София

Виктор Павлов Церовски

клубове

роден на: 30.08.1989

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-08-2014 21:45 не е избран VIVACOM - ГФК България 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 19:45 не е избран IPSOS - ГФК България 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-09-2014 19:45 не е избран ГФК България - M 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 18:45 Palmsbet stadium Blizoo - ГФК България 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 21:45 не е избран ГФК България - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - ГФК България 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2014 20:45 не е избран ГФК България - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 21:45 не е избран ГФК България - SUTHERLAND 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 19:45 не е избран ORBIT - ГФК България 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 18:45 не е избран ГФК България - Experian 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2014 18:45 не е избран i:FAO - ГФК България 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2014 21:45 не е избран Software AG - ГФК България 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-11-2014 20:45 не е избран Musala - ГФК България 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2014 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2014 18:45 не е избран ГФК България - Progress 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-02-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Progress 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - CODIX 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2015 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - ГФК България 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - ORBIT 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 20:45 не е избран Stemo - ГФК България 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
23-04-2015 22:00 не е избран ГФК България - VIVACOM 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2015 21:00 не е избран OPENCODE - ГФК България 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-04-2015 20:45 Palmsbet stadium M - ГФК България 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-05-2015 18:45 не е избран ГФК България - i:FAO 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 20:45 не е избран ГФК България - Adecco GSD 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 20:45 не е избран ГФК България - Experian 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2015 18:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ГФК България 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2015 20:45 не е избран ГФК България - Blizoo 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ГФК България 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
27-08-2015 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Progress 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 15:00 не е избран БЕСНИТЕ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 17
30-08-2015 17:00 не е избран Амфетико - БЕСНИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-09-2015 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
07-09-2015 20:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 09:00 не е избран Delta Guard - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
24-09-2015 21:45 не е избран Enetpulse - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2015 19:45 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2015 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Crew 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-09-2015 22:30 не е избран Монтевидео - БЕСНИТЕ 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
01-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Team 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
05-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2015 19:00 не е избран ЦВС - БЕСНИТЕ 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
13-10-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - ГФК България 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-10-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - M 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
25-10-2015 10:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - CODIX 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2015 18:45 не е избран Blizoo - ГФК България 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-11-2015 13:00 не е избран БЕСНИТЕ - Whiskey United 3 - 3* LEAGUE ONE - LONDON 11
04-11-2015 22:00 не е избран EGT - ГФК България 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 17:00 не е избран Interpol - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-11-2015 20:45 не е избран ГФК България - GTT 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Еконт 61 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2015 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2015 21:00 не е избран Играчорите - БЕСНИТЕ 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-11-2015 21:45 не е избран ORBIT - ГФК България 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-11-2015 09:00 не е избран БЕСНИТЕ - Супичка 8 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
03-12-2015 19:45 не е избран ГФК България - Adecco GSD 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2015 15:00 не е избран ORANGE COUNTY - БЕСНИТЕ 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
07-12-2015 19:45 не е избран i:FAO - ГФК България 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2015 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - BulTeam 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
10-01-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Massive 0 - 5 Група G 1
17-01-2016 12:00 не е избран Седмица спатия - БЕСНИТЕ 4 - 5 Група G 2
23-01-2016 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - Media United 3 - 3* Група G 3
31-01-2016 16:00 не е избран Долна Малина - БЕСНИТЕ 2 - 4 Група G 4
07-02-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Медведи 3 - 4 Група G 5
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-02-2016 21:45 не е избран ГФК България - eCommera 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
10-03-2016 19:45 не е избран ГФК България - EGT 2 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
17-03-2016 19:45 не е избран Komfo - ГФК България 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
20-03-2016 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Враждебна 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-03-2016 18:00 не е избран Викторио Ленд - БЕСНИТЕ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
31-03-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - ГФК България 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
03-04-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Фалкон 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-04-2016 21:45 не е избран ГФК България - DATECS 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
10-04-2016 10:00 не е избран Ескус Милк - БЕСНИТЕ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
14-04-2016 18:45 не е избран ИНТРАМА - ГФК България 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 7
17-04-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
21-04-2016 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - EPAM Systems 9 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
24-04-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
28-04-2016 18:45 не е избран Usport.bg - ГФК България 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
09-05-2016 21:00 не е избран Белите Якички - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-05-2016 21:00 не е избран ГФК България - FC Citadel 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
15-05-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Джиа Мото 13 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2016 18:45 не е избран KOSTAL - ГФК България 4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
26-05-2016 21:45 не е избран ГФК България - Upnetix 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-05-2016 21:00 не е избран Junior Barcelona - БЕСНИТЕ 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
02-06-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Software AG 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
05-06-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Опаковка БГ 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
06-06-2016 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - ГФК България 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 13
11-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-06-2016 18:45 не е избран ГФК България - Visteon 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
19-06-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Кралете 2 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-06-2016 21:45 не е избран CSC - ГФК България 2 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
26-06-2016 20:00 не е избран Супичка - БЕСНИТЕ 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-08-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Спокойните *1 - 1 CHAMPIONSHIP 1
25-08-2016 21:45 не е избран ГФК България - SOCOURT 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-08-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2016 21:45 не е избран MentorMate - ГФК България 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-09-2016 19:45 не е избран ГФК България - Unicredit Bulbank IT 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
14-09-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
15-09-2016 18:45 не е избран Axway - ГФК България 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
18-09-2016 13:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2016 18:45 не е избран ГФК България - TEK EXPERTS 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
29-09-2016 18:45 не е избран Accedia - ГФК България 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
02-10-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 6
03-10-2016 20:45 не е избран ГФК България - Vayant 6 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
05-10-2016 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 19:00 не е избран ING - БЕСНИТЕ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
14-10-2016 18:45 не е избран CSC - ГФК България 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
16-10-2016 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
17-10-2016 21:45 не е избран ГФК България - AXPO 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
24-10-2016 19:45 не е избран VMware - ГФК България 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
30-10-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БЕСНИТЕ 3 - 6 CHAMPIONSHIP 10
03-11-2016 18:45 не е избран ГФК България - IBM 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
06-11-2016 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - ГФК България 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
13-11-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Реал София 2 - 4 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2016 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
20-11-2016 14:00 не е избран LH7 - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - ГФК България 1 - 16 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
27-11-2016 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2016 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - Persy 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
04-12-2016 14:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БЕСНИТЕ *4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - ГФК България 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
11-12-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
12-12-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Gameloft 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
08-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - SPM -ltd 0 - 5 EFBET Пловдив 1
14-01-2017 10:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - БЕСНИТЕ 3 - 7 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Сердика 3 - 7 EFBET Пловдив 3
28-01-2017 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тяло пречиш ми 0 - 5 EFBET Пловдив 4
04-02-2017 18:00 не е избран Лозен Сити - БЕСНИТЕ 1 - 5 EFBET Пловдив 5
19-02-2017 15:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - ГФК България 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2017 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - Enetpulse 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-03-2017 19:45 не е избран EGT - ГФК България 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Хищниците - БЕСНИТЕ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2017 20:45 Palmsbet stadium A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 18:00 Palmsbet stadium Вълците - БЕСНИТЕ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - OPENCODE 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - ГФК България 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-04-2017 21:30 Palmsbet stadium БЕСНИТЕ - Софийска вода 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
09-04-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - БЕСНИТЕ 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2017 18:45 Palmsbet stadium CODIX - ГФК България 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-05-2017 18:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-05-2017 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Stemo 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - ГФК България 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM БЕСНИТЕ - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - DANTEK DEVS 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 12:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2017 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - ГФК България 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
18-06-2017 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 22:30 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 13 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 21:15 не е избран DXC.technology - ГФК България 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-07-2017 22:00 не е избран Актив комерс* - Drink Team Обеля* 10 - 1 Група I 1
19-07-2017 18:45 не е избран Drink Team Обеля* - Локо БДЖ* 0 - 5 Група I 2
19-07-2017 20:45 не е избран ГФК България - ДАНТЕК 1 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 17
25-07-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Пирин Гоце Делчев* - Drink Team Обеля* 1 - 3 Група I 3
02-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Drink Team Обеля* - Whiskey United* 0 - 5 Група I 4
07-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Drink Team Обеля* 3 - 4 Група I 5
22-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - IBM 0 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2017 19:45 не е избран CODIX - ГФК България 7 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 00:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
04-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Upnetix *1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
06-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-09-2017 00:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - e-Novator 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 18:30 Palmsbet stadium Software AG - ГФК България *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - ГФК България 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 00:00 не е избран Софийска вода - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 19:45 Palmsbet stadium ГФК България - Axway 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 18:45 не е избран KOSTAL - ГФК България 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 00:00 не е избран Хищниците - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2017 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Unicredit Bulbank IT 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - ГФК България 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - PLAYTECH 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Ян Бибиян 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DATECS - ГФК България 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 00:00 не е избран Неудобните - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Accedia 0 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
26-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2017 18:45 не е избран GTT - ГФК България 4 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
10-12-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - ГФК България 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
05-03-2018 19:45 не е избран ГФК България - SAP Labs Bulgaria 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ГФК България 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
26-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - ГФК България 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 4
02-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - EGT 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - ГФК България 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
23-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - ГФК България 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-05-2018 22:30 не е избран Experian - ГФК България 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2018 18:45 не е избран ГФК България - Progress 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 21:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-05-2018 19:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - SBTECH 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Stemo - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-06-2018 19:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2018 18:45 Palmsbet stadium IBM - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-07-2018 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - Enetpulse 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-08-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - ГФК България 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
30-08-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Upnetix 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
03-09-2018 18:45 не е избран ГФК България - Software AG 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
19-09-2018 21:45 не е избран ГФК България - Axway 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - ГФК България 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM BHTC - ГФК България 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
04-10-2018 19:45 Palmsbet stadium ГФК България - Endava 5 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DATECS - ГФК България 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
18-10-2018 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - e-Novator 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
25-10-2018 18:15 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - ГФК България 3 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
01-11-2018 20:45 не е избран ГФК България - IPSOS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM IBM - ГФК България 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
15-11-2018 18:45 не е избран ГФК България - Visteon 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
29-11-2018 18:45 не е избран ГФК България - TRADOLOGIC *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
30-11-2018 20:45 не е избран Accedia - ГФК България 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
07-12-2018 18:45 не е избран GTT - ГФК България 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
10-12-2018 20:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 4 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
25-02-2019 20:45 не е избран Accedia - ГФК България 4 - 0 Newton Championship 1
04-03-2019 21:45 не е избран ГФК България - IBM 2 - 12 Newton Championship 2
11-03-2019 20:45 не е избран IPSOS - ГФК България 2 - 1 Newton Championship 3
18-03-2019 20:45 не е избран ГФК България - Experian 3 - 3 Newton Championship 4
29-03-2019 18:45 не е избран GTT - ГФК България 3 - 4 Newton Championship 5
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 Newton Championship 6
15-04-2019 18:45 не е избран e-Novator - ГФК България 0 - 1 Newton Championship 8
01-05-2019 18:45 не е избран Techhuddle - ГФК България 5 - 0 Newton Championship 10
16-05-2019 20:45 не е избран ГФК България - Endava 4 - 11 Newton Championship 11
20-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Polygran Bulgaria 6 - 10 Newton Championship 9
29-05-2019 21:45 не е избран DATECS - ГФК България 2 - 3 Newton Championship 12
11-06-2019 18:45 Palmsbet stadium Axway - ГФК България 4 - 4 Newton Championship 14
17-06-2019 21:45 не е избран ГФК България - PLAYTECH 0 - 5 Newton Championship 15
24-06-2019 19:45 Palmsbet stadium TEK EXPERTS - ГФК България 4 - 1 Newton Championship 16
01-07-2019 21:45 не е избран ГФК България - Upnetix 0 - 5 Newton Championship 13
08-07-2019 18:45 не е избран DANTEK DEVS - ГФК България 4 - 2 Newton Championship 7
15-07-2019 18:45 не е избран ГФК България - Genius Sports 6 - 12 Newton Championship 17