Бургас

Николай Митков Маяков

клубове

роден на: 24.04.1970

години: 49

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран Лазур Свети Влас - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран REAL UNITED - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран FC WORDS - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран Лазур Свети Влас - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 15
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран FC WORDS - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - FC Canarios PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран FC Canarios - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Адзуро Поморие - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - FC WORDS PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран REAL UNITED - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 24
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 25
n/a не е избран Лазур Свети Влас - FC WORDS PREMIER LEAGUE 25
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран FC Canarios - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран REAL UNITED - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран FC WORDS - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран FC Canarios - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран УНИОН Б-С - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - УНИОН Б-С PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран Лазур Свети Влас - карамел PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран FC WORDS - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ Турнир на ветераните 8
n/a не е избран ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - жълтата подводница Турнир на ветераните 9
n/a не е избран ДЕЛТУМ - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ Турнир на ветераните 10
n/a не е избран ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - DE ROSSI Турнир на ветераните 11
n/a не е избран Воденицата - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ Турнир на ветераните 13
n/a не е избран ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - Liverpool Турнир на ветераните 14
21-04-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 4 PREMIER LEAGUE 1
21-04-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Лазур Свети Влас 2 - 2 PREMIER LEAGUE 1
26-04-2015 15:00 Игрище зад централна поща ПОБЕДА БУРГАС - Pobeda 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC Canarios 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
28-04-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - FC WORDS 6 - 2 PREMIER LEAGUE 2
05-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ПОБЕДА БУРГАС 1 - 5 PREMIER LEAGUE 3
05-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 1 - 5 PREMIER LEAGUE 3
12-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
12-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 Квант 2011 - Лазур Свети Влас 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
17-05-2015 18:00 Зала "Декотекс" Фитони - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - Лазур Свети Влас 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Квант 2011 - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 5 PREMIER LEAGUE 6
02-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Liverpool 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
02-06-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ЗИГ-ЗАГ 6 - 7 PREMIER LEAGUE 7
09-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
09-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
16-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ДЕЛТУМ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-06-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - УНИОН Б-С 10 - 3 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 УНИОН Б-С - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 8 PREMIER LEAGUE 10
23-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - Лазур Свети Влас 3 - 6 PREMIER LEAGUE 10
30-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 1 PREMIER LEAGUE 11
30-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - карамел 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
25-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 11 - 2 PREMIER LEAGUE 12
25-08-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - MFC Lazur Burgas 3 - 2 PREMIER LEAGUE 12
01-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 10 PREMIER LEAGUE 13
01-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 0 - 8 PREMIER LEAGUE 13
08-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - FC Canarios 9 - 5 PREMIER LEAGUE 14
08-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ отложен PREMIER LEAGUE 14
15-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 9 PREMIER LEAGUE 15
15-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - Квант 2011 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
22-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
29-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - Квант 2011 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
06-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Лазур Свети Влас 2 - 13 PREMIER LEAGUE 18
06-10-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 6 PREMIER LEAGUE 18
20-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 20
20-10-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - ПОБЕДА БУРГАС 2 - 3 PREMIER LEAGUE 20
27-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 0 - 2 PREMIER LEAGUE 21
27-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - ЗИГ-ЗАГ 13 - 6 PREMIER LEAGUE 19
03-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - Liverpool 7 - 3 PREMIER LEAGUE 17
03-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ДЕЛТУМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 19
03-11-2015 21:00 не е избран карамел - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 22
06-03-2016 14:00 Градски стадион КАТАЛУНЦИТЕ - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 1 Група H 1
20-03-2016 00:00 не е избран ПОБЕДА БУРГАС - КАТАЛУНЦИТЕ 5 - 0 Група H 3
12-04-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - Лазур Свети Влас 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
12-04-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 1
19-04-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - REAL UNITED 0 - 4 PREMIER LEAGUE 2
19-04-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - FC WORDS 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
29-04-2016 00:00 Спортен комплекс Шампиони Лазур Свети Влас - ШАШ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-04-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - ПОБЕДА БУРГАС 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
03-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Лазур Свети Влас 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
10-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - REAL UNITED 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2016 12:00 Каменица Арена ПОБЕДА БУРГАС - СИНИ ОРЛИ 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
17-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 2 - 1 PREMIER LEAGUE 5
31-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС 13 - 8 PREMIER LEAGUE 6
31-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Лазур Свети Влас 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
04-06-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - КУРШУМИТЕ 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
21-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ДЕЛТУМ 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
21-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
28-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
28-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 6 - 6 PREMIER LEAGUE 10
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 6 - 2 FINAL FOUR 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - Лазур Свети Влас 0 - 0 FINAL FOUR 3
05-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
05-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ДЕЛТУМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-08-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC Canarios 7 - 13 PREMIER LEAGUE 7
30-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Liverpool 9 - 7 PREMIER LEAGUE 12
30-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
06-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 8 - 6 PREMIER LEAGUE 13
06-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ПОБЕДА БУРГАС 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
13-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - Liverpool 8 - 6 PREMIER LEAGUE 14
20-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 3 PREMIER LEAGUE 15
20-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС - Лазур Свети Влас 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - ЗИГ-ЗАГ 2 - 1 PREMIER LEAGUE 16
27-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
04-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - DE ROSSI 6 - 1 PREMIER LEAGUE 17
04-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
11-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 6 - 4 PREMIER LEAGUE 18
18-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
25-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 20
25-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - FC Canarios 1 - 5 PREMIER LEAGUE 20
30-10-2016 11:00 Игрище зад централна поща Лазур Свети Влас - ГРЪНЧАРИТЕ 5 - 0 Група D 1
30-10-2016 14:00 Комплекс Трендафила ПОБЕДА БУРГАС - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 4 Група C 2
30-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СИНИ ОРЛИ - Лазур Свети Влас 4 - 6 Група D 2
30-10-2016 17:00 Комплекс Трендафила АФК Гробарите - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 0 Група C 3
01-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - DE ROSSI 7 - 2 PREMIER LEAGUE 21
01-11-2016 21:00 не е избран Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 21
08-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ЗИГ-ЗАГ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
13-11-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 6 PREMIER LEAGUE 18
15-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
15-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 13:00 Зала "Декотекс" АФК Гробарите - Лазур Свети Влас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-05-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
16-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ФК ФОРТУНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
23-05-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК МАШИНИТЕ - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
06-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
13-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
20-06-2017 00:00 не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ДЕЛТУМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
27-06-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
04-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - FC WORDS 8 - 5 PREMIER LEAGUE 9
11-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 2 Лятна Лига 1
25-07-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Пирне 4 - 7 Лятна Лига 2
08-08-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 9 Лятна Лига 4
10-08-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК МАШИНИТЕ - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 0 Лятна Лига 3
15-08-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - Liverpool 7 - 12 Лятна Лига 5
31-08-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - REAL UNITED 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
05-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 5 PREMIER LEAGUE 12
05-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
12-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ФОРТУНА - ПОБЕДА БУРГАС 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
12-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ФК МАШИНИТЕ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
19-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ФК МАШИНИТЕ 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
19-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - Лазур Свети Влас 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
26-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 8 PREMIER LEAGUE 15
03-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ПОБЕДА БУРГАС 1 - 5 PREMIER LEAGUE 16
03-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - Лазур Свети Влас 10 - 6 PREMIER LEAGUE 16
07-10-2017 12:00 Зала "Декотекс" МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 1 - 9 ГРУПА D2 1
07-10-2017 14:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Лазур Свети Влас 2 - 4 ГРУПА D2 1
10-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Мон-Крис 16 - 5 PREMIER LEAGUE 17
10-10-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-10-2017 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 2 - 1 ГРУПА D2 2
14-10-2017 13:00 Hadzhiev Arena 1 Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 2
17-10-2017 00:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 18
17-10-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 6 - 4 PREMIER LEAGUE 18
24-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
29-10-2017 10:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 3
29-10-2017 14:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - МФК ЦСКА 2 - 2 ГРУПА D2 3
31-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 20
31-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 20
07-11-2017 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - БУНДЕСТИМ 0 - 0 PREMIER LEAGUE 21
07-11-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Liverpool 12 - 9 PREMIER LEAGUE 21
11-11-2017 15:00 Атлетик Арена ФК Ракета - Лазур Свети Влас 6 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-11-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - FC Canarios 9 - 6 PREMIER LEAGUE 19
19-11-2017 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - ФК Ракета 12 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 00:00 не е избран ФК ФОРТУНА - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
21-11-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ПОБЕДА БУРГАС 6 - 2 PREMIER LEAGUE 22
05-12-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - FC WORDS 5 - 5 Турнир на ветераните 1
12-12-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 1 - 7 Турнир на ветераните 2
19-12-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - ДЕЛТУМ 5 - 0 Турнир на ветераните 3
09-01-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 0 - 5 Турнир на ветераните 4
23-01-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - Воденицата 0 - 3 Турнир на ветераните 6
30-01-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 5 - 4 Турнир на ветераните 7
06-02-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 1 - 3 Турнир на ветераните 1
13-02-2018 19:00 не е избран ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - жълтата подводница 5 - 3 Турнир на ветераните 2
20-02-2018 00:00 не е избран DE ROSSI - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 0 - 5 Турнир на ветераните 3
13-03-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Воденицата - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 5 - 4 Турнир на ветераните 4
20-03-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - Liverpool 8 - 4 Турнир на ветераните 5
01-04-2018 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - ПОБЕДА БУРГАС 2 - 8 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - ПОБЕДА БУРГАС 2 - 8 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
15-04-2018 00:00 не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ARSENAL 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
15-04-2018 11:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - МФК ЦСКА *2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ПОБЕДА БУРГАС 1 - 4 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
22-04-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 ARSENAL - жълтата подводница 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас 1 - 8 PREMIER LEAGUE 3
24-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - REAL UNITED 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
29-04-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ARSENAL 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
07-05-2018 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - Малки Страсти 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2018 00:00 не е избран ПОБЕДА БУРГАС - FC WORDS 4 - 1 PREMIER LEAGUE 5
08-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 9 PREMIER LEAGUE 4
13-05-2018 18:00 Каменица Арена - терен 1 ARSENAL - BURGASSPORT 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 6 - 8 PREMIER LEAGUE 5
20-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - ARSENAL 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Лазур Свети Влас 10 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-05-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Лазур Свети Влас 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 ARSENAL - Лазур Сити 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-05-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
03-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон крис - ARSENAL 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
05-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-06-2018 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 7 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ARSENAL - карамел 8 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
12-06-2018 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
19-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Мон-Крис 8 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-06-2018 17:45 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - ARSENAL 5 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
26-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ARSENAL - BURGASSPORT 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
28-08-2018 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - FC Canarios 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Адзуро Поморие 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
02-09-2018 00:00 не е избран жълтата подводница - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
09-09-2018 00:00 не е избран ARSENAL - Адзуро Поморие 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
16-09-2018 00:00 не е избран OLD BOYS - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
23-09-2018 00:00 не е избран ARSENAL - Лазур Сити 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
30-09-2018 00:00 не е избран ДЕЛТУМ - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
07-10-2018 00:00 не е избран ARSENAL - карамел 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
14-10-2018 00:00 не е избран BURGASSPORT - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
28-10-2018 00:00 не е избран ARSENAL - жълтата подводница 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
04-11-2018 00:00 не е избран Адзуро Поморие - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
11-11-2018 00:00 не е избран ARSENAL - OLD BOYS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
18-11-2018 00:00 не е избран Лазур Сити - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
25-11-2018 00:00 не е избран ARSENAL - ДЕЛТУМ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
02-12-2018 00:00 не е избран карамел - ARSENAL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 14