София

Юлиан Райков Рангелов

клубове

роден на: 12.10.1995

години: 23

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актавис 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
06-09-2014 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-09-2014 21:00 не е избран Торпедо-София - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-10-2014 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Chelsea Bulgaria 10 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2014 16:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-10-2014 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Media United 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
25-10-2014 21:00 не е избран OLYMPIC HOPES - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
01-11-2014 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Западно Ехо 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2014 21:30 не е избран АФК ЦСКА 2012 - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-11-2014 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - АЯКС СОФИЯ 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
29-11-2014 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ОРЛОВЕЦ 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-12-2014 18:45 не е избран Арсенал Петров - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 20 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
06-12-2014 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Белите София 9 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
14-12-2014 18:00 не е избран Гръм София - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-01-2015 20:00 не е избран Играчорите - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 6 Група G 1
17-01-2015 19:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5 Група G 2
23-01-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 Група G 3
31-01-2015 19:00 не е избран Безнадежните - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 8 Група G 4
07-02-2015 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Muphy's 7 - 5 Група G 5
14-02-2015 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Totally Erected 7 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
15-02-2015 11:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
21-02-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 АФК Софиянци - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 14 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
24-02-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 3
04-03-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 4 - 3 Финални плейофи 1
05-03-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 Финални плейофи 2
19-03-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 5 - 5* PREMIER LEAGUE 2
21-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2015 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 5
18-04-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Спортинг 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
30-04-2015 19:45 не е избран Plomari Антилопите - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
08-05-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Barca 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ГОЛ 10 - 1 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сантяго Бернабеу 8 - 6 PREMIER LEAGUE 12
16-06-2015 22:45 не е избран FreshMarket - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 1 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2015 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актавис 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-07-2015 20:45 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1 PREMIER LEAGUE 17
29-08-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 22:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2015 22:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 18:00 не е избран Barca - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 15:00 не е избран Спортинг - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - АЯКС СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 17:00 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 12 - 4 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сантяго Бернабеу 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ *3 - 3 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 11
28-11-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 2 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2015 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
27-02-2016 18:00 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
12-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FC SAN MARCO 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 17:00 не е избран Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 9
28-05-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 6 - 10 PREMIER LEAGUE 10
08-06-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 11
23-06-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 6 PREMIER LEAGUE 13
29-06-2016 22:30 не е избран FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 8 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 5 - 9 PREMIER LEAGUE 15
27-07-2016 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
07-09-2016 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Carpe Diem FC 10 - 3 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 18:30 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 13 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-11-2016 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 9 - 3 PREMIER LEAGUE 10
17-11-2016 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
19-11-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 7 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
03-12-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 16:30 не е избран Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
24-02-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
25-02-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
05-03-2017 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
11-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM The "Mannschaft" - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 12 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
08-04-2017 19:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - БИАНКО НЕРО 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
20-05-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
27-05-2017 19:30 Bauhaus Арена - терен 2 Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 5 - 13 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
24-06-2017 19:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
02-07-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
09-07-2017 21:00 не е избран Без напрежение - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
26-08-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
16-09-2017 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Mat Star 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
30-09-2017 20:00 не е избран Без напрежение - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 2
14-10-2017 00:00 не е избран Serdika-Sofia - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2017 00:00 не е избран Тренто - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 6 - 7 PREMIER LEAGUE 11
25-11-2017 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
06-01-2018 22:00 Царско село Лазур Свети Влас* - Вечно жъдни* 2 - 1 Група G 1
13-01-2018 15:00 Царско село Жар Голяновци* - Вечно жъдни* 8 - 6 Група G 2
20-01-2018 12:00 не е избран Вечно жъдни* - Кракра Перник* 1 - 15 Група G 3
26-01-2018 19:00 не е избран Гогов тим* - Вечно жъдни* 5 - 5 Група G 4
31-01-2018 22:00 Царско село Вечно жъдни* - PMP Build Invest* 1 - 9 Група G 5
05-02-2018 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-02-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-02-2018 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Неудобните 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-03-2018 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК ИХТИМАН 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2018 22:00 не е избран СИНИТЕ - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
31-03-2018 21:00 не е избран Хищниците - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 00:00 не е избран Chuchuline - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-04-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 6
15-04-2018 13:00 не е избран Полиграфия Инфо - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Каталунците Кирчево 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-05-2018 16:00 не е избран Наполи - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Бучино - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-06-2018 20:00 не е избран Вълците - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2018 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-06-2018 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Intellect 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-07-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Вадиас 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
12-07-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 8