Стара Загора

Иван Миленов Манев

клубове

роден на: 02.07.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
06-09-2014 17:45 не е избран АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 5 - 0 FINAL FOUR 2
07-09-2014 12:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 3 FINAL FOUR 3
04-01-2015 13:45 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - GALLERIA 3 - 2 RESPECT 1
04-01-2015 15:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - АФК.АУГУСТА 9 - 3 DERBY 1
11-01-2015 11:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - ФК.КОТЕНЦАТА 4 - 2 DERBY 2
11-01-2015 14:45 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 4 - 5 RESPECT 2
18-01-2015 11:45 СЦ Берое - закрито КАТАЛУНЦИ - АФК ВЕРЕЯ 1995 4 - 5 DERBY 3
18-01-2015 16:45 СЦ Берое - закрито ДИ КЪМПАНИ - РЕМИЗА 3 - 6 RESPECT 3
25-01-2015 14:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - АСТОРИЯ 7 - 4 DERBY 4
30-01-2015 20:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - СТИВ 14 3 - 0 RESPECT 4
01-02-2015 13:45 СЦ Берое - закрито ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - РЕМИЗА 1 - 3 RESPECT 5
01-02-2015 14:45 СЦ Берое - закрито FC.CAGE - АФК ВЕРЕЯ 1995 2 - 7 DERBY 5
08-02-2015 13:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - КУБАНЪ Ст.Загора 1 - 3 DERBY 6
13-02-2015 20:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - ФК АТИЛА 12 - 8 RESPECT 6
15-02-2015 15:00 СЦ Берое - закрито ФК БРИГАДА - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 5 DERBY 7
15-02-2015 16:00 СЦ Берое - открито FC.DREAM TEAM - РЕМИЗА 0 - 5 RESPECT 7
22-02-2015 14:00 СЦ Берое - закрито ФК.НИЙОН - АФК ВЕРЕЯ 1995 4 - 5 Директни елиминации 1
22-02-2015 20:00 СЦ Берое - закрито ФК.АТЛЕТИК - РЕМИЗА 1 - 6 Директни елиминации 1
01-03-2015 14:00 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - РЕМИЗА 1 - 6 Директни елиминации 2
01-03-2015 15:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - АФК ВЕРЕЯ 1995 2 - 5 Директни елиминации 2
03-03-2015 17:40 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 2 Директни елиминации 3
07-03-2015 16:00 Градски стадион Чико - Бунара - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 4 СУПЕР КУПА БАМФ 1
15-03-2015 15:00 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - FC.CAGE 12 - 0 SUPER LEAGUE 1
22-03-2015 14:45 СЦ Берое - закрито ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 6 SUPER LEAGUE 2
22-03-2015 15:45 СЦ Берое - закрито FC.CAGE - РЕМИЗА 0 - 5 SUPER LEAGUE 2
29-03-2015 13:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - АФК Гробарите 4 - 1 SUPER LEAGUE 3
29-03-2015 14:45 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО 4 - 3 SUPER LEAGUE 3
05-04-2015 13:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - РЕМИЗА 2 - 3 SUPER LEAGUE 4
19-04-2015 13:00 Комплекс Прити (В.Търново) Тера Трак - РЕМИЗА 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 15:00 СЦ Берое - закрито ФК.НИЙОН - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 5 SUPER LEAGUE 5
26-04-2015 14:00 Игрище зад централна поща АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-05-2015 12:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - АФК Гробарите 4 - 4* SUPER LEAGUE 5
05-05-2015 20:00 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - КУБАНЪ Ст.Загора 2 - 3 SUPER LEAGUE 6
09-05-2015 12:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - Тера Трак 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 15:00 СЦ Берое - закрито АСТОРИЯ - АФК ВЕРЕЯ 1995 2 - 8 SUPER LEAGUE 7
12-05-2015 20:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - ФК.НИЙОН 5 - 0 SUPER LEAGUE 6
17-05-2015 00:00 не е избран АФК ВЕРЕЯ 1995 - ФК.СИНЬОТО 5 - 0 SUPER LEAGUE 8
17-05-2015 14:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - АСТОРИЯ 2 - 0 SUPER LEAGUE 8
17-05-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 00:00 СЦ Берое - закрито ФК.СИНЬОТО - РЕМИЗА 0 - 5 SUPER LEAGUE 9
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 13:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - КУБАНЪ Ст.Загора 3 - 2 SUPER LEAGUE 10
31-05-2015 18:00 Комплекс Трендафила АФК ВЕРЕЯ 1995 - Тера Трак 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито КУБАНЪ Ст.Загора - РЕМИЗА 5 - 4 SUPER LEAGUE 7
07-06-2015 00:00 не е избран ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - РЕМИЗА 5 - 0 SUPER LEAGUE 11
07-06-2015 16:00 Игрище зад централна поща АФК Гробарите - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 2 SUPER LEAGUE 11
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито АФК ВЕРЕЯ 1995 - ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО 5 - 1 SUPER LEAGUE 10
14-06-2015 00:00 не е избран РЕМИЗА - АФК Гробарите 0 - 5 SUPER LEAGUE 12
21-06-2015 00:00 не е избран АФК ВЕРЕЯ 1995 - РЕМИЗА 5 - 0 SUPER LEAGUE 13
21-06-2015 19:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-06-2015 20:00 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - АСТОРИЯ 6 - 5 SUPER LEAGUE 12
28-06-2015 00:00 не е избран РЕМИЗА - АСТОРИЯ 0 - 5 SUPER LEAGUE 14
28-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито КУБАНЪ Ст.Загора - АФК ВЕРЕЯ 1995 7 - 4 SUPER LEAGUE 14
01-11-2015 11:00 Игрище Ловен парк КЦМ 2000 ГРУП - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 2 Група E 1
01-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 Група E 3
30-10-2016 11:00 Игрище Ловен парк VIP Dent - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 4 Група E 1
30-10-2016 14:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Detoni EOOD 4 - 4 Група E 2
22-10-2017 11:00 Игрище Ловен парк Пълдин Атлетик - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 4 ГРУПА E3 1
22-10-2017 15:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Detoni EOOD 5 - 0 ГРУПА E3 3
26-11-2017 16:30 Терен 1 - Младежки център АФК ВЕРЕЯ 1995 - Смяна А 9 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 16:00 Игрище Ловен парк ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2018 14:00 Терен 1 - Младежки център Неудобните - АФК ВЕРЕЯ 1995 7 - 7* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 19:00 Арена "Сините камъни" АФК ВЕРЕЯ 1995 - Мон-Крис 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2018 17:15 Спортен комплекс САМОКОВ АФК ВЕРЕЯ 1995 - El Stars 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 10:45 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-11-2018 18:45 не е избран АФК ВЕРЕЯ 1995 - Титаните 1 - 1 FINAL FOUR 1
25-11-2018 11:30 Каменица Арена - терен 1 КАМИТЕ - РЕМИЗА 2 - 6 Югоизток - група B 1
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 РЕМИЗА - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 Югоизток - група B 2
25-11-2018 16:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ''Граничар'' - Кирково - РЕМИЗА 2 - 4 Югоизток - група B 3
14-04-2019 10:30 Спортен Комплекс "НИКА" РЕМИЗА - MFC Grey Goose 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2019 20:00 КОС Авеню РЕМИЗА - FC Fitoni 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център РЕМИЗА - Делииванови 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-07-2019 17:30 Терен 2 - Младежки център Холандците - РЕМИЗА 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 09:30 Терен 1 - Младежки център РЕМИЗА - FC WORDS *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ