София

Куаси . Ив

клубове

роден на: 12.10.1995

години: 23

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България Premier League 8
n/a не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Съндърланд България Premier League 9
n/a не е избран Фен клуб Тотнъм България - Фен клуб Нюкасъл България Premier League 10
n/a не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Реал Мадрид България Premier League 11
n/a не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България Premier League 12
n/a не е избран Фен клуб Милан България - Фен клуб Нюкасъл България Premier League 13
n/a не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България Premier League 14
05-05-2014 00:00 не е избран Класик Груп - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 22:00 не е избран vitoshanews.com - El Stars 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика - vitoshanews.com 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
02-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 14:00 не е избран vitoshanews.com - DEVILS 6 - 4 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Класик Груп 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 JAGUARES - vitoshanews.com 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
14-09-2014 16:00 не е избран Римляните - vitoshanews.com 2 - 3 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - Shporite 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 vitoshanews.com - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 19:45 не е избран Класик Груп - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 18:00 не е избран Бандата - vitoshanews.com 3 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 22:00 не е избран FC CRAZY GANG - vitoshanews.com 3 - 4 CHAMPIONSHIP 6
07-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Класик Груп 9 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
12-10-2014 09:00 не е избран vitoshanews.com - Easy TV Net 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 19:45 не е избран Класик Груп - Mentor Resort 5 - 9 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
17-10-2014 21:45 не е избран McDonald's - vitoshanews.com 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 13:00 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2014 00:00 не е избран vitoshanews.com - British Council 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
26-10-2014 16:00 не е избран Реал София - vitoshanews.com 4 - 9 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 18:45 не е избран Пени Маркет - Класик Груп 7 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Безнадежните 0 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 20:00 не е избран Витоша - vitoshanews.com 2 - 5 CHAMPIONSHIP 12
16-11-2014 11:00 не е избран vitoshanews.com - Софийска вода 2 - 0 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 20:45 не е избран Класик Груп - Магнус 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - AFC Ajax 10 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2014 18:45 не е избран CAM R - Класик Груп *3 - 3 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 17:00 не е избран JJ&K Accountancy - vitoshanews.com 6 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Полиграфия Инфо 6 - 2 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 00:00 не е избран Резервите - vitoshanews.com 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
07-12-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Лидер Надежда 7 - 5 CHAMPIONSHIP 16
13-12-2014 21:00 не е избран vitoshanews.com - Аполо СК отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 19:00 не е избран Intellect - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 19:45 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 19:00 не е избран Тигрите - Фалшивите деветки 1 - 8 Група A 1
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
25-01-2015 11:00 не е избран Ajax - Тигрите 7 - 4 Група A 3
31-01-2015 12:00 не е избран Тигрите - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 Група A 4
08-02-2015 12:00 не е избран Бохемите - Тигрите 13 - 5 Група A 5
14-02-2015 14:00 не е избран Лабилните - vitoshanews.com 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 16:00 не е избран vitoshanews.com - Busmanci 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
18-02-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Класик Груп 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2015 20:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - vitoshanews.com 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
22-02-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Еконт 61 - Тигрите 1 - 13 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-02-2015 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Полиграфия Инфо - vitoshanews.com 1 - 4 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2015 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - vitoshanews.com 1 - 6 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - FC EFBET 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 12:00 не е избран Тигрите - Mladost Group 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2015 15:00 не е избран vitoshanews.com - Реал София 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2015 19:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 4
29-03-2015 20:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
01-04-2015 19:45 не е избран Винпром Пещера - Класик Груп 0 - 7 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 21:45 не е избран vitoshanews.com - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2015 20:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
19-04-2015 10:00 не е избран Вълците - vitoshanews.com 8 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 21:00 не е избран Червена Звезда - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-04-2015 20:00 не е избран E-motion Club - Класик Груп 1 - 8 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 13:00 не е избран vitoshanews.com - VILLA MARK 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 22:00 не е избран Тигрите - MFC Galaxy Sofia 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
28-04-2015 19:00 не е избран Класик Груп - DSV България 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
05-05-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 1 - 0 CHAMPIONSHIP 2
10-05-2015 14:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 6 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2015 15:00 не е избран DELTA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Фронтекс 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 16:00 не е избран Тигрите - Приятели 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2015 20:00 не е избран vitoshanews.com - Римляните 6 - 1 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 21:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2015 22:45 не е избран vitoshanews.com - El Stars 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
24-05-2015 21:00 не е избран Intellect - vitoshanews.com 2 - 2* CHAMPIONSHIP 11
26-05-2015 22:45 не е избран Тигрите - Whiskey United 6 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-05-2015 21:00 не е избран Класик Груп - Skypharm 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
31-05-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Тигрите 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
02-06-2015 21:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2015 09:00 не е избран Тигрите - Спокойните 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Fusion 2 - 9 CHAMPIONSHIP 12
14-06-2015 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Тигрите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
16-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 3 - 11 CHAMPIONSHIP 13
20-06-2015 11:00 не е избран vitoshanews.com - Витоша 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
21-06-2015 16:00 не е избран Тигрите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-06-2015 18:00 не е избран FC CRAZY GANG - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-06-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Massive 2 - 5 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2015 20:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
28-06-2015 21:00 не е избран vitoshanews.com - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 21:45 не е избран Виста - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
04-07-2015 14:00 не е избран Черно тото - Тигрите 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-07-2015 10:00 не е избран Тигрите - Interpol 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Тигрите - VILLA MARK 5 - 6 Група А 1
14-07-2015 19:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 3 - 2 ПЛЕЙОФИ
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
21-07-2015 19:45 не е избран Тигрите - Fresh Market 1 - 4 Група А 3
03-08-2015 18:45 не е избран Тигрите - Ойрошпед 2 - 6 Група А 4
06-08-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Тигрите 4 - 2 Група А 5
23-08-2015 13:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 14:00 не е избран ФК Сердика - Тигрите 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2015 22:30 не е избран FC Citadel - ФК Пълна Мрежа 1 - 11 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
04-09-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Победител 6 - 2 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 15:00 не е избран Тигрите - FC Citadel 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
06-09-2015 17:00 не е избран Викторио Ленд - ФК Пълна Мрежа 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
08-09-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Ойрошпед - Класик Груп 1 - 10 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 20:00 не е избран Тигрите - Fresh Market 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
16-09-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Галакси София 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
26-09-2015 22:00 не е избран Искра Искрец - Тигрите 0 - 25 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-09-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Напълно непознати 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2015 22:00 не е избран Фронтекс - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 11:00 не е избран Тигрите - Лидер 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
06-10-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Billa 8 - 4 CHAMPIONSHIP 5
11-10-2015 12:00 не е избран Белите кончета - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
11-10-2015 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Drink Team 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-10-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Класик Груп 11 - 3 CHAMPIONSHIP 6
13-10-2015 22:30 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
15-10-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM Седмица спатия - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Червена Звезда 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
23-10-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 11 - 2 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2015 19:00 не е избран Тигрите - Изтокът 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
27-10-2015 20:45 не е избран Skypharm - Класик Груп 4 - 7 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - ФК Пълна Мрежа 1 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
31-10-2015 22:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
31-10-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Massive 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2015 19:00 не е избран Тигрите - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-11-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Тигрите 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
17-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Easy TV Net 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2015 22:30 не е избран Athletic - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 00:00 не е избран Искра Искрец - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
22-11-2015 16:00 не е избран Тигрите - Athletic 9 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2015 21:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лидер 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-11-2015 20:00 не е избран Drink Team - Тигрите 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 21:00 не е избран Белите кончета - ФК Пълна Мрежа 2 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-12-2015 21:00 не е избран Тигрите - Седмица спатия 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
09-12-2015 21:45 не е избран Класик Груп - E-motion Club - CHAMPIONSHIP 14
11-12-2015 20:45 не е избран Червена Звезда - Тигрите 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-12-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 4 - 1 Група F 1
17-01-2016 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 2 - 3 Група F 2
24-01-2016 09:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - SBTECH 10 - 1 Група F 3
30-01-2016 20:00 не е избран FreshMarket - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 Група F 4
07-02-2016 10:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Whiskey United 10 - 4 Група F 5
13-02-2016 16:00 Царско село Еврофутбол - ФК Пълна Мрежа 0 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село ФК Пълна Мрежа - Тяло пречиш ми 0 - 4 ВТОРА ФАЗА
15-02-2016 21:00 не е избран Спокойните - ФК Пълна Мрежа 5 - 7 Финални плейофи
16-02-2016 00:00 не е избран Класик Груп - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2016 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 19:45 не е избран Виста - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2016 12:00 не е избран Seniorite - ФК Пълна Мрежа 1 - 8 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 15:00 не е избран Тигрите - Искра Искрец 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-03-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-03-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - FC ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 8 - 2 CHAMPIONSHIP 2
16-03-2016 19:45 не е избран vitoshanews.com - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2016 14:00 не е избран Тигрите - Джиа Мото 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
20-03-2016 20:00 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - FC ING 6 - 9 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 4 - 7 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Drink Team 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2016 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Класик Груп 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
30-03-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Sushi Shef 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 13:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 2 - 7 CHAMPIONSHIP 6
03-04-2016 20:00 не е избран Тигрите - Junior Barcelona 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Billa - vitoshanews.com 3 - 8 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2016 21:45 не е избран Класик Груп - ADIDAS 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 09:00 не е избран ФК Враждебна - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бохемите 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2016 19:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
14-04-2016 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 14:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - vitoshanews.com 0 - 6 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Most Wanted 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 00:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 9
27-04-2016 18:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
04-05-2016 20:45 не е избран Skypharm - Класик Груп 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 20:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 22:00 не е избран Quehenberger Logistics - vitoshanews.com 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 00:00 не е избран Тигрите - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 11
18-05-2016 20:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Класик Груп *1 - 1 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 00:00 не е избран Фалкон - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-05-2016 12:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Вълците 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
01-06-2016 00:00 не е избран Ойрошпед - vitoshanews.com 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2016 21:00 не е избран Класик Груп - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Кралете 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-06-2016 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 0 - 1 CHAMPIONSHIP 12
12-06-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен 3 - 0 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 20:45 не е избран Класик Груп - Billa 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - vitoshanews.com 9 - 10 CHAMPIONSHIP 14
19-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2016 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Пълна Мрежа 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - Класик Груп 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2016 21:00 не е избран ADIDAS - vitoshanews.com 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
26-06-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ИХТИМАН 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Massive 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2016 18:45 не е избран Реал София - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
03-07-2016 12:00 не е избран ING - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - vitoshanews.com 1 - 12 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 21:45 не е избран Massive - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
10-07-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Полиграфия Инфо 3 - 2 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 20:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Unicredit Bulbank IT 11 - 2 Група D 1
13-07-2016 22:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
25-07-2016 21:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Milky Group Bio 3 - 5 Група D 3
27-07-2016 19:45 не е избран Accedia - ФК Пълна Мрежа 1 - 4 Група D 2
01-08-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Whiskey United 6 - 4 Група D 4
08-08-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ФК Пълна Мрежа 4 - 7 Група D 5
15-08-2016 18:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Супичка 5 - 5 Елиминации
18-08-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 Елиминации
21-08-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
21-08-2016 21:00 не е избран Лидер - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 18:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-08-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СИНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 13:00 не е избран Джиа Мото - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-09-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Пълна Мрежа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
13-09-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
18-09-2016 20:00 не е избран Тигрите - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-09-2016 21:45 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 14 - 1 CHAMPIONSHIP 1
21-09-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - vitoshanews.com 1 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2016 22:30 не е избран Majestic - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2016 22:00 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 12:00 не е избран Mladost Team - Тигрите 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2016 18:00 не е избран ПСЖ София - Африка Юнайтед 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
04-10-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ИХТИМАН 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 00:00 не е избран Тигрите - Щрак Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Пълна Мрежа 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
11-10-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - vitoshanews.com 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Африка Юнайтед 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 17:00 не е избран FC SIVEN - Тигрите 3 - 14 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
16-10-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Intellect 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Tom Taylor 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
19-10-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-10-2016 20:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
23-10-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Пълна Мрежа 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Вършец 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM formpoint - Класик Груп 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 13:00 не е избран Тигрите - F.C.G. 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
06-11-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 00:00 не е избран Fibank - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2016 00:00 не е избран Класик Груп - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
13-11-2016 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
13-11-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Зебра 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Класик Груп 21 - 8 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Mentor Resort 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
20-11-2016 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Тигрите 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
20-11-2016 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Пълна Мрежа 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2016 00:00 не е избран Спортинг - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК Динамо София 2007 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
27-11-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Елин Пелин 6 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-11-2016 22:00 не е избран Тигрите - Mladost Crew 17 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
04-12-2016 10:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2016 00:00 не е избран Easy TV Net - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Хищниците 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
11-12-2016 20:00 не е избран Тигрите - Гетото 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
13-12-2016 00:00 не е избран Massive - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 21:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
07-01-2017 09:00 Царско село MTEL - ФК Пълна Мрежа 2 - 1 EFBET Хемус 1
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Пълна Мрежа 4 - 5 EFBET Хемус 2
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
21-01-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 3
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 13:00 не е избран Африка Юнайтед - The Mannschaft 2 - 3 EFBET Света Троица 4
28-01-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 5
04-02-2017 16:00 не е избран McDonald's - ФК Пълна Мрежа 2 - 4 EFBET Хемус 4
04-02-2017 21:00 не е избран Enetpulse - Африка Юнайтед 0 - 5 EFBET Света Троица 5
09-02-2017 20:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
11-02-2017 17:00 Царско село Fibank - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
15-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 1
19-02-2017 21:00 не е избран Тигрите - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПСЖ София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Тигрите 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
02-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - Skypharm 2 - 6 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
06-03-2017 20:00 не е избран Фен клуб Бърнли България - Фен клуб Нюкасъл България 1 - 2 Premier League 1
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 20:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България 3 - 1 Premier League 2
15-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПСЖ София - Тигрите 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ойрошпед - Класик Груп 2 - 9 CHAMPIONSHIP 3
21-03-2017 20:00 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Нюкасъл България 7 - 3 Premier League 3
26-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM ING - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2017 21:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България 5 - 5 Premier League 4
29-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - Skypharm 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Гетото 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
03-04-2017 20:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - ПСЖ София 6 - 0 Premier League 5
04-04-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 17:00 не е избран Черно Тото - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 CHAMPIONSHIP 7
09-04-2017 18:00 не е избран ING - Тигрите 2 - 3 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2017 20:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Ювентус България 2 - 7 Premier League 6
12-04-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Наполи 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 2 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 00:00 не е избран Интер Клуб България - Фен клуб Нюкасъл България 5 - 0 Premier League 7
25-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - TRIZA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
02-05-2017 20:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
07-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-05-2017 21:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Галатасарай България 4 - 3 Premier League 9
11-05-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
13-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 13:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 6 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2017 17:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 3 - 7 CHAMPIONSHIP 9
16-05-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 2 Premier League 10
16-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - Класик Груп 3 - 6 CHAMPIONSHIP 11
18-05-2017 00:00 не е избран Тигрите - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 22:45 не е избран Тигрите - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Африка Юнайтед - The Mannschaft 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
23-05-2017 00:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Челси България 0 - 5 Premier League 11
24-05-2017 17:00 не е избран Лозен - Тигрите 7 - 1 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2017 20:30 Bauhaus Арена - терен 2 Белите София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 12
28-05-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 20:00 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 4 Premier League 8
30-05-2017 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM LH7 - ФК Пълна Мрежа 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 19:45 не е избран Класик Груп - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
09-06-2017 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
12-06-2017 00:00 не е избран MFM - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 00:00 не е избран FC ING - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-06-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - JAGUARES 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Пълна Мрежа 1 - 13 CHAMPIONSHIP 15
19-06-2017 22:30 не е избран Santos - Африка Юнайтед 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
20-06-2017 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 2 - 7 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 19:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 1 CHAMPIONSHIP 11
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
28-06-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Тигрите 1 - 6 CHAMPIONSHIP 13
30-06-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 21:45 не е избран Африка Юнайтед - McDonald's 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 18:00 не е избран LH7 - Тигрите 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
02-07-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 17
02-07-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Тигрите 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
09-07-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-07-2017 20:45 не е избран Африка Юнайтед* - Accedia* 5 - 4 Група D 1
18-07-2017 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България* - Африка Юнайтед* 3 - 4 Група D 2
24-07-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед* - DXC.technology* 3 - 3* Група D 3
01-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вазов* - Африка Юнайтед* 1 - 6 Група D 4
08-08-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед* - Викторио Ленд* 3 - 1 Група D 5
15-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - PMP Build Invest* 3 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Галактико* - Африка Юнайтед* 4 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 18:00 не е избран Тигрите - Лозен 3 - 7 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Тигрите *1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-09-2017 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 2 - 0 CHAMPIONSHIP 3
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
05-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК Западно Ехо 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2017 00:00 не е избран Наполи - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
15-09-2017 21:45 не е избран Ultras Team - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 00:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 21:00 не е избран Тигрите - Кралете 10 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - Sunderland Bulgaria 3 - 7 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 5 - 7 CHAMPIONSHIP 7
01-10-2017 20:00 не е избран ING - Тигрите 5 - 9 CHAMPIONSHIP 7
03-10-2017 00:00 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 00:00 не е избран Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - SPM -ltd 11 - 2 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бърнли България 2 - 5 Premier League 1
10-10-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Пълна Мрежа - ING 1 - 10 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
13-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Тигрите 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
17-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България 4 - 2 Premier League 2
21-10-2017 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Bianchi Coffee 17 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-10-2017 18:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-10-2017 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
25-10-2017 19:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Нюкасъл България 6 - 2 Premier League 3
25-10-2017 22:45 не е избран Наполи - Тигрите 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
28-10-2017 20:00 не е избран Santos - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
29-10-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - Тигрите 10 - 10 CHAMPIONSHIP 11
29-10-2017 19:00 не е избран ПСЖ София - ФК Пълна Мрежа 5 - 6 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM greshka - Класик Груп 6 - 0 CHAMPIONSHIP 9
31-10-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 4 Premier League 4
02-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
04-11-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Джиа Мото 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
07-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 3 Premier League 5
08-11-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
12-11-2017 20:00 не е избран Изтокът - Тигрите 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
12-11-2017 20:00 не е избран Гетото - ФК Пълна Мрежа 2 - 2 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Бърнли България - Фен клуб Нюкасъл България 5 - 1 Premier League 6
14-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
15-11-2017 00:00 не е избран Класик Груп - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2017 11:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Stomana Industry 2 - 5 CHAMPIONSHIP 14
19-11-2017 22:00 не е избран Тигрите - ПСЖ София 8 - 3 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Милан България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 3 Premier League 7
22-11-2017 00:00 не е избран Евромар - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
24-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Тигрите - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
26-11-2017 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Боми Борисов ООД 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България 7 - 1 Premier League 8
03-12-2017 00:00 не е избран Кралете - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
03-12-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 0 Premier League 9
08-12-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
08-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 9
09-12-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-12-2017 00:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 5 - 0 Premier League 10
13-12-2017 00:00 не е избран Класик Груп - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Тигрите - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 10:00 Царско село Африка Юнайтед* - Most Wanted* 8 - 2 Група A 1
12-01-2018 19:00 Царско село Африка Юнайтед* - БНС Ред Булс* 0 - 1 Група A 2
20-01-2018 22:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Африка Юнайтед* 1 - 3 Група A 3
27-01-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед* - Приятели* 8 - 0 Група A 4
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран Класик Груп - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-02-2018 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА* - Африка Юнайтед* 3 - 7 Група A 5
09-02-2018 21:30 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - Бундестим* 1 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
18-02-2018 20:00 не е избран Тигрите - Лозен Сити 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 14:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 3 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
25-02-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Амфетико 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 19:00 не е избран Пеликан - ФК Пълна Мрежа 5 - 9 CHAMPIONSHIP 4
18-03-2018 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
20-03-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Съндърланд България 2 - 5 Premier League 1
27-03-2018 20:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 7 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2018 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 0 Premier League 2
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-04-2018 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-04-2018 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
04-04-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Реал Мадрид България 4 - 7 Premier League 3
11-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Нюкасъл България 5 - 4 Premier League 4
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - ФК Пълна Мрежа 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Mladost Team 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-04-2018 18:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс 4 - 5 Premier League 5
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 14:00 не е избран F.C.G. - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-04-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България 3 - 5 Premier League 6
29-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
08-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 7 Premier League 7
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
12-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 11:00 не е избран Whiskey United - Тигрите 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-05-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 1 Premier League 8
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2018 21:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 11
20-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Stomana Industry 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
22-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 4 Premier League 9
27-05-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 3 Premier League 10
01-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 16:00 не е избран Тигрите - Гетото 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
03-06-2018 21:00 не е избран Галактико - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-06-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Борусия Дортмунд България *4 - 4 Premier League 11
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
10-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-06-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 3 Premier League 12
17-06-2018 22:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
19-06-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Милан България - Фен клуб Нюкасъл България 1 - 2 Premier League 13
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 16
26-06-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България 5 - 0 Premier League 14
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК Пълна Мрежа 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
13-07-2018 20:45 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Пълна Мрежа - DXC.technology 3 - 9 Група B 1
17-07-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
24-07-2018 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 Група B 2
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
27-07-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Без напрежение 5 - 0 Група B 3
27-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Дружба 5 - 0 Група G 3
08-08-2018 18:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Accedia 2 - 2 Група B 4
08-08-2018 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Профи Спорт 2 - 2 Група G 4
14-08-2018 19:45 не е избран MAHARANI - ФК Пълна Мрежа 9 - 5 Група B 5
14-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 8 Група G 5
19-08-2018 22:30 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 Елиминации
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4 Източна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
01-09-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
01-09-2018 17:00 не е избран Тигрите - Winbet отложен LEAGUE ONE - LONDON 1
02-09-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2018 19:00 не е избран Тигрите - Лозенец Юн 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
16-09-2018 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Вълците 0 - 1 Premier League Last 8 2
16-09-2018 19:00 не е избран Whiskey United - Тигрите 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 3
16-09-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 2
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
28-09-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 9 Premier League 1
30-09-2018 21:00 не е избран Тигрите - Гетото - LEAGUE ONE - LONDON 4
30-09-2018 21:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2018 22:00 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 3 - 5 Premier League Last 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 6
03-10-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 6 - 1 Източна конференция 5
06-10-2018 21:00 не е избран Чики Рики - Тигрите отложен LEAGUE ONE - LONDON 5
07-10-2018 21:00 не е избран Тигрите - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
09-10-2018 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Тотнъм България 6 - 2 Premier League 3
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
14-10-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 5 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
14-10-2018 21:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 CHAMPIONSHIP 5
16-10-2018 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед - Източна конференция 7
16-10-2018 21:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България - Premier League 4
18-10-2018 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Африка Юнайтед - Premier League Last 8 1
20-10-2018 20:00 не е избран Тигрите - SPM -ltd - LEAGUE ONE - LONDON 8
21-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Полиграфия Инфо - Premier League Last 8 7
21-10-2018 17:00 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Нюкасъл България - Premier League 2
21-10-2018 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Стабилните - CHAMPIONSHIP 6
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach - Източна конференция 8
26-10-2018 18:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс - Premier League 5
27-10-2018 00:00 не е избран Пеликан - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 8
28-10-2018 00:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите - LEAGUE ONE - LONDON 9
28-10-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ИХТИМАН - Premier League Last 8 8
30-10-2018 20:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България - Premier League 6
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед - Източна конференция 9
04-11-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПСЖ София - CHAMPIONSHIP 9
04-11-2018 00:00 не е избран Вълците - Африка Юнайтед - Premier League Last 8 9
06-11-2018 20:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Нюкасъл България - Premier League 7
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau - Източна конференция 10
11-11-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 10
11-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Intellect - Premier League Last 8 10
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед - Източна конференция 11
18-11-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - CHAMPIONSHIP 11
18-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед - Premier League Last 8 11
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед - Източна конференция 12
24-11-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СТЪРШЕЛ - CHAMPIONSHIP 13
25-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО - Premier League Last 8 12
27-11-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - SSV - Източна конференция 13
02-12-2018 00:00 не е избран Кобра - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 14
02-12-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Столичен Авто Транспорт - Premier League Last 8 13
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед - Източна конференция 14
09-12-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars - CHAMPIONSHIP 15
09-12-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Африка Юнайтед - Premier League Last 8 14
14-12-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец - Източна конференция 15
17-12-2018 19:45 не е избран PalmsBet - Африка Юнайтед - Източна конференция 16
04-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE - Източна конференция 17
11-02-2019 00:00 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед - Източна конференция 18
18-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Източна конференция 19