София

Васил Иванов Василев

клубове

роден на: 21.04.1980

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 10:00 Palmsbet stadium Столиченъ - Новаците 9 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
31-08-2014 12:00 Palmsbet stadium Новаците - МФК Динамо София 2007 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
07-09-2014 16:00 Palmsbet stadium Искра Искрец - Новаците 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Новаците - СЕЛ Равно поле 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 4
28-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Карамелите - Новаците 2 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-10-2014 09:00 не е избран Новаците - ХОЛАНДЦИТЕ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
08-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Speedy-net - Новаците 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-10-2014 13:00 не е избран Новаците - ФК Дринк Тийм 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
19-10-2014 16:00 не е избран ШОПИТЕ - Новаците 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-10-2014 18:00 не е избран Новаците - Muphy's 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 10
02-11-2014 22:00 не е избран Фаворити - Новаците 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
09-11-2014 10:00 не е избран Новаците - MASLYONKA 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
16-11-2014 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Новаците 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
23-11-2014 17:00 не е избран Новаците - Главите-Карнобат 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
30-11-2014 17:00 не е избран Супичка - Новаците 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-12-2014 22:00 не е избран Valencia C.F. - Новаците 9 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 16
14-12-2014 15:00 не е избран Новаците - Ян Бибиян 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
22-02-2015 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лидер - Седмица спатия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-02-2015 15:00 Palmsbet stadium Persy - Новаците 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 18:00 не е избран Главите-Карнобат - Седмица спатия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-03-2015 18:00 не е избран Кралете - Новаците 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
22-03-2015 21:00 не е избран Седмица спатия - Кралете 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
22-03-2015 22:00 не е избран Новаците - Valencia C.F. 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
29-03-2015 09:00 не е избран Valencia C.F. - Седмица спатия 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-03-2015 09:00 не е избран Бохемите - Новаците 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-04-2015 19:45 не е избран E-motion Club - DSV България 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2015 12:00 не е избран Седмица спатия - Бохемите 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Играчорите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-04-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - E-motion Club 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
19-04-2015 14:00 не е избран Играчорите - Седмица спатия 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
19-04-2015 19:00 не е избран Majestic - Новаците 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
21-04-2015 20:00 не е избран E-motion Club - Класик Груп 1 - 8 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Majestic 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
26-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Белите кончета 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
29-04-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Fusion 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
10-05-2015 21:00 не е избран Белите кончета - Седмица спатия 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
10-05-2015 22:00 не е избран Милан - Новаците 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - E-motion Club 1 - 7 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 10:00 не е избран Седмица спатия - Милан *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
17-05-2015 11:00 не е избран Новаците - Mladost Team 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-05-2015 21:45 не е избран E-motion Club - Винпром Пещера 1 - 3 CHAMPIONSHIP 9
24-05-2015 13:00 не е избран Mladost Team - Седмица спатия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-05-2015 21:00 не е избран Seniorite - Новаците 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
26-05-2015 18:45 не е избран Most Wanted - E-motion Club 3 - 9 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E-motion Club - Massive 4 - 15 CHAMPIONSHIP 3
31-05-2015 17:00 не е избран Седмица спатия - Seniorite 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-06-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM Новаците - Главите-Карнобат 2 - 2* LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-06-2015 22:45 не е избран Седмица спатия - Persy 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
03-06-2015 18:30 не е избран E-motion Club - FC EFBET 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2015 18:00 не е избран Мега Денс - Новаците 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
07-06-2015 19:00 не е избран White Widow - Седмица спатия *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-06-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 8 - 0 CHAMPIONSHIP 12
14-06-2015 21:00 не е избран Delta Guard - Новаците 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-06-2015 21:00 не е избран Седмица спатия - Мега Денс 3 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
16-06-2015 21:45 не е избран Шенкер - E-motion Club 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 18:45 не е избран Виста - E-motion Club 1 - 15 CHAMPIONSHIP 4
22-06-2015 22:30 Palmsbet stadium ИНТРАМА - E-motion Club 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
26-06-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2015 13:00 не е избран Delta Guard - Седмица спатия 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
28-06-2015 13:00 не е избран Лозен Сити - Новаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
29-06-2015 22:30 не е избран Новаците - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
30-06-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - E-motion Club 2 - 8 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2015 15:00 не е избран Новаците - Лидер 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
05-07-2015 15:00 не е избран Седмица спатия - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-07-2015 18:45 не е избран Новаците - Седмица спатия - LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
28-08-2015 18:45 не е избран Искра Искрец - Седмица спатия 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 13:00 не е избран Седмица спатия - Лидер 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
04-09-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Виста 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 16:00 не е избран Белите кончета - Седмица спатия 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
08-09-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Победител - E-motion Club 5 - 6 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Опаковка БГ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
16-09-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Ойрошпед 10 - 2 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2015 19:45 не е избран Галакси София - E-motion Club 10 - 0 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Изтокът 12 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-10-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 12 - 0 CHAMPIONSHIP 5
11-10-2015 14:00 не е избран Викторио Ленд - Седмица спатия 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-10-2015 21:45 не е избран Billa - E-motion Club 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM Седмица спатия - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 17:00 не е избран Напълно непознати - Седмица спатия 3 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
23-10-2015 19:45 не е избран E-motion Club - ДСК Банка 2 - 15 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2015 18:00 не е избран Седмица спатия - Athletic 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
27-10-2015 21:45 не е избран Quehenberger Logistics - E-motion Club 4 - 9 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2015 21:00 не е избран Drink Team - Седмица спатия 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 19:45 не е избран E-motion Club - Skypharm 8 - 7 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2015 09:00 не е избран FC Citadel - Седмица спатия 6 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
10-11-2015 19:45 не е избран Massive - E-motion Club 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2015 12:00 не е избран Седмица спатия - Червена Звезда 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
17-11-2015 20:45 не е избран E-motion Club - ТЕМИДА 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2015 12:00 не е избран ПФК "61" - Седмица спатия 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - E-motion Club 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2015 00:00 не е избран Седмица спатия - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
04-12-2015 18:45 не е избран E-motion Club - ORBICO BULGARIA *3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 21:00 не е избран Тигрите - Седмица спатия 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
09-12-2015 21:45 не е избран Класик Груп - E-motion Club - CHAMPIONSHIP 14
13-12-2015 11:00 не е избран Седмица спатия - Fresh Market 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 11:00 не е избран Долна Малина - Седмица спатия 5 - 0 Група G 1
17-01-2016 12:00 не е избран Седмица спатия - БЕСНИТЕ 4 - 5 Група G 2
24-01-2016 11:00 не е избран Massive - Седмица спатия 14 - 4 Група G 3
31-01-2016 15:00 не е избран Медведи - Седмица спатия 5 - 0 Група G 4
07-02-2016 00:00 не е избран Седмица спатия - Media United 0 - 5 Група G 5
16-02-2016 18:45 не е избран E-motion Club - ИНТРАМА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
23-02-2016 00:00 не е избран Пени Маркет - E-motion Club 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2016 15:00 не е избран Junior Barcelona - Ескус Милк 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
13-03-2016 10:00 не е избран Монтевидео - Junior Barcelona 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 3
20-03-2016 15:00 не е избран Junior Barcelona - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-03-2016 20:00 не е избран Джиа Мото - Junior Barcelona 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2016 20:00 не е избран Тигрите - Junior Barcelona 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-04-2016 11:00 не е избран Junior Barcelona - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
17-04-2016 13:00 не е избран Черно тото - Junior Barcelona 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
24-04-2016 16:00 не е избран Junior Barcelona - Кралете 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-05-2016 19:00 не е избран Супичка - Junior Barcelona 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-05-2016 21:00 не е избран Junior Barcelona - БЕСНИТЕ 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-06-2016 00:00 не е избран Фалкон - Junior Barcelona 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
12-06-2016 17:00 не е избран Junior Barcelona - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
19-06-2016 00:00 не е избран ФК Враждебна - Junior Barcelona 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
26-06-2016 18:00 не е избран Junior Barcelona - Викторио Ленд 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-08-2016 22:00 не е избран Junior Barcelona - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 10:00 не е избран ESTUPIDEZ - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
11-09-2016 14:00 не е избран Junior Barcelona - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
02-10-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Белите Якички 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
09-10-2016 22:00 не е избран По-добрите - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-10-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - МФК Динамо София 2007 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
23-10-2016 00:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
30-10-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
06-11-2016 00:00 не е избран Лидер - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
20-11-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
27-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
04-12-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - ПСЖ София 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
11-12-2016 00:00 не е избран 3 - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
18-02-2018 12:00 не е избран Mladost Team - Real Delivery 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 12:00 не е избран Real Delivery - F.C.G. 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Real Delivery 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-03-2018 19:00 не е избран Real Delivery - Whiskey United 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2018 00:00 не е избран Играчорите - Real Delivery 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-04-2018 13:00 не е избран Real Delivery - Гетото 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-04-2018 14:00 не е избран Loko Vakarel - Real Delivery 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 18:00 не е избран Real Delivery - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
12-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 17:00 не е избран Real Delivery - Лозен Сити 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-06-2018 00:00 не е избран Stomana Industry - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-06-2018 00:00 не е избран Real Delivery - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-06-2018 18:00 не е избран Жар Голяновци - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
03-06-2018 14:00 не е избран Real Delivery - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-06-2018 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13