Пловдив

Алил Алилов Кардашев

клубове

роден на: 08.12.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Футболна Академия - Гробари Лига Krauterhof 10
16-03-2014 20:00 СЦ Арена Mishocite - FC Siza Sport 2 - 2 CALCIO 1
18-03-2014 19:00 ВСИ 2 терен PlayBoy - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 7
26-03-2014 21:30 ВСИ 2 терен FC Siza Sport - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 2
06-04-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Недооценените 1 - 5 CALCIO 8
08-04-2014 20:00 СЦ Арена Криско - FC Siza Sport 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 21:30 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - FC Siza Sport 4 - 2 CALCIO 5
21-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 3
25-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - АФК Стройтим 2 - 2 CALCIO 6
30-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен FC Siza Sport - Интер такси 2 - 13 CALCIO 4
14-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 1 CALCIO 9
20-05-2014 20:20 ВСИ 2 терен Verso Travel - FC Siza Sport 1 - 4 КУПА АРЕНА
29-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Торнадо 1 - 4 CALCIO 10
08-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 4 - 6 CALCIO 11
16-06-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Баркод 5 - 3 КУПА АРЕНА
18-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Ф.К. Петър Берон 14 - 5 CALCIO 13
29-06-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Mishocite 1 - 4 CALCIO 14
03-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 13 - 2 CALCIO 15
08-07-2014 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Младежка 1 3 - 3 CALCIO 16
27-08-2014 20:00 СЦ Арена Интер такси - FC Siza Sport 1 - 3 CALCIO 17
01-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 6 CALCIO 18
08-09-2014 00:00 СЦ Арена АФК Стройтим - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 19
15-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Младежка 1 5 - 3 КУПА АРЕНА
17-09-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - PlayBoy 5 - 3 CALCIO 20
28-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 21
30-09-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 1 КУПА АРЕНА
05-10-2014 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 22
08-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Торнадо - FC Siza Sport 2 - 1 CALCIO 23
19-10-2014 17:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 24
27-10-2014 00:00 не е избран Ф.К. Петър Берон - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 26
14-12-2014 13:00 СЦ Арена Ф.К. Сборна Дружина - FC Siza Sport 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
21-12-2014 13:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Марица 1 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 2 - 1 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 11:45 СЦ Берое - закрито ФК.НИЙОН - АФК Гробарите 4 - 3 FAIR PLAY 1
04-01-2015 12:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Лаос 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
10-01-2015 15:00 СЦ Арена ФК СпИртист - FC Siza Sport 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
11-01-2015 16:45 СЦ Берое - закрито АФК Гробарите - ФК АВАНГАРД 1 - 7 FAIR PLAY 2
18-01-2015 14:45 СЦ Берое - закрито МФК СЕЛЕСАО - АФК Гробарите 1 - 0 FAIR PLAY 3
25-01-2015 14:45 СЦ Берое - закрито АФК Гробарите - ФЛОРИД 1 - 6 FAIR PLAY 4
01-02-2015 11:45 СЦ Берое - закрито ФК.СПОРТИНГ - АФК Гробарите 1 - 6 FAIR PLAY 5
08-02-2015 11:45 СЦ Берое - закрито ФК.ГРЕШКА - АФК Гробарите 0 - 5 FAIR PLAY 6
08-02-2015 14:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
12-02-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - WIMBLEDON 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
15-02-2015 12:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Ред Бул 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 9
15-02-2015 17:00 СЦ Берое - закрито АФК Гробарите - ФК.АТЛЕТИК 4 - 1 FAIR PLAY 7
22-02-2015 12:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - FC Siza Sport 1 - 3 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 11
10-03-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 22
12-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 2 LA LIGA 1
15-03-2015 13:00 СЦ Берое - закрито ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - АФК Гробарите 4 - 2 SUPER LEAGUE 1
19-03-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 3 - 1 LA LIGA 2
27-03-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 3
29-03-2015 13:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - АФК Гробарите 4 - 1 SUPER LEAGUE 3
05-04-2015 12:45 СЦ Берое - закрито АФК Гробарите - ФК.СИНЬОТО 12 - 3 SUPER LEAGUE 4
07-04-2015 19:00 СЦ Берое - открито АФК Гробарите - АСТОРИЯ 3 - 2 SUPER LEAGUE 2
09-04-2015 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - FC Siza Sport 1 - 5 LA LIGA 5
17-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 4 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-04-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 6
24-04-2015 00:00 Авангард FC Siza Sport - ФК Бунарджика 5 - 0 LA LIGA 4
30-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Siza Sport 7 - 4 LA LIGA 7
03-05-2015 12:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - АФК Гробарите 4 - 4* SUPER LEAGUE 5
10-05-2015 12:00 СЦ Берое - закрито ФК.НИЙОН - АФК Гробарите 0 - 5 SUPER LEAGUE 7
13-05-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 8
17-05-2015 00:00 не е избран АФК Гробарите - FC.CAGE 5 - 0 SUPER LEAGUE 8
22-05-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 1 - 5 LA LIGA 9
23-05-2015 00:00 не е избран FC Siza Sport - 90 0 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
24-05-2015 13:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - АФК Гробарите 3 - 5 SUPER LEAGUE 9
29-05-2015 20:00 СЦ Арена АФК Марица - FC Siza Sport 4 - 1 LA LIGA 10
04-06-2015 20:00 СЦ Берое - закрито АСТОРИЯ - АФК Гробарите 2 - 3 SUPER LEAGUE 10
05-06-2015 20:00 Авангард FC Siza Sport - АФК ХАОС 5 - 3 LA LIGA 11
07-06-2015 16:00 Игрище зад централна поща АФК Гробарите - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 2 SUPER LEAGUE 11
10-06-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - FC Siza Sport 6 - 3 LA LIGA 12
14-06-2015 00:00 не е избран РЕМИЗА - АФК Гробарите 0 - 5 SUPER LEAGUE 12
19-06-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Житница 1 - 6 LA LIGA 13
21-06-2015 14:00 СЦ Берое - закрито АФК Гробарите - КУБАНЪ Ст.Загора 3 - 5 SUPER LEAGUE 13
28-06-2015 18:00 СЦ Берое - открито ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - АФК Гробарите 0 - 5 SUPER LEAGUE 14
29-06-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 2 - 4 LA LIGA 15
03-07-2015 21:00 Авангард 90 - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 14
10-07-2015 20:00 СЦ Арена Old School - FC Siza Sport 2 - 5 LA LIGA 17
12-07-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 16
25-08-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Даяна 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бактрейд 7 - 5 LA LIGA 18
09-09-2015 21:00 Авангард ФК Бунарджика - FC Siza Sport 6 - 9 LA LIGA 19
13-09-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Щ+Щ 3 - 5 LA LIGA 20
16-09-2015 19:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 21
23-09-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 13 - 2 LA LIGA 22
23-09-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - Пълдин Атлетик 7 - 4 LA LIGA 22
29-09-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АФК Марица 2 - 4 LA LIGA 23
04-10-2015 20:30 СЦ Арена АФК Гробарите - X-CLUB 2 - 6 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - FC Siza Sport 3 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - Kamenitza-Интернационал *4 - 4 КУПА АРЕНА
13-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 6 - 5 LA LIGA 23
19-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 9 - 4 КУПА АРЕНА
20-10-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 6 - 11 LA LIGA 24
21-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Пълдин Атлетик 4 - 4 LA LIGA 24
27-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Марица 3 - 2 LA LIGA 25
27-10-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 25
31-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 3 - 4 КУПА АРЕНА
06-11-2015 20:00 Авангард ФК Житница - Пълдин Атлетик 2 - 8 LA LIGA 26
09-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - FC Siza Sport 5 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-11-2015 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 26
12-11-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 2 - 6 LA LIGA 27
13-11-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - ФК ПЛОВДИВ 17 - 0 LA LIGA 27
16-11-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 3 - 3* КУПА АРЕНА
25-11-2015 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Житница - FC Siza Sport 3 - 4 LA LIGA 28
26-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Fresh Penis - Пълдин Атлетик 4 - 6 LA LIGA 28
28-11-2015 18:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПА АРЕНА
02-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК ПЛОВДИВ 9 - 2 LA LIGA 29
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Old School - Пълдин Атлетик 1 - 9 LA LIGA 30
07-12-2015 21:15 Терен 3 - Младежки център Fresh Penis - FC Siza Sport 0 - 9 LA LIGA 30
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
16-12-2015 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 1 - 4 Финални плейофи
20-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Racing Club - Пълдин Атлетик 4 - 13 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Old School 8 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
24-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 3 - 6 ВИСША ЛИГА 1
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
04-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Пълдин Атлетик 4 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Old School 5 - 3 CALCIO 1
13-03-2016 11:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - FC Siza Sport 2 - 1 Група M 1
13-03-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони FC Siza Sport - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 Група M 2
13-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ШАШ 4 - 4* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
15-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - FC Siza Sport 5 - 0 CALCIO 2
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Пълдин Атлетик 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
23-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 5 - 4 CALCIO 3
27-03-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - FC Siza Sport 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 00:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC Siza Sport 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
07-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - FC Siza Sport 4 - 4 CALCIO 4
13-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 14 - 6 CALCIO 5
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Пълдин Атлетик 2 - 8 ВИСША ЛИГА 8
28-04-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 6
30-04-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Хамелеон - FC Siza Sport 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Десант-68 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Avengers 5 - 0 CALCIO 7
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
11-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 4 CALCIO 8
15-05-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - FC Siza Sport *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Danika 10 - 3 CALCIO 10
18-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11 ВИСША ЛИГА 11
21-05-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център MS - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 9
25-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 11
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 3 - 4 Bundesliga 1
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - FC Siza Sport 1 - 5 Bundesliga 2
14-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 15
15-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 8 - 1 Bundesliga 3
22-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Чико-Бунара 0 - 4 Bundesliga 4
28-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - FC Siza Sport 8 - 3 Bundesliga 5
05-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Тарос Трейд 3 - 6 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 7
30-08-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 8 - 0 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC Siza Sport 3 - 0 LA LIGA 1
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1 ВИСША ЛИГА 4
25-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Космос - FC Siza Sport 4 - 7 LA LIGA 2
27-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - ШАШ 7 - 5 LA LIGA 3
27-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 5
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 4
16-10-2016 18:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 13 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
28-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Kilnockie 5 - 2 LA LIGA 5
30-10-2016 11:00 Комплекс Трендафила ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Гробарите 2 - 3 Група C 1
30-10-2016 17:00 Комплекс Трендафила АФК Гробарите - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 0 Група C 3
02-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 8 - 6 LA LIGA 6
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 7
20-11-2016 14:00 Игрище Ловен парк АФК Гробарите - Микроак 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 1 - 2 LA LIGA 8
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Malki Koteta 5 - 0 LA LIGA 9
14-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 6 - 1 ВИСША ЛИГА 13
28-01-2017 20:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 21:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 21:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - Наказателите 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Juventus 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗИМНА ЛИГА 5
01-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 2 LA LIGA 10
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2017 13:00 Зала "Декотекс" АФК Гробарите - Лазур Свети Влас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Щ+Щ 2 - 4 LA LIGA 11
12-03-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Сабрина 3 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
15-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - FC Siza Sport 3 - 6 LA LIGA 12
22-03-2017 19:15 не е избран FC Siza Sport - Сборная 5 - 0 LA LIGA 13
22-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 5 - 4 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 4 - 1 Финални плейофи
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
05-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Младежка 1 4 - 5 Bundesliga 2
11-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 2 - 9 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
18-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 9 - 4 Bundesliga 3
21-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 7 - 0 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 7 Bundesliga 4
26-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 2 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 2 - 0 Bundesliga 5
03-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 5 - 5 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 7 Bundesliga 6
12-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 4 - 4* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 5 - 3 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 5 - 0 Bundesliga 7
31-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 3 - 2 Bundesliga 8
31-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 ВИСША ЛИГА 25
07-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 9 Bundesliga 9
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 1 - 10 OPEN CUP ГФЛ
15-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 2 - 5 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC Siza Sport 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
22-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
28-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 7 - 8 ВИСША ЛИГА 29
28-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - FC Siza Sport 3 - 1 OPEN CUP ГФЛ
18-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 7 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Пълдин Атлетик 5 - 4 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
06-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Победа (Царацово) 3 - 5 CALCIO 1
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
14-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - FC Siza Sport 1 - 9 CALCIO 2
18-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BTL UNITED 4 - 1 CALCIO 3
19-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
05-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 CALCIO 4
10-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
10-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 3 - 4 CALCIO 5
16-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 10 - 3 CALCIO 6
17-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
22-10-2017 11:00 Игрище Ловен парк Пълдин Атлетик - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 4 ГРУПА E3 1
22-10-2017 12:00 Игрище Ловен парк АФК Гробарите - ФК Миро 11 - 3 ГРУПА E1 2
22-10-2017 13:00 Игрище Ловен парк Detoni EOOD - Пълдин Атлетик 0 - 5 ГРУПА E3 2
22-10-2017 14:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - АФК Гробарите 2 - 3 ГРУПА E1 3
23-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Пълдин Атлетик 4 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 2 - 6 CALCIO 7
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
09-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - DEMBA TEAM 6 - 8 CALCIO 8
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
17-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - FC Siza Sport 2 - 8 CALCIO 9
18-11-2017 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Пълдин Атлетик 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 8 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - TAURUS BULLS 5 - 3 CALCIO 10
29-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 4 - 3 CALCIO 11
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
13-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 1 - 8 CALCIO 13
17-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Смирненски 9 - 2 CALCIO 12
03-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - FC Siza Sport 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
09-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 9 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - FC Siza Sport 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
22-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 10 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
05-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
12-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 14 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
18-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 31 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 9 - 1 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
06-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
07-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 9 CALCIO 14
13-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 15
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
16-03-2018 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - papiauto03 8 - 4 Лига Арена 2
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 1 - 4 Лига Арена 3
27-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 1
28-03-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 4
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-04-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM Милан Благоевград - АФК Гробарите 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Любекс 3 - 6 Bundesliga 2
03-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 4 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 6
13-04-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 10 - 4 Bundesliga 3
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 6 - 7 Bundesliga 4
17-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - FC Siza Sport 5 - 6 Лига Арена 7
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 5
24-04-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център АФК Гробарите - El Stars 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ПЪЛЕН ХАОС 10 - 5 Лига Арена 8
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - FC Siza Sport 4 - 6 Лига Арена 9
01-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 6 - 9 Bundesliga 6
08-05-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 10
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 4 Bundesliga 7
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
15-05-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - FC Siza Sport 3 - 4 Лига Арена 11
17-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC Siza Sport 4 - 1 Bundesliga 8
21-05-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - FC Siza Sport 4 - 6 Лига Арена 5
28-05-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 11 - 3 Лига Арена 12
30-05-2018 20:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 3 - 4 Bundesliga 9
31-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
05-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 9 - 3 Финални плейофи
08-06-2018 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 13
13-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
18-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 19:00 СЦ Арена papiauto03 - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 14
24-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2018 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 23
03-07-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC Siza Sport 6 - 1 Финални плейофи
04-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Old School 1 - 3 Лига Арена 15
09-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - FC Lauta Hools 2 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
11-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 8 - 9 Лига Арена 16
12-07-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център FC Lauta Hools - FC Siza Sport 6 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
17-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 1 - 9 Лига Арена 17
22-08-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 18
27-08-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Вълчи рай 9 - 6 Лига Арена 19
30-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 20
03-09-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 3 - 8 Лига Арена 21
05-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 12 - 9 Лига Арена 24
12-09-2018 19:00 СЦ Арена Полярните мечки - FC Siza Sport 3 - 11 Лига Арена 22
19-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Римските орли - FC Siza Sport 2 - 14 LA LIGA 1
24-09-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Активлайф 8 - 8 Лига Арена 1
26-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 6 - 2 LA LIGA 2
01-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - FC Siza Sport 8 - 5 Лига Арена 2
03-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 3
08-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 3 LA LIGA 4
10-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Десант-68 7 - 6 Лига Арена 3
15-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - FC Siza Sport 2 - 6 LA LIGA 5
17-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 4
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Пълдин Атлетик 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - FC Siza Sport 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
31-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Rossoneri Plovdiv 9 - 4 LA LIGA 6
04-11-2018 12:45 Игрище зад централна поща АФК Гробарите - FC Lauta Hools 5 - 0 Югоизток - група C 2
04-11-2018 15:15 Игрище зад централна поща КЦМ 2000 ГРУП - АФК Гробарите 7 - 2 Югоизток - група C 3
04-11-2018 18:45 Игрище зад централна поща Имхотеп - АФК Гробарите 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
07-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 5 - 2 Лига Арена 7
13-11-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Спартак 2 - 8 Лига Арена 8
19-11-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - FC Siza Sport 2 - 5 Лига Арена 9
20-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Торнадо - FC Siza Sport 5 - 7 LA LIGA 7
21-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 3 - 3 LA LIGA 9
24-11-2018 00:00 не е избран ПИМ - Хасково - АФК Гробарите 0 - 5 Югоизток - група D 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 1 АФК Гробарите - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 2
24-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - АФК Гробарите отложен Югоизток - група D 3
25-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Siza Sport - ФК Мастило 5 - 0 Югоизток - група A 1
25-11-2018 11:30 Каменица Арена - терен 2 Club Ego - FC Siza Sport 7 - 2 Югоизток - група A 2
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - FC Siza Sport 5 - 0 Югоизток - група A 3
27-11-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Maina City 3 - 8 Лига Арена 10
30-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BROTHERS-SECURITY 6 - 3 LA LIGA 8
12-12-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - FC Siza Sport 0 - 2 LA LIGA 11
19-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - NO to Racism 2 - 4 LA LIGA 12
28-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 13
07-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 14
13-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - АФК Белица 20 3 - 1 LA LIGA 15
21-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - FC Siza Sport 1 - 5 LA LIGA 16
24-03-2019 18:00 СЦ Арена Fresh Penis - FC Siza Sport 6 - 6 Лига Арена 5
29-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - FC Siza Sport 2 - 13 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 4 - 7 Лига Арена 11
03-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 5 - 0 LA LIGA 17
05-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 0 - 14 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 5 - 4 Лига Арена 12
10-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 4 - 4 LA LIGA 18
14-04-2019 18:00 Терен 2 - Младежки център Приятели - АФК Гробарите 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 13
19-04-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) АТИ КОНСУЛТ ORBIT - АФК Гробарите 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - МФК Евмолпия 5 - 0 LA LIGA 19
25-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - FC Siza Sport 7 - 4 LA LIGA 20
30-04-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 9 - 2 Лига Арена 15
02-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 5 - 2 LA LIGA 21
07-05-2019 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Fresh Penis 11 - 7 Лига Арена 16
08-05-2019 20:30 Терен 3 - Младежки център Quantico - FC Siza Sport 3 - 4 LA LIGA 22
10-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 7 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
19-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Илюминати 0 - 9 LA LIGA 23
20-05-2019 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 18
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 5 - 0 LA LIGA 24
25-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 19
28-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - Секс богове 7 - 7 LA LIGA 25
06-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи
07-06-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - FC Siza Sport 3 - 6 Лига Арена 14
10-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 5 - 6 Финални плейофи
13-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Siza Sport 4 - 6 Финални плейофи
17-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 2 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-06-2019 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 20
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
21-06-2019 19:00 СЦ Арена Maina City - FC Siza Sport 5 - 0 Лига Арена 21
24-06-2019 00:00 не е избран FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC Siza Sport 3 - 1 Финални плейофи
03-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Гробари 2 - 4 Лига Krauterhof 1
11-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 12 - 5 Финални плейофи
КР Футболна академия "Пловдив" Гробари - АФК ХАОС 10 - 5 Лига Krauterhof 2
46'
Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - Гробари 5 - 11 Лига Krauterhof 3
01-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Гробари 5 - 7 Лига Krauterhof 4
07-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - Футболна Академия 6 - 4 Лига Krauterhof 5
14-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - Бохемианс 8 - 4 Лига Krauterhof 6
21-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Гробари 3 - 8 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - ФК Крепост 5 - 2 Лига Krauterhof 8
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - ФК Спартак 5 - 0 Лига Krauterhof 9