:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2014 20:45 не е избран Профис - ALPHA BANK 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
28-11-2014 21:45 не е избран Besnite - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-12-2014 19:45 не е избран Royal Investments LTD - Профис 1 - 11 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2014 21:45 не е избран Валяците - УЛТРА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 18:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2014 21:45 не е избран Профис - FC EFBET 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2014 19:45 не е избран Eclipse - Профис 5 - 10 CHAMPIONSHIP 1
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 16:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Софийска вода 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
11-01-2015 13:00 не е избран Muphy's - БНС РЕД БУЛС *1 - 1 Група G 1
17-01-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Играчорите 4 - 3 Група G 2
23-01-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 Група G 3
01-02-2015 19:30 ACCEDIA STADIUM MFC Galaxy Sofia - БНС РЕД БУЛС 5 - 7 Група G 4
07-02-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Безнадежните 13 - 2 Група G 5
14-02-2015 15:00 не е избран Валяците - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Профис - Manchester United Bulgaria 9 - 5 CHAMPIONSHIP 3
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 09:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ЦВС 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
04-03-2015 19:45 не е избран Пени Маркет - Профис 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
13-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Валяците - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Drink Team 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
15-03-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 18:00 не е избран Novotel Sofia - БНС РЕД БУЛС 4 - 13 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
24-03-2015 21:45 не е избран Профис - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Валяците - не 8 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2015 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Athletic 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-03-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Профис 8 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран Валяците - Спортинг 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 22:00 не е избран Профис - Fibank 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2015 19:45 не е избран Barca - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Искра Искрец 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-04-2015 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Профис 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Валяците - ГОЛ 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Валяците 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 20:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2015 21:00 не е избран Профис - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2015 20:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Дринк Тийм 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
13-05-2015 22:45 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 21:45 не е избран Валяците - Актавис 1 - 1* PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 21:45 не е избран Супичка - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
17-05-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Изток 2014 - Валяците 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Профис 4 - 11 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - KNOW HOW 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
24-05-2015 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2015 21:45 не е избран Профис - VENDETTA-OLISPED 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 12:00 не е избран Botev City - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
04-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Профис 1 - 8 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Карамелите 9 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
07-06-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2015 00:00 не е избран Speedy-net - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
10-06-2015 21:00 не е избран Профис - Спортинг 0 - 8 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2015 21:45 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 17:00 Комплекс Трендафила VR Group - Валяците 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 11:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 18:00 не е избран Магнус - БНС РЕД БУЛС 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
16-06-2015 19:45 не е избран Вършец - Профис 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-06-2015 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - NIKE team 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
21-06-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 22:30 не е избран Профис - CAM R 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2015 20:45 не е избран Eclipse - Профис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спортист Долни Лозен 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-06-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
05-07-2015 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2015 20:45 не е избран СЕЛ Равно поле - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 Финални плейофи
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 3* Финални плейофи
18-08-2015 20:30 не е избран Majestic - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Финални плейофи
22-08-2015 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели - Финални плейофи
23-08-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2015 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 17:00 Palmsbet stadium Iztok Sofiq - Сборная 2015 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
29-08-2015 18:00 Palmsbet stadium Валяците - АЯКС СОФИЯ 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2015 22:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 10 - 3 CHAMPIONSHIP 2
04-09-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ойрошпед 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
05-09-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-09-2015 21:45 Palmsbet stadium Галакси София - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 5* MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2015 21:00 не е избран Сборная 2015 - Атлетик Редута 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
12-09-2015 22:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-09-2015 19:00 не е избран Белите Якички - БНС РЕД БУЛС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 22:30 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 19:00 не е избран FC CRAZY GANG - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2015 18:45 не е избран Billa - ORBICO BULGARIA 5 - 6 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 16:00 не е избран Сборная 2015 - АС-14 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 4 - 0 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2015 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДСК Банка 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 20:00 не е избран JAGUARES - Сборная 2015 1 - 11 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
14-10-2015 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 18:00 не е избран Сборная 2015 - ФК Баварците 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 09:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 22:00 не е избран ФК Зенит - Сборная 2015 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DELTA 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
27-10-2015 21:45 не е избран Massive - ORBICO BULGARIA 6 - 0 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2015 17:00 не е избран Валяците - Спортинг 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Валяците - Zona C ООД 4 - 6 Група B 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лаос - Валяците 5 - 3 Група B 2
01-11-2015 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2015 22:30 не е избран Сборная 2015 - Аполо СК 6 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2015 22:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
11-11-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 19:00 не е избран Сборная 2015 - АФК Софиянци 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 20:00 не е избран Ugoman - Сборная 2015 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2015 21:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
27-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
28-11-2015 17:00 не е избран Сборная 2015 - Busmanci 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2015 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* CHAMPIONSHIP 15
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 18:45 не е избран E-motion Club - ORBICO BULGARIA *3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
04-12-2015 21:45 не е избран McDonald's - Сборная 2015 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
05-12-2015 00:00 не е избран Валяците - Barca 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 1 - 6 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ИНТРАМА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2015 22:30 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 20:00 не е избран Сборная 2015 - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2015 13:00 не е избран Хищниците - БНС РЕД БУЛС 0 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 18:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2015 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Most Wanted 4 - 3 Група D 1
10-01-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 6 - 2 Група D 1
10-01-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Mladost Team 11 - 1 Група C 1
17-01-2016 10:00 не е избран Сборная 2015 - Сенатор 0 - 6 Група C 2
17-01-2016 11:00 не е избран Blizoo - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 11 Група D 2
17-01-2016 14:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* Група D 2
24-01-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Еконт 61 19 - 0 Група D 3
24-01-2016 15:00 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 3 - 2 Група C 3
24-01-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Blizoo 4 - 4* Група D 3
31-01-2016 16:00 не е избран Сборная 2015 - Футбол Скаут 5 - 0 Група C 4
05-02-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Група D 4
07-02-2016 10:00 не е избран Most Wanted - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 6 Група D 5
07-02-2016 16:00 не е избран Бандата - Сборная 2015 0 - 5 Група C 5
07-02-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Еконт 61 10 - 4 Група D 5
13-02-2016 19:00 Царско село ПФК ЧИЧОВЦИ - Mladost Team 15 - 3 ВТОРА ФАЗА
13-02-2016 20:00 Царско село Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2016 21:00 Царско село Most Wanted - Сборная 2015 5 - 6 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 15:00 Царско село PMP Build Invest - Сборная 2015 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
18-02-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
20-02-2016 18:00 Царско село Академикъ - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 20:45 не е избран Победител - ORBICO BULGARIA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 17
24-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
26-02-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm *7 - 7 CHAMPIONSHIP 7
27-02-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Ugoman 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-02-2016 18:00 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 10:00 не е избран Бохемите - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 22:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2016 18:00 не е избран Бандата - Сборная 2015 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBICO BULGARIA 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 14:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
24-03-2016 22:30 не е избран Сборная 2015 - Атлетик Редута 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2016 17:00 не е избран Busmanci - Сборная 2015 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
26-03-2016 21:00 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 19:00 не е избран Сборная 2015 - Mat Star P 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2016 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
15-04-2016 20:45 не е избран McDonald's - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 13 - 2 CHAMPIONSHIP 8
17-04-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Джовани 4 - 10 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Имитациите 35 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 19:00 не е избран Ян Бибиян - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2016 19:45 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4* PREMIER LEAGUE 9
12-05-2016 22:30 не е избран Белите София - Сборная 2015 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
15-05-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5 PREMIER LEAGUE 11
25-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 6 - 1 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-06-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Fibank 1 - 14 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2016 19:45 не е избран Сборная 2015 - Аполо СК 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 0 - 1 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 20:45 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Сборная 2015 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 14:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ORBICO BULGARIA 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2016 21:45 не е избран Сборная 2015 - Media United 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 22:30 не е избран Сборная 2015 - JAGUARES 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
20-06-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
24-06-2016 00:00 не е избран Сборная 2015 - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
24-06-2016 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
26-06-2016 16:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
02-07-2016 00:00 не е избран Сборная 2015 - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2016 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Seniorite 7 - 1 CHAMPIONSHIP 14
07-07-2016 19:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-07-2016 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 00:00 не е избран Drink Team - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
10-07-2016 17:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-08-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2016 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 2 - 7 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 14:00 не е избран Класа - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 0 - 7 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 11:00 не е избран Seniorite - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
11-09-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 18:30 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
25-09-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
29-09-2016 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 20:45 не е избран formpoint - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
06-10-2016 22:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
14-10-2016 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 13:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 20:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 10:00 Парк Вършец Манастирище 2000 - Валяците 14 - 4 Група M 1
23-10-2016 12:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2016 12:00 Парк Вършец Валяците - Север 5 - 0 Група M 2
23-10-2016 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2016 22:30 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 1 - 6 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
30-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ян Бибиян 3 - 12 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 17:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING 3 - 3* CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 4 - 8 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 8 - 0 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2016 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Пълна Мрежа 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Оптиксорс 8 - 3 CHAMPIONSHIP 11
23-11-2016 21:00 Palmsbet stadium PMP Build Invest - Валяците 8 - 0 PREMIER LEAGUE 9
25-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Валяците - Сердика 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-11-2016 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-11-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 13:00 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 3 - 0 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - ORBICO BULGARIA 2 - 3 CHAMPIONSHIP 13
09-12-2016 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 3 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 21:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
08-01-2017 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Еконт 61 8 - 1 EFBET Лозенец 1
14-01-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Usport.bg 13 - 2 EFBET Лозенец 2
22-01-2017 09:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 EFBET Лозенец 3
28-01-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 4 EFBET Лозенец 4
01-02-2017 21:45 не е избран ПФК 61 - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 11 EFBET Лозенец 5
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
11-02-2017 10:00 Царско село ПФК ЧИЧОВЦИ - Чики Рики *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Quehenberger Logistics 1 - 2 CHAMPIONSHIP 16
24-02-2017 18:45 не е избран Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 21:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2017 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Ян Бибиян 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 2 - 1 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 18:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 5 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2017 18:30 Palmsbet stadium Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 19:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода - MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
03-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
08-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-05-2017 14:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2017 21:00 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 00:00 не е избран Валяците - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
21-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
21-05-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 19:00 не е избран Гетото - БНС РЕД БУЛС 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Пирин Гоце Делчев 11 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
03-06-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
04-06-2017 22:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 19:45 не е избран Вършец - ORBICO BULGARIA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2017 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-06-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ORBICO BULGARIA 10 - 3 CHAMPIONSHIP 11
18-06-2017 14:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-06-2017 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 21:45 не е избран Без напрежение - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2017 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-06-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2017 18:30 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - MFM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Carpe Diem FC - Валяците 4 - 7 PREMIER LEAGUE 11
30-06-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
11-07-2017 21:45 не е избран Валяците* - Гетото* 2 - 2 Група B 1
13-07-2017 20:45 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-07-2017 19:45 не е избран Валяците* - Bauhaus Arena* 13 - 2 Група B 2
25-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ел Сити* - Валяците* 3 - 8 Група B 3
31-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците* - Nike Team* 5 - 0 Група B 4
09-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Локо Вакарел* - Валяците* 1 - 15 Група B 5
15-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Валяците* - Викторио Ленд* 3 - 3* ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
20-08-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК ИХТИМАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Skypharm 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2017 20:00 не е избран Тренто - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС *2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
03-09-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - SPM -ltd 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - Витоша Бистрица 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
27-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 2 - 7 CHAMPIONSHIP 4
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
01-10-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Евромар 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 22:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 00:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 11:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 19:00 не е избран Кралете - БНС РЕД БУЛС 0 - 8 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Гетото 5 - 4 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 6 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 18:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 10:00 Игрище ж.к. Бистрица Самораново - Валяците 5 - 0 ГРУПА A3 1
28-10-2017 14:00 Игрище ж.к. Бистрица Валяците - Пирин 2003 0 - 5 ГРУПА A3 3
29-10-2017 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
03-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-11-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2017 20:00 не е избран Валяците - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 22:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2017 00:00 не е избран Валяците - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
24-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - ORBICO BULGARIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 12
24-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-11-2017 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-11-2017 00:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
09-12-2017 18:00 не е избран МАРАДОНА - Валяците 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
14-12-2017 21:45 Palmsbet stadium Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-12-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-01-2018 22:00 Царско село БНС Ред Булс* - ФК АЛТЕРНАТИВА* 5 - 0 Група A 1
07-01-2018 10:00 Царско село ПФК Чичовци* - Чики рики* 6 - 3 Група C 1
12-01-2018 19:00 Царско село Африка Юнайтед* - БНС Ред Булс* 0 - 1 Група A 2
13-01-2018 21:00 Царско село Ятион* - ПФК Чичовци* 4 - 1 Група C 2
20-01-2018 13:00 не е избран БНС Ред Булс* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 3
20-01-2018 21:00 не е избран ПФК Чичовци* - Лозен Сити* 13 - 5 Група C 3
28-01-2018 00:00 не е избран Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-01-2018 10:00 не е избран БНС Ред Булс* - Петролтех Трейдинг* 3 - 0 Група A 4
28-01-2018 11:00 не е избран Сините* - ПФК Чичовци* 2 - 3 Група C 4
30-01-2018 22:00 Царско село ПФК Чичовци* - Софийска вода* 5 - 0 Група C 5
03-02-2018 20:00 не е избран Приятели* - БНС Ред Булс* 8 - 3 Група A 5
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0 Западна конференция 17
06-02-2018 18:45 Palmsbet stadium Боми Борисов ООД - ORBICO BULGARIA 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
09-02-2018 20:45 Palmsbet stadium Fresh Market* - ПФК Чичовци* 9 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-02-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - БНС Ред Булс* 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
07-03-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ант студио 3 - 3* CHAMPIONSHIP 16
11-03-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2018 19:45 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
16-03-2018 21:45 не е избран Неудобните - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
18-03-2018 10:00 ACCEDIA STADIUM ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПСЖ София 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
27-03-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 2
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
14-04-2018 19:30 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 11 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 18:00 не е избран ФК Искър - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Ант студио - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
22-04-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 5 - 4 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Glaz Trading Troyan 3 - 9 CHAMPIONSHIP 6
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ORBICO BULGARIA 2 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-05-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
11-05-2018 21:45 Palmsbet stadium DELTA - БНС РЕД БУЛС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
16-05-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 CHAMPIONSHIP 11
20-05-2018 20:00 не е избран FC ING - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2018 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
27-05-2018 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Наполи 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Mr.Pizza 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - ГЕОДЕТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-06-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-06-2018 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
02-06-2018 19:00 не е избран Валяците - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 00:00 не е избран No name - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 21:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 00:00 не е избран Валяците - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бирал Мадрид 4 - 1 CHAMPIONSHIP 14
10-06-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Вълците 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
17-06-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
25-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МАРАДОНА 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
01-07-2018 20:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
08-07-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
09-07-2018 00:00 не е избран Валяците - Сердика - PREMIER LEAGUE 1
19-07-2018 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Дружба 5 - 0 Група G 1
23-07-2018 18:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 1 - 1 Група F 1
25-07-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кобра 7 - 5 Група F 2
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
01-08-2018 20:45 не е избран ГОЛ - БНС РЕД БУЛС 3 - 4 Група F 3
06-08-2018 21:00 не е избран Профи Спорт - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 8 Група G 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
07-08-2018 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - A.C.A.B. 8 - 5 Група G 4
12-08-2018 21:45 не е избран IBM - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Група F 5
14-08-2018 21:45 не е избран ВМРО - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Група G 5
20-08-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - FootballScout 4 - 0 Елиминации
20-08-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - MAHARANI 5 - 0 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Елиминации
27-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 7 Елиминации
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
02-09-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2018 21:45 не е избран Валяците - ДЖИ 10 11 - 2 Западна конференция 1
09-09-2018 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 4 - 3 Premier League First 8 1
12-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Ескус Милк 4 - 2 Западна конференция 2
15-09-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-09-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СТЪРШЕЛ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2 Западна конференция 3
01-10-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13 Западна конференция 5
05-10-2018 19:45 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
07-10-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 3 - 2 Premier League First 8 4
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2018 20:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Premier League First 8 5
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
14-10-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 Premier League First 8 6
17-10-2018 20:45 не е избран Сердика - Валяците 4 - 5 Западна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
19-10-2018 19:45 не е избран Кобра - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
26-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 Premier League First 8 3
27-10-2018 19:00 не е избран Бирал Мадрид - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 18:00 не е избран Неудобните - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 8
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
31-10-2018 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Валяците 2 - 0 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 0 - 5 Западна конференция 11
03-11-2018 00:00 не е избран Валяците - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 10
04-11-2018 19:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2018 22:30 не е избран Валяците - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 4
11-11-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 Premier League First 8 10
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 Западна конференция 6
18-11-2018 16:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 2 Premier League First 8 11
18-11-2018 18:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 12
24-11-2018 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 3 - 3 Premier League First 8 12
25-11-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 13
01-12-2018 18:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 Premier League First 8 7
01-12-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Валяците 5 - 0 Западна конференция 15
02-12-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
09-12-2018 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
09-12-2018 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Каталунците Кирчево 3 - 4 Premier League First 8 14
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 13
01-01-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Newton 2
01-01-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Валяците 5 - 0 Западна конференция 13
06-01-2019 12:00 Царско село БНС РЕД БУЛС - България Тим 5 - 3 Newton 1
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран ING - Валяците 5 - 0 Западна конференция 19
25-01-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 Newton 3
26-01-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ДСК Банка 3 - 4 Newton 4
09-02-2019 13:00 не е избран Халифакс - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 Newton 5
17-02-2019 11:00 не е избран PalmsBet - БНС РЕД БУЛС 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ВЕТ Юнайтед 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-03-2019 14:00 не е избран Whiskey United - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-03-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
17-03-2019 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SPM -ltd 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 17:00 не е избран Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
31-03-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
07-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Чики Рики 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
07-04-2019 18:00 ACCEDIA STADIUM Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БНС РЕД БУЛС 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
12-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-05-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
19-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Loko Vakarel 12 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
19-05-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СТЪРШЕЛ 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
02-06-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 9 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Winbet 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
16-06-2019 19:00 не е избран Stomana Industry - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
23-06-2019 16:00 не е избран Жар Голяновци - БНС РЕД БУЛС 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
23-06-2019 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Осма хирургия 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
07-07-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Бандата 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2019 19:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
14-07-2019 21:15 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-08-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
18-08-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
18-08-2019 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
21-08-2019 18:00 не е избран Happy Boys - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
25-08-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
08-09-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SSI 10 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
15-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
20-09-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
25-09-2019 19:00 не е избран FC Aifos - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
28-09-2019 21:00 не е избран ФК Професорите - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
06-10-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Квартала 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
10-10-2019 21:45 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19