София

Стилиян Стойчев Димов

клубове

роден на: 14.07.1994

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
11-01-2015 13:00 не е избран Botev City - ТУ София 5 - 2 Група F 1
17-01-2015 18:00 не е избран ТУ София - Амфетико 0 - 3 Група F 2
24-01-2015 17:00 не е избран Cotton club - ТУ София 10 - 3 Група F 3
31-01-2015 12:00 не е избран ТУ София - Verso Travel 0 - 5 Група F 4
07-02-2015 17:00 не е избран GTT - ТУ София 5 - 0 Група F 5
21-08-2016 20:00 не е избран LH7 - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2016 21:00 не е избран Лидер - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 0 - 7 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 13:00 не е избран Джиа Мото - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
16-09-2016 20:45 не е избран LH7 - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 13:00 не е избран El Stars - LH7 2 - 4 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
25-09-2016 19:00 не е избран LH7 - ING 3 - 5 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2016 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - LH7 5 - 6 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 18:00 не е избран ПСЖ София - Африка Юнайтед 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
04-10-2016 22:30 не е избран LH7 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 0 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 18:00 не е избран Вълците - LH7 3 - 1 CHAMPIONSHIP 8
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-10-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Африка Юнайтед 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 22:00 не е избран LH7 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 5 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-10-2016 16:00 не е избран Реал София - LH7 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2016 13:00 не е избран LH7 - ЦВС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
06-11-2016 00:00 не е избран LH7 - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - LH7 4 - 5 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
20-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
20-11-2016 14:00 не е избран LH7 - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2016 00:00 не е избран Спокойните - LH7 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
27-11-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК Динамо София 2007 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
04-12-2016 12:00 не е избран LH7 - Пирин Гоце Делчев 2 - 2 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
11-12-2016 16:00 не е избран Приятели - LH7 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 13:00 не е избран Африка Юнайтед - The Mannschaft 2 - 3 EFBET Света Троица 4
04-02-2017 21:00 не е избран Enetpulse - Африка Юнайтед 0 - 5 EFBET Света Троица 5
19-02-2017 19:00 не е избран Гетото - LH7 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 14:00 не е избран LH7 - Черно Тото *6 - 6 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Наполи - LH7 1 - 0 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 17:00 Palmsbet stadium LH7 - Лозен 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 13:00 не е избран LH7 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 15:00 не е избран Приятели - LH7 1 - 1 CHAMPIONSHIP 7
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
13-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 00:00 не е избран LH7 - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - LH7 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Африка Юнайтед - The Mannschaft 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-05-2017 20:30 Palmsbet stadium Белите София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 19:00 Palmsbet stadium ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - LH7 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM LH7 - ЦВС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 11
04-06-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM LH7 - ФК Пълна Мрежа 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-06-2017 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
11-06-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - LH7 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - JAGUARES 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
19-06-2017 22:30 не е избран Santos - Африка Юнайтед 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 21:45 не е избран Африка Юнайтед - McDonald's 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 18:00 не е избран LH7 - Тигрите 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2017 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-07-2017 18:00 не е избран LH7 - ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-07-2017 20:45 не е избран Африка Юнайтед* - Accedia* 5 - 4 Група D 1
18-07-2017 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България* - Африка Юнайтед* 3 - 4 Група D 2
24-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - DXC.technology* 3 - 3* Група D 3
01-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вазов* - Африка Юнайтед* 1 - 6 Група D 4
08-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - Викторио Ленд* 3 - 1 Група D 5
15-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - PMP Build Invest* 3 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Галактико* - Африка Юнайтед* 4 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
02-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
09-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК Западно Ехо 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
15-09-2017 21:45 не е избран Ultras Team - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
13-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
21-10-2017 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Bianchi Coffee 17 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
28-10-2017 20:00 не е избран Santos - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
04-11-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Джиа Мото 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
09-12-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
06-01-2018 10:00 Царско село Африка Юнайтед* - Most Wanted* 8 - 2 Група A 1
12-01-2018 19:00 Царско село Африка Юнайтед* - БНС Ред Булс* 0 - 1 Група A 2
20-01-2018 22:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Африка Юнайтед* 1 - 3 Група A 3
27-01-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед* - Приятели* 8 - 0 Група A 4
02-02-2018 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА* - Африка Юнайтед* 3 - 7 Група A 5
09-02-2018 21:30 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - Бундестим* 1 - 3 ВТОРА ФАЗА
13-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - TIS 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2018 20:45 не е избран TIS - OWLIANCE 6 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
30-03-2018 18:45 не е избран TIS - Minerva 6 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
03-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Adastra - TIS 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
12-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TIS - Pontica Solutions 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
16-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TIS - NEXT GEN 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9 PREMIER LEAGUE 5
24-04-2018 19:45 Palmsbet stadium TIS - FOURTH BULGARIA 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
10-05-2018 20:45 не е избран TIS - Bright marketing research 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2018 22:30 не е избран AXPO - TIS *2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран TIS - OnProcess Technology 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
05-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Donatix - TIS 3 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-06-2018 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - TIS 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
21-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - TIS 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
22-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM TIS - VMware 10 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
02-07-2018 21:45 не е избран SafeCharge - TIS 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
10-07-2018 00:00 не е избран Upnetix - TIS 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
16-07-2018 00:00 ACCEDIA STADIUM TIS - CSC 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
27-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Дружба 5 - 0 Група G 3
08-08-2018 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Профи Спорт 2 - 2 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 8 Група G 5
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
21-08-2018 00:00 ACCEDIA STADIUM TIS - TEK EXPERTS 0 - 5 Финални плейофи
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4 Източна конференция 1
29-08-2018 18:45 не е избран TIS - Polygran Bulgaria 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 2
30-08-2018 20:45 Palmsbet stadium Genius Sports - TIS 11 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 1
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
10-09-2018 18:45 не е избран TIS - CSC 9 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
16-09-2018 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Вълците 0 - 1 Premier League Last 8 2
19-09-2018 20:45 не е избран Paysafe - TIS 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 5
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
25-09-2018 22:30 не е избран E&G Finances - TIS 3 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
27-09-2018 20:45 не е избран TIS - MobiSystems 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
30-09-2018 22:00 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 3 - 5 Premier League Last 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 6
03-10-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 6 - 1 Източна конференция 5
05-10-2018 18:45 не е избран EGT-II - TIS 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 7
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
11-10-2018 20:45 не е избран TIS - We are Pentagon 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
17-10-2018 19:00 не е избран BTi - TIS 4 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
18-10-2018 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 1
21-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Полиграфия Инфо 2 - 4 Premier League Last 8 7
22-10-2018 19:45 не е избран TIS - AXPO 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach 9 - 3 Източна конференция 8
28-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 8
30-10-2018 00:00 не е избран Вълците - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 9
30-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OWLIANCE - TIS 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Intellect 0 - 5 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед 3 - 8 Източна конференция 9
05-11-2018 18:45 Palmsbet stadium GRAFIXOFT - TIS 5 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 12
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau 9 - 3 Източна конференция 10
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 2 Източна конференция 11
16-11-2018 20:45 не е избран TIS - VMware 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 13
20-11-2018 21:45 не е избран SBTECH 2 - TIS 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 12
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
29-11-2018 20:45 не е избран TIS - Sirma 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 15
03-12-2018 18:45 Palmsbet stadium KOSTAL - TIS 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 16
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 14
11-12-2018 19:45 не е избран TIS - Nemetschek Bulgaria 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 17
13-12-2018 19:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 0 - 3 Източна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 14
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 17
06-01-2019 12:00 Царско село Магьосниците - Витоша Бистрица 1 - 3 Imperia online 1
09-01-2019 00:00 Царско село Африка Юнайтед - Сицилианците* 3 - 7 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - FK Kafana Stefanovic 3 - 0 Пицария Джовани 3
12-01-2019 16:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Магьосниците 3 - 3 Imperia online 2
26-01-2019 14:00 не е избран Магьосниците - Paysafe 5 - 1 Imperia online 4
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
03-02-2019 12:30 не е избран Магьосниците - Столичен Авто Транспорт 5 - 4 Imperia online 3
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
10-02-2019 10:00 не е избран ФК Устрем - Магьосниците 3 - 10 Imperia online 5
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
16-02-2019 14:00 не е избран Магьосниците - SSI 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
17-02-2019 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Африка Юнайтед 1 - 5 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 Източна конференция 19
21-02-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1* ВТОРА ФАЗА
27-02-2019 20:45 Palmsbet stadium PalmsBet - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 16
28-02-2019 21:45 Царско село Milky Group Bio - Магьосниците 3 - 4 ВТОРА ФАЗА
05-03-2019 18:45 не е избран TIS - Verint 9 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 2
13-03-2019 19:45 Palmsbet stadium Anakatech - TIS 3 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 3
19-03-2019 18:45 не е избран TIS - MobiSystems 8 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
19-03-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Магьосниците 2 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-03-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Африка Юнайтед 0 - 3 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2019 18:45 не е избран Concentrix - TIS 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 5
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 18:45 Palmsbet stadium TIS - Nemetschek Bulgaria 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 6
02-04-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 5
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
16-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM TIS - We are Pentagon 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM TIS - Object Systems International 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 15
01-05-2019 18:45 не е избран KOSTAL - TIS 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 8
08-05-2019 21:45 не е избран TIS - Progress 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 10
14-05-2019 18:45 не е избран SoftServe - TIS 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 11
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2019 21:45 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 2 - 9 PREMIER LEAGUE 15
23-05-2019 19:45 не е избран BTi - TIS 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 7
10-06-2019 21:45 не е избран Малки Страсти - Африка Юнайтед 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2019 21:45 не е избран CoBuilder International - TIS 5 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 9
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
27-06-2019 18:45 Palmsbet stadium Proxiad - TIS 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 16
01-07-2019 20:45 не е избран Persy - TIS 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
03-07-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2019 21:45 не е избран TIS - Paysafe 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 17
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2 PREMIER LEAGUE 17
08-07-2019 21:45 не е избран TIS - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
11-07-2019 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - TIS 3 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1