София

Алексей Анатолиев Степанов

клубове

роден на: 24.12.1982

години: 36

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 19:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - Musala 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Неудобните - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2014 18:45 не е избран ДАНТЕК - Progress 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - GOLD INS *2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2014 19:45 не е избран VIVACOM - ДАНТЕК 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
23-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - ДАНТЕК 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2014 20:45 не е избран Blizoo - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
13-10-2014 20:45 не е избран ДАНТЕК - M 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - INFOSYSTEMS-SYSCOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 11:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-10-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - Stemo 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 14:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2014 18:45 не е избран Software AG - ДАНТЕК 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 11 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2014 18:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 18:00 не е избран Белите Якички - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-11-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - GOLD INS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-11-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - Experian 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 09:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2014 18:45 не е избран i:FAO - ДАНТЕК 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 13:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2014 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2014 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-12-2014 15:00 не е избран Малки Страсти - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
11-12-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 17:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 15:00 не е избран GOLD INS - FK LP SUPER SPORT 9 - 5 Група D 1
17-01-2015 21:00 не е избран GOLD INS - White Widow 6 - 0 Група D 2
24-01-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - GOLD INS 6 - 4 Група D 3
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
07-02-2015 14:00 не е избран Standard Boys - GOLD INS 4 - 16 Група D 5
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 20:00 не е избран DXC.technology - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Белите Якички - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 20:45 не е избран VIVACOM - ДАНТЕК 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Eclipse 7 - 4 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM i:FAO - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.МАРТИ -Young Stars 3 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
15-03-2015 22:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 13:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - Pasta Gabrovo 1 - 1* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
26-03-2015 18:45 Palmsbet stadium Adecco GSD - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2015 18:45 Palmsbet stadium Progress - ДАНТЕК 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-03-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2015 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - NEW BOYS 11 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
05-04-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 16:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 3 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
06-04-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Experian 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - M 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
19-04-2015 15:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 2 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
19-04-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Бодигард 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 12:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ТРЕПНИ 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
26-04-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2015 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Пени Маркет 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
29-04-2015 22:00 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ДАНТЕК *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
03-05-2015 16:00 Игрище Ловен парк ФК.НИЙОН - Pasta Gabrovo 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 12:00 Комплекс Трендафила "ПРИЯТЕЛИ" - Pasta Gabrovo 6 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
10-05-2015 14:00 Зала "Декотекс" Бодигард - Малки Страсти 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2015 18:30 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Blizoo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
14-05-2015 22:45 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 14:00 не е избран БАЛКАН - Малки Страсти 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 18:00 Градски стадион Pasta Gabrovo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2015 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ТРИТЕ ХИКСА 8 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 18:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 12:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Малки Страсти 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 17:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - Pasta Gabrovo 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 18:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2015 20:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - Pasta Gabrovo 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
07-06-2015 20:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
07-06-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Легион Инс 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Great Wall - Ловеч 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-06-2015 18:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ОМЕГА 8 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
14-06-2015 09:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 8 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 22:00 не е избран ДАНТЕК - IPSOS 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-06-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 20:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Вършец 12 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 20:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 1 - 8 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
28-06-2015 15:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Stemo 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 22:30 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-07-2015 21:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
06-07-2015 18:45 не е избран CODIX - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-08-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2015 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - Enetpulse 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 11:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - CODIX 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2015 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 4 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
07-09-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - GTT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 14:00 Комплекс Трендафила NEW BOYS - Pasta Gabrovo 2 - 2* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
13-09-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2015 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 2 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
22-09-2015 11:00 не е избран България - Сърбия 2 - 2 GROUP B 1
23-09-2015 11:00 не е избран България - Шотландия 2 - 5 GROUP B 2
24-09-2015 16:00 не е избран Румъния - България 3 - 0 GROUP B 3
27-09-2015 16:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
27-09-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2015 18:45 не е избран EGT - ДАНТЕК 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
06-10-2015 21:00 Комплекс Трендафила ФК.ТРЕПНИ - Pasta Gabrovo 4 - 4* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
06-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 0 - 13 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 22:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - GOLD INS 3 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
11-10-2015 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - "ПРИЯТЕЛИ" 6 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
12-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM - ДАНТЕК 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-10-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Неудобните 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
16-10-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - M 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-10-2015 10:00 Мини футболно игрище Ботевград ДАНТЕК - Колор 0 - 0 Група D 1
18-10-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Хамелеон - ДАНТЕК 5 - 0 Група D 2
18-10-2015 18:00 Комплекс Трендафила ТРИТЕ ХИКСА - Pasta Gabrovo 1 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
19-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - VIVACOM 4PLAY 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 18:45 не е избран Adecco GSD - ДАНТЕК 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-10-2015 20:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - FULLMAX 4 - 3 Група E 1
01-11-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СТЕНИМАХОС 8 - 1 Група F 1
01-11-2015 15:00 Комплекс Трендафила ОМЕГА - Pasta Gabrovo 0 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
01-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СБОРНАЯ 4 - 0 Група F 1
03-11-2015 19:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 10 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-11-2015 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - LAZIALE 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
07-11-2015 22:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 14:00 Игрище Арена Малки Страсти - СБОРНАЯ 1 - 1 Група F 2
08-11-2015 15:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 3 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
08-11-2015 17:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Малки Страсти 1 - 3 Група F 2
09-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 16:00 не е избран Sushi Shef - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
12-11-2015 21:45 не е избран Progress - ДАНТЕК 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2015 22:30 не е избран Спортинг - Малки Страсти 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-11-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - i:FAO 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
15-11-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 14:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - GOLD INS 1 - 6 Група E 2
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
16-11-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Blizoo 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НДП Стрелци 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 3 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
23-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
29-11-2015 11:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Малки Страсти 8 - 0 Група F 3
29-11-2015 14:00 Парк Арена СТЕНИМАХОС - Малки Страсти 0 - 5 Група F 3
29-11-2015 15:00 Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - Pasta Gabrovo *2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 25
30-11-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Мост Компютърс 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2015 19:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните - MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
13-12-2015 21:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
16-12-2015 18:45 не е избран Шенкер - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2016 21:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0 PREMIER LEAGUE 1
07-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 21:45 не е избран ДАНТЕК - VIVACOM 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 2 - 2* Premier League 1
20-03-2016 14:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 18:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 14:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 2 - 0 Premier League 2
28-03-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2016 20:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Малки Страсти 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2016 18:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Нюкасъл 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2016 15:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - LAZIALE 8 - 1 Premier League 4
11-04-2016 22:30 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 4 - 6 PREMIER LEAGUE 7
15-04-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК.ТРЕПНИ - Pasta Gabrovo 3 - 1 Premier League 5
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 12:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-04-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - CODIX 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 5 - 4 Premier League 6
04-05-2016 21:45 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - .............. 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2016 20:00 Комплекс Трендафила "ПРИЯТЕЛИ" - Pasta Gabrovo 1 - 5 Premier League 7
09-05-2016 18:45 не е избран Stemo - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 17:00 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - Малки Страсти 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
22-05-2016 18:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 1 - 2 Premier League 9
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 18:45 не е избран i:FAO - ДАНТЕК 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
02-06-2016 20:00 Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - Pasta Gabrovo 2 - 7 Premier League 8
05-06-2016 18:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - Pasta Gabrovo 5 - 3 Premier League 11
05-06-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-06-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ТРЕПНИ 1 - 3 Premier League 12
13-06-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - GTT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
19-06-2016 13:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 20:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 4 - 1 Premier League 13
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - "ПРИЯТЕЛИ" 6 - 0 Premier League 14
27-06-2016 20:45 не е избран Enetpulse - ДАНТЕК 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - СБОРНАЯ 1 - 1* FINAL FOUR - Група B 1
01-07-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - GOLD INS 6 - 1 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - .............. 4 - 0 FINAL FOUR - Група B 3
03-07-2016 22:00 не е избран Малки Страсти - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 19:45 не е избран Неудобните - Малки Страсти 5 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-07-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Шенкер 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
22-08-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - OPENCODE 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2016 19:45 не е избран Малки Страсти - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - Stemo 12 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 18:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - Pasta Gabrovo 2 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
18-09-2016 20:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК ФРЕШ 7 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
27-09-2016 19:45 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - Pasta Gabrovo 1 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
02-10-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - i:FAO 12 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 12:00 Комплекс Трендафила ФК.ТРЕПНИ - Pasta Gabrovo 6 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
10-10-2016 21:45 не е избран Strypes - ДАНТЕК 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК СТЕФ 2 - 8 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
16-10-2016 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила "ПРИЯТЕЛИ" - Pasta Gabrovo 2 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
21-10-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - CODIX 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - GOLD INS 3 - 10 Група H 1
22-10-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 Група O 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
22-10-2016 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ Maska Lens - Малки Страсти 2 - 5 Група O 3
23-10-2016 11:00 Спортинг арена ФК МЕДИКА - Pasta Gabrovo 1 - 1* Група H 1
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
27-10-2016 21:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 14:00 Стадион "Локомотив" - Мездра GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 2
30-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - МФК Борово 11 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
30-10-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - Pasta Gabrovo 1 - 9 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
06-11-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Paysafe 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
11-11-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - Неудобните 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 6 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
14-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Upnetix - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК СТАРО СЕЛО 777 9 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
17-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-11-2016 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ne 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 15:00 Спортен коплекс Замъка Pasta Gabrovo - Мургаш Врачеш 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 10:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 3
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - EAGLES 8 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
27-11-2016 17:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2016 19:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 4 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
02-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 00:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 17:00 Комплекс Трендафила NEW BOYS - Pasta Gabrovo 1 - 11 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
05-12-2016 18:15 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-12-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - Progress 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 3 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
11-12-2016 19:00 не е избран Класа - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2017 16:00 Царско село Малки Страсти - Whiskey United 9 - 0 EFBET Красно село 1
15-01-2017 16:00 не е избран Играчорите - Малки Страсти 2 - 9 EFBET Красно село 2
22-01-2017 14:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните 0 - 1 EFBET Красно село 3
28-01-2017 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Малки Страсти 0 - 2 EFBET Красно село 4
05-02-2017 14:00 не е избран Малки Страсти - Скара бира 8 - 1 EFBET Красно село 5
08-02-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 ВТОРА ФАЗА
08-02-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - GOLD INS 1 - 7 PREMIER LEAGUE 11
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
23-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DANTEK DEVS 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2017 13:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Pasta Gabrovo 6 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-02-2017 21:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
27-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - ВЕТ Юнайтед 19 - 0 PREMIER LEAGUE 1
09-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-03-2017 16:00 СЦ Берое - открито Малки Страсти - FC WORDS 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 10:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 1 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
12-03-2017 13:00 Palmsbet stadium Неудобните - Малки Страсти 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - .............. 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 16:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - Pasta Gabrovo 4 - 10 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
21-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - MAHARANI 11 - 1 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SAP Labs Bulgaria 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-03-2017 17:30 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - GOLD INS 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - LAZIALE 8 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
26-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Manastirishte 2000 - Малки Страсти 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2017 19:00 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 19:30 не е избран Малки Страсти - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
10-04-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 20:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - Pasta Gabrovo 6 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
20-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - ДАНТЕК 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ОПТИМИСТ 6 - 1 FINAL FOUR
23-04-2017 13:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - Pasta Gabrovo *0 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
25-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ТРЕПНИ 6 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
30-04-2017 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - "ПРИЯТЕЛИ" 6 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-05-2017 15:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 2 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
10-05-2017 00:00 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 17:00 Комплекс Трендафила МФК Борово - Pasta Gabrovo 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
14-05-2017 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - A1 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 25
21-05-2017 16:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - ДАНТЕК 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 14:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-05-2017 15:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 8 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
28-05-2017 17:00 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Strypes 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 11:30 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 4 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 27
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 15:00 Комплекс Трендафила EAGLES - Pasta Gabrovo 4 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 28
12-06-2017 20:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - CODIX 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 19:45 не е избран GOLD INS - Виста 22 - 6 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - NEW BOYS *2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 29
18-06-2017 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - ДАНТЕК 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 15:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 3 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 30
28-06-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 21:00 не е избран DELTA - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
12-07-2017 18:30 не е избран ДАНТЕК - Progress 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Jaguares* 9 - 1 Група C 2
19-07-2017 20:45 не е избран ГФК България - ДАНТЕК 1 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 17
26-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - АБВ* 3 - 9 Група C 3
31-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - SANTOS* 9 - 5 Група C 4
07-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Тики-Така - АБВ* 3 - 5 Група C 5
15-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Сердика* 6 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Стоук Сити* - АБВ* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Фитнес 23* - АБВ* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
22-08-2017 20:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - Strypes 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
30-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Вълците 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - DELTA 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2017 16:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
14-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - EGT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2017 18:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 4 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-09-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Неудобните - Малки Страсти 5 - 6 ГРУПА A2 1
30-09-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Малки Страсти 3 - 3 ГРУПА A2 1
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 10:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) СПОРТИНГ - Pasta Gabrovo 1 - 5 ГРУПА C3 1
01-10-2017 14:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) Pasta Gabrovo - Шерифа Тийм 6 - 1 ГРУПА C3 3
01-10-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Ян Бибиян 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-10-2017 21:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - Стеф-Фреш 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
08-10-2017 14:00 Комплекс Трендафила ВИХЪР ЯВОРЕЦ - Pasta Gabrovo 1 - 11 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
08-10-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 13 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - DANTEK DEVS 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - EAGLES 4 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
14-10-2017 10:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Малки Страсти 0 - 2 ГРУПА A2 2
14-10-2017 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Малки Страсти - Zona C ООД 6 - 2 ГРУПА A2 2
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК. ВЕСПА *2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
16-10-2017 18:45 Palmsbet stadium Progress - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2017 12:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ 2017 - Pasta Gabrovo 1 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
22-10-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - Полиграфия Инфо 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Без напрежение - Северозапад 1 - 4 PREMIER LEAGUE 3
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Неудобните 5 - 0 ГРУПА A2 3
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Zona C ООД 5 - 0 ГРУПА A2 3
30-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 17:00 Комплекс Трендафила ФК БМБ - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
06-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - OPENCODE 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 19:00 не е избран Valencia C.F. - Малки Страсти 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2017 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - МФК Борово 13 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
20-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 20:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2017 15:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 15:00 Комплекс Трендафила Рио - Pasta Gabrovo 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
29-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
03-12-2017 18:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2017 19:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - Experian 13 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2017 12:00 Комплекс Трендафила NEW BOYS - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
14-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - ДАНТЕК - MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
17-12-2017 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 13 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
17-12-2017 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - ДАНТЕК 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 16:00 Царско село Стабилните* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 4 Група H 1
13-01-2018 12:00 Царско село Фен клуб Нюкасъл България* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 14 Група H 2
21-01-2018 22:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Nike Team* 8 - 1 Група H 3
27-01-2018 22:00 не е избран Локо Вакарел* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 13 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лозен* 13 - 3 Група H 5
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
10-02-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - БНС Ред Булс* 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран Левски Паталеница* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 0 - 1 ВТОРА ФАЗА
17-02-2018 17:00 не е избран Кракра Перник* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 17:00 не е избран Витоша Бистрица* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
22-02-2018 20:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лазур Свети Влас* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
05-03-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - Accedia 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-03-2018 11:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 3 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
12-03-2018 21:45 Palmsbet stadium EGT - ДАНТЕК 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
16-03-2018 20:45 не е избран Малки Страсти - ФК Бучино 9 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 17:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - Pasta Gabrovo 5 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
19-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2018 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2018 21:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Малки Страсти 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила EAGLES - Pasta Gabrovo 2 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
02-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - CODIX 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2018 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК СТАРО СЕЛО 777 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
15-04-2018 00:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ВИХЪР ЯВОРЕЦ 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
15-04-2018 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Pasta Gabrovo - ФК "Фантастико" Враца 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Experian 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 13:00 Комплекс Трендафила ФК. ВЕСПА - Pasta Gabrovo 3 - 3* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
23-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Progress - ДАНТЕК 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ПРИЯТЕЛИ 2017 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 20:45 не е избран Stemo - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-05-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SBTECH 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
06-05-2018 16:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 4 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
07-05-2018 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - Малки Страсти 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Pasta Gabrovo 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
19-05-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Milky Group Bio - Pasta Gabrovo 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-05-2018 21:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК БМБ 7 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
27-05-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2018 16:00 Комплекс Трендафила МФК Борово - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
27-05-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Лазур Свети Влас 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2018 19:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран No name - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-06-2018 18:30 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 00:00 не е избран FC ING - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
03-06-2018 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - Рио 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 27
07-06-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 14:00 не е избран Хлапетата - Малки Страсти 1 - 5 F5WC - Group B 1
09-06-2018 15:30 не е избран ДАНТЕК - УНСС 0 - 1 F5WC - Group C 2
09-06-2018 16:00 не е избран Малки Страсти - Seventy Sixers 3 - 0 F5WC - Group B 3
09-06-2018 16:30 не е избран Va Pu Cu Sofia - ДАНТЕК 2 - 3 F5WC - Group C 3
09-06-2018 17:00 не е избран Бристол Роувърс* - Малки Страсти 1 - 7 F5WC - Eliminations
09-06-2018 17:30 не е избран ДАНТЕК - МФК "Булгари" 4 - 5 F5WC - Eliminations
10-06-2018 19:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 2 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 28
11-06-2018 20:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - IBM 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 18:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - NEW BOYS 4 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 29
18-06-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
КР Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - Pasta Gabrovo 1 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 30
24-06-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Вълците 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2018 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2018 19:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-07-2018 20:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-07-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-07-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Неудобните - Малки Страсти 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
04-08-2018 20:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 2 - 2 Контроли на националния отбор 1
05-08-2018 11:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 4 - 6 Контроли на националния отбор 2
23-08-2018 20:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - Musala Soft 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
01-09-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Наполи 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 4
02-09-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 Premier League First 8 1
03-09-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - OPENCODE 2 - 2 PREMIER LEAGUE 3
10-09-2018 21:45 не е избран Stemo - ДАНТЕК 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
16-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-09-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - FootballScout 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
20-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - ДАНТЕК 0 - 1 PREMIER LEAGUE 2
23-09-2018 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - МФК Борово 13 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
24-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Уефалона 1 - 1 Група А 2
29-09-2018 15:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК СЕВЕРОЗАПАД 1 - 4 Група А 3
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК SBORNAYA 2 - 0 Група А 4
29-09-2018 17:50 Спортна София КФК eDYNAMIX - КФК СЕВЕРОЗАПАД 2 - 3 Група А 5
30-09-2018 09:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК бат Динко и приятели 3 - 0 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК eDYNAMIX 2 - 0 Елиминации
30-09-2018 12:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Каталунците Кирчево 1 - 2 Елиминации
30-09-2018 15:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 5 - 9 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 6
01-10-2018 18:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - EGT 8 - 2 PREMIER LEAGUE 7
03-10-2018 22:30 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 2
05-10-2018 19:45 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
07-10-2018 14:00 Стадион Христо Ботев ФК. ВЕСПА - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
08-10-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
13-10-2018 19:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните 4 - 1 Premier League First 8 5
14-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 5 - 0 Premier League First 8 6
14-10-2018 11:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - EAGLES 5 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 1 Северозапад - МФК Средногорец (Златица) 13 - 1 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
21-10-2018 11:00 Стадион Христо Ботев ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 5 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
21-10-2018 13:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 2 - 4 Premier League First 8 7
22-10-2018 18:45 не е избран Progress - ДАНТЕК 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
26-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 Premier League First 8 3
28-10-2018 11:15 СК Балона - Терен 1 Pasta Gabrovo - Шерифа Тийм 1 - 0 Северозапад - група B 1
28-10-2018 13:45 СК Балона - Терен 2 ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - Pasta Gabrovo 1 - 5 Северозапад - група B 2
28-10-2018 16:15 СК Балона - Терен 1 Pasta Gabrovo - "Атлетик" Враца 3 - 5 Северозапад - група B 3
29-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
04-11-2018 15:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 2 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
05-11-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
05-11-2018 22:30 не е избран Малки Страсти - Каталунците Кирчево 4 - 1 Premier League First 8 9
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
11-11-2018 10:15 Стадион Христо Ботев Рио - Pasta Gabrovo 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
11-11-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 Premier League First 8 10
12-11-2018 20:45 не е избран ДАНТЕК - Enetpulse 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
18-11-2018 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 0 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
19-11-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - SAP Labs Bulgaria 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-11-2018 12:00 Стадион Христо Ботев ФК БМБ - Pasta Gabrovo 3 - 9 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
25-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 3 - 8 Premier League First 8 12
01-12-2018 19:45 не е избран Experian - ДАНТЕК 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-12-2018 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - CODIX 4 - 1 PREMIER LEAGUE 16
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
07-12-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2018 00:00 Стадион Христо Ботев МФК Борово - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
09-12-2018 15:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 14
16-12-2018 13:00 Стадион Христо Ботев ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 3 - 15 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-12-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 9
23-12-2018 15:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 8
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 17
09-01-2019 00:00 Царско село Северозапад - FK Kafana Stefanovic 10 - 5 Пицария Джовани 1
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 Западна конференция 19
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 18:45 не е избран EGT - ДАНТЕК 1 - 7 Mussala Premier League 1
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
03-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК. ВЕСПА 9 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
04-03-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - A1 2 - 3 Mussala Premier League 2
10-03-2019 11:00 Стадион Христо Ботев EAGLES - Pasta Gabrovo 1 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
11-03-2019 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2* Mussala Premier League 3
16-03-2019 12:15 Терен 1 - Младежки център Pasta Gabrovo - ФЛОРИД 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК СТАРО СЕЛО 777 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
20-03-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Малки Страсти 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 10:00 Стадион Христо Ботев ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 0 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
25-03-2019 21:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 7 Mussala Premier League 5
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Вършец 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - Рио 10 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 5 Mussala Premier League 6
03-04-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - DXC.technology 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2019 13:30 Стадион Христо Ботев КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 6 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
08-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - ДАНТЕК 0 - 5 Mussala Premier League 7
10-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Малки Страсти 0 - 10 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 14:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК БМБ 16 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
15-04-2019 19:45 не е избран ДАНТЕК - Algomatika - Kammarton 10 - 4 Mussala Premier League 8
18-04-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Pasta Gabrovo - Перспектива 7 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
21-04-2019 12:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - МФК Борово 2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
22-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 0 - 2 Mussala Premier League 9
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2019 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ФК Керамик 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Малки Страсти 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
05-05-2019 14:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
10-05-2019 20:45 не е избран ДАНТЕК - SBTECH 6 - 0 Mussala Premier League 10
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2019 14:00 Стадион Христо Ботев ФК. ВЕСПА - Pasta Gabrovo 3 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
13-05-2019 18:45 не е избран Enetpulse - ДАНТЕК 1 - 2 Mussala Premier League 11
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2019 12:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - EAGLES 6 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
20-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 4
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
21-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
27-05-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - eCommera 3 - 2 Mussala Premier League 12
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2019 13:00 Спортен Комплекс "НИКА" Pasta Gabrovo - FC WORDS 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 1 - 7 Mussala Premier League 13
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2019 12:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 8 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2019 19:45 не е избран ДАНТЕК - Software AG 5 - 3 Mussala Premier League 14
10-06-2019 21:45 не е избран Малки Страсти - Африка Юнайтед 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2019 19:00 Стадион Христо Ботев ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 5 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
16-06-2019 16:00 Стадион Христо Ботев Рио - Pasta Gabrovo 3 - 10 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 25
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2019 20:45 не е избран Малки Страсти - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 1
19-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад - PREMIER LEAGUE 5
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик - PREMIER LEAGUE 1
23-06-2019 16:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА - АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
24-06-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - CODIX - Mussala Premier League 16
25-06-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Milky Group Bio - PREMIER LEAGUE 15
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад - PREMIER LEAGUE 15
30-06-2019 00:00 Стадион Христо Ботев ФК БМБ - Pasta Gabrovo - АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 27
01-07-2019 00:00 не е избран Visteon - ДАНТЕК - Mussala Premier League 17
03-07-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми - PREMIER LEAGUE 16
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology - PREMIER LEAGUE 16
03-07-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК - Mussala Premier League 15
09-07-2019 00:00 не е избран Intellect - Малки Страсти - PREMIER LEAGUE 17
09-07-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Северозапад - PREMIER LEAGUE 17