София

Георги Костадинов Коцев

клубове

роден на: 01.11.1972

години: 46

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 15
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 20
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 22
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца Висша лига 12
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 13
n/a не е избран Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 15
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки" Висша лига 18
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 19
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 20
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 22
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ ВИСША ЛИГА 2019-2020 8
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД ВИСША ЛИГА 2019-2020 9
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ТИМАК АГРО" ВИСША ЛИГА 2019-2020 10
n/a не е избран КФК "МЛАДОСТ " - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД ВИСША ЛИГА 2019-2020 12
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца ВИСША ЛИГА 2019-2020 13
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД ВИСША ЛИГА 2019-2020 14
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца Висша лига 12
25-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Overon 13 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
30-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Аполо СК 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Торпедо-София 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
01-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - SSV 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - АЯКС СОФИЯ *7 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
06-09-2014 21:00 Palmsbet stadium Лабилните - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
11-09-2014 21:45 Palmsbet stadium SSV - DREAMIX 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Резервите 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - Торпедо-София 0 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
16-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - SSV 0 - 11 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2014 21:00 не е избран Торпедо-София - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-09-2014 18:45 не е избран SSV - MMS 0 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-10-2014 18:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2014 20:00 не е избран Busmanci - Цар Иван Асен II 4 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
09-10-2014 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SSV 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
11-10-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - Гръм София 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2014 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - JAGUARES 13 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
16-10-2014 18:45 не е избран SSV - CODIX 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
17-10-2014 20:30 не е избран Shporite - Цар Иван Асен II 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2014 21:45 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2014 18:45 не е избран Axway - SSV 0 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
01-11-2014 20:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Цар Иван Асен II 1 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2014 21:45 не е избран Актавис - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
05-11-2014 20:45 не е избран Paysafe - SSV 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2014 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - McDonald's 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
14-11-2014 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
15-11-2014 00:00 не е избран British Council - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2014 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Торпедо-София 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
21-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Торпедо-София 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
28-11-2014 19:45 не е избран BULPROS - SSV 1 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
29-11-2014 17:00 не е избран Торпедо-София - Chelsea Bulgaria 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2014 21:00 не е избран Безнадежните - Цар Иван Асен II 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
01-12-2014 18:45 не е избран SSV - MaxTelecom 8 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
06-12-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 15:00 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
11-12-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - SSV 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2014 21:00 не е избран AFC Ajax - Цар Иван Асен II 6 - 15 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
10-01-2015 14:00 не е избран Gads - Торпедо-София 3 - 13 Група H 1
11-01-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - Mladost Team 13 - 1 Група H 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
23-01-2015 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem 8 - 2 Група H 3
25-01-2015 14:00 не е избран Mladost Team - Торпедо-София 1 - 6 Група H 3
01-02-2015 13:00 не е избран Спортинг - Торпедо-София 3 - 2 Група H 4
07-02-2015 16:00 не е избран Gads - Цар Иван Асен II 3 - 10 Група H 4
07-02-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem 6 - 4 Група H 5
08-02-2015 13:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 3 - 2 Група H 5
14-02-2015 00:00 не е избран OLYMPIC HOPES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
14-02-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - JJ&K Accountancy 12 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 ВТОРА ФАЗА 1
19-02-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 11 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 14:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Западно Ехо 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
24-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - SSV 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
04-03-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 4 - 3 Финални плейофи 1
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
14-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Аполо СК 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
21-03-2015 16:00 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Vamos 14 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
21-03-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-03-2015 19:45 Palmsbet stadium SSV - MaxTelecom 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
28-03-2015 19:00 не е избран Арсенал Петров - Торпедо-София 1 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-03-2015 20:00 не е избран Totally Erected - Цар Иван Асен II 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Accedia - SSV 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Белите София 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - ФК Западно Ехо 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
07-04-2015 18:45 не е избран SSV - Overon 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - GTT 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
18-04-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Цар Иван Асен II 1 - 16 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-04-2015 18:00 не е избран Септември София - Торпедо-София 0 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2015 20:30 не е избран Paysafe - SSV 4 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
30-04-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Арсенал Петров 17 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
08-05-2015 18:45 Palmsbet stadium SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
09-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Пиянките 8 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
11-05-2015 20:45 не е избран EGT 2 - SSV 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 9
16-05-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Цар Иван Асен II 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
16-05-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - Vamos 10 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
23-05-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
23-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Безнадежните 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
30-05-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Цар Иван Асен II 5 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
30-05-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - ФК Западно Ехо 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
05-06-2015 19:45 не е избран SSV - GRAFIXOFT 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
06-06-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
12-06-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 13 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
12-06-2015 20:45 не е избран Proxiad - SSV 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
18-06-2015 20:45 не е избран Adastra - SSV - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
20-06-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
20-06-2015 20:00 не е избран Пиянките - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
27-06-2015 16:00 не е избран Септември София - Цар Иван Асен II 3 - 14 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
27-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - УЛТРА 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
02-07-2015 19:45 не е избран Upnetix - SSV 5 - 5* ACCEDIA LEAGUE ONE 11
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-07-2015 17:00 не е избран Безнадежните - Торпедо-София 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
07-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Santos 3 - 2 Група C 1
14-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ПФК "61" 13 - 1 Група C 2
28-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 4 - 2 Група C 3
30-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ИНТРАМА 25 - 1 Група C 4
06-08-2015 18:45 не е избран Черно тото - Цар Иван Асен II 4 - 10 Група C 5
10-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Fresh Market 6 - 3 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Цар Иван Асен II 3 - 7 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - FreshMarket *2 - 2 Елиминации
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-08-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Кралете / ФЕНИКС 1 - 2 Елиминации
29-08-2015 16:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Зенит 13 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
29-08-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2015 20:45 не е избран Sirma - SSV 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
05-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
05-09-2015 20:00 не е избран Barca - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
12-09-2015 20:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem FC 4 - 4* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
13-09-2015 22:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2015 18:45 не е избран Comverse - SSV 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
26-09-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 4 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
26-09-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 2 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
03-10-2015 15:00 не е избран Ugoman - Торпедо-София 2 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
03-10-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
08-10-2015 19:45 не е избран CSC - SSV 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
10-10-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - Busmanci 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-10-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - ШПОРИТЕ 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2015 21:45 не е избран SSV - Melon 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 7
31-10-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC SAN MARCO *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 20:00 не е избран Iztok Sofiq - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SSV 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-11-2015 18:45 не е избран SSV - MMS 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
14-11-2015 16:00 не е избран Атлетик Редута - Торпедо-София 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 16:00 не е избран McDonald's - Торпедо-София 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-11-2015 21:45 не е избран Axway - SSV 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2015 19:45 не е избран SSV - eCommera 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
28-11-2015 00:00 не е избран АС-14 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-12-2015 15:00 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
12-12-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
17-12-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
17-01-2016 20:00 не е избран Вършец - Торпедо-София 6 - 4 Група B 2
24-01-2016 09:00 не е избран Торпедо-София - Академикъ 1 - 6 Група B 3
05-02-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Неудобните 2 - 2 Група B 4
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-02-2016 18:00 не е избран Santos - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-03-2016 20:45 не е избран Skypharm - SSV 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
06-03-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM КЦМ 2000 ГРУП - Manastirishte 2000 4 - 0 Група G 1
06-03-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Manastirishte 2000 2 - 2 Група G 1
09-03-2016 19:45 не е избран SSV - Quehenberger Logistics 7 - 3 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 22:00 не е избран Витоша Бистрица - Цар Иван Асен II 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Manastirishte 2000 4 - 4 Група G 2
13-03-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Manastirishte 2000 - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
15-03-2016 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - SSV 1 - 8 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 13:00 ПАРК ДЪБНИКА Manastirishte 2000 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 3 Група G 3
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
23-03-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 10 - 1 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - SWISSPORT 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - SSV 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
06-04-2016 22:00 не е избран SSV - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2016 22:30 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
09-04-2016 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Торпедо-София 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - ФК Пекарни ванилия 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
20-04-2016 21:45 не е избран SSV - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Manastirishte 2000 - СБОРНАЯ 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 00:00 не е избран Торпедо-София - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 20:00 не е избран Бандата - Торпедо-София 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
18-05-2016 22:00 не е избран ADIDAS - SSV 10 - 4 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2016 17:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Manastirishte 2000 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
28-05-2016 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
31-05-2016 19:45 не е избран SSV - Most Wanted 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
04-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Торпедо-София 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
22-06-2016 18:45 не е избран Billa - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2016 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2* PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
05-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Белите София *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
10-07-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Торпедо-София 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2016 19:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2 CHAMPIONSHIP 1
07-09-2016 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 19:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Торпедо-София 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-09-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-09-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2016 19:30 не е избран Santos - Торпедо-София 11 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
07-10-2016 19:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
12-10-2016 19:45 не е избран SSV - formpoint 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1 Висша лига 1
15-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - SSV 3 - 14 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2016 19:30 не е избран Наполи - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 2
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
25-10-2016 22:30 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
02-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
08-11-2016 19:45 не е избран SSV - Шенкер 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 00:00 не е избран Вършец - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
12-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - The "Mannschaft" 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
15-11-2016 19:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-11-2016 00:00 не е избран Орлите - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1 CHAMPIONSHIP 11
25-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Ultras Team 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
03-12-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2 Висша лига 8
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
09-12-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 9
13-12-2016 20:45 не е избран SSV - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 14
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
15-12-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 9 PREMIER LEAGUE 13
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
27-01-2017 19:00 не е избран Гетото - Левски Г 4 - 6 EFBET Кулата 4
04-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Вълците 2 - 3 EFBET Кулата 5
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
10-02-2017 21:00 Царско село Intellect - Левски Г 7 - 3 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-02-2017 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
28-02-2017 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10 CHAMPIONSHIP 17
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
03-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - PMP Build Invest 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Santos 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Вършец - SSV 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2017 20:45 не е избран Шенкер - SSV 4 - 9 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Manastirishte 2000 - Малки Страсти 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2017 18:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Торпедо-София 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 20:00 Palmsbet stadium SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 20:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2017 00:00 не е избран SSV - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-04-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
04-05-2017 18:15 Palmsbet stadium SSV - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2017 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0 Висша лига 21
26-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ultras Team - Торпедо-София 6 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Витоша Бистрица 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
06-06-2017 18:45 не е избран SSV - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-06-2017 19:30 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-06-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
13-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Наполи 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
17-06-2017 21:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
23-06-2017 21:45 не е избран McDonald's - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - SSV 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
01-07-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
02-07-2017 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу - PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
04-07-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 20:45 не е избран Без напрежение - Цар Иван Асен II 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
05-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2017 17:00 не е избран The Mannschaft - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0 Висша лига 15
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2017 21:45 Palmsbet stadium SSV - Евромар 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2017 18:30 не е избран Боми Борисов ООД - SSV 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1 Висша лига 1
09-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
09-09-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
12-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Игрис Махала" 3 - 2 Висша лига 2
15-09-2017 21:45 не е избран Тренто - Цар Иван Асен II 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Торпедо-София 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
19-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 2 Висша лига 3
26-09-2017 00:00 Palmsbet stadium FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
27-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 2
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
29-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Скрита Сила 3 - 2 Висша лига 4
03-10-2017 00:00 не е избран SSV - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
03-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 1 - 3 Висша лига 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 4 Висша лига 6
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Мойто слабо място 1 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
17-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 1 Висша лига 7
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
20-10-2017 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 21:45 не е избран SSV - UNILEVER ICE CREAM 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 Висша лига 8
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 21:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 1 Висша лига 9
03-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 6 PREMIER LEAGUE 10
04-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 7 - 8 PREMIER LEAGUE 3
08-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 3 - 1 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Торпедо-София 0 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Most Wanted - SSV 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
16-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - АФК Скара Бира 4 - 4 Висша лига 11
17-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Ант студио 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
17-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Без напрежение 4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 10
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2017 00:00 не е избран SSV - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Skypharm 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
09-12-2017 17:50 ПАРК ДЪБНИКА EVERGREEN-ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 2 - 12 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 1
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
16-12-2017 17:40 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ 12 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 17:40 ПАРК ДЪБНИКА КАФЕТО ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 4 - 9 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 3
13-01-2018 16:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 2 - 4 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 4
20-01-2018 16:00 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ 5 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 5
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран D&D EXPRESS - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
03-02-2018 16:00 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - EVERGREEN-ВЕТЕРАНИ 10 - 8 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 6
05-02-2018 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2018 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Serdika-Sofia 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-02-2018 16:50 ПАРК ДЪБНИКА СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 1 - 9 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 7
17-02-2018 17:40 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - КАФЕТО ВЕТЕРАНИ 5 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 8
04-03-2018 21:10 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 5 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 9
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II - PREMIER LEAGUE 11
11-03-2018 17:40 ПАРК ДЪБНИКА СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 5 - 11 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 10
31-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 1 - 6 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
05-04-2018 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 2 - 7 Висша лига 3
17-04-2018 19:45 Palmsbet stadium SSV - ОК Супер Транс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
20-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
27-04-2018 19:45 не е избран SSV - Ант студио 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
03-05-2018 19:45 не е избран SSV - Easy TV Net 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
03-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2018 20:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
18-05-2018 19:45 не е избран Евромар - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
25-05-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 5 ФУТБОЛ 8 1
29-05-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - PFC "Young Boys" 2 - 2* ФУТБОЛ 8 4
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-06-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - SSV 1 - 9 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Без напрежение 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 5 ФУТБОЛ 8 2
09-06-2018 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-06-2018 20:00 не е избран SSV - ДСК Банка 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-06-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 4 - 11 CHAMPIONSHIP 2
15-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 8 ФУТБОЛ 8 3
16-06-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
22-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
29-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 4 - 0 ФУТБОЛ 8 5
30-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 0 - 0 PREMIER LEAGUE 13
05-07-2018 21:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 4 - 2 Висша лига 7
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
11-07-2018 00:00 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
06-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 3 Висша лига 13
09-09-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 2 - 5 Източна конференция 1
12-09-2018 19:00 не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ * - Висша лига 14
12-09-2018 21:45 Palmsbet stadium SSV - Сантяго Бернабеу 3 - 5 Източна конференция 2
15-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ 0 - 1 Висша лига 14
16-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5 Висша лига 16
18-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки" 3 - 2 Висша лига 18
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
26-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 2 - 0 Висша лига 17
27-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1 Висша лига 19
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 4
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
09-10-2018 18:45 не е избран SSV - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 6
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0 Източна конференция 7
19-10-2018 18:45 не е избран ФК Троя ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Група B 1
20-10-2018 10:45 не е избран ФК Врачански скали ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 2 Група B 2
20-10-2018 13:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - FC Red Hot seniors 5 - 0 Група B 3
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2 Висша лига 6
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
07-11-2018 20:45 не е избран SSV - ГЕОДЕТ 7 - 2 Източна конференция 10
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
14-11-2018 20:45 не е избран Rehau - SSV 2 - 11 Източна конференция 11
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 Източна конференция 14
06-01-2019 10:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - ФК ПАРТИЗАН-ВЕТЕРАНИ 6 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 1
09-01-2019 00:00 Царско село Левски Г - ВЕТ Юнайтед 4 - 4 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Г - Winbet 4 - 7 Happy 2
09-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
13-01-2019 11:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО Нашенци ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 2
16-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
19-01-2019 14:00 не е избран Спортист Драгичево 2 - Левски Г 5 - 0 Happy 3
20-01-2019 10:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - EVERGREEN-ВЕТЕРАНИ 13 - 6 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 3
23-01-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
27-01-2019 11:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 4
30-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 6 - 11 ЗИМНА ЛИГА 4
01-02-2019 18:45 не е избран Bamboo Beach - SSV 0 - 5 Източна конференция 9
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
03-02-2019 10:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ 8 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 5
06-02-2019 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
13-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
17-02-2019 11:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - КАФЕТО ВЕТЕРАНИ 4 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 6
20-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
24-02-2019 10:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 4 - 7 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 7
25-02-2019 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 12
27-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - SSV 4 - 4 Източна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран SSV - PalmsBet - Източна конференция 17
07-03-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 20:45 не е избран SSV - VENDETTA-OLISPED 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 11:30 Стадион "Локомотив" - Мездра ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - SSV 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
02-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 1 - 3 ВИСША ЛИГА 1
04-04-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК ПАРТИЗАН-ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 3 - 6 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 8
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
11-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 3 ВИСША ЛИГА 2
15-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 6 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 9
16-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 2 ВИСША ЛИГА 3
22-04-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА EVERGREEN-ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 3 - 6 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 10
29-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 2 - 1 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 11
30-04-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 3 ВИСША ЛИГА 5
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
08-05-2019 21:45 не е избран SSV - Rehau 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7 Висша лига 15
13-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 2 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 12
14-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца 1 - 2 ВИСША ЛИГА 7
17-05-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - SSV 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА КАФЕТО ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 2 - 4 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 13
23-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 2 ВИСША ЛИГА 8
27-05-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ 4 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 14
28-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - АФК Скара Бира 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
01-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
07-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 4 - 11 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 1
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
13-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 5 - 0 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 2
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14
18-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM SSV - DSV 11 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 2 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 3
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца 8 - 3 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 5
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8 CHAMPIONSHIP 12
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 21:45 не е избран SSV - PalmsBet 5 - 1 CHAMPIONSHIP 10
03-07-2019 21:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
10-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца 2 - 2 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
17-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
24-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ВИСША ЛИГА 2019-2020 3
08-10-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " - ВИСША ЛИГА 2019-2020 5
15-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - АФК Скара Бира - ВИСША ЛИГА 2019-2020 7