София

николай георгиев РАЙЧЕВ

клубове

роден на: 27.03.1986

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
01-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2014 22:30 не е избран Colo Colo - Plomari Антилопите 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Plomari Антилопите - Валяците 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
11-10-2014 19:00 не е избран Plomari Антилопите - FreshMarket 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
18-10-2014 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2014 16:00 не е избран Plomari Антилопите - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
11-11-2014 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
22-11-2014 21:00 не е избран Plomari Антилопите - ГОЛ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2014 22:30 не е избран МАРАДОНА - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2014 19:45 не е избран Plomari Антилопите - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 15
14-02-2015 17:00 не е избран Plomari Антилопите - Barca 6 - 2 PREMIER LEAGUE 16
16-02-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Plomari Антилопите 2 - 11 PREMIER LEAGUE 11
21-02-2015 17:00 Palmsbet stadium УЛТРА - Plomari Антилопите 2 - 4 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2015 19:00 Palmsbet stadium Актавис - Plomari Антилопите 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
29-03-2015 15:00 СЦ Арена Plomari Антилопите - Хамелеон 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
18-04-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
30-04-2015 19:45 не е избран Plomari Антилопите - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 18:00 Мини футболно игрище Ботевград Identifier - Plomari Антилопите 0 - 10 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
29-05-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 0 - 8 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 19:00 СЦ Арена Plomari Антилопите - Космополит 2000 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
24-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - Plomari Антилопите - PREMIER LEAGUE 15
29-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Plomari Антилопите 3 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - СИНИТЕ BD LIQUOR *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-07-2015 21:00 не е избран Plomari Антилопите - Barca 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 14
11-07-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец АВАНГАРД - Plomari Антилопите 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-07-2015 20:00 не е избран ГОЛ - Plomari Антилопите 0 - 1 PREMIER LEAGUE 17
31-07-2015 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Plomari Антилопите - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 4 FINAL FOUR 1
01-08-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ESPRIT BRIGADA - Plomari Антилопите 3 - 5 FINAL FOUR 2
01-08-2015 18:15 Спортен комплекс КАМЧИЯ King Games - Plomari Антилопите 4 - 1 FINAL FOUR 3
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Без напрежение - Северозапад 1 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 4
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Уефалона 1 - 1 Група А 2
29-09-2018 15:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК СЕВЕРОЗАПАД 1 - 4 Група А 3
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК SBORNAYA 2 - 0 Група А 4
29-09-2018 17:50 Спортна София КФК eDYNAMIX - КФК СЕВЕРОЗАПАД 2 - 3 Група А 5
30-09-2018 09:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК бат Динко и приятели 3 - 0 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК eDYNAMIX 2 - 0 Елиминации
30-09-2018 12:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Каталунците Кирчево 1 - 2 Елиминации
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 6
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 1 Северозапад - МФК Средногорец (Златица) 13 - 1 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 17
09-01-2019 00:00 Царско село Северозапад - FK Kafana Stefanovic 10 - 5 Пицария Джовани 1
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 Западна конференция 19
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17