София

Георги Иванов Могилков

клубове

роден на: 22.01.1991

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 21:00 не е избран Ilinden United - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Хотел Панчарево - Fibank 0 - 15 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ел Класико 3 - 1 FINAL FOUR 1
06-09-2014 16:45 не е избран Титаните - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 FINAL FOUR 2
07-09-2014 12:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 3 FINAL FOUR 3
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Класик Груп 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2014 22:30 Palmsbet stadium НДП Стрелци - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1 CHAMPIONSHIP 6
07-10-2014 20:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Fibank 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Витоша 2 - 4 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
21-10-2014 20:45 не е избран Fibank - CAM R 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Fibank 3 - 7 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 15:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ИХТИМАН 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 20:00 не е избран Ilinden United - Лидер Надежда 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2014 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 2 - 7 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2014 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-11-2014 10:00 не е избран Intellect - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 21:00 не е избран Вълците - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2014 19:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 12:00 не е избран Verso Travel - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 18:00 не е избран Ilinden United - DEVILS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2014 19:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 8 - 0 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 00:00 не е избран Римляните - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2014 16:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
25-01-2015 20:45 не е избран Приятели - Majestic - Финални плейофи
18-02-2015 19:45 не е избран Fibank - Пени Маркет 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
22-02-2015 12:00 Palmsbet stadium Majestic - Белите кончета 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 4 - 4* MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 19:45 не е избран Fibank - Вършец 7 - 2 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2015 20:00 не е избран Majestic - Mladost Team 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-03-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 22:00 не е избран Seniorite - Majestic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-03-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - Fibank *2 - 2 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 09:00 не е избран Majestic - White Widow 12 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 19:45 не е избран Fibank - Eclipse 15 - 0 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 14:00 не е избран Мега Денс - Majestic 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2015 16:00 не е избран Verso Travel - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 22:00 не е избран Профис - Fibank 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
19-04-2015 19:00 не е избран Majestic - Новаците 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
19-04-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 6 - 6* MTEL PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Majestic 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
10-05-2015 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 21:00 не е избран Majestic - Лозен Сити 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
12-05-2015 22:45 не е избран ФК Елин Пелин - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-05-2015 21:00 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
17-05-2015 10:00 не е избран Лидер - Majestic 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
17-05-2015 12:00 не е избран НДП Стрелци - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2015 20:00 Спортен комплекс Езерец СИНИТЕ BD LIQUOR - SPS 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 18:45 не е избран Рапидо Куриери - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
24-05-2015 12:00 не е избран Majestic - Persy 14 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
26-05-2015 21:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 18:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 22:45 не е избран Милан - Majestic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-06-2015 18:00 не е избран Majestic - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
07-06-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2015 21:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
14-06-2015 09:00 не е избран Спортинг - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2015 10:00 не е избран Главите-Карнобат - Majestic 0 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
21-06-2015 09:00 не е избран Majestic - Бохемите 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
21-06-2015 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2015 20:45 не е избран Fibank - Легион Инс 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
28-06-2015 14:00 не е избран Играчорите - Majestic 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
28-06-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - СИНИТЕ BD LIQUOR *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-07-2015 22:30 не е избран Спортинг - Fibank 6 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2015 17:00 не е избран Majestic - Delta Guard 8 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-07-2015 21:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM СЕЛ Равно поле - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 8 Група F 1
10-07-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Majestic 3 - 3* Финални плейофи
12-07-2015 20:00 не е избран ING - Majestic *2 - 2 Финални плейофи
21-07-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Играчорите 9 - 3 Група F 2
23-07-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 6 Група F 3
30-07-2015 20:45 не е избран БАСКИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 Група F 4
06-08-2015 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - КОС България 0 - 5 Група F 5
10-08-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вършец 3 - 2 Елиминации
13-08-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Черно тото 5 - 0 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
18-08-2015 20:30 не е избран Majestic - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Финални плейофи
23-08-2015 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
30-08-2015 22:00 не е избран Приятели - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2015 18:45 не е избран Fibank - Шенкер 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ilinden United 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2015 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Пени Маркет 12 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 14:00 не е избран VILLA MARK - Majestic 0 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - Ilinden United 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2015 21:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2015 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-09-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Виста 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2015 19:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2015 22:30 не е избран Majestic - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
03-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Intellect 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 18:00 не е избран Majestic - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 18:45 не е избран Massive - Ilinden United 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
07-10-2015 00:00 не е избран Milky Group Bio - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2015 22:00 не е избран Majestic - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Победител 4 - 1 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2015 21:00 не е избран Fibank - Рапидо Куриери 6 - 0 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2015 09:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Majestic 8 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2015 22:30 не е избран Majestic - ING 12 - 1 CHAMPIONSHIP 3
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2015 14:00 не е избран Majestic - Витоша 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Мургаш Врачеш 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
30-10-2015 20:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СИНИТЕ BD LIQUOR - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 Група F 2
01-11-2015 15:00 не е избран DELTA - Majestic 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 Група F 3
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2015 19:45 не е избран Джовани - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2015 20:00 не е избран Majestic - Полиграфия Инфо 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Галакси София 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-11-2015 19:45 не е избран Fibank - Вършец 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 22:00 не е избран El Stars - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 19:45 не е избран CAM R - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
22-11-2015 10:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2015 22:30 не е избран Majestic - Хищниците 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-11-2015 18:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
29-11-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 16:00 не е избран НДП Стрелци - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 16:00 не е избран Majestic - Лозен 8 - 5 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Billa 8 - 2 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - FC CRAZY GANG - MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-12-2015 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 22:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR - MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
16-12-2015 18:45 не е избран Fusion - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Ilinden United 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
26-02-2016 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 18:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2016 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Ilinden United 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 2 PREMIER LEAGUE 1
13-03-2016 10:00 не е избран Intellect - Majestic 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2016 11:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 13:00 не е избран Majestic - VILLA MARK 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 21:45 не е избран Fibank - Рапидо Куриери 4 - 0 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 16:00 не е избран Хищниците - Majestic 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ЖИВЕЛИ 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
30-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 3 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
03-04-2016 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Джовани 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 16:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - СИНИТЕ BD LIQUOR *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 09:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 10:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - Ilinden United 0 - 10 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2016 18:45 не е избран Fibank - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
04-05-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 18:30 не е избран Mentor Resort - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 17:00 не е избран Majestic - ЖИВЕЛИ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2016 19:45 не е избран Fibank - Шенкер 6 - 0 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 20:00 не е избран Неудобните - Majestic 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
03-06-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Fibank 1 - 14 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-06-2016 20:45 не е избран Вършец - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-06-2016 12:00 не е избран Спортинг - Majestic 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 21:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 17:00 не е избран Majestic - ФК Зебра 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 20:00 не е избран VILLA MARK - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2016 22:00 не е избран Малки Страсти - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2016 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-07-2016 22:30 не е избран Majestic - Софийска вода 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 17:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2016 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Intellect 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
14-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Ilinden United 4 - 4* Група G 1
21-07-2016 21:45 не е избран Ilinden United - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 2
28-07-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Ilinden United 10 - 0 Група G 3
04-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - Ilinden United 5 - 0 Група G 4
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
15-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Ilinden United 0 - 5 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
24-08-2016 19:45 не е избран Малки Страсти - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 12:00 не е избран Majestic - Неудобните 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 20:45 не е избран Tom Taylor - Fibank 1 - 2 PREMIER LEAGUE 1
08-09-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 14:00 не е избран ФК Зебра - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Intellect 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Fibank 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2016 22:30 не е избран Majestic - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2016 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Класа 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 19:45 не е избран Ilinden United - Tom Taylor 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 18:45 не е избран Massive - Fibank 1 - 6 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 09:00 не е избран Majestic - ФК ИХТИМАН 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2016 19:45 не е избран Спортинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 7 - 2 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2016 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2016 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2016 17:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 0 - 5 Група K 1
29-10-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Fibank - "Атлетик" Враца 8 - 5 Група K 2
02-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2 PREMIER LEAGUE 8
06-11-2016 20:00 не е избран Majestic - Intellect 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 00:00 не е избран Fibank - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 10:00 не е избран Софийска вода - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DHL ФРЕЙТ - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Massive - Ilinden United 2 - 13 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 20:30 не е избран Хищниците - Majestic 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 00:00 не е избран Majestic - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4 PREMIER LEAGUE 11
23-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
25-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 20:00 не е избран Majestic - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2016 16:30 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 18:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 20:00 не е избран Спортинг - Majestic 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - ADIDAS 6 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-01-2017 11:00 Царско село ТЕМИДА - Majestic 3 - 9 EFBET Люлин 1
07-01-2017 21:00 Царско село Media United - Fibank 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 10:00 не е избран Mat Star - Majestic 5 - 8 EFBET Люлин 2
21-01-2017 10:00 не е избран Majestic - Fibank 0 - 4 EFBET Люлин 3
25-01-2017 21:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 8 - 3 EFBET Люлин 2
28-01-2017 15:00 не е избран Изтокът - Majestic 1 - 7 EFBET Люлин 4
29-01-2017 13:00 не е избран Mat Star - Fibank 3 - 5 EFBET Люлин 4
04-02-2017 10:00 не е избран Majestic - Media United 5 - 0 EFBET Люлин 5
04-02-2017 17:00 не е избран Fibank - Изтокът 5 - 0 EFBET Люлин 5
08-02-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
11-02-2017 15:00 Царско село Без напрежение - Majestic 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
11-02-2017 17:00 Царско село Fibank - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 19:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Fibank - Milky Group Bio 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 15:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
19-02-2017 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ИХТИМАН 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 00:00 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-02-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 20:45 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково - PREMIER LEAGUE 17
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - DELTA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 1 - 10 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 14:00 Palmsbet stadium DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2017 00:00 не е избран Massive - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 21:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 18:00 Игрище Елин Пелин Fibank - Мургаш Врачеш 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2017 22:00 не е избран Неудобните - Majestic 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - MAHARANI 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Виста 8 - 8 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 19:30 не е избран Малки Страсти - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
09-04-2017 13:00 не е избран Majestic - Ян Бибиян 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-04-2017 00:00 не е избран Fibank - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
23-04-2017 17:00 не е избран Majestic - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
28-04-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Fibank 6 - 7 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
06-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ян Бибиян 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 20:00 не е избран Хищниците - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
21-05-2017 22:00 не е избран Majestic - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - Полиграфия Инфо 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 20:45 не е избран Fibank - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 9
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2017 19:30 не е избран Вълците - Majestic 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 11
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2017 22:30 не е избран Majestic - Intellect *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Неудобните 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-06-2017 16:00 не е избран Спортинг - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
23-06-2017 19:45 не е избран Виста - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
28-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 22:00 не е избран Tom Taylor - Ilinden United 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Majestic 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 21:00 не е избран Intellect - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
12-07-2017 20:45 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
17-07-2017 20:45 не е избран Mtel* - SANTOS* 6 - 3 Група C 2
02-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Jaguares* - Mtel* 4 - 11 Група C 3
03-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Mtel* - Тики-Така 4 - 3 Група C 4
08-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - Mtel* 5 - 2 Група C 5
15-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mtel* - Галактико* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Majestic 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-08-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 16:00 не е избран DELTA - Majestic 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Столичен Авто Транспорт 11 - 5 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2017 00:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Столичен Авто Транспорт - Ilinden United 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 22:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic *6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ескус Милк 7 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 21:00 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-09-2017 19:00 не е избран Intellect - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК ИХТИМАН 6 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2017 16:00 не е избран Вълците - Majestic 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Fibank 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 22:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
07-10-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Смяна А 7 - 0 ГРУПА E5 2
07-10-2017 14:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - Fibank 0 - 5 ГРУПА E5 3
08-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Valencia C.F. 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - FC ALA GROUP 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
22-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Valencia C.F. 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
29-10-2017 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Fibank 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Пълдин Атлетик 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 00:00 не е избран DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2017 00:00 не е избран Fibank - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 00:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - Fibank 1 - 11 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 00:00 не е избран Intellect - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2017 19:45 не е избран Fibank - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
09-12-2017 16:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-12-2017 00:00 не е избран Majestic - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2017 00:00 не е избран MAHARANI - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2018 11:00 Царско село Сините* - Ятион* 8 - 1 Група C 1
13-01-2018 20:00 Царско село Лозен Сити* - Сините* 1 - 11 Група C 2
21-01-2018 12:00 не е избран Сините* - Софийска вода* 1 - 3 Група C 3
28-01-2018 11:00 не е избран Сините* - ПФК Чичовци* 2 - 3 Група C 4
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
04-02-2018 10:00 не е избран Чики рики* - Сините* 0 - 5 Група C 5
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
06-02-2018 20:45 Palmsbet stadium ВЕТ Юнайтед - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
08-02-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Вършец 0 - 4 PREMIER LEAGUE 5
13-02-2018 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
18-02-2018 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2018 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2018 20:45 не е избран Ilinden United - MAHARANI 16 - 1 PREMIER LEAGUE 16
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
18-03-2018 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Fibank 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
27-03-2018 19:45 не е избран Fibank - Rehau 9 - 2 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 20:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Fibank 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 22:00 не е избран FC ING - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
30-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Наполи 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 00:00 не е избран No name - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Fibank - ING 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 00:00 не е избран Fibank - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:45 не е избран ФК Керамик - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 18:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:45 не е избран Fibank - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 21:45 не е избран Ескус Милк - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2018 00:00 не е избран Fibank - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2018 18:45 Palmsbet stadium MAHARANI - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2018 22:30 не е избран Ilinden United - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2018 18:45 не е избран MAHARANI - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
18-07-2018 20:45 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
22-07-2018 21:45 не е избран Intellect - СИНИТЕ BD LIQUOR - MTEL PREMIER LEAGUE 15
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
02-09-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 Premier League First 8 1
15-09-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-09-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 3 Premier League First 8 2
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 21:45 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 2 - 13 Западна конференция 4
29-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
30-09-2018 16:00 не е избран Хищниците - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 7 Premier League First 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Glaz Trading Troyan 0 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
01-10-2018 22:30 не е избран Ilinden United - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 2
13-10-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Каталунците Кирчево 0 - 5 Premier League First 8 5
14-10-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 Premier League First 8 6
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Premier League First 8 12
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 11
01-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Premier League First 8 4
03-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 10
04-11-2018 18:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 Premier League First 8 9
11-11-2018 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 6 Premier League First 8 10
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 СИНИТЕ BD LIQUOR - Maska Lens 0 - 5 Югозапад - група F 2
18-11-2018 14:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Югозапад - група F 3
18-11-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Неудобните 0 - 5 Premier League First 8 11
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Ilinden United 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 8
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0 Западна конференция 19
17-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
24-03-2019 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Чики Рики 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
31-03-2019 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
01-04-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
12-05-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-05-2019 20:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
02-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ЦВС 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
16-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
23-06-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Пеликан 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
29-07-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
01-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
18-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
25-08-2019 18:00 не е избран FC Aifos - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
28-08-2019 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-09-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - El Stars 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-09-2019 17:45 не е избран Лозенец Юн - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
28-09-2019 20:00 не е избран Whiskey United - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-09-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
02-10-2019 19:45 не е избран Жар Голяновци - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
06-10-2019 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен Сити 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18