София

Георги Дойчинов Йонев

клубове

роден на: 10.04.1993

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 19:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Хищниците 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2014 21:00 Palmsbet stadium НОВИ ХАН - Спортинг 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран НОВИ ХАН - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 15:00 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК ИХТИМАН 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 18:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 21:00 не е избран Белите Якички - НОВИ ХАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2014 22:00 не е избран Вълците - ФК Керамик 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ФК Керамик - Лозен 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК ИХТИМАН 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Вълците - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Verso Travel - ФК Керамик 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 13:00 не е избран НОВИ ХАН - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-11-2014 16:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-11-2014 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
16-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - НДП Стрелци 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2014 20:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
23-11-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - НОВИ ХАН 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-11-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
07-12-2014 16:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 16:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 16:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-02-2015 20:00 не е избран Skypharm - ФК Керамик 0 - 11 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
16-02-2015 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
20-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 6 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
22-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 21:45 не е избран НОВИ ХАН - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2015 21:45 не е избран Sushi Shef - ФК Керамик 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 09:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - Белите Якички 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 12:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 13:00 не е избран Sushi Shef - НОВИ ХАН 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 18:00 не е избран Хищниците - НОВИ ХАН 1 - 40 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 6 - 6* MTEL PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Спортинг 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 10:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2015 22:45 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-05-2015 22:45 не е избран ФК Керамик - НДП Стрелци 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-05-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2015 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Зебра 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
21-06-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 13:00 не е избран Verso Travel - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 19:45 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-07-2015 18:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2015 18:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Sushi Shef 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-08-2015 22:00 не е избран Спортинг - НОВИ ХАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 10:00 не е избран Intellect - НОВИ ХАН 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 5 - 5* MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2015 22:30 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Керамик 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Керамик - FC CRAZY GANG 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-09-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Sushi Shef 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Керамик 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
23-09-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM НДП Стрелци - НОВИ ХАН 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 18:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2015 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Керамик - Zona C ООД 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 22:00 не е избран НОВИ ХАН - Вълците 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2015 22:30 не е избран ЖИВЕЛИ - НОВИ ХАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-10-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - FC CRAZY GANG 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Зебра - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 17:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2015 22:30 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-11-2015 18:00 не е избран ФК Керамик - Intellect 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2015 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2015 22:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
15-11-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2015 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-11-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-12-2015 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2015 22:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Керамик 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-02-2016 19:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 17:00 не е избран ФК Керамик - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Керамик 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 22:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 10:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 14:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-06-2016 22:30 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 21:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Керамик - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
28-08-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-09-2016 20:45 не е избран Неудобните - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-09-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2016 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Керамик - ЖИВЕЛИ 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 Група O 1
22-10-2016 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Керамик - Maska Lens 0 - 5 Група O 2
23-10-2016 15:00 не е избран Класа - ФК Керамик 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2016 10:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 18:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
26-02-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ФК Керамик - Хищниците 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Софийска вода - ФК Керамик 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 21:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-04-2017 21:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-04-2017 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Неудобните - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-05-2017 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - ФК ИХТИМАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM БЕСНИТЕ - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-06-2017 17:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
09-07-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-07-2017 20:45 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 17:00 не е избран Софийска вода - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 21:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Ян Бибиян *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2017 19:45 Palmsbet stadium Неудобните - ФК Керамик 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
29-10-2017 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2017 13:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Керамик - MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 20:00 не е избран Стабилните - Гетото 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
21-03-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - ING 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 21:45 не е избран MAHARANI - ФК Керамик 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-04-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 21:00 не е избран Играчорите - Стабилните 2 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Лозен Сити 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
01-05-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Стабилните 0 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
11-05-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Стабилните 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Milky Group Bio 0 - 8 PREMIER LEAGUE 7
23-05-2018 19:30 не е избран Стабилните - ФК ЗЕНИТ 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
29-05-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Керамик 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:45 не е избран ФК Керамик - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 11:00 не е избран Стабилните - Чики Рики 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-06-2018 16:00 не е избран Стабилните - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-06-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-06-2018 14:00 не е избран Real Delivery - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 9 PREMIER LEAGUE 8
17-06-2018 16:00 не е избран Mladost Team - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2018 22:30 не е избран ВЕТ Юнайтед - ФК Керамик 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
30-06-2018 18:00 не е избран Стабилните - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
03-07-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ФК Керамик 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
02-09-2018 22:00 не е избран Бирал Мадрид - Стабилните 0 - 12 CHAMPIONSHIP 1
11-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Bamboo Beach - ФК Керамик 2 - 3 Източна конференция 2
16-09-2018 00:00 не е избран Стабилните - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
24-09-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - ГЕОДЕТ 10 - 0 Източна конференция 3
26-09-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 5 Източна конференция 4
02-10-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 5
02-10-2018 22:30 не е избран ЦВС - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 3
07-10-2018 13:00 не е избран Лозен - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
14-10-2018 17:00 не е избран Стабилните - Пеликан 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0 Източна конференция 7
21-10-2018 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
24-10-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - ФК Керамик 0 - 5 Източна конференция 8
28-10-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Стабилните 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 5 - 3 Източна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Кобра - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
04-11-2018 20:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2018 21:45 не е избран PalmsBet - ФК Керамик 3 - 7 Източна конференция 10
10-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - ПСЖ София 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
13-11-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - iSTYLE 6 - 1 Източна конференция 11
17-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Костандово - Стабилните 4 - 7 Югозапад - група B 1
17-11-2018 15:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Стабилните - Холандците 2 - 5 Югозапад - група B 3
18-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Maska Lens - ФК Керамик 0 - 0 Югозапад - група F 1
18-11-2018 14:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Югозапад - група F 3
25-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
27-11-2018 21:45 Palmsbet stadium ФК Керамик - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 Източна конференция 13
01-12-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 15
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ФК Керамик 5 - 6 Източна конференция 14
09-12-2018 14:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
16-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - СТЪРШЕЛ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Сицилианците* - Стабилните 3 - 7 Пицария Джовани 2
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
09-02-2019 12:00 не е избран Стабилните - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Пицария Джовани 5
11-02-2019 00:00 не е избран ФК Керамик - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 19
11-02-2019 20:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - ФК Керамик 1 - 2 Източна конференция 18
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2 Източна конференция 17
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
27-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ФК Керамик 2 - 5 Източна конференция 16
09-03-2019 20:30 не е избран Стабилните - Гробарите Технополис Надежда 10 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 21:00 не е избран Бандата - Стабилните 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
19-03-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Устрем 16 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Мургаш 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
28-03-2019 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 17:00 не е избран SSI - Стабилните 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
02-04-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2019 19:00 не е избран FORZA MILAN - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
04-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
11-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
11-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Ел Пасо 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
18-04-2019 19:00 не е избран Малинките - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Илюминати - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
20-04-2019 21:00 не е избран Стабилните - Вълците 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
23-04-2019 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ФК Керамик 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - FORZA MILAN 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
25-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Мургаш 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Ел Пасо 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Атлетико 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
01-05-2019 19:00 не е избран Малинките - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - SPM -ltd 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
02-05-2019 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
02-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
07-05-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Тяло пречиш ми 6 - 6 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
09-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
10-05-2019 21:45 не е избран Стабилните - Неудобните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
13-05-2019 20:45 не е избран Intellect - ФК Керамик 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2019 19:00 не е избран ФК Илюминати - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
16-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
18-05-2019 20:00 не е избран Хищниците - Стабилните 4 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
21-05-2019 21:45 не е избран ФК Керамик - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Стабилните - Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
29-05-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - ФК Керамик 6 - 4 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2019 16:00 не е избран Приятели - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-06-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - ФК Керамик 6 - 2 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
23-06-2019 17:00 не е избран Winbet - Стабилните 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
24-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2019 17:00 не е избран Стабилните - Happy Boys 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 19:00 не е избран Стабилните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
02-07-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 4 - 0 PREMIER LEAGUE 12
04-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Керамик 3 - 5 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2019 18:15 не е избран Стабилните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-08-2019 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-08-2019 20:00 не е избран Стабилните - Лозен 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
08-09-2019 17:00 не е избран Квартала - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
11-09-2019 19:30 не е избран Стабилните - Stomana Industry 10 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
01-10-2019 21:45 не е избран Стабилните - ФК Професорите 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20