София

Симеон Бисеров Борисов

клубове

роден на: 02.06.1989

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 19:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Неудобните - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-10-2014 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 11:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 14:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 18:00 не е избран Белите Якички - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-11-2014 09:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-11-2014 13:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2014 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-12-2014 15:00 не е избран Малки Страсти - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 17:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 20:00 не е избран DXC.technology - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
22-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Белите Якички - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-03-2015 22:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
30-03-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Бодигард 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 14:00 Зала "Декотекс" Бодигард - Малки Страсти 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2015 22:45 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 14:00 не е избран БАЛКАН - Малки Страсти 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 12:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Малки Страсти 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 18:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Great Wall - Ловеч 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 09:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-06-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 15:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-08-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 11:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-10-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-11-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СТЕНИМАХОС 8 - 1 Група F 1
01-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СБОРНАЯ 4 - 0 Група F 1
03-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
07-11-2015 22:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 14:00 Игрище Арена Малки Страсти - СБОРНАЯ 1 - 1 Група F 2
08-11-2015 17:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Малки Страсти 1 - 3 Група F 2
12-11-2015 16:00 не е избран Sushi Shef - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
12-11-2015 22:30 не е избран Спортинг - Малки Страсти 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НДП Стрелци 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
29-11-2015 11:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Малки Страсти 8 - 0 Група F 3
29-11-2015 14:00 Парк Арена СТЕНИМАХОС - Малки Страсти 0 - 5 Група F 3
06-12-2015 19:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните - MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2015 21:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
25-02-2016 21:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ФК Пекарни ванилия 10 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 20:45 не е избран Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2016 21:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - ШПОРИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 14:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 18:00 не е избран Ugoman - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 21:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Бандата 4 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Малки Страсти 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2016 17:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Busmanci 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Нюкасъл 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2016 22:30 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - ФК Пекарни ванилия 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
23-04-2016 18:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 12:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
04-05-2016 21:45 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - .............. 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 22:30 не е избран Mat Star P - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-05-2016 21:45 не е избран ФК Пекарни ванилия - McDonald's 9 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 17:00 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - Малки Страсти 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 18:00 не е избран Имитациите 35 - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-06-2016 21:45 не е избран Атлетик Редута - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
04-06-2016 20:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-06-2016 00:00 не е избран Santos - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 13:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-06-2016 00:00 не е избран Аполо СК - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
25-06-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - SWISSPORT 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-07-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-07-2016 00:00 не е избран Сборная 2015 - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 22:00 не е избран Малки Страсти - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 19:45 не е избран Неудобните - Малки Страсти 5 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 15
08-07-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - JAGUARES 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
24-08-2016 19:45 не е избран Малки Страсти - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 21:45 не е избран Santos - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
07-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 19:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Торпедо-София 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 20:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Наполи 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-10-2016 22:30 не е избран Белите София - ФК Пекарни ванилия 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
15-10-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
22-10-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 Група O 1
22-10-2016 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ Maska Lens - Малки Страсти 2 - 5 Група O 3
22-10-2016 20:30 не е избран The "Mannschaft" - ФК Пекарни ванилия 8 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
29-10-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Орлите 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-11-2016 00:00 не е избран Ultras Team - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - Неудобните 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ne 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-11-2016 10:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 17:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 00:00 не е избран Бандата - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 00:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2016 19:45 не е избран McDonald's - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2016 19:00 не е избран Класа - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2017 16:00 Царско село Малки Страсти - Whiskey United 9 - 0 EFBET Красно село 1
15-01-2017 16:00 не е избран Играчорите - Малки Страсти 2 - 9 EFBET Красно село 2
22-01-2017 14:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните 0 - 1 EFBET Красно село 3
28-01-2017 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Малки Страсти 0 - 2 EFBET Красно село 4
05-02-2017 14:00 не е избран Малки Страсти - Скара бира 8 - 1 EFBET Красно село 5
08-02-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
26-02-2017 21:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2017 00:00 не е избран Интер Клуб България - ПСЖ София 5 - 0 Premier League 1
11-03-2017 16:00 СЦ Берое - открито Малки Страсти - FC WORDS 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 13:00 Palmsbet stadium Неудобните - Малки Страсти 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2017 21:00 не е избран Интер Клуб България - Фен клуб Милан България 14 - 1 Premier League 3
26-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 21:00 не е избран Интер Клуб България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 8 - 1 Premier League 4
29-03-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Manastirishte 2000 - Малки Страсти 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:00 не е избран Фен клуб Бърнли България - Интер Клуб България 0 - 6 Premier League 5
08-04-2017 19:30 не е избран Малки Страсти - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-04-2017 00:00 Palmsbet stadium Интер Клуб България - Челси България отложен Premier League 6
20-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ОПТИМИСТ 6 - 1 FINAL FOUR
25-04-2017 00:00 не е избран Интер Клуб България - Фен клуб Нюкасъл България 5 - 0 Premier League 7
01-05-2017 21:00 не е избран Интер Клуб България - Ювентус България 6 - 2 Premier League 8
11-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 21:00 не е избран Фен клуб Арсенал България - Интер Клуб България 1 - 11 Premier League 10
21-05-2017 16:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 21:00 не е избран Галатасарай България - Интер Клуб България 2 - 17 Premier League 11
24-05-2017 14:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 17:00 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2017 21:00 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Интер Клуб България 0 - 5 Premier League 2
30-05-2017 21:00 не е избран Интер Клуб България - Манчестър Юнайтед България 5 - 6 Premier League 9
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-06-2017 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-07-2017 21:00 не е избран DELTA - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
20-08-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Вълците 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - DELTA 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-09-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Неудобните - Малки Страсти 5 - 6 ГРУПА A2 1
30-09-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Малки Страсти 3 - 3 ГРУПА A2 1
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Ян Бибиян 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-10-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 13 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-10-2017 10:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Малки Страсти 0 - 2 ГРУПА A2 2
14-10-2017 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Малки Страсти - Zona C ООД 6 - 2 ГРУПА A2 2
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - Полиграфия Инфо 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Без напрежение - Северозапад 1 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Неудобните 5 - 0 ГРУПА A2 3
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Zona C ООД 5 - 0 ГРУПА A2 3
04-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 19:00 не е избран Valencia C.F. - Малки Страсти 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 20:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2017 15:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 18:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
17-12-2017 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 16:00 Царско село Стабилните* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 4 Група H 1
13-01-2018 12:00 Царско село Фен клуб Нюкасъл България* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 14 Група H 2
21-01-2018 22:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Nike Team* 8 - 1 Група H 3
27-01-2018 22:00 не е избран Локо Вакарел* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 13 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лозен* 13 - 3 Група H 5
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
10-02-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - БНС Ред Булс* 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран Левски Паталеница* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 0 - 1 ВТОРА ФАЗА
17-02-2018 17:00 не е избран Кракра Перник* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 17:00 не е избран Витоша Бистрица* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
22-02-2018 20:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лазур Свети Влас* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
16-03-2018 20:45 не е избран Малки Страсти - ФК Бучино 9 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2018 21:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Малки Страсти 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - Малки Страсти 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
19-05-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-05-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Лазур Свети Влас 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2018 00:00 не е избран No name - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-06-2018 18:30 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 00:00 не е избран FC ING - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 14:00 не е избран Хлапетата - Малки Страсти 1 - 5 F5WC - Group B 1
09-06-2018 16:00 не е избран Малки Страсти - Seventy Sixers 3 - 0 F5WC - Group B 3
09-06-2018 17:00 не е избран Бристол Роувърс* - Малки Страсти 1 - 7 F5WC - Eliminations
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Вълците 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2018 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-07-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-07-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Неудобните - Малки Страсти 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
01-09-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Наполи 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 4
02-09-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 Premier League First 8 1
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
16-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 6
03-10-2018 22:30 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 2
05-10-2018 19:45 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
13-10-2018 19:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните 4 - 1 Premier League First 8 5
14-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 5 - 0 Premier League First 8 6
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 1 Северозапад - МФК Средногорец (Златица) 13 - 1 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
21-10-2018 13:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 2 - 4 Premier League First 8 7
26-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 Premier League First 8 3
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
05-11-2018 22:30 не е избран Малки Страсти - Каталунците Кирчево 4 - 1 Premier League First 8 9
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
11-11-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 Premier League First 8 10
25-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 3 - 8 Premier League First 8 12
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
09-12-2018 15:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 14
23-12-2018 15:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 8
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 17
06-01-2019 12:00 Царско село Магьосниците - Витоша Бистрица 1 - 3 Imperia online 1
09-01-2019 00:00 Царско село Северозапад - FK Kafana Stefanovic 10 - 5 Пицария Джовани 1
12-01-2019 16:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Магьосниците 3 - 3 Imperia online 2
26-01-2019 14:00 не е избран Магьосниците - Paysafe 5 - 1 Imperia online 4
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 Западна конференция 19
03-02-2019 12:30 не е избран Магьосниците - Столичен Авто Транспорт 5 - 4 Imperia online 3
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
10-02-2019 10:00 не е избран ФК Устрем - Магьосниците 3 - 10 Imperia online 5
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 14:00 не е избран Магьосниците - SSI 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1* ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
28-02-2019 21:45 Царско село Milky Group Bio - Магьосниците 3 - 4 ВТОРА ФАЗА
19-03-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Магьосниците 2 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-03-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Малки Страсти 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Вършец 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
03-04-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - DXC.technology 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Малки Страсти 0 - 10 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2019 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ФК Керамик 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Малки Страсти 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
21-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2019 21:45 не е избран Малки Страсти - Африка Юнайтед 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2019 20:45 не е избран Малки Страсти - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
25-06-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
01-07-2019 19:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-07-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 16
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17