Благоевград

Filip Dimitrov Pachevurov

клубове

роден на: 08.12.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
05-09-2014 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ел Класико 3 - 1 FINAL FOUR 1
06-09-2014 17:45 не е избран АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 5 - 0 FINAL FOUR 2
07-09-2014 12:30 не е избран Ел Класико - Титаните 2 - 4 FINAL FOUR 3
28-03-2015 15:00 не е избран Мануш Войвода - Ел Класико 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Мануш Войвода 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 14:00 Игрище зад централна поща АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Zona C - Изток 2014 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕВРОСНАБ - VIVACOM 4PLAY 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 17:00 Спортен комплекс Шампиони ЕВРОСНАБ - MFC Lazur Burgas 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 20:00 Спортен комплекс Езерец СИНИТЕ BD LIQUOR - SPS 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 11:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Нефтохимик - Ел Класико 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-06-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-06-2015 21:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-10-2015 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Керамик - Zona C ООД 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Zona C 9 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
11-10-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец Zona C - DXC.technology 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Валяците - Zona C ООД 4 - 6 Група B 1
01-11-2015 11:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Ел Класико 3 - 4 Група B 1
01-11-2015 14:00 СЦ Арена DXC.technology - Ел Класико 1 - 1 Група B 1
01-11-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Zona C ООД - Лаос 6 - 2 Група B 3
15-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM АПФК Пловдив - SPS 3 - 8 Група G 1
15-11-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - DXC.technology 5 - 2 Група B 2
15-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM SPS - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 9 - 2 Група G 3
15-11-2015 17:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 2
29-11-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 3
29-11-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ел Класико 3 - 1 Група B 3
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
13-03-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Ел Класико - FC WORDS BURGAS 0 - 5 Група L 3
17-04-2016 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) FC WORDS BURGAS - SPS 1 - 1* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Zona C ООД - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - FC Siza Sport *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2016 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бодигард - SPS 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-06-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център SPS - ДЕЛТУМ 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-06-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Zona C ООД 4 - 1 Група E 1
22-10-2016 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ PMP Build Invest - SPS 5 - 0 Група N 1
22-10-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград FC WORDS BURGAS - Zona C ООД 3 - 4 Група E 1
22-10-2016 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ SPS - Микроак 0 - 5 Група N 2
29-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Върколаците (Лев Инс) 7 - 3 Група E 2
29-10-2016 17:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - FC WORDS BURGAS 3 - 2 Група E 2
19-11-2016 15:00 Каменица Арена Zona C ООД - Върколаците (Лев Инс) 5 - 0 Група E 3
19-11-2016 18:00 Каменица Арена FC WORDS BURGAS - Zona C ООД 3 - 1 Група E 3
26-02-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Zona C ООД 7 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-03-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-09-2017 20:00 не е избран Zona C - Ел Класико - Champions League 1
30-09-2017 10:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Неудобните 4 - 3 ГРУПА A2 1
30-09-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Малки Страсти 3 - 3 ГРУПА A2 1
08-10-2017 10:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Ел Класико 3 - 4 ГРУПА A4 1
08-10-2017 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Пирин - Ел Класико 1 - 11 ГРУПА A4 1
14-10-2017 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Малки Страсти - Zona C ООД 6 - 2 ГРУПА A2 2
14-10-2017 14:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Zona C ООД 3 - 4 ГРУПА A2 2
15-10-2017 10:00 Игрище Гоце Делчев ФК Пирин - Ел Класико 6 - 5 ГРУПА A4 2
15-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Ел Класико - Холандците 2 - 2 ГРУПА A4 2
28-10-2017 10:00 терен "Кюстендил" SPS - Енергетик 2 - 5 ГРУПА A2 1
28-10-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - Неудобните 0 - 5 ГРУПА A2 3
28-10-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Zona C ООД 5 - 0 ГРУПА A2 3
29-10-2017 10:00 не е избран Ел Класико - ФК Пирин 5 - 4 ГРУПА A4 3
29-10-2017 14:00 не е избран Ел Класико - Холандците 4 - 2 ГРУПА A4 3
02-11-2017 00:00 не е избран Ел Класико - Zona C ООД 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-11-2017 15:00 не е избран Zona C ООД - Ел Класико 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-11-2017 11:00 Спортен комплекс Езерец Без напрежение - SPS 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-03-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - SPS 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ел Класико 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Неудобните - Ел Класико 0 - 5 Югозапад - група E 1
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 Ел Класико - Milky Group Bio 3 - 2 Югозапад - група E 3
16-03-2019 14:45 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Ел Класико 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2019 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - UEFALONA 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ