София

Живко Атанасов Желев

клубове

роден на: 10.12.1989

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 19:45 Palmsbet stadium Luxoft Bulgaria - SBTECH 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
04-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Visteon 6 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
11-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - SBTECH 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
16-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Internovus 7 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
03-10-2014 20:45 не е избран MentorMate - SBTECH 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
09-10-2014 20:45 не е избран SBTECH - Sirma 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
16-10-2014 18:45 не е избран DATECS - SBTECH 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
23-10-2014 19:45 не е избран Scalefocus - SBTECH 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
30-10-2014 18:45 не е избран SBTECH - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
06-11-2014 21:45 Palmsbet stadium Gameloft - SBTECH 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
14-11-2014 18:45 не е избран SBTECH - KOSTAL 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
17-11-2014 20:45 не е избран Adecco GSD - SBTECH 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
24-11-2014 19:45 не е избран SBTECH - Accedia 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
04-12-2014 18:45 не е избран OPENCODE - SBTECH 2 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
11-12-2014 19:45 не е избран SBTECH - Upnetix 2 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
10-01-2015 14:00 не е избран Gads - Торпедо-София 3 - 13 Група H 1
17-01-2015 11:00 не е избран Carpe Diem - Gads 5 - 6 Група H 2
25-01-2015 10:00 не е избран Gads - Спортинг 3 - 4 Група H 3
07-02-2015 16:00 не е избран Gads - Цар Иван Асен II 3 - 10 Група H 4
08-02-2015 13:00 не е избран Mladost Team - Gads 5 - 0 Група H 5
26-02-2015 18:45 не е избран SBTECH - KOSTAL 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
20-03-2015 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - OnProcess 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
26-03-2015 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - PLAYTECH 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
30-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM MMS - SBTECH 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
14-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Software AG 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 6
20-04-2015 19:45 не е избран Axway - SBTECH 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
27-04-2015 19:45 не е избран SBTECH - Gameloft 13 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
29-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - SBTECH 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 2
14-05-2015 18:45 не е избран TRADOLOGIC - SBTECH 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
21-05-2015 18:45 не е избран SBTECH - Мост Компютърс 4 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 10
04-06-2015 20:45 не е избран SBTECH - VMware 7 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
15-06-2015 18:45 не е избран SBTECH - Luxoft Bulgaria 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 14
23-06-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SBTECH 2 - 2* UPNETIX LEAGUE ONE 15
02-07-2015 18:45 не е избран Melon - SBTECH 1 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 11
03-07-2015 20:45 не е избран MentorMate - SBTECH 4 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 13
06-07-2015 20:45 не е избран SBTECH - e-Novator 0 - 0* Финални плейофи
25-08-2015 21:45 не е избран eCommera - FootballScout 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
31-08-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
31-08-2015 20:45 не е избран FootballScout - Komfo 6 - 6* ACCEDIA LEAGUE ONE 2
10-09-2015 18:45 не е избран SBTECH - Sirma 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
14-09-2015 18:45 не е избран FootballScout - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
02-10-2015 20:45 не е избран SBTECH - Comverse 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
05-10-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
08-10-2015 19:45 не е избран EGT 2 - SBTECH 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
12-10-2015 21:45 не е избран SBTECH - CSC 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
15-10-2015 20:45 Palmsbet stadium FootballScout - Comverse 8 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
21-10-2015 21:00 не е избран EGT 2 - FootballScout 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
21-10-2015 21:45 не е избран Unify - SBTECH 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
26-10-2015 21:45 не е избран SBTECH - INFOSYSTEMS-SYSCOM 13 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
29-10-2015 20:45 не е избран FootballScout - CSC 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
05-11-2015 18:45 не е избран Melon - SBTECH 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
05-11-2015 20:45 не е избран Unify - FootballScout 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
13-11-2015 19:45 не е избран SBTECH - Nemetschek Bulgaria 14 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
13-11-2015 20:45 не е избран FootballScout - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
16-11-2015 18:45 не е избран Sirma - FootballScout 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
16-11-2015 21:45 не е избран MMS - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
19-11-2015 20:45 не е избран Melon - FootballScout 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
25-11-2015 21:45 не е избран FootballScout - Nemetschek Bulgaria 8 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
26-11-2015 19:45 не е избран SBTECH - Axway 11 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
30-11-2015 20:45 не е избран MMS - FootballScout 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
01-12-2015 19:45 не е избран eCommera - SBTECH 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
07-12-2015 21:45 не е избран SBTECH - Komfo 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
10-12-2015 20:45 не е избран FootballScout - Axway 8 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
10-01-2016 12:00 не е избран Whiskey United - SBTECH 3 - 2 Група F 1
17-01-2016 15:00 не е избран SBTECH - Софийска вода *3 - 3 Група F 2
24-01-2016 09:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - SBTECH 10 - 1 Група F 3
30-01-2016 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SBTECH 5 - 6 Група F 4
07-02-2016 21:00 не е избран SBTECH - FreshMarket 3 - 10 Група F 5
13-02-2016 21:00 Царско село Витоша Бистрица - SBTECH 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
22-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - SBTECH 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2016 21:45 не е избран AXPO - FootballScout 1 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
29-02-2016 19:45 не е избран SBTECH - ORBIT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-03-2016 20:45 не е избран FootballScout - Polycomp 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
11-03-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 18:45 не е избран Sirma - FootballScout - LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
14-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2016 21:45 не е избран FootballScout - MentorMate 4 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
28-03-2016 19:45 не е избран Станга - FootballScout 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
28-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 18:45 не е избран CODIX - SBTECH 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-04-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Gameloft 4 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
11-04-2016 18:45 не е избран Accedia - FootballScout 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
12-04-2016 21:45 не е избран SBTECH - Stemo 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2016 19:45 не е избран FootballScout - Paysafe 1 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
22-04-2016 18:45 не е избран GTT - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2016 00:00 не е избран Adecco GSD - SBTECH 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-05-2016 19:45 не е избран FootballScout - Adastra 9 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
19-05-2016 18:45 не е избран Strypes - FootballScout 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-05-2016 20:45 не е избран PLAYTECH - FootballScout 6 - 11 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
31-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - EGT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
02-06-2016 20:45 Palmsbet stadium FootballScout - Luxoft Bulgaria 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
06-06-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SBTECH 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
16-06-2016 20:45 не е избран FootballScout - Nemetschek Bulgaria 10 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
17-06-2016 20:45 не е избран Quality House - FootballScout 3 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
20-06-2016 18:45 не е избран DXC.technology - SBTECH 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2016 18:45 не е избран Paragon Internet Group - FootballScout 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
27-06-2016 21:45 не е избран SBTECH - VIVACOM 4PLAY 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - FootballScout 5 - 1 Група C 1
18-07-2016 19:45 не е избран Mladost Crew - FootballScout 2 - 7 Група C 2
28-07-2016 18:45 не е избран FootballScout - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 Група C 3
02-08-2016 20:45 не е избран Спортист Долни Лозен - FootballScout 5 - 0 Група C 4
08-08-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 5 Група C 5
16-08-2016 19:45 не е избран Сердика - FootballScout 4 - 0 Елиминации
22-08-2016 18:45 не е избран SBTECH - Progress 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-08-2016 21:45 не е избран GRAFIXOFT - FootballScout 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
29-08-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2016 19:45 не е избран FootballScout - Experian 7 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
07-09-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2016 20:45 не е избран SBTECH - Stemo 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 18:45 не е избран FootballScout - KOSTAL 4 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
03-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-10-2016 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - FootballScout 5 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
10-10-2016 18:45 не е избран FootballScout - DREAMIX 3 - 9 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
13-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-10-2016 21:45 не е избран Usport.bg - FootballScout 2 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
21-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2016 21:45 не е избран Strypes - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2016 19:45 не е избран FootballScout - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
31-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 20:45 не е избран ФокусВижън - FootballScout 1 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
07-11-2016 21:45 Palmsbet stadium EGT - SBTECH 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2016 18:45 Palmsbet stadium e-Novator - FootballScout 3 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
14-11-2016 18:45 Palmsbet stadium SBTECH - CODIX 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2016 18:45 Palmsbet stadium FootballScout - eCommera 11 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
21-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - FootballScout 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
22-11-2016 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - FootballScout 6 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
24-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH - Paysafe 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-11-2016 19:45 Palmsbet stadium FootballScout - Unify 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Upnetix - SBTECH 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - FootballScout 3 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
08-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - SBTECH 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-12-2016 20:45 не е избран FootballScout - Станга 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
20-02-2017 18:45 Palmsbet stadium TRADOLOGIC - FootballScout 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
20-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - CODIX 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - SBTECH 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - FootballScout 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
08-03-2017 18:45 не е избран SBTECH - Progress 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2017 21:45 Palmsbet stadium FootballScout - Persy 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
17-03-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2017 18:45 Palmsbet stadium CSC - FootballScout 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
23-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH - DANTEK DEVS 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2017 18:45 Palmsbet stadium FootballScout - EPAM Systems 8 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
06-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - FootballScout 7 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
10-04-2017 19:45 не е избран FootballScout - BHTC 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
10-04-2017 22:30 не е избран DXC.technology - SBTECH 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - ДАНТЕК 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-04-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - FootballScout 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
04-05-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Adastra 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
16-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2017 21:00 Palmsbet stadium SBTECH - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
23-05-2017 18:45 Palmsbet stadium Nemetschek Bulgaria - FootballScout 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
25-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - vConnect 4 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
29-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - SBTECH 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2017 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 20:45 не е избран FootballScout - Proxiad 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
08-06-2017 22:30 Palmsbet stadium GemSeek - FootballScout 3 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
15-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Интрама 14 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
15-06-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - FootballScout 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
22-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SBTECH 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Strypes 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Polycomp - FootballScout 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
06-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Minerva 8 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
12-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted* - Играчорите* 5 - 0 Група G 1
13-07-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-07-2017 21:45 не е избран Хуните* - Most Wanted* 7 - 3 Група G 2
25-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted* - Марадона* 6 - 14 Група G 3
03-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Зенит* - Most Wanted* 5 - 2 Група G 4
10-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted* - Фитнес 23* 7 - 5 Група G 5
22-08-2017 00:00 не е избран e-Novator - FootballScout 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
22-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DANTEK DEVS 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2017 18:45 не е избран FootballScout - Software AG 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
07-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - FootballScout 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Luxoft Bulgaria 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
18-09-2017 18:45 Palmsbet stadium Axway - FootballScout 4 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
20-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - SBTECH 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2017 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - OPENCODE 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2017 18:45 Palmsbet stadium FootballScout - KOSTAL 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
02-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2017 21:45 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - FootballScout 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
09-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Progress - SBTECH 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-10-2017 19:45 Palmsbet stadium FootballScout - VMware 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
12-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-10-2017 00:00 не е избран SBTECH - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 18:45 не е избран PLAYTECH - FootballScout 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
24-10-2017 20:45 не е избран FootballScout - DATECS 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
27-10-2017 19:45 не е избран Experian - SBTECH 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - IPSOS 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2017 22:30 Palmsbet stadium Strypes - SBTECH 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - GTT 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
16-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DXC.technology 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
20-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - FootballScout *5 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
20-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - EGT 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2017 00:00 не е избран FootballScout - IBM 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
05-12-2017 00:00 не е избран CODIX - FootballScout 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
07-12-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Accedia - FootballScout 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
11-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - ГФК България 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
11-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - Enetpulse 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - SBTECH 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-01-2018 10:00 Царско село Африка Юнайтед* - Most Wanted* 8 - 2 Група A 1
13-01-2018 14:00 Царско село Most Wanted* - Приятели* 1 - 7 Група A 2
20-01-2018 13:00 не е избран БНС Ред Булс* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 3
26-01-2018 20:00 не е избран Most Wanted* - ФК АЛТЕРНАТИВА* 1 - 3 Група A 4
02-02-2018 20:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 5
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - DATECS 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
12-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - SBTECH 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - FootballScout 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
26-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2018 20:45 Palmsbet stadium FootballScout - PLAYTECH 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
02-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - OPENCODE 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - FootballScout 0 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
11-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Unicredit Bulbank IT 12 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
11-04-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM CODIX - SBTECH 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - DXC.technology 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - FootballScout 2 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
26-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - SBTECH 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - GTT 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
02-05-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
11-05-2018 18:45 Palmsbet stadium FootballScout - TRADOLOGIC 5 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
14-05-2018 19:45 не е избран Musala Soft - FootballScout 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
18-05-2018 19:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 20:45 не е избран SBTECH - Progress 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-05-2018 18:45 не е избран Techhuddle - FootballScout 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
28-05-2018 21:45 не е избран SBTECH - Stemo 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2018 22:30 не е избран FootballScout - DANTEK DEVS 6 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
04-06-2018 18:45 не е избран e-Novator - FootballScout 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
05-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - SBTECH 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Endava 5 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
14-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 19:45 не е избран IBM - SBTECH 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 19:30 не е избран VIVACOM 4PLAY - FootballScout 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
28-06-2018 20:45 не е избран SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2018 00:00 не е избран FootballScout - KOSTAL 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
02-07-2018 20:45 не е избран eCommera - FootballScout 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
09-07-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - FootballScout 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
09-07-2018 22:30 Palmsbet stadium SBTECH - EGT 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-07-2018 20:45 не е избран FootballScout - Вършец 5 - 0 Група A 1
18-07-2018 21:45 не е избран Glaz Trading Troyan - FootballScout 11 - 5 Група A 5
24-07-2018 19:45 не е избран IPSOS - FootballScout 2 - 5 Група A 2
31-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Витоша Бистрица 4 - 8 Група A 3
05-08-2018 00:00 не е избран FootballScout - Mr.Pizza 5 - 0 Група A 4
15-08-2018 18:45 не е избран TRADOLOGIC - FootballScout 0 - 5 Финални плейофи
20-08-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - FootballScout 4 - 0 Елиминации
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
23-08-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - FootballScout 3 - 2 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2018 22:30 не е избран FootballScout - Progress 6 - 5 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2018 19:45 не е избран DXC.technology - FootballScout 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
05-09-2018 20:45 не е избран SBTECH - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2018 21:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 1 - 6 PREMIER LEAGUE 4
13-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - FootballScout 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
17-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
19-09-2018 22:30 не е избран Progress - SBTECH 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-09-2018 20:45 Palmsbet stadium FootballScout - SAP Labs Bulgaria 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - SBTECH 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
04-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
11-10-2018 18:45 не е избран FootballScout - CODIX 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
11-10-2018 21:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
19-10-2018 18:45 не е избран Experian - FootballScout 3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
25-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Musala Soft 6 - 3 PREMIER LEAGUE 10
25-10-2018 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - Experian 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 20:45 Palmsbet stadium Musala Soft - SBTECH 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
29-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - FootballScout 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
06-11-2018 19:45 не е избран CODIX - SBTECH 1 - 1 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2018 19:45 не е избран FootballScout - OPENCODE 1 - 1 PREMIER LEAGUE 12
08-11-2018 19:45 не е избран SBTECH - eCommera 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 20:45 не е избран OPENCODE - SBTECH 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
12-11-2018 21:45 не е избран Stemo - FootballScout 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
22-11-2018 19:45 не е избран Enetpulse - FootballScout 1 - 2 PREMIER LEAGUE 14
22-11-2018 20:30 не е избран SBTECH - Stemo 4 - 6 PREMIER LEAGUE 14
30-11-2018 19:45 не е избран FootballScout - SBTECH 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 19:45 не е избран SBTECH - EGT 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
01-12-2018 21:45 не е избран FootballScout - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
06-12-2018 20:45 не е избран Enetpulse - SBTECH 2 - 4 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2018 20:45 не е избран EGT - FootballScout 1 - 3 PREMIER LEAGUE 16
28-02-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 6 - 4 Mussala Premier League 1
28-02-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 2 - 2 Mussala Premier League 1
04-03-2019 20:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 0 Mussala Premier League 2
07-03-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Visteon 4 - 2 Mussala Premier League 2
11-03-2019 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SBTECH 4 - 4 Mussala Premier League 3
14-03-2019 19:45 Palmsbet stadium A1 - FootballScout 2 - 4 Mussala Premier League 3
25-03-2019 20:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 2 - 6 Mussala Premier League 5
28-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - SBTECH 2 - 0 Mussala Premier League 5
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3 Mussala Premier League 6
04-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - FootballScout 5 - 5 Mussala Premier League 6
08-04-2019 19:45 Palmsbet stadium FootballScout - SBTECH 4 - 3 Mussala Premier League 7
18-04-2019 18:45 не е избран eCommera - FootballScout 0 - 1 Mussala Premier League 8
22-04-2019 20:45 Palmsbet stadium FootballScout - Software AG 2 - 1 Mussala Premier League 9
24-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Algomatika - Kammarton - SBTECH 3 - 2 Mussala Premier League 9
10-05-2019 18:45 не е избран CODIX - FootballScout 4 - 1 Mussala Premier League 10
10-05-2019 20:45 не е избран ДАНТЕК - SBTECH 6 - 0 Mussala Premier League 10
13-05-2019 20:45 не е избран FootballScout - EGT 3 - 4 Mussala Premier League 11
13-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - eCommera 4 - 0 Mussala Premier League 11
16-05-2019 22:30 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 Mussala Premier League 4
20-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 4
23-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - SUTHERLAND 2 - 7 Mussala Premier League 8
27-05-2019 21:45 не е избран Software AG - SBTECH 3 - 3 Mussala Premier League 12
27-05-2019 22:30 не е избран DXC.technology - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 12
01-06-2019 18:45 не е избран SBTECH - Stemo 5 - 0 Mussala Premier League 17
01-06-2019 20:45 не е избран Stemo - FootballScout 0 - 5 Mussala Premier League 14
03-06-2019 20:45 не е избран FootballScout - OPENCODE 3 - 2 Mussala Premier League 13
03-06-2019 21:45 не е избран SBTECH - CODIX 5 - 5 Mussala Premier League 13
10-06-2019 19:45 не е избран EGT - SBTECH 7 - 2 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран FootballScout - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 Mussala Premier League 15
20-06-2019 19:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 0 - 5 Mussala Premier League 15
26-06-2019 22:30 не е избран Enetpulse - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 16
27-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - SBTECH 5 - 7 Mussala Premier League 16
03-07-2019 20:45 не е избран FootballScout - SAP Labs Bulgaria 3 - 8 Mussala Premier League 17