София

Юлиян Веселинов Бренов

клубове

роден на: 23.10.1986

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БАЛКАН - Левски София Б ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 28
n/a не е избран БАЛКАН - Олимпия ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 31
n/a не е избран Национал 2010 Б - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 32
n/a не е избран БАЛКАН - Национал 2010 А ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 33
n/a не е избран БАЛКАН - Славия ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 26
n/a не е избран ЦАРСКО СЕЛО - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 34
n/a не е избран Локомотив София - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 29
n/a не е избран БАЛКАН - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 30
n/a не е избран Витоша Б - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 27
24-08-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 19:00 не е избран Спортинг - Неудобните 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 22:00 не е избран vitoshanews.com - El Stars 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Colo Colo - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 15:00 Palmsbet stadium Сердика - vitoshanews.com 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
31-08-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БАЛКАН - ФК ИХТИМАН 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2014 21:00 Palmsbet stadium НОВИ ХАН - Спортинг 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ESPRIT BRIGADA - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM ИНТРАМА - Виста 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Валяците - Сантяго Бернабеу 7 - 2 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 14:00 не е избран vitoshanews.com - DEVILS 6 - 4 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
10-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fusion - ИНТРАМА 1 - 12 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2014 15:00 Palmsbet stadium JAGUARES - vitoshanews.com 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Colo Colo 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Plomari Антилопите - Валяците 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 13:00 не е избран БАЛКАН - Вълците 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 16:00 не е избран Римляните - vitoshanews.com 2 - 3 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM ИНТРАМА - Skypharm 5 - 9 CHAMPIONSHIP 3
24-09-2014 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - Shporite 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 17:00 Palmsbet stadium vitoshanews.com - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
30-09-2014 21:45 не е избран ИНТРАМА - Mondelez 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 18:00 не е избран Бандата - vitoshanews.com 3 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - Лозен 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 22:00 не е избран FC CRAZY GANG - vitoshanews.com 3 - 4 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2014 21:45 не е избран Валяците - ГОЛ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2014 19:45 не е избран Шенкер - ИНТРАМА 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет *2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 09:00 не е избран vitoshanews.com - Easy TV Net 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 20:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2014 22:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 22:30 не е избран Валяците - МАРАДОНА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 21:45 не е избран ИНТРАМА - Вършец 2 - 11 CHAMPIONSHIP 7
15-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
17-10-2014 21:45 не е избран McDonald's - vitoshanews.com 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 09:00 не е избран БАЛКАН - Verso Travel 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 11:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 13:00 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 20:45 не е избран ИНТРАМА - ALPHA BANK 6 - 7 CHAMPIONSHIP 8
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2014 00:00 не е избран vitoshanews.com - British Council 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
26-10-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 16:00 не е избран Реал София - vitoshanews.com 4 - 9 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2014 21:45 не е избран Royal Investments LTD - ИНТРАМА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 19:00 не е избран Besnite - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2014 18:45 не е избран ИНТРАМА - FC EFBET 11 - 1 CHAMPIONSHIP 10
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Безнадежните 0 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Вълците 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 19:00 не е избран БАЛКАН - Неудобните 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 20:00 не е избран Витоша - vitoshanews.com 2 - 5 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2014 20:45 не е избран Eclipse - ИНТРАМА 10 - 3 CHAMPIONSHIP 11
13-11-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Хищниците - Спортинг 2 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
15-11-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 3 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 10:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2014 11:00 не е избран vitoshanews.com - Софийска вода 2 - 0 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 21:00 не е избран Лозен - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран ИНТРАМА - Профис 3 - 9 CHAMPIONSHIP 12
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2014 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-11-2014 21:45 не е избран Валяците - Barca 2 - 7 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - AFC Ajax 10 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 10:00 не е избран Спортинг - Вълците 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - НОВИ ХАН 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2014 19:45 не е избран Manchester United Bulgaria - ИНТРАМА 18 - 0 CHAMPIONSHIP 13
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
28-11-2014 21:45 не е избран Besnite - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 17:00 не е избран JJ&K Accountancy - vitoshanews.com 6 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 13:00 не е избран Лозен - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Полиграфия Инфо 6 - 2 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 18:45 не е избран ИНТРАМА - Винпром Пещера 0 - 14 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2014 21:45 не е избран Валяците - УЛТРА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 00:00 не е избран Резервите - vitoshanews.com 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 15:00 не е избран Спортинг - Verso Travel 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Лидер Надежда 7 - 5 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - НДП Стрелци 6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-12-2014 20:45 не е избран DSV България - ИНТРАМА 3 - 8 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2014 18:45 не е избран Most Wanted - ИНТРАМА 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:00 не е избран vitoshanews.com - Аполо СК отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 16:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 16:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 18:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 19:00 не е избран Intellect - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 19:45 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
17-01-2015 19:00 не е избран БАСКИТЕ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Група K 2
24-01-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Бандата 5 - 0 Група K 3
31-01-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - София Франс Ауто 11 - 4 Група K 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FC EFBET - Бат' Динко и Приятели 5 - 7 Група K 5
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 14:00 не е избран Лабилните - vitoshanews.com 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
14-02-2015 15:00 не е избран Валяците - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 16:00 не е избран vitoshanews.com - Busmanci 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ВТОРА ФАЗА 2
18-02-2015 20:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - vitoshanews.com 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Бат' Динко и Приятели 4 - 8 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 14:00 Palmsbet stadium Неудобните - БАЛКАН 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Елин Пелин 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 22:00 Palmsbet stadium Полиграфия Инфо - vitoshanews.com 1 - 4 CHAMPIONSHIP 1
24-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
13-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Валяците - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:45 не е избран НОВИ ХАН - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - vitoshanews.com 1 - 6 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 22:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фронтекс - ИНТРАМА 10 - 2 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 15:00 не е избран vitoshanews.com - Реал София 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ФК Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - Шенкер 1 - 9 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2015 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 18:00 не е избран Актавис - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Валяците - не 8 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2015 14:00 не е избран НДП Стрелци - БАЛКАН 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 20:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
30-03-2015 22:30 не е избран Спортинг - Verso Travel 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет 3 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 22:00 не е избран Skypharm - ИНТРАМА 13 - 2 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран vitoshanews.com - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2015 21:45 не е избран Валяците - Спортинг 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран БАЛКАН - ФК Елин Пелин *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 15:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 18:30 не е избран ИНТРАМА - Ойрошпед 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 8 - 3 PREMIER LEAGUE 2
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
17-04-2015 19:45 не е избран Barca - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 10:00 не е избран Вълците - vitoshanews.com 8 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2015 19:00 не е избран Sushi Shef - БАЛКАН 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2015 20:00 не е избран Спортинг - Неудобните 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Eclipse 7 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-04-2015 21:00 не е избран Fusion - ИНТРАМА 12 - 2 CHAMPIONSHIP 7
25-04-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - Софийска вода *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Валяците - ГОЛ 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 13:00 не е избран vitoshanews.com - VILLA MARK 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Валяците 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Спортинг 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
04-05-2015 19:00 не е избран Most Wanted - ИНТРАМА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
08-05-2015 20:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 11:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 15:00 не е избран DELTA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-05-2015 22:45 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2015 22:45 не е избран Софийска вода - Спортинг 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 21:45 не е избран Валяците - Актавис 1 - 1* PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 12:00 не е избран Sushi Shef - Спортинг 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 14:00 не е избран БАЛКАН - Малки Страсти 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Изток 2014 - Валяците 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 20:00 не е избран vitoshanews.com - Римляните 6 - 1 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 20:45 не е избран FC EFBET - ИНТРАМА 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Massive 0 - 10 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2015 22:45 не е избран vitoshanews.com - El Stars 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2015 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2015 21:00 не е избран Intellect - vitoshanews.com 2 - 2* CHAMPIONSHIP 11
26-05-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2015 20:00 не е избран Хищниците - Спортинг 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - DSV България 2 - 7 CHAMPIONSHIP 11
04-06-2015 19:45 не е избран Виста - ИНТРАМА 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
07-06-2015 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 22:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - ИНТРАМА 9 - 2 CHAMPIONSHIP 12
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2015 21:45 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 17:00 Комплекс Трендафила VR Group - Валяците 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2015 09:00 не е избран Спортинг - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 10:00 не е избран БАЛКАН - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 11:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 3 - 11 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Barca 7 - 8 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2015 11:00 не е избран vitoshanews.com - Витоша 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
20-06-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Бат' Динко и Приятели 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 18:00 не е избран FC CRAZY GANG - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2015 22:30 Palmsbet stadium ИНТРАМА - E-motion Club 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ИНТРАМА 11 - 3 CHAMPIONSHIP 14
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-06-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2015 21:00 не е избран vitoshanews.com - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 19:45 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Винпром Пещера 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Great Wall - Ловеч 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 14
09-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Бандата 7 - 5 Група D 1
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели - PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група D 2
14-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - ИНТРАМА 12 - 0 Група C 1
16-07-2015 18:45 не е избран Santos - ИНТРАМА 10 - 3 Група C 2
20-07-2015 19:45 не е избран ИНТРАМА - Черно тото 0 - 5 Група C 3
23-07-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC CRAZY GANG 2 - 2 Група D 3
30-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ИНТРАМА 25 - 1 Група C 4
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
06-08-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - ПФК "61" 5 - 6 Група C 5
06-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 8 - 3 Група D 5
10-08-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Супичка 11 - 2 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
23-08-2015 22:00 не е избран Спортинг - НОВИ ХАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
26-08-2015 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 18:00 Palmsbet stadium Валяците - АЯКС СОФИЯ 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 19:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ойрошпед 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2015 19:45 не е избран ИНТРАМА - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2015 22:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-09-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Виста - ИНТРАМА 10 - 5 CHAMPIONSHIP 2
08-09-2015 21:45 Palmsbet stadium Галакси София - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 2
08-09-2015 22:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
09-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 5* MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2015 18:45 не е избран CAM R - Джовани 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 22:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-09-2015 17:00 не е избран Спортинг - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2015 21:45 не е избран Джовани - Mentor Resort 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2015 19:00 не е избран FC CRAZY GANG - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Джовани 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - ИНТРАМА 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 18:45 не е избран Billa - ORBICO BULGARIA 5 - 6 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 22:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2015 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДСК Банка 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Шенкер 8 - 2 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
07-10-2015 18:30 не е избран ИНТРАМА - Галакси София 6 - 11 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Изток 2014 7 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 21:45 не е избран Фронтекс - ИНТРАМА 10 - 2 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2015 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2015 19:45 не е избран Fusion - Джовани 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 13:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 18:45 не е избран Джовани - Шенкер 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Billa 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
27-10-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - ИНТРАМА 13 - 4 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2015 21:45 не е избран Massive - ORBICO BULGARIA 6 - 0 CHAMPIONSHIP 8
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 17:00 не е избран Валяците - Спортинг 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Валяците - Zona C ООД 4 - 6 Група B 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лаос - Валяците 5 - 3 Група B 2
01-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Бат' Динко и Приятели - КЦМ 2000 ГРУП *3 - 3 Група E 2
01-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 Група E 3
03-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
03-11-2015 19:45 не е избран ИНТРАМА - Quehenberger Logistics 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 19:45 не е избран Джовани - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 21:45 не е избран Skypharm - ИНТРАМА 13 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2015 22:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
11-11-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-11-2015 22:30 не е избран Спортинг - Малки Страсти 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 09:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 18:45 не е избран Джовани - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Massive 0 - 13 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2015 22:30 не е избран Вълците - Спортинг 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-11-2015 18:30 не е избран ТЕМИДА - ИНТРАМА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2015 21:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 18:45 не е избран E-motion Club - ORBICO BULGARIA *3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
04-12-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 00:00 не е избран Валяците - Barca 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ИНТРАМА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2015 22:30 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - Intellect 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2015 18:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Джовани - PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2015 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2015 19:45 не е избран Джовани - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
15-12-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 6 - 2 Група D 1
17-01-2016 11:00 не е избран Blizoo - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 11 Група D 2
24-01-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Еконт 61 19 - 0 Група D 3
05-02-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Група D 4
07-02-2016 10:00 не е избран Most Wanted - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 6 Група D 5
13-02-2016 19:00 Царско село ПФК ЧИЧОВЦИ - Mladost Team 15 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 18:45 не е избран E-motion Club - ИНТРАМА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
16-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
18-02-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
20-02-2016 18:00 Царско село Академикъ - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Ilinden United 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
23-02-2016 20:45 не е избран Победител - ORBICO BULGARIA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 17
24-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
24-02-2016 20:45 не е избран ИНТРАМА - FC Citadel 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
25-02-2016 21:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm *7 - 7 CHAMPIONSHIP 7
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 12
26-02-2016 20:45 не е избран ИНТРАМА - Победител 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
27-02-2016 18:00 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 22:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Джовани 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - FC ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
06-03-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Нюкасъл 1 - 4 Група I 1
06-03-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - .............. 3 - 5 Група I 1
09-03-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Джовани 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
10-03-2016 18:45 не е избран KOSTAL - ИНТРАМА 13 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 2
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 15:00 Спортен комплекс Шампиони .............. - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
13-03-2016 18:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
15-03-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Software AG 1 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 3
15-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBICO BULGARIA 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 19:45 не е избран vitoshanews.com - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 13:00 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 14:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Джовани 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 4 - 7 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2016 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - ИНТРАМА 3 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 4
26-03-2016 21:00 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 15:00 не е избран Intellect - Спортинг 9 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
30-03-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Sushi Shef 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2016 18:45 не е избран ИНТРАМА - Visteon 2 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 5
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Billa - vitoshanews.com 3 - 8 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
06-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Джовани 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
07-04-2016 21:45 не е избран CSC - ИНТРАМА 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
10-04-2016 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 21:00 не е избран Хищниците - Спортинг 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 19:45 не е избран Джовани - Шенкер 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
14-04-2016 18:45 не е избран ИНТРАМА - ГФК България 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 7
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Джовани 4 - 10 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - vitoshanews.com 0 - 6 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT 2 - ИНТРАМА 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 8
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
11-05-2016 22:00 не е избран Quehenberger Logistics - vitoshanews.com 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4* PREMIER LEAGUE 9
13-05-2016 19:45 не е избран Upnetix - ИНТРАМА 8 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 11
17-05-2016 21:45 не е избран Джовани - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5 PREMIER LEAGUE 11
25-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
01-06-2016 00:00 не е избран Ойрошпед - vitoshanews.com 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Komfo 0 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 9
02-06-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - ИНТРАМА 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 12
03-06-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Fibank 1 - 14 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 20:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-06-2016 20:45 не е избран ИНТРАМА - GRAFIXOFT 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
07-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 20:45 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
08-06-2016 18:30 не е избран ИНТРАМА - eCommera 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 13
12-06-2016 13:00 не е избран Неудобните - Спортинг 9 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 14:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ORBICO BULGARIA 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - vitoshanews.com 9 - 10 CHAMPIONSHIP 14
16-06-2016 00:00 не е избран ИНТРАМА - EPAM Systems 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
17-06-2016 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-06-2016 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 12:00 не е избран Спортинг - Majestic 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - Класик Груп 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Рапидо Куриери 6 - 4 PREMIER LEAGUE 15
21-06-2016 21:45 не е избран Шенкер - Бат' Динко и Приятели 0 - 4 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 21:00 не е избран ADIDAS - vitoshanews.com 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 00:00 не е избран Usport.bg - ИНТРАМА 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 15
24-06-2016 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 16:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Massive 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
05-07-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - vitoshanews.com 1 - 12 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-07-2016 19:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-07-2016 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-07-2016 17:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 18:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 Група C 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
28-07-2016 18:45 не е избран FootballScout - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран Mladost Crew - Бат' Динко и Приятели 1 - 18 Група C 4
08-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Спортист Долни Лозен 8 - 3 Група C 5
16-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Paysafe 10 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
21-08-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2016 12:00 не е избран Спортинг - Неудобните 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-08-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Неудобните 4 - 2 Елиминации
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2016 14:00 не е избран Класа - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2016 11:00 не е избран Академик - БАЛКАН 7 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 1
09-09-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 11:00 не е избран БАЛКАН - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 2
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Пълна Мрежа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2016 00:00 не е избран Лъвчета - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 3
13-09-2016 12:00 не е избран Левски София А - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 5
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 20:45 не е избран Спортинг - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 12:00 не е избран БАЛКАН - Септември София - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 4
17-09-2016 18:30 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-09-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-09-2016 15:00 не е избран БАЛКАН - Левски София - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 6
25-09-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - vitoshanews.com 1 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 21:00 не е избран Intellect - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2016 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 15:00 не е избран ДИТ 1 - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 7
02-10-2016 21:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 20:45 не е избран formpoint - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 17:00 не е избран БАЛКАН - ДИТ 2 8 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 8
09-10-2016 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2016 19:45 не е избран Спортинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2016 20:45 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - vitoshanews.com 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Спортинг 9 - 4 PREMIER LEAGUE 5
12-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
14-10-2016 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2016 17:00 не е избран Славия - БАЛКАН 2 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 9
16-10-2016 13:00 не е избран Класа - Спортинг 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 13:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 20:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
18-10-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Tom Taylor 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 14:00 не е избран БАЛКАН - Витоша Б 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 10
23-10-2016 10:00 Парк Вършец Манастирище 2000 - Валяците 14 - 4 Група M 1
23-10-2016 12:00 Парк Вършец Валяците - Север 5 - 0 Група M 2
23-10-2016 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2016 22:30 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 1 - 6 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 22:00 не е избран Mentor Resort - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2016 20:45 не е избран Tom Taylor - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
28-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
29-10-2016 16:00 не е избран Левски София Б - БАЛКАН 0 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 11
30-10-2016 17:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 10:00 не е избран БАЛКАН - Локомотив София 0 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 12
01-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM DHL ФРЕЙТ - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
02-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-11-2016 11:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - БАЛКАН 1 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 13
06-11-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 00:00 не е избран Fibank - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
10-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 16:00 не е избран Олимпия - БАЛКАН 2 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 14
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 10:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 4 - 8 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Mentor Resort 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2016 17:00 не е избран БАЛКАН - Национал 2010 Б 1 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 15
20-11-2016 14:00 не е избран Хищниците - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Пълна Мрежа 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2016 00:00 не е избран Спортинг - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Оптиксорс 8 - 3 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
23-11-2016 21:00 Palmsbet stadium PMP Build Invest - Валяците 8 - 0 PREMIER LEAGUE 9
25-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Валяците - Сердика 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 13:00 не е избран Национал 2010 А - БАЛКАН 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 16
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-11-2016 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2016 13:00 не е избран БАЛКАН - ЦАРСКО СЕЛО 0 - 6 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 17
03-12-2016 18:30 не е избран Спортинг - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2016 00:00 не е избран Easy TV Net - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
07-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - ORBICO BULGARIA 2 - 3 CHAMPIONSHIP 13
09-12-2016 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 20:00 не е избран Спортинг - Majestic 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 21:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2016 00:00 не е избран Massive - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
08-01-2017 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Еконт 61 8 - 1 EFBET Лозенец 1
14-01-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Usport.bg 13 - 2 EFBET Лозенец 2
22-01-2017 09:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 EFBET Лозенец 3
28-01-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 4 EFBET Лозенец 4
01-02-2017 21:45 не е избран ПФК 61 - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 11 EFBET Лозенец 5
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
11-02-2017 10:00 Царско село ПФК ЧИЧОВЦИ - Чики Рики *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 00:00 не е избран Спортинг - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
15-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 00:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Quehenberger Logistics 1 - 2 CHAMPIONSHIP 16
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
24-02-2017 18:45 не е избран Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 21:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-02-2017 22:00 не е избран Спортинг - Вълците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 16
01-03-2017 00:00 не е избран Спортинг - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
04-03-2017 11:00 не е избран БАЛКАН - Академик 3 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 18
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-03-2017 21:45 Palmsbet stadium CSC - Интрама 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 09:00 не е избран Сердика - БАЛКАН 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 19
12-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - Спортинг 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Ян Бибиян 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Интрама - EPAM Systems 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
14-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 2 - 1 CHAMPIONSHIP 2
14-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2017 12:00 не е избран БАЛКАН - Лъвчета - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 20
19-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM TEK EXPERTS - Интрама 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
21-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 09:00 не е избран Септември София - БАЛКАН 2 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 21
26-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Intellect - Спортинг 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2017 20:45 не е избран Интрама - BHTC 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 09:00 не е избран БАЛКАН - Левски София А 4 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 22
02-04-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Интрама 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
05-04-2017 18:30 Palmsbet stadium Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 09:00 не е избран Левски София - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 23
08-04-2017 19:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2017 19:45 не е избран Интрама - Proxiad 0 - 11 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
12-04-2017 00:00 не е избран БАЛКАН - ДИТ 1 - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 24
12-04-2017 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 10:00 не е избран ДИТ 2 - БАЛКАН 0 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 25
23-04-2017 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода - MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2017 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Интрама 8 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
03-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
04-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Persy 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
06-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
08-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SafeCharge - Интрама 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
11-05-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-05-2017 18:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 21:00 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 00:00 не е избран Валяците - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
17-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - vConnect 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
23-05-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - Интрама 6 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
24-05-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
28-05-2017 17:00 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Polycomp - Интрама 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
03-06-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
04-06-2017 22:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 19:45 не е избран Вършец - ORBICO BULGARIA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2017 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 0 PREMIER LEAGUE 14
08-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Sirma 7 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
13-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 4 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Интрама 14 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
15-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ORBICO BULGARIA 10 - 3 CHAMPIONSHIP 11
17-06-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-06-2017 16:00 не е избран Спортинг - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2017 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - Minerva 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 21:45 не е избран Без напрежение - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2017 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-06-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 21:45 не е избран TRADOLOGIC - Интрама 15 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
27-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2017 18:30 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - MFM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Carpe Diem FC - Валяците 4 - 7 PREMIER LEAGUE 11
30-06-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 22:00 не е избран Спортинг - Хищниците 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - Adastra 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
04-07-2017 00:00 не е избран Виста - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2017 18:00 не е избран Неудобните - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-07-2017 21:45 не е избран Валяците* - Гетото* 2 - 2 Група B 1
13-07-2017 20:45 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-07-2017 19:45 не е избран Валяците* - Bauhaus Arena* 13 - 2 Група B 2
25-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ел Сити* - Валяците* 3 - 8 Група B 3
31-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците* - Nike Team* 5 - 0 Група B 4
09-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Локо Вакарел* - Валяците* 1 - 15 Група B 5
15-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Валяците* - Викторио Ленд* 3 - 3* ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК ИХТИМАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 00:00 не е избран Valencia C.F. - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Skypharm 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Westum 10 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 2
02-09-2017 20:00 не е избран Тренто - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 16:00 не е избран Спортинг - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
03-09-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2017 00:00 не е избран Вълците - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Интрама - Endava 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OnProcess Technology - Интрама 4 - 4* UPNETIX LEAGUE ONE 5
20-09-2017 22:45 Palmsbet stadium TRADOLOGIC - Интрама 12 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 3
24-09-2017 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - Витоша Бистрица 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 2 - 7 CHAMPIONSHIP 4
29-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Proxiad - Интрама 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 16
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Евромар 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 22:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-10-2017 20:45 Palmsbet stadium SafeCharge - Интрама 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
06-10-2017 00:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 11:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - OWLIANCE 5 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM GemSeek - Интрама 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 1
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 6 CHAMPIONSHIP 7
19-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - Интрама 7 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 9
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 00:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 18:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 10:00 Игрище ж.к. Бистрица Самораново - Валяците 5 - 0 ГРУПА A3 1
28-10-2017 14:00 Игрище ж.к. Бистрица Валяците - Пирин 2003 0 - 5 ГРУПА A3 3
29-10-2017 10:00 не е избран Спортинг - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Unify 0 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 11
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
03-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - Интрама *3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2017 22:30 Palmsbet stadium Интрама - CoBuilder International 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Интрама - Algomatika - Kammarton 1 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 13
17-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 20:00 не е избран Валяците - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран Intellect - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 00:00 не е избран DREAMIX - Интрама 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
21-11-2017 00:00 не е избран Валяците - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - ORBICO BULGARIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 12
24-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-11-2017 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 00:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2017 00:00 не е избран Интрама - Devision 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 15
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 00:00 не е избран Спортинг - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2017 00:00 не е избран vConnect - Интрама 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
09-12-2017 18:00 не е избран МАРАДОНА - Валяците 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-12-2017 00:00 не е избран Majestic - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2017 00:00 не е избран Интрама - Quality House 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 17
14-12-2017 21:45 Palmsbet stadium Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-12-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2018 10:00 Царско село ПФК Чичовци* - Чики рики* 6 - 3 Група C 1
13-01-2018 21:00 Царско село Ятион* - ПФК Чичовци* 4 - 1 Група C 2
20-01-2018 21:00 не е избран ПФК Чичовци* - Лозен Сити* 13 - 5 Група C 3
28-01-2018 00:00 не е избран Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-01-2018 11:00 не е избран Сините* - ПФК Чичовци* 2 - 3 Група C 4
30-01-2018 22:00 Царско село ПФК Чичовци* - Софийска вода* 5 - 0 Група C 5
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0 Западна конференция 17
06-02-2018 18:45 Palmsbet stadium Боми Борисов ООД - ORBICO BULGARIA 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
09-02-2018 20:45 Palmsbet stadium Fresh Market* - ПФК Чичовци* 9 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
18-02-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
05-03-2018 20:45 не е избран ИНТРАМА - Sirma 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
07-03-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ант студио 3 - 3* CHAMPIONSHIP 16
11-03-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 17
16-03-2018 21:45 не е избран Неудобните - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
18-03-2018 10:00 ACCEDIA STADIUM ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2018 20:00 не е избран ИНТРАМА - Polygran Bulgaria 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 3
20-03-2018 18:45 не е избран Algomatika - Kammarton - ИНТРАМА 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
24-03-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - ИНТРАМА 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
27-03-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 2
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ИНТРАМА - Persy 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 5
04-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
05-04-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
09-04-2018 20:45 не е избран BHTC - ИНТРАМА 15 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 6
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
10-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 19:30 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 11 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Ант студио - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
19-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ИНТРАМА - E&G Finances 0 - 10 UPNETIX LEAGUE ONE 7
22-04-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2018 18:45 не е избран ИНТРАМА - TEK EXPERTS 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 8
27-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Glaz Trading Troyan 3 - 9 CHAMPIONSHIP 6
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
30-04-2018 19:45 не е избран CoBuilder International - ИНТРАМА 10 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
01-05-2018 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ORBICO BULGARIA 2 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-05-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2018 21:45 не е избран Unify - ИНТРАМА 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2018 22:30 не е избран ИНТРАМА - Tryzens 3 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 10
16-05-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 20:00 не е избран FC ING - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2018 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-05-2018 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Наполи 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Mr.Pizza 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2018 18:45 не е избран ИНТРАМА - SoftServe 4 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - ГЕОДЕТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-06-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2018 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
02-06-2018 19:00 не е избран Валяците - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 00:00 не е избран No name - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2018 00:00 не е избран Валяците - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 18:45 не е избран MobiSystems - ИНТРАМА 4 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 13
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Вълците 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2018 21:00 не е избран ИНТРАМА - SBTECH 2 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 14
17-06-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - ИНТРАМА 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 15
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МАРАДОНА 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
25-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 7
28-06-2018 21:45 не е избран ИНТРАМА - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
01-07-2018 20:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-07-2018 18:45 не е избран EGT-II - ИНТРАМА 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 17
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
09-07-2018 00:00 не е избран Валяците - Сердика - PREMIER LEAGUE 1
17-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Враждебна - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 Група E 1
19-07-2018 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Дружба 5 - 0 Група G 1
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
05-08-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група E 4
06-08-2018 21:00 не е избран Профи Спорт - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 8 Група G 3
07-08-2018 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - A.C.A.B. 8 - 5 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран ВМРО - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Група G 5
15-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК ИХТИМАН 5 - 3 Група E 5
20-08-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - MAHARANI 5 - 0 Елиминации
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 Елиминации
27-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 7 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 Елиминации
04-09-2018 21:45 не е избран Валяците - ДЖИ 10 11 - 2 Западна конференция 1
09-09-2018 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 4 - 3 Premier League First 8 1
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8 Източна конференция 2
12-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Ескус Милк 4 - 2 Западна конференция 2
15-09-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2 Източна конференция 3
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2 Западна конференция 3
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 4
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13 Западна конференция 5
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1 Източна конференция 5
05-10-2018 19:45 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
07-10-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 3 - 2 Premier League First 8 4
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 6
13-10-2018 20:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Premier League First 8 5
14-10-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 Premier League First 8 6
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
17-10-2018 20:45 не е избран Сердика - Валяците 4 - 5 Западна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
26-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 Premier League First 8 3
28-10-2018 18:00 не е избран Неудобните - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 8
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
31-10-2018 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Валяците 2 - 0 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 0 - 5 Западна конференция 11
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 9
03-11-2018 00:00 не е избран Валяците - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 10
05-11-2018 22:30 не е избран Валяците - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 4
07-11-2018 20:45 не е избран Вършец - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 10
11-11-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 Premier League First 8 10
13-11-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PalmsBet 9 - 6 Източна конференция 11
14-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 Западна конференция 6
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Старс 5 - 0 Югозапад - група E 2
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
18-11-2018 16:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 2 Premier League First 8 11
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
21-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 12
25-11-2018 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 3 - 3 Premier League First 8 12
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 18:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 Premier League First 8 7
01-12-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Валяците 5 - 0 Западна конференция 15
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
05-12-2018 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 Източна конференция 14
09-12-2018 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Каталунците Кирчево 3 - 4 Premier League First 8 14
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 13
01-01-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Валяците 5 - 0 Западна конференция 13
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 Източна конференция 15
18-01-2019 00:00 не е избран ING - Валяците 5 - 0 Западна конференция 19
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
07-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 8 - 3 Източна конференция 19
10-03-2019 14:00 не е избран БАЛКАН - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2019 18:00 не е избран БАЛКАН - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
17-03-2019 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SPM -ltd 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 17:00 не е избран Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
24-03-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
31-03-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 00:00 не е избран Лозенец Юн - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
01-04-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-04-2019 18:00 ACCEDIA STADIUM Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Жар Голяновци 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - FC Aifos 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
05-05-2019 19:00 не е избран Пеликан - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-05-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СТЪРШЕЛ 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - БАЛКАН 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
09-06-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Winbet 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-06-2019 18:45 не е избран Intellect - Бат' Динко и Приятели 6 - 7 PREMIER LEAGUE 13
16-06-2019 19:00 не е избран Stomana Industry - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2019 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Осма хирургия 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
01-07-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
01-07-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-07-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 2 - 1 PREMIER LEAGUE 16
07-07-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Бандата 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
14-07-2019 21:15 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
29-07-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ИХТИМАН 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-08-2019 19:00 не е избран Кралете - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
08-08-2019 19:00 не е избран El Stars - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-08-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
21-08-2019 18:00 не е избран Happy Boys - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
25-08-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 19:00 не е избран Чики Рики - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
08-09-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SSI 10 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
15-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
28-09-2019 21:00 не е избран ФК Професорите - ПФК ЧИЧОВЦИ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
29-09-2019 21:00 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
06-10-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Квартала - LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
06-10-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21