София

Венцислав Тодоров Абрашев

клубове

роден на: 08.12.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран MFC Red Partners - МФК Ботев 18 Английска уикенд лига 6
n/a Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - MFC Red Partners Английска уикенд лига 13
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
31-08-2014 19:00 Palmsbet stadium Магнус - Спокойните 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM MU Bulgaria - Магнус 3 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
09-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Профис 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Магнус 6 - 3 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2014 09:00 Palmsbet stadium Магнус - Бохемите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
19-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Магнус - CAM R 4 - 10 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 19:45 не е избран Винпром Пещера - Профис 3 - 6 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Магнус 2 - 2 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - Магнус 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2014 20:45 не е избран Профис - DSV България 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Магнус - Old school 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Easy TV Net 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
07-10-2014 18:45 не е избран Виста - Профис 2 - 12 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Магнус *1 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 19:00 не е избран Магнус - Athletic 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
14-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Fibank 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 21:45 не е избран Профис - Fusion 10 - 3 CHAMPIONSHIP 7
19-10-2014 21:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Магнус 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-10-2014 19:45 не е избран Skypharm - Профис 4 - 6 CHAMPIONSHIP 8
26-10-2014 10:00 не е избран Магнус - Дразмахала 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2014 21:45 не е избран Профис - Most Wanted 5 - 1 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2014 11:00 не е избран The Clock - Магнус 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
04-11-2014 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Магнус 9 - 9 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2014 19:45 не е избран Mondelez - Профис 4 - 4 CHAMPIONSHIP 10
09-11-2014 20:00 не е избран Магнус - Лъвски Сърца 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2014 18:45 не е избран Магнус - Хотел Панчарево 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2014 21:45 не е избран Профис - Шенкер 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
16-11-2014 18:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2014 20:45 не е избран Класик Груп - Магнус 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран ИНТРАМА - Профис 3 - 9 CHAMPIONSHIP 12
23-11-2014 22:00 не е избран Магнус - Botev City 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
26-11-2014 20:45 не е избран Профис - ALPHA BANK 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
30-11-2014 09:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 6 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
03-12-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - Магнус 8 - 6 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 19:45 не е избран Royal Investments LTD - Профис 1 - 11 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2014 13:00 не е избран Магнус - Loko Vakarel 12 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
10-12-2014 21:45 не е избран Профис - FC EFBET 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2014 18:48 не е избран ТЕМИДА - Магнус 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
12-12-2014 19:45 не е избран Eclipse - Профис 5 - 10 CHAMPIONSHIP 1
14-12-2014 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Магнус 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
16-12-2014 21:45 не е избран Играчорите - Магнус 0 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Магнус 2 - 2 Група J 1
18-01-2015 15:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 4 - 6 Група J 2
25-01-2015 11:00 не е избран Магнус - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 3
01-02-2015 10:00 не е избран Blizoo - Магнус 4 - 4* Група J 4
07-02-2015 18:00 не е избран Магнус - Comverse 10 - 3 Група J 5
15-02-2015 10:00 не е избран Бохемите - Магнус 10 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Профис - Manchester United Bulgaria 9 - 5 CHAMPIONSHIP 3
22-02-2015 10:00 Palmsbet stadium Магнус - Speedy-net 14 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
26-02-2015 19:45 не е избран e-Novator - Netage 8 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
27-02-2015 20:00 не е избран Магнус - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
04-03-2015 19:45 не е избран Пени Маркет - Профис 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
13-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Netage - Techhuddle 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
14-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Шантавите 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
15-03-2015 16:00 не е избран Магнус - Novotel Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - Netage 7 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
21-03-2015 19:00 Palmsbet stadium Шантавите - АЯКС СОФИЯ 2 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 20:00 не е избран Athletic - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
23-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Netage - eCommera 5 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
24-03-2015 21:45 не е избран Профис - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Шантавите 9 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 16:00 не е избран Магнус - ING 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-04-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - Netage 8 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
03-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Профис 8 - 4 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2015 21:45 не е избран Шантавите - McDonald's 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 09:00 не е избран Искра Искрец - Магнус 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
16-04-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Netage - DREAMIX 5 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
16-04-2015 22:00 не е избран Профис - Fibank 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
18-04-2015 20:00 не е избран Бандата - Шантавите 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
19-04-2015 12:00 не е избран Магнус - ПСЖ София 12 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
22-04-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Профис 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2015 19:00 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Netage 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
25-04-2015 18:00 не е избран Шантавите - ФК Алфа Мъжкарите 10 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
29-04-2015 21:00 не е избран Профис - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
04-05-2015 21:00 не е избран Ugoman - Шантавите 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
07-05-2015 21:45 не е избран Netage - Scalefocus 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
10-05-2015 18:00 не е избран Магнус - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
16-05-2015 20:00 не е избран Шантавите - КОС България 5 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
16-05-2015 21:45 не е избран KNOW HOW - Магнус 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
19-05-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Профис 4 - 11 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2015 18:45 не е избран Netage - Musala 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
23-05-2015 17:00 не е избран Шантавите - Busmanci 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 11:00 не е избран Магнус - Botev City 7 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
26-05-2015 21:45 не е избран Профис - VENDETTA-OLISPED 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2015 19:45 не е избран Sirma - Netage 6 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
30-05-2015 17:00 не е избран половраг - Шантавите 4 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
31-05-2015 14:00 не е избран Карамелите - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
03-06-2015 21:45 не е избран Netage - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
04-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Профис 1 - 8 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2015 22:00 не е избран Магнус - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
09-06-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Netage 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
10-06-2015 21:00 не е избран Профис - Спортинг 0 - 8 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 22:45 не е избран Drink Team - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
13-06-2015 20:00 не е избран Shporite - Шантавите 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 18:00 не е избран Магнус - БНС РЕД БУЛС 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
15-06-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Netage 13 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
16-06-2015 19:45 не е избран Вършец - Профис 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2015 15:00 не е избран Шантавите - Гръм София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 1 - 16 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
22-06-2015 22:30 не е избран Профис - CAM R 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-06-2015 20:45 не е избран Eclipse - Профис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 21:45 не е избран Netage - Nemetschek Bulgaria 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
25-06-2015 22:30 не е избран Шантавите - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
27-06-2015 12:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
27-06-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - Шантавите 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
28-06-2015 11:00 не е избран Магнус - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2015 18:45 не е избран BULPROS - Netage 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
04-07-2015 19:00 не е избран Шантавите - АФК ЦСКА 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 14:00 не е избран ЦВС - Магнус 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-07-2015 21:45 не е избран Магнус - Valencia C.F. 3 - 3* Финални плейофи
17-08-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Магнус 5 - 4 Финални плейофи
30-08-2015 14:00 не е избран White Widow - Магнус 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-09-2015 15:00 не е избран Магнус - The "Mannschaft" 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
06-09-2015 19:00 не е избран Магнус - Кралете 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-09-2015 21:00 не е избран Бохемите - Магнус 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
04-10-2015 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2015 22:30 не е избран Магнус - СЕЛ Равно поле 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-10-2015 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
18-10-2015 00:00 не е избран Магнус - MFC Galaxy Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
25-10-2015 22:00 не е избран Loko Vakarel - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Seniorite 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
08-11-2015 14:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
15-11-2015 14:00 не е избран Магнус - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
22-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Мега Денс - LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
28-11-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
06-12-2015 00:00 не е избран Магнус - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
13-12-2015 00:00 не е избран Динамо - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
17-01-2016 19:00 не е избран Магнус - Неудобните 3 - 5 Група B 2
24-01-2016 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - Магнус 10 - 1 Група B 3
30-01-2016 21:00 не е избран Академикъ - Магнус 5 - 0 Група B 4
07-02-2016 00:00 не е избран Магнус - Вършец 0 - 5 Група B 5
30-04-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК Макао 1 - 1 Английска уикенд лига 1
14-05-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК Пекарни Чочо 3 - 9 Английска уикенд лига 2
28-05-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК ЦСКА - МФК Ботев 18 11 - 2 Английска уикенд лига 3
11-06-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - МФК Ботев 18 15 - 2 Английска уикенд лига 4
18-06-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Моряците - МФК Ботев 18 8 - 3 Английска уикенд лига 5
02-07-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК MFC IMPACT - МФК Ботев 18 2 - 5 Английска уикенд лига 7
23-07-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Макао - МФК Ботев 18 7 - 2 Английска уикенд лига 8
27-07-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Пекарни Чочо - МФК Ботев 18 9 - 5 Английска уикенд лига 9
03-08-2017 22:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК TNT 5 - 16 Английска уикенд лига 11
06-08-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК Моряците 0 - 5 Английска уикенд лига 12
20-08-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - MFC IMPACT 8 - 1 Английска уикенд лига 14
28-08-2017 22:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК ЦСКА 5 - 15 Английска уикенд лига 10
01-10-2017 19:00 Hadzhiev Arena 2 МФК Трета Възраст - МФК Ботев 18 1 - 1 Seria A 1
08-10-2017 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Massive Attack 3 - 1 Seria A 2
15-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Ботев 18 0 - 9 Seria A 3
22-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - МФК Владислав 8 - 0 Seria A 4
29-10-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Дръзки - МФК Ботев 18 5 - 1 Seria A 5
05-11-2017 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - MFC Pulse 2 - 0 Seria A 6
12-11-2017 19:00 Hadzhiev Arena 1 FC INTERSTARS - МФК Ботев 18 3 - 3 Seria A 7
19-11-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Хищници 3 - 3 Seria A 8
26-11-2017 21:30 Hadzhiev Arena 2 MFC Grey Goose - МФК Ботев 18 2 - 4 Seria A 9
03-12-2017 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК "ТИТАНИ" 8 - 0 Seria A 10
10-12-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Моряците 5 - 0 Seria A 11
17-12-2017 22:20 Hadzhiev Arena 2 МФК Тигри - МФК Ботев 18 2 - 7 Seria A 12
08-01-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Абсолют Варна 3 - 2 Seria A 13
14-01-2018 20:50 Hadzhiev Arena 2 ФК Любимец 13-Варна - МФК Ботев 18 2 - 0 Seria A 14
21-01-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - Сони - М 2 - 2 Seria A 15
28-01-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Трета Възраст 5 - 0 Seria A 16
03-02-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Massive Attack - МФК Ботев 18 3 - 4 Seria A 17
11-02-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - МФК BLADES 2 - 8 Seria A 18
18-02-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Владислав - МФК Ботев 18 3 - 0 Seria A 19
25-02-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Дръзки 5 - 0 Seria A 20
01-03-2018 22:40 Hadzhiev Arena 2 MFC Pulse - МФК Ботев 18 4 - 5 Seria A 21
04-03-2018 21:30 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - FC INTERSTARS 2 - 3 Seria A 22
07-03-2018 20:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Хищници - МФК Ботев 18 2 - 2 Seria A 23
11-03-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - MFC Grey Goose 5 - 0 Seria A 24
16-03-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК "ТИТАНИ" - МФК Ботев 18 0 - 5 Seria A 25
18-03-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Моряците - МФК Ботев 18 2 - 2 Seria A 26
21-03-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Тигри 1 - 2 Seria A 27
25-03-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 АФК Абсолют Варна - МФК Ботев 18 3 - 2 Seria A 28
30-03-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - ФК Любимец 13-Варна 2 - 4 Seria A 29
02-04-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК Ботев 18 3 - 0 Seria A 30
20-04-2018 21:30 Спортен комплекс "Локомотив" МФК Макао - МФК Ботев 18 5 - 3 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 2
23-04-2018 20:30 Спортен комплекс "Локомотив" ФК СОД-DSC - МФК Ботев 18 3 - 2 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 3
25-04-2018 21:30 Спортен комплекс "Локомотив" МФК ЦСКА - МФК Ботев 18 5 - 0 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 4
29-04-2018 21:30 Спортен комплекс "Локомотив" МФК Ботев 18 - МФК Дубала 3 - 6 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 5
14-10-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Владислав 4 - 1 ВТОРА ЛИГА 1
21-10-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Албион 2 - 1 ВТОРА ЛИГА 2
28-10-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Ботев 18 3 - 2 ВТОРА ЛИГА 3
04-11-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Pulse 1 - 3 ВТОРА ЛИГА 4
11-11-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 АФК Абсолют Варна - МФК Ботев 18 0 - 2 ВТОРА ЛИГА 5
18-11-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Grey Goose 1 - 3 ВТОРА ЛИГА 6
25-11-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК Ботев 18 2 - 2 ВТОРА ЛИГА 7
02-12-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Хищници 0 - 1 ВТОРА ЛИГА 8
09-12-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 FC INTERSTARS - МФК Ботев 18 2 - 3 ВТОРА ЛИГА 9
16-12-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Владислав - МФК Ботев 18 1 - 1 ВТОРА ЛИГА 10
06-01-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 АФК Албион - МФК Ботев 18 4 - 1 ВТОРА ЛИГА 11
13-01-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК TNT 0 - 6 ВТОРА ЛИГА 12
20-01-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 MFC Pulse - МФК Ботев 18 5 - 0 ВТОРА ЛИГА 13
27-01-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Абсолют Варна 0 - 5 ВТОРА ЛИГА 14
03-02-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 MFC Grey Goose - МФК Ботев 18 8 - 4 ВТОРА ЛИГА 15
10-02-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - Сони - М 3 - 3 ВТОРА ЛИГА 16
17-02-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Хищници - МФК Ботев 18 3 - 5 ВТОРА ЛИГА 17
24-02-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - FC INTERSTARS 5 - 2 ВТОРА ЛИГА 18
10-03-2019 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Владислав 6 - 3 ВТОРА ЛИГА 19
17-03-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Албион 0 - 3 ВТОРА ЛИГА 20
24-03-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Ботев 18 6 - 2 ВТОРА ЛИГА 21
27-03-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Pulse 2 - 3 ВТОРА ЛИГА 22
31-03-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Абсолют Варна - МФК Ботев 18 5 - 2 ВТОРА ЛИГА 23
07-04-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Grey Goose 0 - 5 ВТОРА ЛИГА 24
12-04-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК Ботев 18 5 - 0 ВТОРА ЛИГА 25
14-04-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Хищници 5 - 2 ВТОРА ЛИГА 26
21-04-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 FC INTERSTARS - МФК Ботев 18 1 - 2 ВТОРА ЛИГА 27