София

Емил Руменов Павлов

клубове

роден на: 04.08.1983

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Кралете 9 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Редута - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-09-2014 17:00 Palmsbet stadium ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Еконт 61 10 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2014 21:00 Palmsbet stadium Три Сигми ФК - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2014 22:30 Palmsbet stadium ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Белите кончета - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-10-2014 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Drink Team 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
12-10-2014 16:00 не е избран Fresh Market - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-10-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Червена Звезда 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-10-2014 22:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
02-11-2014 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Черно тото 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-11-2014 12:00 не е избран Mladost Team - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-11-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ЦВС 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
23-11-2014 00:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-11-2014 22:00 не е избран PNG - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-12-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
14-12-2014 12:00 не е избран Играчорите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
16-12-2014 20:45 не е избран Карамелите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 Финални плейофи 1
22-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ЧЕРНИТЕ КОТКИ - СЕЛ Равно поле 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 10:00 не е избран Interpol - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 3
22-03-2015 13:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Еконт 61 19 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-03-2015 17:00 не е избран Whiskey United - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ЕВРОПА 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 6
19-04-2015 22:00 не е избран Mladost Group - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
26-04-2015 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Fresh Market 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-05-2015 13:00 не е избран ПФК "61" - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
24-05-2015 18:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 11
26-05-2015 22:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Loko Vakarel 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 21:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Монтевидео *2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 11:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2015 13:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Черно тото 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 14
20-06-2015 00:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Червена Звезда 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
21-06-2015 16:00 не е избран Тигрите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-06-2015 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Спокойните 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
04-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 17
10-07-2015 20:45 не е избран Бохемите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 3 Финални плейофи
12-07-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 3* Финални плейофи
23-08-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
25-08-2015 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
27-08-2015 18:45 Palmsbet stadium DATECS - SAP Labs Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
03-09-2015 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - TRADOLOGIC 6 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
09-09-2015 18:45 не е избран Software AG - SAP Labs Bulgaria 12 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
13-09-2015 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Valencia C.F. 2 - 5 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 22:30 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 3 CHAMPIONSHIP 5
20-09-2015 22:30 не е избран Белите Якички - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2015 15:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - МФК Люлин - METHODIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 6
01-10-2015 19:45 не е избран Quality House - SAP Labs Bulgaria 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-10-2015 18:00 не е избран Majestic - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 7
05-10-2015 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Scalefocus 16 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
11-10-2015 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Лозен 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2015 19:45 не е избран Experian - SAP Labs Bulgaria 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
18-10-2015 09:00 не е избран Реал София - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2015 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - KOSTAL 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
25-10-2015 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ИХТИМАН 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2015 21:45 не е избран Persy - SAP Labs Bulgaria 0 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
01-11-2015 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2015 20:45 не е избран Minerva - SAP Labs Bulgaria 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
08-11-2015 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Хищниците 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2015 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Paysafe 1 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
15-11-2015 22:00 не е избран Витоша - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2015 19:45 не е избран e-Novator - SAP Labs Bulgaria 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
22-11-2015 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2015 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Stemo 6 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
25-11-2015 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Gameloft 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
29-11-2015 20:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SAP Labs Bulgaria 1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
06-12-2015 15:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2015 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
13-12-2015 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 6 - 6* CHAMPIONSHIP 17
21-02-2016 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2016 21:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - e-Novator 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-02-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
07-03-2016 19:45 не е избран IPSOS - SAP Labs Bulgaria 4 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
18-03-2016 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - DANTEK DEVS 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
20-03-2016 20:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Класа 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2016 18:45 не е избран Techhuddle - SAP Labs Bulgaria 1 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
27-03-2016 11:00 не е избран Seniorite - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 4 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Unify 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
03-04-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 7 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2016 21:45 не е избран Progress - SAP Labs Bulgaria 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-04-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
11-04-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
14-04-2016 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
17-04-2016 19:00 не е избран Drink Team - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 9 CHAMPIONSHIP 8
18-04-2016 20:45 не е избран Melon - SAP Labs Bulgaria 1 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
09-05-2016 21:45 не е избран DREAMIX - SAP Labs Bulgaria 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
10-05-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - VMware 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
15-05-2016 11:00 не е избран Бохемите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
16-05-2016 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Axway 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
29-05-2016 14:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Persy 0 - 0* ACCEDIA LEAGUE ONE 12
05-06-2016 15:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 4 CHAMPIONSHIP 12
06-06-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - SAP Labs Bulgaria 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
13-06-2016 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Matrix Global 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
19-06-2016 22:00 не е избран Вълците - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 6 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2016 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 12:00 не е избран Лозен - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Реал София 3 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-07-2016 21:45 не е избран Minerva - SAP Labs Bulgaria - ACCEDIA LEAGUE ONE 15
07-07-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
10-07-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
14-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 Група C 1
21-07-2016 20:45 не е избран Спортист Долни Лозен - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 1 Група C 2
28-07-2016 19:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Mladost Crew 8 - 1 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - PMP Build Invest 1 - 8 Група C 4
08-08-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 5 Група C 5
16-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2 Елиминации
21-08-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Пирин Гоце Делчев 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2016 20:45 не е избран Matrix Global - SAP Labs Bulgaria 3 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-08-2016 21:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2016 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Visteon 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-09-2016 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 1 - 11 CHAMPIONSHIP 3
12-09-2016 20:45 не е избран GTT - SAP Labs Bulgaria 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
18-09-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Polycomp 8 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 4
02-10-2016 15:00 не е избран El Stars - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 18:45 не е избран E&G Finances - SAP Labs Bulgaria 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
05-10-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 3 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2016 19:45 не е избран DATECS - SAP Labs Bulgaria 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
16-10-2016 22:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Quality House 3 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 7
23-10-2016 12:00 не е избран Вълците - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2016 20:45 не е избран TRADOLOGIC - SAP Labs Bulgaria 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 8
30-10-2016 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
06-11-2016 17:00 не е избран Реал София - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 2 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2016 19:45 не е избран OnProcess Technology - SAP Labs Bulgaria 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-11-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - LH7 4 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - DANTEK DEVS 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
20-11-2016 00:00 не е избран Seniorite - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Minerva - SAP Labs Bulgaria 1 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 12
27-11-2016 21:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ЦВС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2016 18:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - BHTC 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
30-11-2016 18:30 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - Software AG 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 9
04-12-2016 14:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БЕСНИТЕ *4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2016 18:45 Palmsbet stadium Komfo - SAP Labs Bulgaria 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
11-12-2016 00:00 не е избран Спокойните - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - PLAYTECH 4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 15
23-02-2017 21:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SAP Labs Bulgaria 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-03-2017 19:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - Strypes 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ТЕМИДА - Sunderland Bulgaria *1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sunderland Bulgaria - Вършец 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
23-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SAP Labs Bulgaria 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - CODIX 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-03-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
03-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Sunderland Bulgaria - Шенкер 1 - 0 CHAMPIONSHIP 5
10-04-2017 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Stemo 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-04-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран Sunderland Bulgaria - Оптиксорс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - Most Wanted 2 - 2 CHAMPIONSHIP 1
21-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
30-04-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
02-05-2017 20:45 не е избран Sunderland Bulgaria - UNILEVER ICE CREAM 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
12-05-2017 19:45 не е избран D&D EXPRESS - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
16-05-2017 21:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - Progress 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2017 19:45 не е избран Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
23-05-2017 20:45 Palmsbet stadium EGT - SAP Labs Bulgaria 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - ГФК България 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2017 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 22:30 не е избран Sunderland Bulgaria - Skypharm 0 - 6 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - DANTEK DEVS *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2017 19:45 не е избран Sunderland Bulgaria - MFM 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2017 20:15 не е избран SAP Labs Bulgaria - VIVACOM 4PLAY 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 00:00 не е избран Sunderland Bulgaria - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 18:45 не е избран OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран TRIZA - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
10-07-2017 21:45 не е избран FC Providers* - Sap Labs* 3 - 1 Група E 1
18-07-2017 18:30 не е избран Sap Labs* - IBM* 2 - 5 Група E 2
25-07-2017 21:45 Palmsbet stadium Фен клуб Милан България* - Sap Labs* 3 - 5 Група E 3
01-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - Sap Labs* 4 - 0 Група E 4
08-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sap Labs* - Сердика* 0 - 7 Група E 5
31-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SAP Labs Bulgaria 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - Sunderland Bulgaria 8 - 1 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SAP Labs Bulgaria 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - greshka 2 - 6 CHAMPIONSHIP 3
19-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - SBTECH 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sunderland Bulgaria - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-09-2017 21:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sunderland Bulgaria 3 - 7 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - SAP Labs Bulgaria 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sunderland Bulgaria - D&D EXPRESS 6 - 3 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2017 19:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - Experian 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - SAP Labs Bulgaria 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
17-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sunderland Bulgaria - Боми Борисов ООД 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
19-10-2017 20:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - Strypes 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-10-2017 20:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
30-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 21:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - FC ING 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2017 18:45 Palmsbet stadium EGT - SAP Labs Bulgaria 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 3 - 1 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 11
16-11-2017 20:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2017 20:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - Sunderland Bulgaria 6 - 1 CHAMPIONSHIP 12
28-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Sunderland Bulgaria - UNILEVER ICE CREAM 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2017 00:00 не е избран Евромар - Sunderland Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-12-2017 19:00 не е избран SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
05-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
12-12-2017 00:00 не е избран Sunderland Bulgaria - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2017 18:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - SAP Labs Bulgaria 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2017 18:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - Progress 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-02-2018 00:00 не е избран Sunderland Bulgaria - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
05-03-2018 19:45 не е избран ГФК България - SAP Labs Bulgaria 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
09-03-2018 18:45 не е избран Ант студио - Sunderland Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
15-03-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
20-03-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Съндърланд България 2 - 5 Premier League 1
26-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2018 20:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Милан България 1 - 2 Premier League 2
02-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-04-2018 21:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Съндърланд България 4 - 3 Premier League 3
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-04-2018 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Съндърланд България 4 - 9 Premier League 4
18-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Accedia 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
24-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Съндърланд България 5 - 2 Premier League 6
26-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-05-2018 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 4 - 3 Premier League 7
15-05-2018 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - CODIX *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 1 Premier League 8
22-05-2018 19:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен клуб Съндърланд България 2 - 3 Premier League 9
22-05-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
31-05-2018 20:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Реал Мадрид България 5 - 0 Premier League 13
05-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 3 Premier League 11
07-06-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Experian 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2018 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Съндърланд България 5 - 2 Premier League 12
14-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - SAP Labs Bulgaria 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2018 18:00 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен Клуб Ливърпул България - Premier League 5
26-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Съндърланд България 0 - 5 Premier League 14
28-06-2018 20:45 не е избран SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-07-2018 19:00 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Арсенал България 9 - 3 Premier League 10
09-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - SAP Labs Bulgaria 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-07-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Stemo 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-08-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - Experian 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2018 18:45 не е избран Musala Soft - SAP Labs Bulgaria 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
04-09-2018 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - eCommera 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Stemo 9 - 1 PREMIER LEAGUE 5
27-09-2018 20:45 Palmsbet stadium FootballScout - SAP Labs Bulgaria 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - SBTECH 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
03-10-2018 22:30 не е избран OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 0 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2018 20:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен клуб Съндърланд България 2 - 7 Premier League 3
11-10-2018 20:45 не е избран EGT - SAP Labs Bulgaria 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
16-10-2018 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Арсенал България 8 - 1 Premier League 4
25-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SAP Labs Bulgaria 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - Progress 6 - 0 PREMIER LEAGUE 11
30-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Съндърланд България 3 - 2 Купата на феновете
06-11-2018 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Съндърланд България 0 - 5 Premier League 6
08-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
13-11-2018 21:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Тотнъм България 14 - 4 Premier League 7
19-11-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - SAP Labs Bulgaria 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
01-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-12-2018 20:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Нюкасъл България 8 - 1 Premier League 2
06-12-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 0 PREMIER LEAGUE 16
10-12-2018 18:45 не е избран CODIX - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 PREMIER LEAGUE 17
17-12-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Enetpulse 5 - 3 PREMIER LEAGUE 15
31-12-2018 16:00 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Съндърланд България 5 - 2 Premier League 1
25-02-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 11 Mussala Premier League 1
04-03-2019 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SAP Labs Bulgaria 3 - 1 Mussala Premier League 2
11-03-2019 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SBTECH 4 - 4 Mussala Premier League 3
26-03-2019 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Съндърланд България 4 - 3 Premier League 5
28-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Software AG 1 - 4 Mussala Premier League 5
01-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - SAP Labs Bulgaria 5 - 1 Mussala Premier League 6
01-04-2019 21:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Милан България 5 - 0 Premier League 10
11-04-2019 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - EGT 5 - 2 Mussala Premier League 7
18-04-2019 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 10 - 3 Mussala Premier League 8
22-04-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 3 - 4 Mussala Premier League 9
01-05-2019 20:45 не е избран Фен клуб Тотнъм България - Фен клуб Съндърланд България 0 - 5 Premier League 14
14-05-2019 19:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Съндърланд България 2 - 5 Premier League 11
16-05-2019 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 10 Mussala Premier League 11
22-05-2019 21:30 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 2 Premier League 12
27-05-2019 22:30 не е избран Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 1 Mussala Premier League 12
29-05-2019 21:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Бристол Роувърс 8 - 4 Premier League 13
04-06-2019 20:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Съндърланд България 3 - 1 Premier League 9
04-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 1 - 7 Mussala Premier League 13
11-06-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Реал Мадрид България 1 - 4 Premier League 8
13-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 Mussala Premier League 14
17-06-2019 18:45 не е избран Visteon - SAP Labs Bulgaria 2 - 1 Mussala Premier League 15
20-06-2019 21:45 Palmsbet stadium eCommera - SAP Labs Bulgaria 2 - 0 Mussala Premier League 4
24-06-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - SAP Labs Bulgaria 7 - 1 Mussala Premier League 10
03-07-2019 20:45 не е избран FootballScout - SAP Labs Bulgaria 3 - 8 Mussala Premier League 17
10-07-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - A1 8 - 6 Mussala Premier League 16