София

Николай Иванов Миланов

клубове

роден на: 03.12.1985

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Upnetix - Techhuddle 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-08-2014 21:45 не е избран Blizoo - SUTHERLAND 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Аполо СК 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
01-09-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Luxoft Bulgaria 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
06-09-2014 21:00 Palmsbet stadium Лабилните - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
09-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
12-09-2014 19:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Резервите 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
15-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
23-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - SUTHERLAND 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 20:45 не е избран Musala - SUTHERLAND 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
02-10-2014 21:45 не е избран SUTHERLAND - ORBIT 6 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2014 18:45 не е избран Internovus - Techhuddle 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-10-2014 20:00 не е избран Busmanci - Цар Иван Асен II 4 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
09-10-2014 20:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2014 21:45 не е избран Techhuddle - MentorMate 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-10-2014 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - JAGUARES 13 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
13-10-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2014 18:45 не е избран Sirma - Techhuddle 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
17-10-2014 20:30 не е избран Shporite - Цар Иван Асен II 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
23-10-2014 18:45 не е избран Techhuddle - DATECS *2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
23-10-2014 21:45 не е избран ГФК България - SUTHERLAND 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2014 18:45 не е избран SBTECH - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
31-10-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2014 20:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Цар Иван Асен II 1 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
03-11-2014 21:45 не е избран Scalefocus - Techhuddle 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
06-11-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 11 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2014 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - McDonald's 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
10-11-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - Progress 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2014 19:45 не е избран Techhuddle - Gameloft 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
14-11-2014 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
15-11-2014 00:00 не е избран British Council - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
17-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM - SUTHERLAND 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2014 19:45 не е избран KOSTAL - Techhuddle 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
27-11-2014 18:45 не е избран Techhuddle - Adecco GSD 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2014 21:00 не е избран Безнадежните - Цар Иван Асен II 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
04-12-2014 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
04-12-2014 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 15:00 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
08-12-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - M 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-12-2014 20:45 не е избран Techhuddle - OPENCODE 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
13-12-2014 21:00 не е избран AFC Ajax - Цар Иван Асен II 6 - 15 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
11-01-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - Mladost Team 13 - 1 Група H 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
23-01-2015 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem 8 - 2 Група H 3
07-02-2015 16:00 не е избран Gads - Цар Иван Асен II 3 - 10 Група H 4
08-02-2015 13:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 3 - 2 Група H 5
14-02-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - JJ&K Accountancy 12 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 ВТОРА ФАЗА 1
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
23-02-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SUTHERLAND 2 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
26-02-2015 20:45 не е избран Techhuddle - Enetpulse 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
04-03-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 4 - 3 Финални плейофи 1
13-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Netage - Techhuddle 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
13-03-2015 20:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - Scalefocus 9 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 4 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
19-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - SUTHERLAND 3 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
21-03-2015 16:00 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Vamos 14 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
23-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - BULPROS 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
26-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM e-Novator - Techhuddle 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
28-03-2015 20:00 не е избран Totally Erected - Цар Иван Асен II 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
30-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - SUTHERLAND 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-04-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - ФК Западно Ехо 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
16-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Visteon 1 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
16-04-2015 21:00 не е избран SUTHERLAND - Musala 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
18-04-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Цар Иван Асен II 1 - 16 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
20-04-2015 21:45 не е избран eCommera - Techhuddle 4 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
22-04-2015 22:00 не е избран Visteon - SUTHERLAND 2 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
30-04-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Арсенал Петров 17 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
07-05-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Sirma 8 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
07-05-2015 21:45 не е избран Techhuddle - CSC 6 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
09-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Пиянките 8 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
12-05-2015 19:45 не е избран eCommera - SUTHERLAND 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
12-05-2015 20:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 4 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
16-05-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Цар Иван Асен II 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
22-05-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
23-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Безнадежните 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
28-05-2015 20:30 не е избран Scalefocus - Techhuddle 4 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
28-05-2015 21:30 не е избран CSC - SUTHERLAND 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
30-05-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Цар Иван Асен II 5 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
03-06-2015 19:45 не е избран Techhuddle - BULPROS 12 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
09-06-2015 18:45 не е избран Musala - Techhuddle 3 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
09-06-2015 20:45 не е избран DREAMIX - SUTHERLAND 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
12-06-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 13 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
15-06-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Netage 13 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
18-06-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Sirma 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
20-06-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
23-06-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
25-06-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SUTHERLAND 3 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
25-06-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Techhuddle 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
27-06-2015 16:00 не е избран Септември София - Цар Иван Асен II 3 - 14 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
07-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Santos 3 - 2 Група C 1
14-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ПФК "61" 13 - 1 Група C 2
28-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 4 - 2 Група C 3
30-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ИНТРАМА 25 - 1 Група C 4
06-08-2015 18:45 не е избран Черно тото - Цар Иван Асен II 4 - 10 Група C 5
10-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Fresh Market 6 - 3 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Цар Иван Асен II 3 - 7 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - FreshMarket *2 - 2 Елиминации
24-08-2015 18:45 не е избран Visteon - Techhuddle 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
25-08-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - Станга 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-08-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Кралете / ФЕНИКС 1 - 2 Елиминации
29-08-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2015 21:45 не е избран Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 4 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 2
02-09-2015 21:45 не е избран VMware - SUTHERLAND 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 2
05-09-2015 20:00 не е избран Barca - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 18:45 не е избран Adastra - Techhuddle 2 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 3
07-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 8 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 3
13-09-2015 22:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2015 19:45 не е избран Techhuddle - Naxex 11 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
26-09-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - DREAMIX 14 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
01-10-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - Techhuddle 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
03-10-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - фзк 4 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2015 22:00 не е избран Upnetix - Techhuddle 5 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 6
09-10-2015 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
10-10-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2015 21:45 не е избран Techhuddle - GRAFIXOFT 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
15-10-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Upnetix 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
20-10-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 12 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2015 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 9
29-10-2015 21:45 не е избран Techhuddle - VMware 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
31-10-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC SAN MARCO *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2015 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 10
04-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Unicredit Bulbank IT 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2015 20:45 не е избран Adastra - SUTHERLAND 1 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 11
12-11-2015 19:45 не е избран Techhuddle - IPSOS 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 15:00 СЦ Арена SUTHERLAND - КАМИТЕ 4 - 4* Група I 2
15-11-2015 18:00 СЦ Арена Гаднярите Самоков - SUTHERLAND 0 - 5 Група I 3
16-11-2015 20:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 5 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 12
18-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Naxex 30 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2015 21:45 не е избран Станга - Techhuddle *3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-11-2015 19:45 не е избран PLAYTECH - SUTHERLAND 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 13
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - SUTHERLAND 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
02-12-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Techhuddle 7 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
03-12-2015 19:45 не е избран Techhuddle - Luxoft Bulgaria 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 13
09-12-2015 18:45 не е избран Techhuddle - DANTEK DEVS 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 15
09-12-2015 20:45 не е избран GRAFIXOFT - SUTHERLAND 0 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 15
17-12-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
25-02-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Melon - Techhuddle 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
25-02-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 20:45 не е избран GTT - SUTHERLAND 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
10-03-2016 19:45 не е избран Techhuddle - VMware 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
11-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2016 22:00 не е избран Витоша Бистрица - Цар Иван Асен II 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2016 20:45 не е избран Adecco GSD - SUTHERLAND 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2016 19:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 0 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
19-03-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2016 18:45 не е избран Techhuddle - SAP Labs Bulgaria 1 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
24-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - FC Siza Sport 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2016 21:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2016 21:45 не е избран Persy - Techhuddle 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2016 20:45 не е избран Techhuddle - TRADOLOGIC 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
14-04-2016 19:45 не е избран Matrix Global - Techhuddle 2 - 13 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
15-04-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-04-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Minerva 9 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
25-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-04-2016 21:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
09-05-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-05-2016 21:45 не е избран Techhuddle - IPSOS 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
19-05-2016 19:45 не е избран ORBIT - SUTHERLAND 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2016 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 19:45 не е избран Axway - Techhuddle 6 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unify 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
09-06-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
16-06-2016 21:45 не е избран Progress - Techhuddle 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2016 20:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 5 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2* PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 20:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
22-08-2016 20:45 не е избран Techhuddle - TEK EXPERTS 14 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
24-08-2016 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2016 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-09-2016 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 21:45 не е избран Paysafe - SUTHERLAND 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-09-2016 18:45 Palmsbet stadium Techhuddle - Vayant 9 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2016 20:45 не е избран SUTHERLAND - Upnetix 15 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-09-2016 21:45 не е избран CSC - Techhuddle 0 - 13 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
17-09-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
19-09-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2016 21:45 не е избран Techhuddle - AXPO 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
26-09-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2016 19:45 не е избран VMware - Techhuddle 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
01-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2016 21:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 20:45 не е избран Techhuddle - IBM 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
10-10-2016 19:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - Techhuddle 0 - 11 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
25-10-2016 22:30 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 18:45 не е избран Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 12 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
29-10-2016 11:00 терен "Кюстендил" SUTHERLAND - Изворна вода Бачково 5 - 8 Група J 1
29-10-2016 17:00 терен "Кюстендил" Пирински орли - SUTHERLAND 3 - 7 Група J 3
31-10-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 21:45 не е избран Persy - Techhuddle 2 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - IPSOS 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-11-2016 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
24-11-2016 00:00 не е избран Techhuddle - SOCOURT 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
24-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
30-11-2016 18:00 не е избран Techhuddle - Gameloft 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
01-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - Techhuddle 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
02-12-2016 00:00 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 11:00 Спортинг арена Тера Трак - SUTHERLAND 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 4 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-12-2016 19:45 не е избран Strypes - SUTHERLAND 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2016 21:45 не е избран Axway - Techhuddle 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
15-12-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 9 PREMIER LEAGUE 13
08-01-2017 10:00 не е избран Без напрежение - SUTHERLAND 4 - 5 EFBET Варна 1
14-01-2017 12:00 не е избран SUTHERLAND - Младите Надежди 9 - 3 EFBET Варна 2
21-01-2017 19:00 не е избран Ultras Team - SUTHERLAND 5 - 8 EFBET Варна 3
27-01-2017 21:30 не е избран Polycomp - SUTHERLAND 5 - 10 EFBET Варна 4
04-02-2017 10:00 не е избран SUTHERLAND - Чики Рики 3 - 4 EFBET Варна 5
15-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 ВТОРА ФАЗА
22-02-2017 21:45 Palmsbet stadium IPSOS - Techhuddle 8 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
23-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - ГФК България 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
27-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Komfo 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
01-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - SUTHERLAND 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9 PREMIER LEAGUE 1
16-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Accedia 8 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2017 18:45 не е избран GTT - Techhuddle 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
25-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-03-2017 21:45 не е избран Techhuddle - Станга 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
03-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - Techhuddle 1 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
10-04-2017 19:45 не е избран Techhuddle - Upnetix 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
12-04-2017 21:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - Techhuddle 0 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
11-05-2017 00:00 не е избран Usport.bg - Techhuddle 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
16-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2017 18:45 Palmsbet stadium Techhuddle - Axway 5 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2017 22:30 не е избран VMware - Techhuddle 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
31-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - Techhuddle 3 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
01-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
05-06-2017 22:30 Palmsbet stadium Techhuddle - KOSTAL 11 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
08-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - SUTHERLAND 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
15-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Software AG - Techhuddle 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 21:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-06-2017 00:00 не е избран Techhuddle - Paysafe 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
19-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - SUTHERLAND 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Techhuddle 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу - PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 20:45 не е избран Без напрежение - Цар Иван Асен II 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
06-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Techhuddle - e-Novator 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
07-07-2017 19:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 1 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
22-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - GTT 4 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
23-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Experian 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - SUTHERLAND 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - FootballScout 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
11-09-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
12-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
15-09-2017 21:45 не е избран Тренто - Цар Иван Асен II 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
19-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - CODIX 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
25-09-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - e-Novator 1 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - Strypes 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2017 14:00 Парк Вършец SUTHERLAND - ФК "Фантастико" Враца 2 - 9 ГРУПА B3 2
08-10-2017 16:00 Парк Вършец ПРЕСЛАВ - SUTHERLAND 8 - 7 ГРУПА B3 3
10-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Techhuddle 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
16-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 19:45 не е избран Techhuddle - Upnetix 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
20-10-2017 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-10-2017 18:45 не е избран Techhuddle - Luxoft Bulgaria 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
27-10-2017 19:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
30-10-2017 19:45 Palmsbet stadium Axway - Techhuddle 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
02-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - SUTHERLAND 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 6 PREMIER LEAGUE 10
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 19:45 Palmsbet stadium Techhuddle - KOSTAL 2 - 12 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
08-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 7 - 8 PREMIER LEAGUE 3
09-11-2017 00:00 не е избран EGT - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
13-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - Techhuddle 6 - 6* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
16-11-2017 20:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Без напрежение 4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2017 19:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Techhuddle - VMware 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2017 19:45 не е избран PLAYTECH - Techhuddle 9 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
04-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - DATECS 4 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
11-12-2017 20:45 Palmsbet stadium Stemo - SUTHERLAND 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - SBTECH 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
18-12-2017 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-02-2018 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2018 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Serdika-Sofia 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-03-2018 19:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 1
08-03-2018 21:45 не е избран Techhuddle - Endava 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II - PREMIER LEAGUE 11
12-03-2018 18:45 Palmsbet stadium KOSTAL - Techhuddle 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
14-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Progress 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
26-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2018 18:45 не е избран Easy TV Net - iSTYLE 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
28-03-2018 18:45 не е избран Axway - Techhuddle 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
31-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 1 - 6 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Stemo - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - ГФК България 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 3 - 0 CHAMPIONSHIP 4
12-04-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - IPSOS 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
16-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Techhuddle 8 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 5 CHAMPIONSHIP 5
18-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
23-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - IBM 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Musala Soft 0 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ORBICO BULGARIA 2 - 5 CHAMPIONSHIP 7
03-05-2018 18:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2018 18:45 не е избран Techhuddle - Software AG 1 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
12-05-2018 20:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2018 19:45 не е избран eCommera - Techhuddle 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
15-05-2018 22:30 не е избран Techhuddle - Visteon 1 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
16-05-2018 21:30 не е избран iSTYLE - Ант студио 3 - 3 CHAMPIONSHIP 9
22-05-2018 18:45 не е избран Techhuddle - FootballScout 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
22-05-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-05-2018 20:30 не е избран iSTYLE - Skypharm 4 - 6 CHAMPIONSHIP 1
28-05-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - iSTYLE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DATECS 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 19:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ОК Супер Транс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Без напрежение 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
11-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SUTHERLAND 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Евромар 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-06-2018 20:45 не е избран A.C.A.B. - iSTYLE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
16-06-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
18-06-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2018 20:45 не е избран GTT - Techhuddle 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
19-06-2018 18:45 Palmsbet stadium iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 5 CHAMPIONSHIP 3
22-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - iSTYLE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
25-06-2018 20:45 Palmsbet stadium CODIX - SUTHERLAND 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - Mr.Pizza 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
27-06-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-06-2018 20:45 не е избран Techhuddle - TRADOLOGIC 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
30-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 0 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
03-07-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - iSTYLE 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - Techhuddle 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
21-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - eCommera 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
23-08-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Tryzens 14 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-08-2018 20:45 не е избран iSTYLE - Вършец 2 - 4 Източна конференция 1
31-08-2018 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 0 - 4 PREMIER LEAGUE 2
01-09-2018 19:45 не е избран iSTYLE - Витоша Бистрица 0 - 5 Източна конференция 3
04-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 8 - 1 PREMIER LEAGUE 3
10-09-2018 20:45 не е избран Techhuddle - Persy 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
11-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PalmsBet - iSTYLE 3 - 3 Източна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 1 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
17-09-2018 22:30 не е избран Algomatika - Kammarton - Techhuddle 6 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
20-09-2018 19:45 Palmsbet stadium FOURTH BULGARIA - Techhuddle 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
24-09-2018 22:30 не е избран Techhuddle - GemSeek 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
26-09-2018 22:30 не е избран Techhuddle - Bright marketing research 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
27-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
03-10-2018 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - iSTYLE 7 - 5 Източна конференция 5
04-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM CoBuilder International - Techhuddle 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
08-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
09-10-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Сантяго Бернабеу 2 - 3 Източна конференция 6
11-10-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 1 PREMIER LEAGUE 8
15-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - Techhuddle 0 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
16-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 4 - 4 Източна конференция 7
19-10-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Progress 8 - 5 PREMIER LEAGUE 9
22-10-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DREAMIX 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
24-10-2018 19:45 не е избран iSTYLE - FC ALA GROUP 4 - 5 Източна конференция 8
29-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
01-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
05-11-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
07-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 2 - 6 Източна конференция 10
09-11-2018 18:45 не е избран Techhuddle - SoftServe 9 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
12-11-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
13-11-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - iSTYLE 6 - 1 Източна конференция 11
15-11-2018 21:45 не е избран Proxiad - Techhuddle 2 - 13 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
18-11-2018 12:45 Арена "Елин Пелин" - терен 2 SUTHERLAND - Никсметал 0 - 3 Югозапад - група I 2
18-11-2018 15:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Отбора на народа - SUTHERLAND 6 - 7 Югозапад - група I 3
18-11-2018 16:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 SUTHERLAND - МФК Средногорец (Златица) 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
22-11-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 PREMIER LEAGUE 14
26-11-2018 21:45 не е избран UltraPlay - Techhuddle 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
27-11-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bamboo Beach - iSTYLE 15 - 3 Източна конференция 13
04-12-2018 21:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
05-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 14
06-12-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - Experian 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
10-12-2018 18:45 не е избран Unify - Techhuddle 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
10-12-2018 20:45 не е избран Musala Soft - SUTHERLAND 1 - 3 PREMIER LEAGUE 17
11-12-2018 18:45 не е избран Techhuddle - Minerva - ACCEDIA LEAGUE ONE 16
12-12-2018 19:45 не е избран Rehau - iSTYLE 5 - 1 Източна конференция 15
17-12-2018 18:45 не е избран Techhuddle - EPAM Systems - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
17-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - A.C.A.B. 0 - 5 Източна конференция 16
17-12-2018 20:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 17
09-01-2019 00:00 Царско село Winbet - SUTHERLAND 1 - 6 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран SUTHERLAND - Спортист Драгичево 2 7 - 5 Happy 2
09-01-2019 00:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 3
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
27-01-2019 12:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 4
01-02-2019 00:00 не е избран ОК Супер Транс - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 19
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
16-02-2019 21:30 не е избран Сицилианците* - SUTHERLAND 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 19:45 не е избран Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 8 - 2 Финални плейофи
25-02-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 11 Mussala Premier League 1
26-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - Techhuddle 4 - 14 Newton Championship 1
07-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 Mussala Premier League 2
07-03-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Genius Sports 3 - 6 Newton Championship 2
11-03-2019 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 4 - 4* Mussala Premier League 3
11-03-2019 21:45 не е избран Accedia - Techhuddle 2 - 3 Newton Championship 3
16-03-2019 14:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - SUTHERLAND 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
25-03-2019 20:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 2 - 6 Mussala Premier League 5
01-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 5 Mussala Premier League 6
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium IPSOS - Techhuddle 0 - 3 Newton Championship 5
04-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Experian 1 - 6 Newton Championship 6
08-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Algomatika - Kammarton 11 - 5 Mussala Premier League 7
11-04-2019 21:45 не е избран GTT - Techhuddle 8 - 6 Newton Championship 7
18-04-2019 20:45 не е избран Techhuddle - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 Newton Championship 8
25-04-2019 21:45 не е избран SUTHERLAND - eCommera 8 - 2 Mussala Premier League 9
01-05-2019 18:45 не е избран Techhuddle - ГФК България 5 - 0 Newton Championship 10
01-05-2019 20:45 не е избран Polygran Bulgaria - Techhuddle 0 - 5 Newton Championship 11
10-05-2019 20:45 не е избран Software AG - SUTHERLAND 4 - 4 Mussala Premier League 10
13-05-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - CODIX 10 - 3 Mussala Premier League 11
13-05-2019 22:30 не е избран Techhuddle - IBM 7 - 2 Newton Championship 4
23-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - SUTHERLAND 2 - 7 Mussala Premier League 8
27-05-2019 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 8 Mussala Premier League 12
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4 Mussala Premier League 13
05-06-2019 21:45 не е избран Techhuddle - Endava 8 - 1 Newton Championship 13
10-06-2019 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 2 Mussala Premier League 14
13-06-2019 18:45 не е избран DATECS - Techhuddle 1 - 7 Newton Championship 14
17-06-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 11 - 2 Mussala Premier League 15
17-06-2019 20:45 не е избран Techhuddle - Upnetix 4 - 0 Newton Championship 15
24-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - Techhuddle 3 - 4 Newton Championship 16
25-06-2019 21:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 2 - 1 Newton Championship 9
02-07-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 Mussala Premier League 17
03-07-2019 18:45 не е избран Techhuddle - PLAYTECH 0 - 0 Newton Championship 17
05-07-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 3 Mussala Premier League 16
10-07-2019 18:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 3 - 0 Newton Championship 12