София

Виктор Славчев Даков

клубове

роден на: 14.01.1992

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Overon 13 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
30-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Торпедо-София 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - SSV 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - АЯКС СОФИЯ *7 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
07-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - DREAMIX 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - Торпедо-София 0 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Team 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
16-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - SSV 0 - 11 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
24-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2014 21:00 не е избран Торпедо-София - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
29-09-2014 18:45 не е избран SSV - MMS 0 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-10-2014 18:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 13:00 не е избран PNG - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 19 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-10-2014 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SSV 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
11-10-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - Гръм София 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-10-2014 17:00 не е избран Drink Team - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
16-10-2014 18:45 не е избран SSV - CODIX 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
18-10-2014 21:45 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 19:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
23-10-2014 18:45 не е избран Axway - SSV 0 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
26-10-2014 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Кралете 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
01-11-2014 21:45 не е избран Актавис - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 11:00 не е избран ФК Редута - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-11-2014 20:45 не е избран Paysafe - SSV 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
15-11-2014 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Торпедо-София 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-11-2014 17:00 не е избран Три Сигми ФК - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
21-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Торпедо-София 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
28-11-2014 19:45 не е избран BULPROS - SSV 1 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
29-11-2014 17:00 не е избран Торпедо-София - Chelsea Bulgaria 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Белите кончета 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-12-2014 18:45 не е избран SSV - MaxTelecom 8 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
06-12-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - SSV 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
12-12-2014 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Fresh Market 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
16-12-2014 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЖИВЕЛИ 1 - 4 Финални плейофи 1
10-01-2015 14:00 не е избран Gads - Торпедо-София 3 - 13 Група H 1
10-01-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Магнус 2 - 2 Група J 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
17-01-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 Група J 2
25-01-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Blizoo 1 - 2 Група J 3
25-01-2015 14:00 не е избран Mladost Team - Торпедо-София 1 - 6 Група H 3
31-01-2015 17:00 не е избран Comverse - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 9 Група J 4
01-02-2015 13:00 не е избран Спортинг - Торпедо-София 3 - 2 Група H 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 11 Група J 5
07-02-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem 6 - 4 Група H 5
14-02-2015 00:00 не е избран OLYMPIC HOPES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
19-02-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 11 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Торпедо-София - ФК Западно Ехо 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2015 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортист Долни Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - SSV 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
14-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Аполо СК 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2015 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
18-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
21-03-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
22-03-2015 19:00 не е избран Speedy-net - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
27-03-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - MaxTelecom 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
28-03-2015 19:00 не е избран Арсенал Петров - Торпедо-София 1 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Drink Team 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
01-04-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Accedia - SSV 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Белите София 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-04-2015 09:00 не е избран Novotel Sofia - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-04-2015 18:45 не е избран SSV - Overon 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - Interoute 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
18-04-2015 18:00 не е избран Септември София - Торпедо-София 0 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
19-04-2015 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Athletic 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
23-04-2015 20:30 не е избран Paysafe - SSV 4 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
26-04-2015 17:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
08-05-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-05-2015 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Искра Искрец 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
11-05-2015 20:45 не е избран EGT 2 - SSV 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 9
16-05-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - Vamos 10 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
17-05-2015 22:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
23-05-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
24-05-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Дринк Тийм 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
30-05-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - ФК Западно Ехо 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
05-06-2015 19:45 не е избран SSV - GRAFIXOFT 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
06-06-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
07-06-2015 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - KNOW HOW 10 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
10-06-2015 22:45 не е избран NIKE team - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
12-06-2015 20:45 не е избран Proxiad - SSV 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
14-06-2015 18:00 не е избран Botev City - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
18-06-2015 20:45 не е избран Adastra - SSV - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
20-06-2015 20:00 не е избран Пиянките - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
20-06-2015 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Карамелите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
27-06-2015 11:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - УЛТРА 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
28-06-2015 11:00 не е избран Магнус - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
02-07-2015 19:45 не е избран Imperia Online - SSV 5 - 5* ACCEDIA LEAGUE ONE 11
04-07-2015 17:00 не е избран Безнадежните - Торпедо-София 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-07-2015 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
09-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Витоша Бистрица 1 - 17 Група B 1
10-07-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Majestic 3 - 3* Финални плейофи
16-07-2015 20:45 не е избран Спортинг - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 2 Група B 2
20-07-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Белите Якички 1 - 10 Група B 3
30-07-2015 19:45 не е избран Спокойните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 Група B 4
06-08-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - FC EFBET 2 - 4 Група B 5
23-08-2015 17:00 не е избран Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
29-08-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Торпедо-София - ФК Зенит 13 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2015 15:00 не е избран БЕСНИТЕ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 17
30-08-2015 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2015 20:45 не е избран Sirma - SSV 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
05-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
12-09-2015 20:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem FC 4 - 4* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Амфетико *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2015 18:45 не е избран Comverse - SSV 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
22-09-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
26-09-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 4 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 12:00 не е избран Whiskey United - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-09-2015 22:30 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
02-10-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 2 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
03-10-2015 15:00 не е избран Ugoman - Торпедо-София 2 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 15:00 не е избран Interpol - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
08-10-2015 19:45 не е избран CSC - SSV 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
10-10-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - Busmanci 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-10-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - ШПОРИТЕ 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
26-10-2015 21:45 не е избран SSV - Melon 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
31-10-2015 20:00 не е избран Iztok Sofiq - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 12:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SSV 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
07-11-2015 20:00 не е избран Еконт 61 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
08-11-2015 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Монтевидео 10 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2015 18:45 не е избран SSV - MMS 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
14-11-2015 16:00 не е избран Атлетик Редута - Торпедо-София 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 16:00 не е избран McDonald's - Торпедо-София 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
15-11-2015 18:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
18-11-2015 21:45 не е избран Axway - SSV 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Team 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-11-2015 19:45 не е избран SSV - eCommera 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
28-11-2015 00:00 не е избран АС-14 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2015 09:00 не е избран ORANGE COUNTY - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
05-12-2015 15:00 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
06-12-2015 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
12-12-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
17-01-2016 20:00 не е избран Вършец - Торпедо-София 6 - 4 Група B 2
24-01-2016 09:00 не е избран Торпедо-София - Академикъ 1 - 6 Група B 3
05-02-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Неудобните 2 - 2 Група B 4
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
21-02-2016 22:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-02-2016 18:00 не е избран Santos - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Whiskey United 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-03-2016 20:45 не е избран Skypharm - SSV 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 19:45 не е избран SSV - Quehenberger Logistics 7 - 3 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2016 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - SSV 1 - 8 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Loko Vakarel 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
23-03-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 10 - 1 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - SWISSPORT 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - SSV 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 10:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-04-2016 22:00 не е избран SSV - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2016 22:30 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
09-04-2016 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Торпедо-София 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 12:00 не е избран Mladost Crew - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - ФК Пекарни ванилия 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
20-04-2016 21:45 не е избран SSV - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 18:00 не е избран По-добрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 00:00 не е избран Торпедо-София - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 20:00 не е избран Бандата - Торпедо-София 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 22:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - FC Parizheti 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
18-05-2016 22:00 не е избран ADIDAS - SSV 10 - 4 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
31-05-2016 19:45 не е избран SSV - Most Wanted 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Торпедо-София 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - White Widow 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
07-06-2016 22:30 не е избран Изтокът - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-06-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 15:00 не е избран Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2016 00:00 не е избран Athletic - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕВРОПА 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
22-06-2016 18:45 не е избран Billa - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2016 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
26-06-2016 20:00 не е избран Еконт 61 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Белите София *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-07-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Торпедо-София 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
21-08-2016 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2016 19:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 1 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2 CHAMPIONSHIP 1
10-09-2016 19:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Торпедо-София 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2016 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
18-09-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Вълците 2 - 6 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2016 19:30 не е избран Santos - Торпедо-София 11 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Реал София 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 22:30 не е избран LH7 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 0 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 19:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2016 19:45 не е избран SSV - formpoint 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
15-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
16-10-2016 22:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - SSV 3 - 14 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2016 19:30 не е избран ВМРО - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 14
29-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 8
02-11-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БЕСНИТЕ 3 - 6 CHAMPIONSHIP 10
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2016 19:45 не е избран SSV - Шенкер 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 00:00 не е избран Вършец - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
12-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - The "Mannschaft" 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
19-11-2016 00:00 не е избран Орлите - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Ultras Team 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Ян Бибиян 1 - 7 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2016 17:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2016 20:45 не е избран SSV - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 14
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-02-2017 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-02-2017 21:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Тигрите 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10 CHAMPIONSHIP 17
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
11-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Santos 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
12-03-2017 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Вършец - SSV 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Гетото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2017 20:45 не е избран Шенкер - SSV 4 - 9 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2017 18:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Торпедо-София 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Черно Тото 5 - 6 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 20:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2017 00:00 не е избран SSV - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Лозен 2 - 9 CHAMPIONSHIP 8
04-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-05-2017 18:15 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2017 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 13:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 10 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 20:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ultras Team - Торпедо-София 6 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - LH7 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Витоша Бистрица 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-06-2017 18:45 не е избран SSV - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-06-2017 19:30 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
11-06-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - ВМРО 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 не е избран McDonald's - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - SSV 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
01-07-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2017 17:00 не е избран The Mannschaft - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-07-2017 21:00 не е избран ВМРО - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
27-08-2017 18:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - Евромар 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-09-2017 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС *2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2017 18:30 не е избран Боми Борисов ООД - SSV 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
09-09-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-09-2017 18:00 не е избран Гетото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2017 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Торпедо-София 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
24-09-2017 13:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
26-09-2017 00:00 Bauhaus Арена - терен 2 FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
27-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 5 - 7 CHAMPIONSHIP 7
03-10-2017 00:00 не е избран SSV - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Stomana Industry 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Мойто слабо място 1 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ВМРО 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-10-2017 18:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 21:45 не е избран SSV - UNILEVER ICE CREAM 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 21:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 3 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 13:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 3 - 1 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Торпедо-София 0 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
12-11-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 3 - 4 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Most Wanted - SSV 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Ант студио 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-11-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
19-11-2017 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 2 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2017 00:00 не е избран SSV - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-12-2017 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - SPM -ltd 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Skypharm 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-12-2017 15:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 17
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран D&D EXPRESS - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
18-02-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Искър 4 - 9 CHAMPIONSHIP 2
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
11-03-2018 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
23-03-2018 19:45 не е избран SSV - V-TAC EUROPE отложен CHAMPIONSHIP 1
25-03-2018 18:00 не е избран Галактико - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 отложен CHAMPIONSHIP 5
27-03-2018 20:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV - CHAMPIONSHIP 2
31-03-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Valencia C.F. 3 - 1 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 6
05-04-2018 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 00:00 не е избран SSV - Shampoo Lulin 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
10-04-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ORBICO BULGARIA - SSV - CHAMPIONSHIP 4
15-04-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 1 - 7 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - ОК Супер Транс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
22-04-2018 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2018 19:45 не е избран SSV - Ант студио - CHAMPIONSHIP 6
29-04-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Бирал Мадрид - CHAMPIONSHIP 9
01-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - SSV - CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 не е избран SSV - iSTYLE - CHAMPIONSHIP 8
13-05-2018 00:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 10
16-05-2018 20:45 не е избран Евромар - SSV - CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС - CHAMPIONSHIP 11
21-05-2018 00:00 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ - CHAMPIONSHIP 10
27-05-2018 00:00 не е избран Амфетико - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 12
28-05-2018 00:00 не е избран Mr.Pizza - SSV - CHAMPIONSHIP 11
03-06-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пеликан - CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран SSV - ДСК Банка - CHAMPIONSHIP 12
10-06-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 14
11-06-2018 00:00 не е избран Skypharm - SSV - CHAMPIONSHIP 13
17-06-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът - CHAMPIONSHIP 15
24-06-2018 00:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 16
25-06-2018 00:00 не е избран ГЕОДЕТ - SSV - CHAMPIONSHIP 15
01-07-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA - CHAMPIONSHIP 17