-

Dimitur Iuriev Georgiev

клубове

роден на: 04.08.1994

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
19-10-2014 12:00 не е избран Север - Черното Лале 1 - 1 Аматьорска футболна лига 1
26-10-2014 14:20 не е избран Микроак - Север 3 - 4 Аматьорска футболна лига 2
02-11-2014 15:30 не е избран Север - Племакс 4 - 3 Аматьорска футболна лига 3
23-11-2014 16:40 не е избран Север - Мургаш Врачеш 2 - 1 Аматьорска футболна лига 6
30-11-2014 12:00 не е избран Ред Хартс - Север 3 - 3 Аматьорска футболна лига 7
07-12-2014 12:00 не е избран Север - Даката Юнайтед 7 - 1 Аматьорска футболна лига 8
14-12-2014 15:30 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Север 2 - 1 Аматьорска футболна лига 9
21-12-2014 13:10 не е избран Север - Сенсата 8 - 1 Аматьорска футболна лига 10
28-12-2014 14:20 не е избран Изток 2014 - Север 2 - 2 Аматьорска футболна лига 11
04-01-2015 12:00 не е избран Север - Бичкиите 5 - 2 Аматьорска футболна лига 12
11-01-2015 14:20 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Север 8 - 2 Аматьорска футболна лига 13
25-01-2015 16:40 не е избран Север - Изток 2014 3 - 5 Аматьорска футболна лига 14
01-02-2015 13:10 не е избран Север - Ред Хартс - Аматьорска футболна лига 15
08-02-2015 14:20 не е избран Микроак - Север - Аматьорска футболна лига 16
15-02-2015 14:20 не е избран Север - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 17
22-02-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Север - Аматьорска футболна лига 18
01-03-2015 13:10 не е избран Север - Даката Юнайтед - Аматьорска футболна лига 19
08-03-2015 14:20 не е избран Сенсата - Север - Аматьорска футболна лига 20
15-03-2015 12:00 не е избран Север - Бате Борисов (Трудовец) - Аматьорска футболна лига 21
22-03-2015 13:10 не е избран Племакс - Север - Аматьорска футболна лига 22
29-03-2015 12:00 не е избран Север - Бичкиите - Аматьорска футболна лига 23
29-03-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Север 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-10-2016 12:00 Парк Вършец Валяците - Север 5 - 0 Група M 2
23-10-2016 15:00 Парк Вършец Север - Манастирище 2000 0 - 5 Група M 3
08-10-2017 12:00 Парк Вършец ФК "Фантастико" Враца - ПРЕСЛАВ 6 - 0 ГРУПА B3 1
08-10-2017 16:00 Парк Вършец ПРЕСЛАВ - SUTHERLAND 8 - 7 ГРУПА B3 3
25-03-2018 14:00 ACCEDIA STADIUM Кимакс Юнайтед - ПРЕСЛАВ 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2018 21:00 ACCEDIA STADIUM ПРЕСЛАВ - Героична Куба 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - ФК"ПАНТЕРА" 3 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
01-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - ФК"EKOFRUT" 7 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
10-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - Kozaro 1 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
17-07-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - Kozaro 4 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5