София

Йордан Марианов Костадинов

клубове

роден на: 26.12.1992

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-08-2014 19:00 не е избран Хищниците - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - Дразмахала 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Хищниците 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ФК Елин Пелин 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Хищниците - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Verso Travel 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Спокойните - VILLA MARK 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
14-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - The Clock 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
14-09-2014 12:00 не е избран НОВИ ХАН - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - Неудобните 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2014 00:00 не е избран MU Bulgaria - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
28-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Хищниците - НДП Стрелци 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - Лъвски Сърца 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-10-2014 14:00 не е избран Бохемите - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
05-10-2014 18:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 15:00 не е избран VILLA MARK - FC CHAPA-SKIMUCHI 13 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
12-10-2014 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - НДП Стрелци 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2014 22:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 22:00 не е избран ING - VILLA MARK 5 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
21-10-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 2 - 8 McDonald's Медия Лига 1
23-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 09:00 не е избран VILLA MARK - Botev City 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2014 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 14:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 09:30 не е избран БНТ - БНР 7 - 1 McDonald's Медия Лига 2
02-11-2014 11:00 не е избран Old school - VILLA MARK 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-11-2014 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2014 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 2 - 4 McDonald's Медия Лига 3
09-11-2014 16:00 не е избран VILLA MARK - Лозен Сити 11 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2014 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 3 - 3 McDonald's Медия Лига 4
13-11-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Хищниците - Спортинг 2 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-11-2014 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - VILLA MARK 0 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
16-11-2014 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2014 09:30 не е избран SPORTAL - БНТ 1 - 5 McDonald's Медия Лига 5
19-11-2014 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-11-2014 09:00 не е избран Хищниците - Белите Якички 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 22:00 не е избран VILLA MARK - Loko Vakarel 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2014 09:30 не е избран БНТ - ТЕМА СПОРТ 11 - 2 McDonald's Медия Лига 6
27-11-2014 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Елин Пелин 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-11-2014 11:00 не е избран Athletic - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2014 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Хищниците 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2014 09:30 не е избран TV 7 - БНТ 2 - 7 McDonald's Медия Лига 7
04-12-2014 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-12-2014 14:00 не е избран VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Белите Якички 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 15:00 не е избран Хищниците - Вълците 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 00:00 не е избран Лозен - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - VILLA MARK 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-12-2014 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Елин Пелин 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-12-2014 18:45 не е избран VILLA MARK - Супичка 10 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
17-01-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - София Франс Ауто 10 - 4 Група K 2
24-01-2015 17:00 не е избран FC EFBET - VILLA MARK 1 - 12 Група K 3
31-01-2015 00:00 не е избран Бандата - VILLA MARK 0 - 5 Група K 4
05-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM VILLA MARK - БАСКИТЕ 3 - 5 Група K 5
13-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Елин Пелин 1 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
14-02-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - СЕЛ Равно поле 10 - 9 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
17-02-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
20-02-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Skypharm - ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
22-02-2015 16:00 Palmsbet stadium Хищниците - Софийска вода 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Елин Пелин 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Intellect - VILLA MARK 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
24-02-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - Витоша Бистрица 1 - 4 ВТОРА ФАЗА 3
28-02-2015 13:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 0 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - El Stars 4 - 2 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 3
15-03-2015 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - VILLA MARK 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран Verso Travel - Хищниците 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2015 00:00 не е избран GONG.BG - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 9
29-03-2015 12:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 13:00 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 0 - 7 McDonald's Медия Лига 10
02-04-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 4
05-04-2015 15:00 не е избран БАЛКАН - ФК Елин Пелин *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 17:00 не е избран Неудобните - Хищниците 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Реал София *3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2015 09:30 не е избран БНТ - СТАНДАРТ 5 - 1 McDonald's Медия Лига 11
14-04-2015 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 10 - 2 McDonald's Медия Лига 12
19-04-2015 11:00 не е избран DEVILS - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 18:00 не е избран Хищниците - НОВИ ХАН 1 - 40 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 09:30 не е избран БНР - БНТ 1 - 3 McDonald's Медия Лига 13
25-04-2015 19:00 не е избран НДП Стрелци - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 13:00 не е избран vitoshanews.com - VILLA MARK 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2015 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 2 - 4 McDonald's Медия Лига 14
10-05-2015 09:00 не е избран Хищниците - Sushi Shef 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2015 22:45 не е избран ФК Елин Пелин - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-05-2015 22:45 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 00:00 не е избран Verso Travel - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 19:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 5 - 0 McDonald's Медия Лига 16
21-05-2015 09:00 не е избран БНТ - BTV ACTION 3 - 1 McDonald's Медия Лига 8
24-05-2015 00:00 не е избран VILLA MARK - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
24-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - Нюкасъл 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 09:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - БНТ 2 - 1 McDonald's Медия Лига 17
28-05-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 11:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2015 18:00 Арена Запад Нюкасъл - ФК Елин Пелин 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 20:00 не е избран Хищниците - Спортинг 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 09:30 не е избран БНТ - TV 7 5 - 0 McDonald's Медия Лига 18
07-06-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 1 - 5 McDonald's Медия Лига 19
14-06-2015 11:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Гаднярите Самоков - ФК Елин Пелин 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2015 00:00 не е избран БНТ - GONG.BG 5 - 0 McDonald's Медия Лига 20
20-06-2015 14:00 не е избран Белите Якички - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-06-2015 20:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 8 - 6 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2015 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 5 - 0 McDonald's Медия Лига 21
25-06-2015 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 15
27-06-2015 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-06-2015 14:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2015 15:00 не е избран Белите Якички - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2015 17:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2015 21:00 не е избран Вълците - VILLA MARK 6 - 4 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 09:30 не е избран СТАНДАРТ - БНТ 4 - 12 McDonald's Медия Лига 22
30-06-2015 22:30 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин *5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
01-07-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - Римляните 7 - 1 CHAMPIONSHIP 9
02-07-2015 22:30 не е избран El Stars - VILLA MARK 1 - 7 CHAMPIONSHIP 5
03-07-2015 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-07-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Полиграфия Инфо 11 - 1 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2015 10:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - ЖИВЕЛИ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
08-07-2015 18:30 не е избран ФК ИХТИМАН - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 14
09-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Тигрите - VILLA MARK 5 - 6 Група А 1
09-07-2015 21:45 Palmsbet stadium ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
14-07-2015 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
16-07-2015 18:45 не е избран VILLA MARK - Ойрошпед 9 - 4 Група А 2
20-07-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VILLA MARK 7 - 7* Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Fresh Market - VILLA MARK 0 - 7 Група А 4
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
10-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - Спокойните 4 - 0 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран VILLA MARK - БАСКИТЕ 8 - 2 Елиминации
17-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 1 Елиминации
23-08-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - FC CRAZY GANG 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - PMP Build Invest 3 - 4 Елиминации
30-08-2015 21:00 не е избран Хищниците - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Белите Якички 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Хищниците 4 - 9 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 13:00 не е избран Хищниците - Витоша 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 14:00 не е избран VILLA MARK - Majestic 0 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2015 22:45 не е избран DELTA - Хищниците 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2015 19:45 не е избран Реал София - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 16:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 17:00 не е избран VILLA MARK - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2015 17:00 не е избран Витоша - VILLA MARK 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 20:00 не е избран El Stars - Хищниците 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 09:30 не е избран БНТ - БНР 6 - 2 McDonald's Медия Лига 7
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2015 19:00 не е избран Хищниците - Valencia C.F. 0 - 7 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 1 - 3 McDonald's Медия Лига 2
13-10-2015 19:45 не е избран Лев Инс - Вършец 9 - 4 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Хищниците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 10:00 не е избран Полиграфия Инфо - VILLA MARK 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 09:30 не е избран БНТ - Bulgaria ON AIR 5 - 1 McDonald's Медия Лига 3
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2015 12:00 не е избран Хищниците - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2015 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 6 - 4 McDonald's Медия Лига 4
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3* PREMIER LEAGUE 8
27-10-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-10-2015 22:30 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-11-2015 14:00 Игрище зад централна поща БНТ - King Games 4 - 2 Група C 1
01-11-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - VILLA MARK 7 - 3 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 17:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - БНТ 1 - 1 Група C 1
01-11-2015 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Хищниците 8 - 1 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-11-2015 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Хищниците 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 1 - 2 McDonald's Медия Лига 6
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - El Stars 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
13-11-2015 18:45 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 11:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - БНТ 1 - 1 Група C 2
15-11-2015 14:00 Стадион Раковски (Димитровград) ЕЛ ГАЛАКТИКОС - БНТ 1 - 4 Група C 2
15-11-2015 21:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 22:00 не е избран Хищниците - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2015 09:00 не е избран ING - Хищниците 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 09:00 не е избран VILLA MARK - ФК ИХТИМАН 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2015 22:30 не е избран Majestic - Хищниците 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
29-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 3 - 8 Група C 3
29-11-2015 14:00 не е избран Хищниците - VILLA MARK 4 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 17:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - King Games 4 - 1 Група C 3
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-12-2015 00:00 не е избран Белите Якички - Хищниците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2015 09:30 не е избран БНТ - VITOSHA NEWS 5 - 0 McDonald's Медия Лига 10
10-12-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 2 - 6 McDonald's Медия Лига 8
10-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2015 13:00 не е избран Хищниците - БНС РЕД БУЛС 0 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 20:00 не е избран ING - VILLA MARK 8 - 7 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин - MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 20:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 09:30 не е избран СТАНДАРТ - БНТ 1 - 6 McDonald's Медия Лига 11
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-02-2016 21:00 не е избран Реал София - Хищниците 1 - 7 Финални плейофи
16-02-2016 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 3 - 3 McDonald's Медия Лига 12
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
21-02-2016 19:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 09:30 не е избран TV 7 - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 13
26-02-2016 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 18:00 не е избран FC CRAZY GANG - Хищниците 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2016 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Елин Пелин 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2016 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - VILLA MARK 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2016 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 5 - 2 McDonald's Медия Лига 15
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 не е избран Хищниците - ЖИВЕЛИ 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Ф.К. ОАЗИС - ФК Елин Пелин 1 - 7 Група O 2
13-03-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Елин Пелин - Скрита Сила 10 - 3 Група O 3
15-03-2016 09:30 не е избран Bulgaria ON AIR - БНТ 4 - 7 McDonald's Медия Лига 16
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Неудобните 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран Неудобните - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 13:00 не е избран Majestic - VILLA MARK 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 *7 - 7 McDonald's Медия Лига 17
23-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 16:00 не е избран VILLA MARK - Софийска вода 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 16:00 не е избран Хищниците - Majestic 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 09:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - БНТ 5 - 2 McDonald's Медия Лига 18
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 18:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 1 - 3 McDonald's Медия Лига 19
10-04-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 21:00 не е избран Хищниците - Спортинг 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 09:30 не е избран БНР - БНТ 1 - 4 McDonald's Медия Лига 20
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-04-2016 09:00 не е избран ФК Зебра - Хищниците 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 16:00 Игрище Ловен парк ФК Елин Пелин - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2016 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 4 - 0 McDonald's Медия Лига 21
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 22:30 Palmsbet stadium ФК Елин Пелин - Valencia C.F. 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - БНТ 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 12:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-04-2016 18:45 не е избран Intellect - ФК Елин Пелин 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 00:00 не е избран Вършец - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - БНТ 2 - 4 McDonald's Медия Лига 23
15-05-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - Холандците 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 09:30 не е избран БНТ - СТАНДАРТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 24
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 4 - 5 McDonald's Медия Лига 1
26-05-2016 09:30 не е избран БНТ - ТЕМА СПОРТ *4 - 4 McDonald's Медия Лига 5
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 7 - 1 McDonald's Медия Лига 25
31-05-2016 21:45 не е избран Лев Инс - Рапидо Куриери 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
02-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - ФК Елин Пелин 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 12:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - ФК Елин Пелин 8 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2016 22:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 22:00 не е избран Intellect - VILLA MARK 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 09:00 не е избран SPORTAL - БНТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 14
08-06-2016 09:30 не е избран БНТ - TV 7 - McDonald's Медия Лига 26
12-06-2016 22:00 не е избран Хищниците - Intellect 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-06-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 14:00 не е избран VILLA MARK - Хищниците 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2016 22:30 не е избран Хищниците - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-06-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - DXC.technology 2 - 0 FINAL FOUR - Група А 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - БНТ 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - FULLMAX *2 - 2 FINAL FOUR - Група А 3
03-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - СБОРНАЯ 2 - 1 FINAL FOUR
03-07-2016 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - FULLMAX 1 - 1* FINAL FOUR
03-07-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ЖИВЕЛИ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2016 20:00 не е избран VILLA MARK - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
05-07-2016 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Керамик - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 20:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
21-08-2016 11:00 не е избран Хищниците - ФК ИХТИМАН 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2016 18:45 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 13:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2016 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин 0 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2016 19:45 не е избран Лев Инс - DHL ФРЕЙТ 15 - 1 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Класа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 16:00 не е избран Хищниците - Intellect 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 18:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Хищниците 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 20:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 22:00 не е избран Хищниците - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2016 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2016 21:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2016 09:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 7
13-10-2016 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 2 - 5 McDonald's Медия Лига 1
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2016 22:30 не е избран Хищниците - ФК Елин Пелин 10 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2016 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 1 - 3 McDonald's Медия Лига 2
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Pirin2003-Blagoevgrad - Лев Инс 4 - 7 Група L 3
26-10-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 3
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2016 22:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 19:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2016 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 3 - 0 McDonald's Медия Лига 6
16-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - ФК Зебра 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 20:30 не е избран Хищниците - Majestic 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 14:00 не е избран Хищниците - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2016 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 5 - 4 McDonald's Медия Лига 4
25-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 15:00 не е избран Неудобните - Хищниците 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-11-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Елин Пелин 6 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2016 18:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК ИХТИМАН 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 18:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2016 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 9
06-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 17:30 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-12-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Хищниците 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Елин Пелин 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 09:30 не е избран Bulgaria ON AIR - БНТ 1 - 5 McDonald's Медия Лига 5
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Detoni EOOD 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 4 - 3 McDonald's Медия Лига 8
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
12-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Хищниците - БЕСНИТЕ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 3 - 3* McDonald's Медия Лига 10
19-03-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хищниците 3 - 2 Висша лига 10
19-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ФК Керамик - Хищниците 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 12:00 Palmsbet stadium Хищниците - ТЕМИДА 2 - 6 Висша лига 11
26-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - DELTA 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 09:30 не е избран БНТ - VITOSHA NEWS 3 - 1 McDonald's Медия Лига 12
01-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Хищниците 0 - 5 Висша лига 12
02-04-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2017 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 4 - 8 McDonald's Медия Лига 13
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2017 09:30 не е избран БНТ - Bulgaria ON AIR 5 - 1 McDonald's Медия Лига 14
13-04-2017 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 8 - 3 McDonald's Медия Лига 11
14-04-2017 10:00 не е избран Хищниците - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 15
18-04-2017 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 3 - 3 McDonald's Медия Лига 15
20-04-2017 00:00 не е избран Лев Инс - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ИХТИМАН - Хищниците 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 не е избран Evrotur - Хищниците 0 - 5 Висша лига 14
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 17:00 не е избран Неудобните - Хищниците 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 00:00 не е избран БНТ - ТЕМА СПОРТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 16
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 09:30 не е избран SPORTAL - БНТ 9 - 2 McDonald's Медия Лига 17
03-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 20:00 не е избран Хищниците - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-05-2017 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 4 - 2 McDonald's Медия Лига 18
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-05-2017 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Хищниците 8 - 4 Висша лига 16
21-05-2017 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 16:00 не е избран Хищниците - Ян Бибиян *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Хищниците - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM Floor Decor - Хищниците 9 - 8 Висша лига 18
04-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Вълците - Хищниците 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Хищниците 5 - 0 Висша лига 19
17-06-2017 18:00 не е избран Хищниците - Дартанян 0 - 5 Висша лига 20
18-06-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 11:00 не е избран Чичовци - ветерани - Хищниците 5 - 0 Висша лига 21
25-06-2017 17:00 не е избран Хищниците - Intellect *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0 PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 00:00 не е избран Виста - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2017 00:00 не е избран Хищниците - Академик - ветерани 0 - 5 Висша лига 22
02-07-2017 22:00 не е избран Спортинг - Хищниците 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 3 - 11 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 22:30 Palmsbet stadium Хищниците - Полиграфия Инфо 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
08-07-2017 21:00 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2017 18:45 не е избран Milky Group* - Локо БДЖ* 3 - 2 Група I 1
18-07-2017 19:45 не е избран Whiskey United* - Milky Group* 3 - 5 Група I 2
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 21:00 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев* - Milky Group* 2 - 4 Група I 4
07-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Drink Team Обеля* 3 - 4 Група I 5
14-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Гетото* - Milky Group* 1 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef* - Milky Group* *1 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2017 18:00 Спортен коплекс Замъка СБОРНАЯ - Лев Инс 4 - 4* СУПЕР КУПА БАМФ
03-09-2017 12:00 не е избран Неудобните - Хищниците 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 17:45 не е избран Хищниците - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 21:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 19:00 Palmsbet stadium Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
24-09-2017 20:00 не е избран Хищниците - Intellect 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 21:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
17-10-2017 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 3 - 2 McDonald's Медия Лига 1
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 00:00 не е избран Хищниците - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 3 - 3 McDonald's Медия Лига 2
25-10-2017 19:45 не е избран Лев Инс - Rehau 18 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2017 09:30 не е избран БНТ - Bulgaria ON AIR 3 - 2 McDonald's Медия Лига 3
05-11-2017 14:00 не е избран Хищниците - ФК ИХТИМАН 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
07-11-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 4
07-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - MAHARANI 10 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 18:00 не е избран Вълците - Хищниците 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 20:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 6
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 14:00 не е избран DELTA - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 8 - 3 McDonald's Медия Лига 8
07-12-2017 18:45 не е избран Столичен Авто Транспорт - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 13:00 Царско село Winbet* - Пълна Лудница* 6 - 6 Група D 1
13-01-2018 22:00 Царско село Пълна Лудница* - Sushi Shef* 4 - 4* Група D 2
20-01-2018 13:00 не е избран Гробарите* - Пълна Лудница* 2 - 6 Група D 3
27-01-2018 21:00 не е избран Шопски отряд* - Пълна Лудница* 0 - 5 Група D 4
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-02-2018 16:00 не е избран Пълна Лудница* - ФК Бучино* 6 - 2 Група D 5
07-02-2018 19:30 не е избран Лев Инс - Вършец 5 - 3 PREMIER LEAGUE 16
10-02-2018 20:00 Palmsbet stadium Пълна Лудница* - Без напрежение* 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-02-2018 09:30 не е избран БНР - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 9
22-02-2018 21:45 не е избран Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
11-03-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2018 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 10
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9 PREMIER LEAGUE 15
18-03-2018 22:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
31-03-2018 21:00 не е избран Хищниците - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 00:00 не е избран No name - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 19:00 не е избран Хищниците - Chuchuline 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2018 09:30 не е избран SPORTAL - БНТ 1 - 4 McDonald's Медия Лига 13
12-04-2018 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 7 - 3 McDonald's Медия Лига 11
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 14:00 не е избран FC ING - Хищниците 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2018 09:30 не е избран Bulgaria ON AIR - БНТ 1 - 4 McDonald's Медия Лига 15
19-04-2018 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 5 - 0 McDonald's Медия Лига 14
19-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Rehau - Лев Инс 3 - 13 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2018 19:00 не е избран Хищниците - Наполи 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2018 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 0 - 5 McDonald's Медия Лига 16
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 3
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2018 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 5 - 0 McDonald's Медия Лига 5
13-05-2018 17:00 не е избран Хищниците - Вълците 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2018 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 12
27-05-2018 20:00 не е избран Хищниците - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Лев Инс - MAHARANI 12 - 1 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 20:00 не е избран Intellect - Хищниците 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Лев Инс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2018 21:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 13:00 не е избран Хищниците - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
15-07-2018 12:00 ACCEDIA STADIUM Неудобните - Хищниците 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-07-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 13 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
16-08-2018 20:45 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Лев Инс 0 - 8 Източна конференция 2
16-09-2018 21:00 не е избран Неудобните - Хищниците 7 - 1 Premier League First 8 2
16-09-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бучките 5 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
21-09-2018 20:45 не е избран Лев Инс - PalmsBet 5 - 1 Източна конференция 3
23-09-2018 19:30 не е избран Бучките - Лозен Сити 15 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
29-09-2018 12:30 Спортна София КФК Лев Инс - КФК SBORNAYA 2 - 1 Група А 1
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК eDYNAMIX - КФК Лев Инс 2 - 3 Група А 2
29-09-2018 15:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК СЕВЕРОЗАПАД 1 - 4 Група А 3
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК Уефалона - КФК Лев Инс 0 - 1 Група А 4
30-09-2018 10:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК FC WORDS 4 - 3 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК Лев Инс - КФК Каталунците Кирчево 1 - 4 Елиминации
30-09-2018 16:00 не е избран Хищниците - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 7 Premier League First 8 3
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-10-2018 00:00 не е избран Бучките - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
06-10-2018 18:00 не е избран Бучките - Bianchi Coffee 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 15:00 не е избран Umami United - Бучките 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-10-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 6 - 4 Premier League First 8 4
09-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 1 Източна конференция 6
13-10-2018 20:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Premier League First 8 5
14-10-2018 13:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 6
14-10-2018 21:00 не е избран Бучките - FC Aifos 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5 Източна конференция 7
17-10-2018 20:45 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
21-10-2018 13:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 2 - 4 Premier League First 8 7
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
28-10-2018 15:00 не е избран Квартала - Бучките 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-10-2018 16:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 1 - 3 Premier League First 8 8
01-11-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 5 - 0 Premier League First 8 1
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
03-11-2018 19:00 не е избран Stomana Industry - Бучките 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
04-11-2018 18:00 не е избран Хищниците - Неудобните 4 - 7 Premier League First 8 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2 Източна конференция 5
11-11-2018 13:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 13 - 5 League One 1
11-11-2018 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 6 Premier League First 8 10
13-11-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 3 Източна конференция 11
17-11-2018 20:00 не е избран Квартала - Бучките 2 - 9 League One 2
18-11-2018 12:00 не е избран Бучките - Чики Рики 7 - 1 League One 3
18-11-2018 16:00 не е избран Хищниците - Каталунците Кирчево 6 - 12 Premier League First 8 11
25-11-2018 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 3 - 3 Premier League First 8 12
25-11-2018 20:00 не е избран Тигрите - Бучките 2 - 4 League One 4
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 17:00 не е избран Бучките - Stomana Industry 7 - 3 League One 5
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 15
02-12-2018 19:00 не е избран Бучките - SPM -ltd 8 - 2 League One 6
09-12-2018 15:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 14
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5 League One 7
15-12-2018 16:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 7 - 5 League One 8
23-12-2018 16:00 не е избран FC Aifos - Бучките 0 - 5 League One 9
31-12-2018 00:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 13
05-01-2019 12:00 Царско село Кракра Перник - Бучките 8 - 2 Palmsbet 1
13-01-2019 12:00 не е избран Бучките - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бучките 5 - 3 Palmsbet 4
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
01-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Rehau 5 - 0 Източна конференция 16
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11 Източна конференция 17
09-02-2019 10:00 не е избран Бучките - Софийска вода 7 - 7 Palmsbet 5
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
10-03-2019 16:00 не е избран Бучките - FC Aifos 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 19:00 не е избран Неудобните - Хищниците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
17-03-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2019 18:00 не е избран Бучките - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
24-03-2019 19:00 не е избран Хищниците - Happy Boys 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - FORZA MILAN 14 - 7 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
31-03-2019 21:00 не е избран Хищниците - SPM -ltd 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
02-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2019 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Илюминати 7 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
07-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Хищниците 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
11-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 12:00 не е избран Чики Рики - Бучките 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
14-04-2019 20:00 не е избран Хищниците - Лозен 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 8 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
25-04-2019 19:00 не е избран Атлетико - ФК Елин Пелин 5 - 12 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Хищниците 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-05-2019 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 18 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
09-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2019 12:00 не е избран Бучките - ФК ИХТИМАН 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-05-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Хищниците 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 ФК Елин Пелин - Ел Пасо 7 - 2 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2019 20:00 не е избран Хищниците - Стабилните 4 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-05-2019 17:00 не е избран Кралете - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
23-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Малинките - ФК Елин Пелин 1 - 10 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
30-05-2019 19:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 ФК Елин Пелин - ФК Мургаш 14 - 2 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-06-2019 18:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-06-2019 21:00 не е избран Бучките - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-06-2019 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Хищниците 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
08-06-2019 13:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - ФК Елин Пелин 2 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
09-06-2019 16:00 не е избран Хищниците - СТЪРШЕЛ 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
09-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бучките 4 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-06-2019 20:45 не е избран Вършец - Лев Инс 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2019 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 19 - 2 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
23-06-2019 20:00 не е избран Хищниците - Квартала 1 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
30-06-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Хищниците 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
30-06-2019 19:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 21:00 не е избран Хищниците - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2019 20:15 не е избран Лозен Сити - Бучките 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
14-07-2019 21:15 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-08-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Хищниците 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
25-08-2019 21:00 не е избран Бучките - Пеликан 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
28-08-2019 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-09-2019 18:00 не е избран Хищниците - Winbet - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-09-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
08-09-2019 20:00 не е избран Бучките - Loko Vakarel - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
08-09-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Хищниците - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
15-09-2019 19:00 не е избран Хищниците - Бандата - LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
15-09-2019 19:00 не е избран Бучките - Whiskey United - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
22-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - Хищниците - LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
22-09-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
29-09-2019 18:00 не е избран Хищниците - SSI - LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
06-10-2019 19:00 не е избран Вълците - Хищниците - LEAGUE ONE - MANCHESTER 21