Лом

Цветелин Драшков Митков

клубове

роден на: 13.08.1980

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "Поломие" "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 7
n/a не е избран ФК"ХЪС" -ЛОМ - ФК"КРИСТА" ЛОМ "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 8
n/a не е избран ФК "Поломие" - ВиК МОНТАНА "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 8
n/a не е избран "ТИМАК АГРО"-ЛОМ - ФК "Поломие" "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 9
n/a не е избран ВиК МОНТАНА - ФК"КРИСТА" ЛОМ "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 9
n/a не е избран ФК"КРИСТА" ЛОМ - "ТИМАК АГРО"-ЛОМ "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 10
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ESPRIT BRIGADA - КОМОС 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4 Б група 1
06-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 3 Б група 2
15-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 6 Б група 3
20-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 9 Б група 4
28-09-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Червена чета "Радецки" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4 ГРУПА B1 1
28-09-2017 22:00 Мини футболно игрище Ботевград Мургаш Врачеш - ФК"КРИСТА" ЛОМ 7 - 2 ГРУПА B1 1
29-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - АФК Звезда 6 - 4 Б група 5
04-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 1 Б група 6
11-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 1 Б група 7
18-10-2017 18:00 Дунавски юнак Червена чета "Радецки" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 0 - 2 ГРУПА B1 2
18-10-2017 21:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Мургаш Врачеш 1 - 2 ГРУПА B1 2
20-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 3 Б група 8
25-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "Kафето Тийм" 2 - 5 Б група 9
26-10-2017 18:00 Общинско игрище Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - Червена чета "Радецки" 1 - 3 ГРУПА B1 3
26-10-2017 19:30 Общинско игрище Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - Мургаш Врачеш 5 - 0 ГРУПА B1 3
01-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 1 Б група 10
10-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 2 - 4 Б група 11
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ ФК"КРИСТА" ЛОМ - "Игрис Махала" 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ ФК"КРИСТА" ЛОМ - "Атлетик" Враца 0 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ ФК"КРИСТА" ЛОМ - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
16-05-2018 18:00 "Дунавски Юнак" Лом ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "Поломие" 4 - 3 ДУНАВСКА ЛИГА 1
23-05-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 3 ДУНАВСКА ЛИГА 2
23-05-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК "Поломие" - Червена чета "Радецки" 4 - 6 ДУНАВСКА ЛИГА 2
30-05-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК" Оряхово" - ФК "Поломие" *2 - 2 ДУНАВСКА ЛИГА 3
30-05-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК-Пъстренец 7 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 3
04-06-2018 18:00 "Дунавски Юнак" Лом ФК"КРИСТА" ЛОМ - Червена чета "Радецки" 1 - 6 ДУНАВСКА ЛИГА 4
КР "Дунавски Юнак" Лом ФК "Поломие" - ФК"Мизия" 3 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 4
13-06-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй "SportRespect.com" Козлодуй - ФК "Поломие" 3 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 5
КР "Общинско игрище"Козлодуй ФК" Оряхово" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 5 - 7 ДУНАВСКА ЛИГА 5
20-06-2018 20:00 "Дунавски Юнак" Лом ФК-Пъстренец - ФК "Поломие" 5 - 8 ДУНАВСКА ЛИГА 6
20-06-2018 20:30 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"Мизия" 1 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 6
27-06-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК "Поломие" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 0 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 7
27-06-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово "SportRespect.com" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ 0 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 7
19-09-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 3 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 1
20-09-2018 18:00 "Дунавски Юнак" Лом ФК "Поломие" - ФК"ХЪС" -ЛОМ 1 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 1
26-09-2018 21:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ Червена чета "Радецки" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 4 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 2
03-10-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК" Оряхово" 7 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 3
04-10-2018 18:00 "Дунавски Юнак" Лом ФК "Поломие" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 2 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 2
04-10-2018 19:20 "Дунавски Юнак" Лом "ТИМАК АГРО"-ЛОМ - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 5
04-10-2018 20:00 "Дунавски Юнак" Лом ВиК МОНТАНА - ФК "Поломие" 3 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 3
06-10-2018 13:15 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - Околчица /Враца/ *2 - 2 Северозапад - група B 2
06-10-2018 15:45 "Парк Щурците" Оряхово ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"КРИСТА" ЛОМ *2 - 2 Северозапад - група B 3
06-10-2018 17:30 "Парк Щурците" Оряхово КУРШУМИТЕ - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2018 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 4
11-10-2018 18:30 не е избран ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"ХЪС" -ЛОМ 2 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 3
11-10-2018 19:30 не е избран ФК "Поломие" - "ТИМАК АГРО"-ЛОМ 4 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 4
11-10-2018 20:00 не е избран ФК"КРИСТА" ЛОМ - ВиК МОНТАНА 1 - 2 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 4
11-10-2018 20:30 не е избран ФК"ХЪС" -ЛОМ - ФК "Поломие" 1 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ЗАПАД 6
17-10-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 2 - 6 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 5
24-10-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - Атомик 1 - 6 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 6
28-10-2018 10:00 СК Балона - Терен 2 ФК"КРИСТА" ЛОМ - ВИК-Плевен 0 - 3 Северозапад - група А 1
28-10-2018 12:30 СК Балона - Терен 1 "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ 7 - 2 Северозапад - група А 2
28-10-2018 15:00 СК Балона - Терен 1 ФК СТАРО СЕЛО 777 - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 7 Северозапад - група А 3
31-10-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КНЕЖА" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 7
17-03-2019 12:30 Стадион "Локомотив" - Мездра ФК"ХЪС" -ЛОМ - ФК"КРИСТА" ЛОМ 5 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
03-04-2019 19:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - ФК"КРИСТА" ЛОМ 7 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 8
10-04-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - Червена чета "Радецки" 0 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 9
17-04-2019 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК" Оряхово" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 5 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 10
24-04-2019 20:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"Мизия" 0 - 5 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 11
01-05-2019 20:00 не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ 5 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 12
08-05-2019 20:30 "Общинско игрище"Козлодуй Атомик - ФК"КРИСТА" ЛОМ 5 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 13
15-05-2019 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"КНЕЖА" 0 - 0 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 14