София

Асен Руменов Паунов

клубове

роден на: 30.10.1990

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2017 21:45 Palmsbet stadium SSV - Евромар 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Евромар - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2017 22:00 не е избран ТЕМИДА - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Евромар - UNILEVER ICE CREAM 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Евромар 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
18-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - Евромар 6 - 2 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2017 21:45 не е избран Евромар - Ант студио 1 - 5 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Евромар 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Евромар - Skypharm 2 - 5 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Евромар 7 - 6 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2017 00:00 не е избран Евромар - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2017 00:00 не е избран Евромар - Sunderland Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
13-12-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Евромар - Боми Борисов ООД 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
22-02-2018 20:45 не е избран Tom Taylor - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
07-03-2018 21:45 не е избран Sushi Shef - Евромар - CHAMPIONSHIP 16
09-03-2018 20:45 не е избран Евромар - FC ING 4 - 16 CHAMPIONSHIP 17
28-03-2018 21:45 не е избран Skypharm - Евромар 12 - 3 CHAMPIONSHIP 2
11-04-2018 22:00 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - Евромар 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
17-04-2018 20:45 не е избран Евромар - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Евромар 18 - 7 CHAMPIONSHIP 6
03-05-2018 21:45 не е избран Евромар - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 6 CHAMPIONSHIP 14
09-05-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
18-05-2018 19:45 не е избран Евромар - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2018 20:30 не е избран Евромар - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2018 21:00 не е избран Ант студио - Евромар 3 - 5 CHAMPIONSHIP 10
06-06-2018 21:00 не е избран Евромар - Glaz Trading Troyan 4 - 12 CHAMPIONSHIP 11
13-06-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Евромар 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
18-06-2018 22:30 не е избран Евромар - A.C.A.B. 2 - 11 CHAMPIONSHIP 7
22-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Евромар - ОК Супер Транс 3 - 4 CHAMPIONSHIP 13
29-06-2018 20:45 не е избран Евромар - Easy TV Net 6 - 8 CHAMPIONSHIP 3
03-07-2018 00:00 не е избран Mr.Pizza - Евромар 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
15-09-2018 13:30 Игрище Гниляне Акулите - Курило 6 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 1
29-09-2018 10:00 Игрище Кътина Кубратово - Акулите 4 - 15 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 2
06-10-2018 11:00 Игрище Локорско Акулите - Ропотамо 16 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 3
13-10-2018 12:00 Игрище Кубратово Локорско - Акулите 1 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 4
20-10-2018 13:00 Игрище Гниляне Акулите - Спартак Подгумер *3 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 5
27-10-2018 11:00 Игрище Кътина Световрачене - Акулите 0 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 6
08-11-2018 19:00 Игрище Локорско Акулите - Кумарица *4 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 7
10-11-2018 12:00 Игрище Кубратово Житен - Акулите 3 - 6 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 8
17-11-2018 13:00 Игрище Гниляне Акулите - Нортхемптън 6 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 9
23-03-2019 18:30 не е избран Курило - Акулите 5 - 7 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 10
30-03-2019 11:30 Игрище Локорско Акулите - Кубратово 5 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 11
06-04-2019 14:00 Игрище Кубратово Ропотамо - Акулите 1 - 21 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 12
13-04-2019 13:30 Игрище Гниляне Акулите - Локорско 9 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 13
20-04-2019 14:30 Игрище Кътина Спартак Подгумер - Акулите 3 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 14
04-05-2019 15:30 Игрище Локорско Акулите - Световрачене 5 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 15
11-05-2019 17:30 Игрище Кубратово Кумарица - Акулите 4 - 10 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 16
14-05-2019 20:30 не е избран Акулите - Житен 5 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 17
18-05-2019 11:00 не е избран Нортхемптън - Акулите 4 - 6 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 18