Габрово

Благовест Илиянов Илиев

клубове

роден на: 14.08.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-03-2015 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.МАРТИ -Young Stars 3 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
22-03-2015 12:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - ФК.ТРЕПНИ 1 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
29-03-2015 14:00 Комплекс Трендафила "ПРИЯТЕЛИ" - ФК.МАРТИ -Young Stars 1 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
05-04-2015 12:30 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - ТРИТЕ ХИКСА 3 - 3* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
19-04-2015 20:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
26-04-2015 16:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - ОМЕГА 5 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
17-05-2015 16:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 3 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
19-05-2015 19:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ФК.МАРТИ -Young Stars 4 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
24-05-2015 16:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 10 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
31-05-2015 19:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - ФК.МАРТИ -Young Stars 6 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
06-06-2015 18:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 1 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
21-06-2015 19:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - ФК "Палаузово" 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
24-06-2015 21:00 Комплекс Трендафила NEW BOYS - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
05-07-2015 21:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
06-09-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК.ТРЕПНИ - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
13-09-2015 12:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - "ПРИЯТЕЛИ" 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
20-09-2015 00:00 Комплекс Трендафила ТРИТЕ ХИКСА - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
27-09-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - LAZIALE 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
04-10-2015 00:00 Комплекс Трендафила ОМЕГА - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
11-10-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
18-10-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
25-10-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
01-11-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - КОПАКАБАНА 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
08-11-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
08-11-2015 10:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Young Stars 2 - 7 Градска Лига 4
08-11-2015 11:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Young Stars 3 - 6 Градска Лига 1
15-11-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - NEW BOYS 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 25
22-11-2015 00:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - ФК.МАРТИ -Young Stars 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
22-11-2015 15:00 Спортинг арена РИКО СТИЛ - Young Stars 0 - 7 Градска Лига 6
29-11-2015 13:00 Спортинг арена Young Stars - СПОРТИНГ 5 - 3 Градска Лига 7
06-12-2015 13:00 Спортинг арена Young Stars - АФК ГАРАНТ 2 - 0 Градска Лига 3
26-03-2016 16:00 Спортинг арена Young Stars - РИКО СТИЛ 2 - 2 Градска Лига 13
03-04-2016 13:00 Спортинг арена Young Stars - АФК Калев 11 - 2 Градска Лига 5
10-04-2016 10:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - Young Stars 3 - 4 Градска Лига 10
24-04-2016 16:00 Спортинг арена Young Stars - КУРШУМИТЕ 1 - 3 Градска Лига 8
02-05-2016 12:00 не е избран СПОРТИНГ - Young Stars 2 - 3 Градска Лига 14
07-05-2016 14:15 Спортинг арена Young Stars - РОДОПА Троян 4 - 3 Градска Лига 11
14-05-2016 20:00 не е избран КУРШУМИТЕ - Young Stars 7 - 1 Градска Лига 15
21-05-2016 15:00 не е избран Young Stars - СПОРТИНГ 7 - 2 Градска Лига 21
05-06-2016 15:00 Спортинг арена АФК Калев - Young Stars 0 - 9 Градска Лига 12
12-06-2016 19:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Young Stars 2 - 7 Градска Лига 18
26-06-2016 19:00 Спортинг арена РИКО СТИЛ - Young Stars 0 - 5 Градска Лига 20
03-07-2016 19:00 Спортинг арена Young Stars - АФК Калев 3 - 2 Градска Лига 19
10-07-2016 19:00 Спортинг арена Young Stars - АФК ГАРАНТ 4 - 1 Градска Лига 17
09-10-2016 14:00 Спортинг арена Young Stars - Blue Boys Troyan 3 - 0 Градска Лига 1
16-10-2016 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Young Stars 5 - 3 Градска Лига 2
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс Езерец Young Stars - DXC.technology 3 - 8 Група F 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Young Stars 11 - 1 Група F 1
26-10-2016 18:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - Young Stars 2 - 5 Градска Лига 4
29-10-2016 11:00 Спортинг арена Young Stars - DXC.technology 2 - 7 Група F 2
29-10-2016 17:00 Спортинг арена Young Stars - Комиците 4 - 6 Група F 2
05-11-2016 18:00 Спортинг арена Young Stars - КУРШУМИТЕ 3 - 3 Градска Лига 5
13-11-2016 15:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Young Stars 5 - 7 Градска Лига 6
20-11-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Комиците - Young Stars 5 - 0 Група F 3
20-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Young Stars 5 - 0 Група F 3
27-11-2016 15:00 Спортинг арена Young Stars - ТЕРМИНАТОР 5 - 5 Градска Лига 8
04-12-2016 13:00 Спортинг арена ЮНАК Дебнево - Young Stars 1 - 21 Градска Лига 9
19-03-2017 12:00 Спортинг арена Young Stars - Хамелеон 7 - 2 Суперкупа на Троян 1
19-03-2017 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Young Stars 2 - 0 Суперкупа на Троян 1
26-03-2017 14:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - Young Stars 3 - 8 Градска Лига 10
09-04-2017 13:00 Спортинг арена Young Stars - СПОРТИНГ 5 - 3 Градска Лига 11
30-04-2017 17:00 Спортинг арена Young Stars - АФК ГАРАНТ 2 - 6 Градска Лига 13
03-05-2017 15:00 Спортинг арена Young Stars - ЮНАК Дебнево 5 - 0 Градска Лига 18
08-05-2017 19:30 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Young Stars 2 - 1 Градска Лига 14
14-05-2017 19:00 Спортинг арена Young Stars - РОДОПА Троян 6 - 3 Градска Лига 15
28-05-2017 19:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - Young Stars 3 - 3 Градска Лига 17
04-06-2017 17:00 Спортинг арена АФК Калев - Young Stars 3 - 10 Градска Лига 12
18-06-2017 18:00 Спортинг арена Young Stars - АФК Калев 2 - 0 Градска Лига 3
30-09-2017 18:00 Спортинг арена Young Stars - ТЕРМИНАТОР 6 - 3 Градска Лига 1
04-10-2017 20:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Атлетикс Троян 9 - 2 Градска Лига 1
08-10-2017 14:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - Young Stars 3 - 2 Градска Лига 2
15-10-2017 17:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - Атлетикс Троян 2 - 4 Градска Лига 3
21-10-2017 13:00 Спортен коплекс Замъка Young Stars - NEW BOYS *1 - 1 ГРУПА C5 2
21-10-2017 15:00 Спортен коплекс Замъка ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - Young Stars 4 - 1 ГРУПА C5 3
22-10-2017 17:00 Спортинг арена LA Galaxy - Атлетикс Троян 2 - 4 Градска Лига 4
28-10-2017 17:00 Спортинг арена Young Stars - Blue Boys Troyan 0 - 5 Градска Лига 5
28-10-2017 18:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - АФК ГАРАНТ 5 - 6 Градска Лига 5
04-11-2017 16:00 Спортинг арена ФК Пожарникарите - Young Stars 3 - 6 Градска Лига 6
11-11-2017 16:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - Blue Boys Troyan 5 - 1 Градска Лига 7
12-11-2017 15:00 Спортинг арена Young Stars - РОДОПА Троян 6 - 1 Градска Лига 7
15-11-2017 20:00 Спортинг арена ФК Пожарникарите - Атлетикс Троян 1 - 7 Градска Лига 8
19-11-2017 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Young Stars 2 - 1 Градска Лига 8
25-11-2017 14:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - РОДОПА Троян 2 - 0 Градска Лига 9
25-11-2017 17:00 Спортинг арена Young Stars - LA Galaxy 3 - 3 Градска Лига 9
29-11-2017 18:00 Спортинг арена Young Stars - АФК ГАРАНТ 5 - 3 Градска Лига 3
02-12-2017 14:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Атлетикс Троян 3 - 1 Градска Лига 6
01-04-2018 16:00 Спортинг арена Young Stars - Атлетикс Троян 5 - 5 Градска Лига 11
15-04-2018 15:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - ТЕРМИНАТОР 3 - 3 Градска Лига 12
15-04-2018 17:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - Young Stars 5 - 2 Градска Лига 12
22-04-2018 17:00 Спортинг арена Young Stars - КУРШУМИТЕ 2 - 4 Градска Лига 13
29-04-2018 18:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - Young Stars 1 - 2 Градска Лига 14
05-05-2018 13:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - КУРШУМИТЕ 1 - 5 Градска Лига 15
07-05-2018 18:00 Спортинг арена Young Stars - Пожарникарите 0 - 0 Градска Лига 15
13-05-2018 16:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - Атлетикс Троян 4 - 2 Градска Лига 16
13-05-2018 19:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Young Stars 0 - 5 Градска Лига 16
20-05-2018 17:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - Пожарникарите 3 - 2 Градска Лига 17
20-05-2018 18:00 Спортинг арена Young Stars - СПОРТИНГ 3 - 4 Градска Лига 17
26-05-2018 16:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Атлетикс Троян 0 - 3 Градска Лига 18
26-05-2018 17:00 Спортинг арена LA Galaxy - Young Stars 3 - 8 Градска Лига 18
30-05-2018 20:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - Атлетикс Троян 1 - 3 Градска Лига 14
01-06-2018 19:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Young Stars 9 - 2 Градска Лига 4
02-06-2018 16:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - СПОРТИНГ 5 - 0 Градска Лига 10
03-06-2018 17:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - Young Stars 0 - 5 Градска Лига 10
08-06-2018 18:30 Спортинг арена Атлетикс Троян - LA Galaxy 11 - 2 Градска Лига 13
07-10-2018 17:00 Спортинг арена АФК "Огнеборец" - Атлетикс Троян 3 - 1 СЕРИЯ "А" 1
13-10-2018 15:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - РОДОПА Троян 2 - 2 СЕРИЯ "А" 2
27-10-2018 15:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Атлетикс Троян 5 - 1 СЕРИЯ "А" 4
04-11-2018 14:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - АФК ГАРАНТ 3 - 4 СЕРИЯ "А" 5
11-11-2018 16:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - Атлетикс Троян 6 - 2 СЕРИЯ "А" 6
14-11-2018 19:30 Спортинг арена Пожарникарите - Атлетикс Троян 2 - 0 СЕРИЯ "А" 3
16-11-2018 20:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - СПОРТИНГ 2 - 3 СЕРИЯ "А" 7
30-03-2019 16:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - АФК "Огнеборец" 5 - 3 СЕРИЯ "А" 8
06-04-2019 15:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Атлетикс Троян 2 - 6 СЕРИЯ "А" 9
13-04-2019 17:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - Пожарникарите 1 - 6 СЕРИЯ "А" 10
20-04-2019 13:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - КУРШУМИТЕ 1 - 9 СЕРИЯ "А" 11
11-05-2019 15:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - Blue Boys Troyan 3 - 11 СЕРИЯ "А" 13
24-05-2019 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Атлетикс Троян 10 - 4 СЕРИЯ "А" 14
27-05-2019 19:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - Атлетикс Троян 1 - 10 СЕРИЯ "А" 12