София

Георги Ненов Войнишки

клубове

роден на: 31.01.1988

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
05-05-2014 00:00 не е избран Класик Груп - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 14:00 Palmsbet stadium Баджанаците - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
30-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 00:00 не е избран Играчорите - PNG 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
06-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Besnite 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Играчорите 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
09-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Класик Груп 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Играчорите 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Играчорите - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2014 22:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 10:00 Palmsbet stadium ФК Редута - Играчорите 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
30-09-2014 19:45 не е избран Класик Груп - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 13:00 не е избран Играчорите - Еконт 61 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Класик Груп 9 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 18:00 не е избран PMP Build Invest - ГОЛ 12 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 15:00 не е избран Три Сигми ФК - Играчорите 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-10-2014 19:45 не е избран Класик Груп - Mentor Resort 5 - 9 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 17:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 19:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 21:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
28-10-2014 18:45 не е избран Пени Маркет - Класик Груп 7 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 18:00 не е избран Играчорите - Drink Team 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 18:00 не е избран Barca - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 13:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
15-11-2014 20:00 не е избран PMP Build Invest - УЛТРА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 16:00 не е избран Играчорите - Червена Звезда *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-11-2014 20:45 не е избран Класик Груп - Магнус 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 21:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 18:00 не е избран Приятели - Играчорите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
25-11-2014 18:45 не е избран CAM R - Класик Груп *3 - 3 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 17:00 не е избран PMP Build Invest - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 22:00 не е избран Играчорите - Черно тото 7 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-12-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 09:00 не е избран Mladost Team - Играчорите 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
10-12-2014 19:45 не е избран Plomari Антилопите - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 12:00 не е избран Играчорите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
16-12-2014 21:45 не е избран Играчорите - Магнус 0 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 15:00 не е избран PMP Build Invest - Спортен бар Ефбет Мадрид 5 - 0 Група L 1
10-01-2015 20:00 не е избран Играчорите - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 6 Група G 1
17-01-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Играчорите 4 - 3 Група G 2
17-01-2015 18:00 не е избран PMP Build Invest - Barca 2 - 8 Група L 2
23-01-2015 20:00 не е избран Играчорите - Безнадежните 7 - 6 Група G 3
24-01-2015 21:00 не е избран Супичка - PMP Build Invest 3 - 7 Група L 3
31-01-2015 18:00 не е избран Muphy's - Играчорите 3 - 4 Група G 4
31-01-2015 20:00 не е избран PMP Build Invest - Хотел Панчарево 2 - 6 Група L 4
04-02-2015 21:00 не е избран Спокойните - PMP Build Invest 0 - 4 Група L 5
07-02-2015 12:00 не е избран Играчорите - MFC Galaxy Sofia 0 - 0 Група G 5
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
18-02-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Класик Груп 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - Милан 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 18:00 не е избран Играчорите - Seniorite 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - FC EFBET 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 5 - 5* PREMIER LEAGUE 2
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 12:00 не е избран White Widow - Играчорите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-03-2015 19:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 4
28-03-2015 17:00 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 10:00 не е избран Играчорите - Мега Денс 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2015 19:45 не е избран Винпром Пещера - Класик Груп 0 - 7 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Barca 1 - 1* PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Играчорите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
18-04-2015 17:00 не е избран ГОЛ - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 14:00 не е избран Играчорите - Седмица спатия 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
21-04-2015 20:00 не е избран E-motion Club - Класик Груп 1 - 8 CHAMPIONSHIP 7
25-04-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 18:00 не е избран Лозен Сити - Играчорите 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
28-04-2015 19:00 не е избран Класик Груп - DSV България 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
05-05-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 1 - 0 CHAMPIONSHIP 2
09-05-2015 18:00 не е избран Актавис - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 21:00 не е избран Играчорите - Лидер 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Фронтекс 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 09:00 не е избран Persy - Играчорите 0 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-05-2015 21:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
24-05-2015 14:00 не е избран Играчорите - Главите-Карнобат 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
27-05-2015 21:00 не е избран Класик Груп - Skypharm 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
31-05-2015 20:00 не е избран Кралете - Играчорите 0 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
02-06-2015 21:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2015 22:45 не е избран Mladost Team - Играчорите 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
06-06-2015 17:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 19:00 не е избран Играчорите - Valencia C.F. 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
10-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Fusion 2 - 9 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-06-2015 10:00 не е избран Бохемите - Играчорите 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
16-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 3 - 11 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 22:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 09:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
24-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-06-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Massive 2 - 5 CHAMPIONSHIP 14
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 14:00 не е избран Играчорите - Majestic 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
29-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Plomari Антилопите 3 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2015 21:45 не е избран Виста - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
02-07-2015 22:30 не е избран FreshMarket - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-07-2015 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest - PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 17:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 4 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
07-07-2015 21:45 Palmsbet stadium Реал София - PMP Build Invest 4 - 10 Група E 1
10-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - Приятели 2 - 1 Финални плейофи
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Whiskey United 6 - 0 Група E 2
13-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9 Група F 1
14-07-2015 19:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 3 - 2 ПЛЕЙОФИ
21-07-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Играчорите 9 - 3 Група F 2
23-07-2015 19:45 не е избран Loko Vakarel - PMP Build Invest 1 - 5 Група E 3
23-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - КОС България 0 - 5 Група F 3
30-07-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Лозен Сити 11 - 3 Група E 4
02-08-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Играчорите 7 - 5 Група F 4
03-08-2015 20:45 не е избран Супичка - PMP Build Invest 2 - 14 Група E 5
06-08-2015 20:45 не е избран Играчорите - БАСКИТЕ 0 - 5 Група F 5
11-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 0 Елиминации
13-08-2015 18:45 не е избран PMP Build Invest - Whiskey United 2 - 0 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Спортинг 4 - 3 Елиминации
23-08-2015 16:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
26-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - PMP Build Invest 3 - 4 Елиминации
29-08-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 15:00 не е избран БЕСНИТЕ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 17
30-08-2015 17:00 не е избран Амфетико - БЕСНИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-08-2015 19:00 не е избран Mladost Crew - Играчорите 0 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-09-2015 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
03-09-2015 19:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
04-09-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Победител 6 - 2 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 21:00 не е избран Играчорите - Монтевидео 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
08-09-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Ойрошпед - Класик Груп 1 - 10 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Barca 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 09:00 не е избран Delta Guard - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
13-09-2015 10:00 не е избран Mladost Team - Играчорите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
16-09-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Галакси София 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2015 13:00 не е избран Играчорите - ЦВС 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-09-2015 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Crew 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-09-2015 22:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 22:00 не е избран Фронтекс - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2015 22:30 не е избран Монтевидео - БЕСНИТЕ 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
01-10-2015 22:30 не е избран Черно тото - Играчорите 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
03-10-2015 17:00 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 15:00 не е избран Играчорите - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
04-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Team 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
06-10-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Billa 8 - 4 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 15:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 19:00 не е избран ЦВС - БЕСНИТЕ 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
11-10-2015 20:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 8
13-10-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Класик Груп 11 - 3 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
23-10-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 11 - 2 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2015 10:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
25-10-2015 20:00 не е избран Еконт 61 - Играчорите 2 - 17 LEAGUE ONE - LONDON 10
27-10-2015 20:45 не е избран Skypharm - Класик Груп 4 - 7 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2015 13:00 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 12:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-11-2015 13:00 не е избран БЕСНИТЕ - Whiskey United 3 - 3* LEAGUE ONE - LONDON 11
02-11-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Massive 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 0 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 14:00 не е избран Играчорите - Супичка 8 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
08-11-2015 17:00 не е избран Interpol - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-11-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 0 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2015 22:30 не е избран Играчорите - Interpol 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-11-2015 13:00 не е избран ORANGE COUNTY - Играчорите 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
15-11-2015 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Еконт 61 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
17-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Easy TV Net 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 21:00 не е избран Играчорите - БЕСНИТЕ 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-11-2015 21:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2015 00:00 не е избран Милан - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-11-2015 09:00 не е избран БЕСНИТЕ - Супичка 8 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 15:00 не е избран ORANGE COUNTY - БЕСНИТЕ 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
06-12-2015 14:00 не е избран Играчорите - Амфетико 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2015 21:45 не е избран Класик Груп - E-motion Club - CHAMPIONSHIP 14
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - BulTeam 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-12-2015 16:00 не е избран BulTeam - Играчорите 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
15-12-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 11:00 не е избран Играчорите - ФК ИХТИМАН 2 - 5 Група E 1
10-01-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Massive 0 - 5 Група G 1
10-01-2016 16:00 не е избран PMP Build Invest - Белите София 8 - 3 Група A 1
17-01-2016 10:00 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Играчорите 5 - 0 Група E 2
17-01-2016 12:00 не е избран Седмица спатия - БЕСНИТЕ 4 - 5 Група G 2
17-01-2016 17:00 не е избран PMP Build Invest - ЖИВЕЛИ 4 - 2 Група A 2
23-01-2016 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - Media United 3 - 3* Група G 3
23-01-2016 19:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Група A 3
24-01-2016 19:00 не е избран Играчорите - Амфетико 3 - 6 Група E 3
31-01-2016 16:00 не е избран Долна Малина - БЕСНИТЕ 2 - 4 Група G 4
31-01-2016 21:00 не е избран Играчорите - Бохемите 2 - 4 Група E 4
05-02-2016 22:00 не е избран PMP Build Invest - Опаковка БГ 5 - 2 Група A 4
07-02-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Медведи 3 - 4 Група G 5
07-02-2016 14:00 не е избран Intellect - PMP Build Invest 3 - 4 Група A 5
07-02-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - Играчорите 2 - 7 Група E 5
13-02-2016 14:00 Царско село PMP Build Invest - NIKE team 14 - 1 ВТОРА ФАЗА
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 15:00 Царско село PMP Build Invest - Сборная 2015 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 00:00 не е избран Класик Груп - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
20-02-2016 16:00 Царско село PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2016 22:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Играчорите 0 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-02-2016 19:45 не е избран Виста - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
27-02-2016 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-02-2016 13:00 не е избран Играчорите - Mladost Team 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-03-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 8 - 2 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2016 11:00 Градски стадион PMP Build Invest - ФК "Палаузово" 4 - 3 Група S 1
19-03-2016 14:00 Градски стадион Дракон - PMP Build Invest 1 - 6 Група S 2
20-03-2016 10:00 не е избран Играчорите - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-03-2016 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Враждебна 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - FC ING 6 - 9 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2016 21:45 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 10 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2016 19:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 4 - 4* PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-03-2016 18:00 не е избран Викторио Ленд - БЕСНИТЕ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2016 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Класик Груп 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 22:00 не е избран Играчорите - ФЕНИКС 0 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-04-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Фалкон 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-04-2016 21:45 не е избран Класик Груп - ADIDAS 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 10:00 не е избран Ескус Милк - БЕСНИТЕ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2016 18:00 не е избран Кривина - Играчорите 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-04-2016 19:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 20:00 не е избран Играчорите - FC SIVEN 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-04-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Most Wanted 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
24-04-2016 10:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-04-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център не - PMP Build Invest 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-04-2016 18:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
04-05-2016 20:45 не е избран Skypharm - Класик Груп 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
09-05-2016 21:00 не е избран Белите Якички - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
10-05-2016 20:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 13:00 не е избран Играчорите - ПСЖ София 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
15-05-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Джиа Мото 13 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
18-05-2016 20:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Класик Груп *1 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-05-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Неудобните 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2016 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 15:00 не е избран БГ Белот - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
29-05-2016 21:00 не е избран Junior Barcelona - БЕСНИТЕ 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-06-2016 21:00 не е избран Класик Груп - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 17:00 не е избран Играчорите - ESTUPIDEZ 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Опаковка БГ 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 20:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
14-06-2016 20:45 не е избран Класик Груп - Billa 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-06-2016 00:00 не е избран ПИРИН - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
19-06-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Кралете 2 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
20-06-2016 22:30 не е избран Играчорите - Лозен Сити 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - Класик Груп 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2016 14:00 не е избран Лидер - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
26-06-2016 20:00 не е избран Супичка - БЕСНИТЕ 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 15
27-06-2016 00:00 не е избран PMP Build Invest - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 16:00 не е избран Бърдо лозен - Играчорите 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
04-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 21:45 не е избран Massive - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2016 18:45 не е избран PMP Build Invest - FC ALA GROUP 9 - 4 PREMIER LEAGUE 13
10-07-2016 14:00 не е избран Играчорите - NIKE team 9 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-07-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - FootballScout 5 - 1 Група C 1
13-07-2016 22:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
27-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Спортист Долни Лозен 4 - 1 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - PMP Build Invest 1 - 8 Група C 4
08-08-2016 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - Mladost Crew 5 - 0 Група C 5
15-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Busmanci 11 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран 3 - PMP Build Invest 0 - 6 Елиминации
21-08-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Спокойните *1 - 1 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2016 21:00 не е избран Играчорите - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Елиминации
27-08-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2016 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2016 18:45 не е избран Играчорите - Белите Якички 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-09-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 2
14-09-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 00:00 не е избран По-добрите - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
18-09-2016 13:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 4
20-09-2016 21:45 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 14 - 1 CHAMPIONSHIP 1
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2016 22:00 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 17:00 не е избран Играчорите - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-10-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
05-10-2016 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград PMP Build Invest - АФК Скара Бира 5 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
08-10-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 19:00 не е избран ING - БЕСНИТЕ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
09-10-2016 21:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Играчорите 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-10-2016 15:00 не е избран Играчорите - Еконт 61 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2016 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ PMP Build Invest - SPS 5 - 0 Група N 1
22-10-2016 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ PMP Build Invest - Микроак 6 - 2 Група N 3
23-10-2016 13:00 не е избран Лидер - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-10-2016 22:30 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Вършец 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
29-10-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 16:00 не е избран Играчорите - Лозен 4 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
02-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM formpoint - Класик Груп 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
02-11-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БЕСНИТЕ 3 - 6 CHAMPIONSHIP 10
06-11-2016 00:00 не е избран Играчорите - Джиа Мото 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
06-11-2016 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2016 00:00 не е избран Класик Груп - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
13-11-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Реал София 2 - 4 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Класик Груп 21 - 8 CHAMPIONSHIP 10
19-11-2016 15:00 Спортинг арена PMP Build Invest - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 14:00 не е избран LH7 - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2016 20:00 не е избран Играчорите - ПСЖ София 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 12
23-11-2016 21:00 Palmsbet stadium PMP Build Invest - Валяците 8 - 0 PREMIER LEAGUE 9
27-11-2016 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
27-11-2016 12:00 не е избран 3 - Играчорите 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
03-12-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 00:00 не е избран Играчорите - Белите кончета 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
04-12-2016 14:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БЕСНИТЕ *4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2016 20:30 не е избран PMP Build Invest - Сердика 0 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - Играчорите 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
14-12-2016 21:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
07-01-2017 10:00 Царско село PMP Build Invest - McDonald's 9 - 3 EFBET Хемус 1
07-01-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
08-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - SPM -ltd 0 - 5 EFBET Пловдив 1
08-01-2017 16:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Играчорите 15 - 3 EFBET Красно село 1
14-01-2017 10:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - БЕСНИТЕ 3 - 7 EFBET Пловдив 2
14-01-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Пълна Мрежа 4 - 5 EFBET Хемус 2
15-01-2017 16:00 не е избран Играчорите - Малки Страсти 2 - 9 EFBET Красно село 2
21-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Сердика 3 - 7 EFBET Пловдив 3
21-01-2017 16:00 не е избран Изворна вода Бачково - PMP Build Invest 2 - 3 EFBET Хемус 3
22-01-2017 15:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 3 - 1 EFBET Красно село 3
28-01-2017 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тяло пречиш ми 0 - 5 EFBET Пловдив 4
28-01-2017 17:00 не е избран MTEL - PMP Build Invest *0 - 0 EFBET Хемус 5
29-01-2017 14:00 не е избран Скара бира - Играчорите 3 - 6 EFBET Красно село 4
31-01-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 4
04-02-2017 18:00 не е избран Лозен Сити - БЕСНИТЕ 1 - 5 EFBET Пловдив 5
05-02-2017 16:00 не е избран Играчорите - Неудобните 1 - 11 EFBET Красно село 5
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
09-02-2017 20:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
11-02-2017 11:00 Царско село Sushi chef - PMP Build Invest 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
18-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 12:00 не е избран Вечно жъдни - Играчорите 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
19-02-2017 15:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2017 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-02-2017 20:00 не е избран Играчорите - Mladost Crew 13 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
02-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Класик Груп - Skypharm 2 - 6 CHAMPIONSHIP 17
03-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - PMP Build Invest 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
11-03-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Без напрежение 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Хищниците - БЕСНИТЕ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM СТЪРШЕЛ - Играчорите 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Класик Груп - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM Играчорите - F.C.G. 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
21-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Ойрошпед - Класик Груп 2 - 9 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2017 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-03-2017 18:00 Palmsbet stadium Вълците - БЕСНИТЕ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - Skypharm 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 19:00 не е избран Играчорите - Опаковка БГ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-04-2017 20:00 Palmsbet stadium SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2017 21:30 Palmsbet stadium БЕСНИТЕ - Софийска вода 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-04-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - БЕСНИТЕ 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 14:00 не е избран Играчорите - BulTeam 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - TRIZA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-05-2017 20:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
07-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
08-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 18:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 19:00 не е избран Athletic - Играчорите 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
16-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - Класик Груп 3 - 6 CHAMPIONSHIP 11
20-05-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 21:00 не е избран Играчорите - Супичка 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 21:00 не е избран Кралете - Играчорите 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-05-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - 3 11 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
28-05-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM БЕСНИТЕ - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2017 20:00 Palmsbet stadium Еконт 61 - Играчорите 11 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
07-06-2017 19:45 не е избран Класик Груп - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
11-06-2017 11:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 7 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
11-06-2017 12:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2017 00:00 не е избран MFM - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 00:00 не е избран FC ING - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-06-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
17-06-2017 21:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2017 14:00 не е избран Играчорите - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-06-2017 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Играчорите 5 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-06-2017 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 2 - 7 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Играчорите 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
25-06-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
30-06-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2017 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 8 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
04-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 20:45 Palmsbet stadium Сердика - PMP Build Invest 8 - 1 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
12-07-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest* - Датекс* 6 - 1 Група F 1
18-07-2017 19:45 не е избран Лозен Сити* - PMP Build Invest* 2 - 7 Група F 2
24-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest* - Sushi Shef* 2 - 3 Група F 3
01-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Бомбетата* - PMP Build Invest* 0 - 5 Група F 4
09-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest* - Темида* 4 - 0 Група F 5
15-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - PMP Build Invest* 3 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
27-08-2017 14:00 не е избран Играчорите - Викторио Ленд 0 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2017 00:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-09-2017 00:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
10-09-2017 17:00 не е избран Играчорите - Лидер 4 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 4
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-09-2017 22:30 Palmsbet stadium NIKE team - Играчорите 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 3
21-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Serdika-Sofia - PMP Build Invest 2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2017 19:00 не е избран Играчорите - Осма хирургия 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
27-09-2017 21:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sunderland Bulgaria 3 - 7 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
29-09-2017 21:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Играчорите 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
03-10-2017 00:00 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 00:00 не е избран BulTeam - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
06-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - PMP Build Invest 5 - 8 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 00:00 не е избран Софийска вода - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - Тренто 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 17:00 не е избран Chuchuline - Играчорите 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 00:00 не е избран Хищниците - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 19:00 не е избран Играчорите - Галактико 0 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 10
25-10-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 00:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-10-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) Kosmos - PMP Build Invest 2 - 5 ГРУПА E2 2
31-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM greshka - Класик Груп 6 - 0 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
03-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 21:00 не е избран Играчорите - Бирал Мадрид 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 12
08-11-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 20:00 не е избран Winbet - Играчорите 10 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
12-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Ян Бибиян 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 13:00 не е избран FC Providers - Играчорите 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
15-11-2017 00:00 не е избран Класик Груп - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран Неудобните - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 00:00 не е избран Играчорите - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
21-11-2017 00:00 не е избран Играчорите - Вечно жъдни 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
22-11-2017 00:00 не е избран Евромар - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
23-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 2 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-11-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Боми Борисов ООД 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
05-12-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 00:00 не е избран Без напрежение - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
08-12-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
10-12-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 00:00 не е избран Класик Груп - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 10:00 не е избран Играчорите - Чики Рики - LEAGUE ONE - LONDON 17
06-01-2018 15:00 Царско село PMP Build Invest* - Кракра Перник* 3 - 3 Група G 1
13-01-2018 12:00 не е избран Гогов тим* - PMP Build Invest* 0 - 5 Група G 2
20-01-2018 15:00 не е избран PMP Build Invest* - Жар Голяновци* 11 - 2 Група G 3
27-01-2018 15:00 не е избран PMP Build Invest* - Лазур Свети Влас* 1 - 3 Група G 4
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран Класик Груп - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
31-01-2018 22:00 Царско село Вечно жъдни* - PMP Build Invest* 1 - 9 Група G 5
09-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Левски Паталеница* - PMP Build Invest* 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-02-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
18-02-2018 20:00 не е избран Гетото - Играчорите 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Serdika-Sofia 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-02-2018 18:00 не е избран Играчорите - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 14:00 не е избран Осма хирургия - Играчорите 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-03-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Западно Ехо 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 11:00 ACCEDIA STADIUM Stomana Industry - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-03-2018 19:00 не е избран PMP Build Invest - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2018 14:00 не е избран Играчорите - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 00:00 не е избран Играчорите - Real Delivery 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-04-2018 13:00 не е избран Жар Голяновци - Играчорите 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 21:00 не е избран Играчорите - Стабилните 2 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
30-04-2018 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 20:00 не е избран Mat Star - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
13-05-2018 00:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
20-05-2018 00:00 не е избран Играчорите - Mladost Team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-06-2018 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 00:00 не е избран F.C.G. - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
04-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Пълна Лудница 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
30-06-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2 Западна конференция 3
01-10-2018 18:45 не е избран PMP Build Invest - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 5
08-10-2018 20:45 Palmsbet stadium ING - PMP Build Invest 8 - 12 Западна конференция 2
12-10-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - FK Kafana Stefanovic 11 - 1 Западна конференция 6
15-10-2018 22:30 не е избран Ескус Милк - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 4
18-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - PMP Build Invest 0 - 4 Западна конференция 7
23-10-2018 21:45 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 5 - 1 Западна конференция 8
30-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 13
13-11-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 Западна конференция 11
04-12-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ASI TEAM 15 - 1 Западна конференция 14
11-12-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 1 - 7 Западна конференция 15
04-02-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 17
12-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Западна конференция 18
20-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 4 Западна конференция 19
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9 Западна конференция 10
19-03-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
02-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 7 - 3 PREMIER LEAGUE 5
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2019 19:00 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 8
21-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 00:00 не е избран PMP Build Invest - Intellect 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12