Пловдив

Иво Ангелов Караджов

клубове

роден на: 26.05.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
20-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Единствените 4 - 1 LA LIGA 2
24-03-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC FIGHTERS 4 - 0 LA LIGA 3
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2 LA LIGA 4
14-04-2016 20:00 СЦ Арена Сборная - FC FIGHTERS 3 - 4 LA LIGA 5
22-04-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 1 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Malki Koteta 3 - 1 LA LIGA 6
05-05-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - FC FIGHTERS 2 - 8 LA LIGA 7
08-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ХАОС 7 - 3 LA LIGA 8
16-05-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 8 - 1 LA LIGA 9
18-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 2 - 9 LA LIGA 10
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1 LA LIGA 11
27-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 11 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 4 - 1 Група А 1
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 2 - 3 Група А 2
10-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 3 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 4 - 6 Група А 3
05-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - FC FIGHTERS 5 - 5 CALCIO 1
25-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 2 - 2 CALCIO 2
28-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - FC FIGHTERS 3 - 8 CALCIO 3
05-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Десант-68 5 - 0 CALCIO 4
18-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 13 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC FIGHTERS 4 - 5 CALCIO 5
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Космос - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - MS 5 - 0 CALCIO 6
15-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Криско - FC FIGHTERS 1 - 3 CALCIO 7
24-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 8
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 9
15-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 10
21-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Армада Пловдив 3 - 3 CALCIO 11
28-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Криско 7 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1 Bundesliga 1
12-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 0 - 7 Bundesliga 2
18-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 9 - 4 Bundesliga 3
02-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC FIGHTERS 1 - 2 Bundesliga 4
05-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Последен Шанс 0 - 5 Bundesliga 5
09-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS 6 - 4 Bundesliga 6
19-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC FIGHTERS 2 - 9 Bundesliga 7
02-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS *4 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2 Bundesliga 8
07-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC FIGHTERS 0 - 4 Bundesliga 9
11-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 7 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - FC FIGHTERS 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 1 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
30-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
06-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - La Furia 11 - 4 LA LIGA 1
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център La Furia - Фитони 3 - 4 LA LIGA 2
12-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
22-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център Мосад - La Furia 7 - 7 LA LIGA 3
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - FC FIGHTERS 3 - 9 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 1 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 20:15 ACCEDIA STADIUM FC FIGHTERS - ФК Пирдоп 5 - 3 ГРУПА E5 1
04-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
11-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
15-10-2017 15:30 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Пирдоп 6 - 2 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
17-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център La Furia - МФК Евмолпия 3 - 3 LA LIGA 6
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
24-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 2 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-10-2017 14:00 Пирдоп ФК Пирдоп - FC FIGHTERS 7 - 3 ГРУПА E5 3
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
01-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 3 - 6 LA LIGA 8
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - FC FIGHTERS 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
14-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ТРАДА ДИЗАЙН 13 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Quantico - La Furia 8 - 2 LA LIGA 9
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център La Furia - Криско 3 - 4 LA LIGA 10
22-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
29-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4 LA LIGA 11
30-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 8 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
08-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 3 - 5 LA LIGA 12
10-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
13-12-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
17-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - La Furia 0 - 5 LA LIGA 13
06-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - La Furia 1 - 4 LA LIGA 14
07-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - FC FIGHTERS 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 LA LIGA 15
13-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - La Furia 6 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS *2 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
28-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център BTL UNITED - La Furia 2 - 7 OPEN CUP Група А 1
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
03-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - DEMBA TEAM 3 - 4 OPEN CUP Група А 2
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
13-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4 OPEN CUP Група А 3
17-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - ФК Илюминати 3 - 4 OPEN CUP Група А 4
20-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Лаос 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - La Furia 4 - 5 OPEN CUP Група А 5
24-04-2018 21:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
25-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - La Furia 1 - 1 OPEN CUP Група А 6
08-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 5 - 0 OPEN CUP Група А 7
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
13-05-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - La Furia 0 - 5 OPEN CUP Група А 8
16-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
27-05-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - АФК Белица 20 3 - 11 OPEN CUP Група А 9
03-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
14-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
15-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Криско 6 - 4 OPEN CUP ГФЛ
17-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
19-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - La Furia 6 - 3 OPEN CUP ГФЛ
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
17-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 10 - 6 LA LIGA 1
18-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC FIGHTERS 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
26-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 3 LA LIGA 2
02-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 3 LA LIGA 4
09-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Белица 20 4 - 10 LA LIGA 5
23-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 5* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Ураган - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 12 LA LIGA 6
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5 LA LIGA 7
07-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - UEFALONA 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2 LA LIGA 8
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 9
27-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
03-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 4 LA LIGA 10
04-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC FIGHTERS 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 3 - 11 LA LIGA 11
20-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 6 LA LIGA 12
26-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
27-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Илюминати 2 - 5 LA LIGA 13
05-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Секс богове 3 - 3 LA LIGA 15
20-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
20-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 6 LA LIGA 16
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Quantico 2 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6 LA LIGA 17
10-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 LA LIGA 18
12-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 2 - 6 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
21-04-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 20
23-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5 LA LIGA 21
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
05-05-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 5 - 0 LA LIGA 22
14-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 5 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 24
26-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
05-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ТРАДА ДИЗАЙН 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
11-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
12-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 7 - 3 OPEN CUP ГФЛ
18-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BROTHERS-SECURITY 8 - 2 OPEN CUP ГФЛ
18-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Хулигани 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
28-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
03-07-2019 00:00 не е избран FC FIGHTERS - Лаос - ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
05-07-2019 00:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит - OPEN CUP ГФЛ