Пазарджик

Иван Крумов Хамалски

клубове

роден на: 26.03.1990

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
06-09-2014 19:45 не е избран X-CLUB - Чико - Бунара 1 - 7 FINAL FOUR 1
07-09-2014 19:45 не е избран Чико - Бунара - VIP Dent 3 - 7 FINAL FOUR 2
08-09-2014 11:00 не е избран Чико - Бунара - ТРИТЕ МЕЧКИ 6 - 3 FINAL FOUR 3
07-03-2015 16:00 Градски стадион Чико - Бунара - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 4 СУПЕР КУПА БАМФ 1
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-06-2015 20:00 не е избран Колор - Чико - Бунара 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Чико - Бунара - Колор 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 18:00 Каменица Арена МФК Нефтохимик - Чико - Бунара 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Чико - Бунара - МФК Нефтохимик 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Чико - Бунара 1 - 5 FINAL FOUR 1
25-07-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Чико - Бунара - Тяло пречиш ми 5 - 1 FINAL FOUR 2
25-07-2015 19:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Great Wall - Ловеч - Чико - Бунара 2 - 1 FINAL FOUR 3
05-09-2015 18:00 Арена Смолян Чико - Бунара - ЕЛ ГАЛАКТИКОС *4 - 4 СУПЕР КУПА БАМФ
01-11-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Чико - Бунара - FULLMAX 3 - 2 Група E 1
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
15-11-2015 11:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
13-01-2018 20:00 Царско село Маншафта* - Левски Паталеница* 0 - 11 Група I 2
20-01-2018 20:00 не е избран Левски Паталеница* - Бристол Роувърс* 11 - 2 Група I 3
27-01-2018 20:00 не е избран Фреш бар* - Левски Паталеница* 1 - 18 Група I 4
03-02-2018 19:00 не е избран Левски Паталеница* - Бундестим* 7 - 7 Група I 5
09-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Левски Паталеница* - PMP Build Invest* 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран Левски Паталеница* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 0 - 1 ВТОРА ФАЗА
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Фен Клуб Ливърпул България - Левски Паталеница* 5 - 0 Югозапад - група D 1
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Левски Паталеница* 1 - 9 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Паталеница* - Сицилианците* 7 - 2 Пицария Джовани 3
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
17-02-2019 11:00 не е избран Левски Паталеница* - ASI TEAM 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
24-02-2019 21:30 Царско село Левски Паталеница* - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
06-03-2019 22:00 не е избран Кракра Перник - Левски Паталеница* 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
14-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 10 - 4 ВИСША ЛИГА 1
21-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 3 - 7 ВИСША ЛИГА 2
04-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Тракия Звъничево 5 - 1 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК Балкан (Варвара) 5 - 0 ВИСША ЛИГА 3
11-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 2 - 6 ВИСША ЛИГА 5
02-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Партизан Злокучене - Левски Паталеница* 4 - 10 ВИСША ЛИГА 8
09-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - АПФК ПАЗАРДЖИК 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
16-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол 13 - 6 ВИСША ЛИГА 10
20-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 7 - 11 ВИСША ЛИГА 7
23-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Марица Огняново - Левски Паталеница* 7 - 10 ВИСША ЛИГА 11
27-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 3 - 3 ВИСША ЛИГА 6
30-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Барбароните 9 - 4 ВИСША ЛИГА 12
10-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 13 - 4 ВИСША ЛИГА 13
13-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
17-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 6 - 8 ВИСША ЛИГА 15
20-06-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 8 - 5 ВИСША ЛИГА 16
26-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 4 - 11 ВИСША ЛИГА 17