София

Йордан Ивайлов Искрев

клубове

роден на: 02.06.1996

години: 24

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
24-08-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
31-08-2014 21:00 Palmsbet stadium НОВИ ХАН - Спортинг 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Белите кончета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2014 12:00 не е избран НОВИ ХАН - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 19:00 Palmsbet stadium Drink Team - Приятели 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Приятели - Fresh Market 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Червена Звезда - Приятели 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-10-2014 11:00 не е избран Приятели - ЦВС 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
05-10-2014 18:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 16:00 не е избран Приятели - Черно тото 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
12-10-2014 21:00 не е избран Белите Якички - НОВИ ХАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК ИХТИМАН 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 18:00 не е избран Mladost Team - Приятели 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Вълците - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 13:00 не е избран НОВИ ХАН - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 22:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
02-11-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-11-2014 16:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-11-2014 12:00 не е избран Приятели - PNG 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2014 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
16-11-2014 16:00 не е избран DELTA - Приятели 2 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
16-11-2014 20:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
23-11-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - НОВИ ХАН 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 18:00 не е избран Приятели - Играчорите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-11-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 21:00 не е избран Кралете - Приятели 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-12-2014 10:00 не е избран Приятели - ФК Редута 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2014 16:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 13:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 16:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-01-2015 11:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Приятели 6 - 5 Група D 1
18-01-2015 10:00 не е избран FK LP SUPER SPORT - Приятели 11 - 18 Група D 2
25-01-2015 12:00 не е избран Приятели - Standard Boys 7 - 1 Група D 3
25-01-2015 20:45 не е избран Приятели - Majestic - Финални плейофи
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
07-02-2015 14:00 не е избран Приятели - White Widow 5 - 0 Група D 5
13-02-2015 20:00 не е избран Приятели - ШОПИТЕ 7 - 1 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 1
15-02-2015 15:00 не е избран Приятели - Белите Якички 2 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 20:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 2
20-02-2015 20:00 не е избран Бохемите - Приятели - ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 3
22-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕВРОПА - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-02-2015 13:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 0 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 15:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 2
14-03-2015 21:45 не е избран НОВИ ХАН - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 09:00 не е избран Fresh Market - Приятели *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
22-03-2015 09:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 14:00 не е избран Приятели - ПФК "61" 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-03-2015 13:00 не е избран Sushi Shef - НОВИ ХАН 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 19:00 не е избран Приятели - MFC Galaxy Sofia 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
18-04-2015 21:45 не е избран Монтевидео - Приятели 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
19-04-2015 18:00 не е избран Хищниците - НОВИ ХАН 1 - 40 MTEL PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 09:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Приятели 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
27-04-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Спортинг 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 14:00 не е избран Приятели - Черно тото 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
12-05-2015 22:45 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 16:00 не е избран Тигрите - Приятели 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
25-05-2015 22:30 не е избран Приятели - Mladost Group 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-05-2015 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 22:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 11:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 14:00 не е избран Loko Vakarel - Приятели 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2015 19:45 не е избран Приятели - Спокойните 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
20-06-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Зебра 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
21-06-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 17:00 не е избран Приятели - Interpol 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-06-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 3 - 17 LEAGUE ONE - LONDON 16
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-07-2015 18:00 не е избран Приятели - Whiskey United 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 18:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - Приятели 2 - 1 Финални плейофи
20-08-2015 20:45 не е избран Приятели - Valencia C.F. 4 - 6 Финални плейофи
22-08-2015 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели - Финални плейофи
23-08-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 22:00 не е избран Спортинг - НОВИ ХАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 10:00 не е избран Intellect - НОВИ ХАН 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2015 22:00 не е избран Приятели - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2015 10:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 11 CHAMPIONSHIP 3
13-09-2015 13:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Sushi Shef 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-09-2015 22:30 не е избран Витоша - Приятели 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
23-09-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM НДП Стрелци - НОВИ ХАН 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 16:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 18:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2015 22:00 не е избран НОВИ ХАН - Вълците 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-10-2015 21:00 не е избран Приятели - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2015 22:30 не е избран ЖИВЕЛИ - НОВИ ХАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-10-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - FC CRAZY GANG 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Приятели 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 12:00 не е избран Приятели - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Зебра - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-11-2015 17:00 не е избран Лозен - Приятели 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2015 22:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 18:00 не е избран Приятели - ФК ИХТИМАН 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
15-11-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 22:00 не е избран Хищниците - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
22-11-2015 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
29-11-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 14:00 не е избран Приятели - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 15
06-12-2015 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2015 00:00 не е избран Приятели - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2016 12:00 не е избран Приятели - Лозен 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2016 21:00 не е избран Приятели - ФК ИХТИМАН 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 10:00 не е избран ING - Приятели 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 13:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 2 - 7 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 16:00 не е избран Класа - Приятели 12 - 6 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 20:00 не е избран Приятели - Seniorite 6 - 13 CHAMPIONSHIP 8
08-05-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 11 - 2 CHAMPIONSHIP 3
29-05-2016 00:00 не е избран Drink Team - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
12-06-2016 17:00 не е избран Приятели - Бохемите 2 - 1 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2016 15:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 13:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
06-07-2016 18:45 не е избран Приятели - El Stars отложен CHAMPIONSHIP 10
07-07-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
10-07-2016 11:00 не е избран Приятели - Вълците 4 - 5 CHAMPIONSHIP 17
21-08-2016 19:00 не е избран Seniorite - Приятели *6 - 6 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 21:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
14-09-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 11:00 не е избран Приятели - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Приятели 4 - 1 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2016 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 0 - 4 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2016 22:30 не е избран Приятели - DELTA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2016 22:00 не е избран Приятели - Ян Бибиян 4 - 17 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2016 13:00 не е избран El Stars - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2016 14:00 не е избран Приятели - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
06-11-2016 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 9 - 3 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2016 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
20-11-2016 17:00 не е избран Вълците - Приятели 3 - 7 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2016 12:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 12:00 не е избран Реал София - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 16:00 не е избран Приятели - LH7 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
19-02-2017 19:00 не е избран Черно Тото - Приятели 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 19:00 не е избран Приятели - Наполи 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Лозен - Приятели 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 2 - 2* CHAMPIONSHIP 5
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2017 15:00 не е избран Приятели - LH7 1 - 1 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2017 19:00 не е избран Реал София - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
21-05-2017 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 20:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 12
14-06-2017 20:45 не е избран Приятели - Пирин Гоце Делчев 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 12:00 не е избран ING - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 00:00 не е избран Приятели - Гетото 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
08-07-2017 18:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 00:00 не е избран Гетото - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 11:00 не е избран Приятели - Stomana Industry 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 21:00 не е избран Лозен - Приятели 8 - 2 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 00:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
29-09-2017 00:00 не е избран Приятели - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 00:00 не е избран Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 13:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 5 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 16:00 не е избран ING - Приятели 8 - 4 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 00:00 не е избран Приятели - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 20:00 не е избран Приятели - ЦВС *3 - 3 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 3 - 4 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 20:00 не е избран Приятели - SPM -ltd 6 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 18:00 не е избран El Stars - Приятели 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 20:00 не е избран Приятели - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
17-12-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 2 - 3 CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 16:00 Царско село Стабилните* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 4 Група H 1
14-01-2018 12:00 не е избран Nike Team* - Стабилните* 2 - 5 Група H 2
21-01-2018 10:00 не е избран Стабилните* - Локо Вакарел* 10 - 3 Група H 3
28-01-2018 10:00 не е избран Лозен* - Стабилните* 0 - 11 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Стабилните* - Фен клуб Нюкасъл България* 6 - 2 Група H 5
10-02-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Кракра Перник* - Стабилните* 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 14:00 не е избран Приятели - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 16:00 не е избран Приятели - DELTA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
18-03-2018 20:00 не е избран Стабилните - Гетото 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
14-04-2018 19:00 не е избран Приятели - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 18:00 не е избран Лозен - Приятели 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2018 21:00 не е избран Играчорите - Стабилните 2 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 00:00 не е избран Приятели - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Лозен Сити 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
28-04-2018 18:00 не е избран Галактико - Приятели 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Стабилните 0 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
11-05-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Стабилните 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 1 CHAMPIONSHIP 10
23-05-2018 19:30 не е избран Стабилните - ФК ЗЕНИТ 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
27-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ЦВС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Амфетико - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 11:00 не е избран Стабилните - Чики Рики 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-06-2018 16:00 не е избран Стабилните - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-06-2018 12:00 не е избран Бирал Мадрид - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2018 14:00 не е избран Real Delivery - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-06-2018 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2018 16:00 не е избран Mladost Team - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 3 CHAMPIONSHIP 5
30-06-2018 18:00 не е избран Стабилните - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-07-2018 15:00 не е избран Приятели - Пеликан 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2018 19:00 не е избран El Stars - Приятели 4 - 0 CHAMPIONSHIP 11
02-09-2018 17:00 не е избран Приятели - Пеликан 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2018 22:00 не е избран Бирал Мадрид - Стабилните 0 - 12 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 00:00 не е избран Стабилните - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
16-09-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 2
30-09-2018 17:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 1 - 0 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2018 22:30 не е избран ЦВС - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 3
07-10-2018 13:00 не е избран Лозен - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 17:00 не е избран Стабилните - Пеликан 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5 CHAMPIONSHIP 6
21-10-2018 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
28-10-2018 16:00 не е избран Кобра - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Стабилните 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2018 00:00 не е избран Кобра - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-11-2018 19:00 не е избран Приятели - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2018 20:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
10-11-2018 18:00 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 11 - 2 CHAMPIONSHIP 7
10-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - ПСЖ София 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Костандово - Стабилните 4 - 7 Югозапад - група B 1
17-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Приятели - Фен клуб Нюкасъл България 6 - 2 Югозапад - група H 1
17-11-2018 15:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Стабилните - Холандците 2 - 5 Югозапад - група B 3
17-11-2018 16:45 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Green Planet - Приятели 4 - 1 Югозапад - група H 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
24-11-2018 19:00 не е избран Приятели - Бирал Мадрид 5 - 1 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2018 18:00 не е избран Приятели - Лозен *5 - 5 CHAMPIONSHIP 11
09-12-2018 14:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2018 19:45 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 0 CHAMPIONSHIP 5
16-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - СТЪРШЕЛ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
31-12-2018 13:00 не е избран Приятели - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
31-12-2018 19:45 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
06-01-2019 10:00 Царско село Приятели - Чики Рики 4 - 1 Bianchi Coffee 1
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Сицилианците* - Стабилните 3 - 7 Пицария Джовани 2
12-01-2019 15:00 не е избран Приятели - Loko Vakarel 13 - 0 Bianchi Coffee 2
19-01-2019 14:00 не е избран Осма хирургия - Приятели 0 - 7 Bianchi Coffee 3
26-01-2019 13:00 не е избран Приятели - Whiskey United 2 - 0 Bianchi Coffee 4
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
09-02-2019 12:00 не е избран Стабилните - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Пицария Джовани 5
10-02-2019 12:00 не е избран ФК Бучино - Приятели 2 - 7 Bianchi Coffee 5
17-02-2019 13:00 не е избран Приятели - България Тим 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран Приятели - FC A.C.A.B - 2018 8 - 4 ВТОРА ФАЗА
01-03-2019 19:00 Царско село Приятели - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
09-03-2019 20:30 не е избран Стабилните - Гробарите Технополис Надежда 10 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 18:00 не е избран Вълците - Приятели 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
17-03-2019 21:00 не е избран Бандата - Стабилните 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 17:00 не е избран Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
24-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Устрем 16 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
28-03-2019 19:00 не е избран Приятели - Малинките 2 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
28-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Мургаш 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 17:00 не е избран SSI - Стабилните 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
31-03-2019 20:00 не е избран Неудобните - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 18:00 не е избран SPM -ltd - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-04-2019 19:00 не е избран ФК Мургаш - Приятели 3 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
04-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
07-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Хищниците 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
11-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
14-04-2019 18:00 Терен 2 - Младежки център Приятели - АФК Гробарите 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 8 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Илюминати - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
20-04-2019 21:00 не е избран Стабилните - Вълците 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
25-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - FORZA MILAN 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
25-04-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Илюминати *3 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Ел Пасо 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран Малинките - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - SPM -ltd 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
02-05-2019 19:00 не е избран Приятели - El Stars 0 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
02-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
09-05-2019 19:00 не е избран Приятели - FORZA MILAN 10 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
09-05-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
10-05-2019 21:45 не е избран Стабилните - Неудобните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
12-05-2019 17:00 не е избран Приятели - SSI 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
16-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
18-05-2019 20:00 не е избран Хищниците - Стабилните 4 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-05-2019 18:00 не е избран Приятели - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-05-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
23-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Стабилните - Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
30-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Ел Пасо - Приятели 5 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
02-06-2019 16:00 не е избран Приятели - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
08-06-2019 12:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Приятели - Атлетико 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-06-2019 17:00 не е избран Приятели - Happy Boys 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-06-2019 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
23-06-2019 17:00 не е избран Winbet - Стабилните 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
30-06-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
30-06-2019 17:00 не е избран Стабилните - Happy Boys 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 19:00 не е избран Стабилните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2019 18:00 не е избран Приятели - Квартала 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-07-2019 18:15 не е избран Стабилните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-07-2019 18:15 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-08-2019 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-08-2019 19:00 не е избран Приятели - Winbet 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
08-08-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
18-08-2019 20:00 не е избран Стабилните - Лозен 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-08-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 17:00 не е избран Приятели - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-09-2019 18:00 не е избран Приятели - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
01-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
01-09-2019 19:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
08-09-2019 17:00 не е избран Квартала - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
11-09-2019 19:30 не е избран Стабилните - Stomana Industry 10 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
01-10-2019 21:45 не е избран Стабилните - ФК Професорите 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20