Стара Загора

Стелиян Стефанов Евтимов

клубове

роден на: 26.05.1994

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
04-01-2015 12:45 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - FC.DREAM TEAM 8 - 1 RESPECT 1
11-01-2015 14:45 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 4 - 5 RESPECT 2
18-01-2015 11:45 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GALLERIA 10 - 2 RESPECT 3
25-01-2015 16:45 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ДИ КЪМПАНИ 5 - 0 RESPECT 4
01-02-2015 12:45 СЦ Берое - закрито СТИВ 14 - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 8 RESPECT 5
08-02-2015 12:45 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО 4 - 3 RESPECT 6
15-02-2015 16:00 СЦ Берое - закрито ФК АТИЛА - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 3 - 17 RESPECT 7
22-02-2015 12:00 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - АСТОРИЯ 8 - 2 Директни елиминации 1
01-03-2015 14:00 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - РЕМИЗА 1 - 6 Директни елиминации 2
03-03-2015 16:40 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - КУБАНЪ Ст.Загора 4 - 1 Директни елиминации 3
26-04-2015 15:00 СЦ Арена ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Индепендиенте 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 00:00 СЦ Арена Отборът - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM FESTA - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 18:00 Комплекс Трендафила ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 19:00 Авангард Интерхаус България - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-07-2015 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Plomari Антилопите - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 4 FINAL FOUR 1
01-08-2015 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ЕЛ ГАЛАКТИКОС - King Games 3 - 1 FINAL FOUR 2
01-08-2015 19:15 Спортен комплекс КАМЧИЯ ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ESPRIT BRIGADA 2 - 3 FINAL FOUR 3
05-09-2015 18:00 Арена Смолян Чико - Бунара - ЕЛ ГАЛАКТИКОС *4 - 4 СУПЕР КУПА БАМФ
01-11-2015 11:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - King Games 3 - 2 Група C 1
01-11-2015 17:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - БНТ 1 - 1 Група C 1
15-11-2015 14:00 Стадион Раковски (Димитровград) ЕЛ ГАЛАКТИКОС - БНТ 1 - 4 Група C 2
15-11-2015 17:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 2 Група C 2
29-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 3 - 8 Група C 3
29-11-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM King Games - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 4 - 2 Група C 3
03-04-2016 11:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2016 17:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Great Wall - Ловеч 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-10-2016 11:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - КАМИТЕ 8 - 3 Група D 1
22-10-2016 16:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - СБОРНАЯ 5 - 1 Група D 1
30-10-2016 11:00 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 3 Група D 2
30-10-2016 14:00 Арена "Сините камъни" ЕЛ ГАЛАКТИКОС - СБОРНАЯ 2 - 4 Група D 2
19-11-2016 12:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 7 - 6 Група D 3
19-11-2016 15:00 Спортен комплекс Езерец КАМИТЕ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 1 Група D 3
26-02-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Zona C ООД 7 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-03-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - Ди Ен Ейч Софт 20 - 2 IT лига 1
25-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 10 IT лига 2
01-10-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ГРУПА E4 1
05-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - Програмиста 2 - 2 IT лига 3
09-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - СайтГраунд 2 - 6 IT лига 4
15-10-2017 12:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - DXC.technology 3 - 2 ГРУПА E4 2
16-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - 60K 2 - 6 IT лига 5
26-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - СайтГраунд 7 - 3 IT лига 6
30-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Риуорд Гейтуей 8 - 0 IT лига 7
09-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ВиЕсДжи - СайтГраунд 7 - 5 IT лига 8
13-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ейсик Депо 8 - 0 IT лига 9
19-11-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - СайтГраунд 3 - 12 IT лига 10
26-11-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - МФК "Булгари" 3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-12-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - ФМИ-Пловдив 8 - 0 IT лига 12
11-12-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - СайтГраунд 0 - 20 IT лига 13
05-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 17 - 0 IT лига 15
15-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 16
19-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Скейлфокус 9 - 3 IT лига 17
26-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - СайтГраунд 4 - 4 IT лига 18
01-04-2018 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Комиците 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ес Би Тек 5 - 1 IT лига 19
15-04-2018 13:00 терен "Петрич" Комиците - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - СайтГраунд 4 - 7 IT лига 20
14-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - СайтГраунд 5 - 7 IT лига 22
24-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Кодар 5 - 0 IT лига 23
07-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - СайтГраунд 2 - 9 IT лига 25
11-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - МенторМейт 15 - 1 IT лига 26
21-06-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - СайтГраунд 0 - 5 IT лига 14
25-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - ВиЕсДжи 11 - 6 IT лига 21
27-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Програмиста - СайтГраунд 0 - 13 IT лига 1
04-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ес Би Тек 3 - 4 IT лига 2
08-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - СайтГраунд 7 - 7 IT лига 3
18-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Ейсик Депо 6 - 3 IT лига 4
25-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 5
01-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - ВиЕсДжи 1 - 2 IT лига 6
04-11-2018 09:00 Игрище зад централна поща ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 Югоизток - група B 1
04-11-2018 16:30 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Имхотеп 1 - 1* Югоизток - група B 3
04-11-2018 19:45 Игрище зад централна поща Тарос Трейд - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
08-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - СайтГраунд 2 - 6 IT лига 7
12-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Риуорд Гейтуей 2 - 2 IT лига 8
26-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - СайтГраунд 4 - 6 IT лига 10
03-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Футбол Радар 2 - 7 IT лига 11
07-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - СайтГраунд 4 - 5 IT лига 9
11-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Програмиста 9 - 1 IT лига 12
21-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - СайтГраунд 2 - 8 IT лига 13
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - 60K 7 - 5 IT лига 14
04-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - СайтГраунд 1 - 9 IT лига 15
08-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 16
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - СайтГраунд 4 - 3 IT лига 17
25-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Скейлфокус 5 - 0 IT лига 18
13-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - СайтГраунд 0 - 5 IT лига 19
23-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - ФМИ-Пловдив 8 - 2 IT лига 20
30-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Синерджи 5 - 0 IT лига 21
06-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - СайтГраунд 7 - 3 IT лига 22