София

Калин Петров Преславски

клубове

роден на: 27.03.1986

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 19:00 Palmsbet stadium Магнус - Спокойните 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2014 12:00 не е избран Лидер Надежда - БНС РЕД БУЛС 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM MU Bulgaria - Магнус 3 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
10-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Магнус 6 - 3 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2014 09:00 Palmsbet stadium Магнус - Бохемите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
14-09-2014 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Intellect 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Магнус - CAM R 4 - 10 PREMIER LEAGUE 3
25-09-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Магнус 2 - 2 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - Магнус 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Магнус - Old school 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Easy TV Net 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
05-10-2014 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Магнус *1 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DEVILS 3 - 9 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 19:00 не е избран Магнус - Athletic 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
14-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Fibank 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Римляните - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 21:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Магнус 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
26-10-2014 10:00 не е избран Магнус - Дразмахала 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2014 17:00 не е избран FC CRAZY GANG - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 11:00 не е избран The Clock - Магнус 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2014 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Магнус 9 - 9 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 20:00 не е избран Магнус - Лъвски Сърца 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 18:45 не е избран Магнус - Хотел Панчарево 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 0 - 7 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 18:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2014 20:45 не е избран Класик Груп - Магнус 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 19:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 22:00 не е избран Магнус - Botev City 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
30-11-2014 09:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 6 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - Магнус 8 - 6 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 13:00 не е избран Магнус - Loko Vakarel 12 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2014 18:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 18:48 не е избран ТЕМИДА - Магнус 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-12-2014 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Магнус 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-12-2014 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Софийска вода 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 21:45 не е избран Играчорите - Магнус 0 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Магнус 2 - 2 Група J 1
11-01-2015 13:00 не е избран Muphy's - БНС РЕД БУЛС *1 - 1 Група G 1
17-01-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Играчорите 4 - 3 Група G 2
18-01-2015 15:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 4 - 6 Група J 2
23-01-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 Група G 3
25-01-2015 11:00 не е избран Магнус - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 3
01-02-2015 10:00 не е избран Blizoo - Магнус 4 - 4* Група J 4
01-02-2015 19:30 ACCEDIA STADIUM MFC Galaxy Sofia - БНС РЕД БУЛС 5 - 7 Група G 4
07-02-2015 18:00 не е избран Магнус - Comverse 10 - 3 Група J 5
07-02-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Безнадежните 13 - 2 Група G 5
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 10:00 не е избран Бохемите - Магнус 10 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
22-02-2015 09:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ЦВС 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2015 10:00 Palmsbet stadium Магнус - Speedy-net 14 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
27-02-2015 20:00 не е избран Магнус - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
15-03-2015 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Drink Team 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
15-03-2015 16:00 не е избран Магнус - Novotel Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
22-03-2015 18:00 не е избран Novotel Sofia - БНС РЕД БУЛС 4 - 13 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
22-03-2015 20:00 не е избран Athletic - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
29-03-2015 16:00 не е избран Магнус - ING 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-03-2015 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Athletic 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
05-04-2015 09:00 не е избран Искра Искрец - Магнус 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-04-2015 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
19-04-2015 12:00 не е избран Магнус - ПСЖ София 12 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-04-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Искра Искрец 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
26-04-2015 20:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
10-05-2015 18:00 не е избран Магнус - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
10-05-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Дринк Тийм 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
16-05-2015 21:45 не е избран Супичка - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
16-05-2015 21:45 не е избран KNOW HOW - Магнус 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
24-05-2015 11:00 не е избран Магнус - Botev City 7 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
24-05-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - KNOW HOW 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
31-05-2015 12:00 не е избран Botev City - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
31-05-2015 14:00 не е избран Карамелите - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
07-06-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Карамелите 9 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
07-06-2015 22:00 не е избран Магнус - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
09-06-2015 00:00 не е избран Speedy-net - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
10-06-2015 22:45 не е избран Drink Team - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
14-06-2015 18:00 не е избран Магнус - БНС РЕД БУЛС 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
20-06-2015 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - NIKE team 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
21-06-2015 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 1 - 16 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
27-06-2015 12:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
28-06-2015 11:00 не е избран Магнус - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-06-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спортист Долни Лозен 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-07-2015 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
05-07-2015 14:00 не е избран ЦВС - Магнус 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-07-2015 20:45 не е избран СЕЛ Равно поле - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 Финални плейофи
10-07-2015 21:45 не е избран Магнус - Valencia C.F. 3 - 3* Финални плейофи
12-07-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 3* Финални плейофи
17-08-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Магнус 5 - 4 Финални плейофи
18-08-2015 20:30 не е избран Majestic - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Финални плейофи
22-08-2015 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели - Финални плейофи
23-08-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2015 14:00 не е избран White Widow - Магнус 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
30-08-2015 22:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 10 - 3 CHAMPIONSHIP 2
04-09-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ойрошпед 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 15:00 не е избран Магнус - The "Mannschaft" 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 19:00 не е избран Магнус - Кралете 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
08-09-2015 21:45 Palmsbet stadium Галакси София - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 19:00 не е избран Белите Якички - БНС РЕД БУЛС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 21:00 не е избран Бохемите - Магнус 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
15-09-2015 22:30 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
30-09-2015 18:45 не е избран Billa - ORBICO BULGARIA 5 - 6 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 4 - 0 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-10-2015 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДСК Банка 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
07-10-2015 22:30 не е избран Магнус - СЕЛ Равно поле 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-10-2015 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
11-10-2015 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
14-10-2015 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
18-10-2015 00:00 не е избран Магнус - MFC Galaxy Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
18-10-2015 09:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
25-10-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DELTA 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 22:00 не е избран Loko Vakarel - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-10-2015 21:45 не е избран Massive - ORBICO BULGARIA 6 - 0 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Seniorite 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-11-2015 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2015 14:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-11-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2015 22:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
15-11-2015 14:00 не е избран Магнус - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
15-11-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Мега Денс - LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
25-11-2015 21:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
27-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
28-11-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-11-2015 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 18:45 не е избран E-motion Club - ORBICO BULGARIA *3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 00:00 не е избран Магнус - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
06-12-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 1 - 6 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ИНТРАМА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 14
13-12-2015 00:00 не е избран Динамо - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
13-12-2015 13:00 не е избран Хищниците - БНС РЕД БУЛС 0 - 4 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Most Wanted 4 - 3 Група D 1
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
17-01-2016 14:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* Група D 2
17-01-2016 19:00 не е избран Магнус - Неудобните 3 - 5 Група B 2
24-01-2016 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - Магнус 10 - 1 Група B 3
24-01-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Blizoo 4 - 4* Група D 3
30-01-2016 21:00 не е избран Академикъ - Магнус 5 - 0 Група B 4
05-02-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Група D 4
07-02-2016 00:00 не е избран Магнус - Вършец 0 - 5 Група B 5
07-02-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Еконт 61 10 - 4 Група D 5
13-02-2016 20:00 Царско село Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 20:45 не е избран Победител - ORBICO BULGARIA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 17
26-02-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm *7 - 7 CHAMPIONSHIP 7
28-02-2016 10:00 не е избран Бохемите - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBICO BULGARIA 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-04-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 13 - 2 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Джовани 4 - 10 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 19:00 не е избран Ян Бибиян - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2016 19:45 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5 PREMIER LEAGUE 11
25-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 6 - 1 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Fibank 1 - 14 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 0 - 1 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2016 20:45 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ORBICO BULGARIA 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2016 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Seniorite 7 - 1 CHAMPIONSHIP 14
10-07-2016 00:00 не е избран Drink Team - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
21-08-2016 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 2 - 7 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 0 - 7 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
11-09-2016 11:00 не е избран Seniorite - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 20:45 не е избран formpoint - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
06-10-2016 22:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 20:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 12:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
30-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ян Бибиян 3 - 12 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2016 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING 3 - 3* CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 4 - 8 CHAMPIONSHIP 10
20-11-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 8 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Оптиксорс 8 - 3 CHAMPIONSHIP 11
27-11-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 13:00 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 3 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - ORBICO BULGARIA 2 - 3 CHAMPIONSHIP 13
11-12-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 3 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
19-02-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Quehenberger Logistics 1 - 2 CHAMPIONSHIP 16
24-02-2017 18:45 не е избран Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
02-03-2017 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
12-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 2 - 1 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 18:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 5 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 3
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2017 18:30 Palmsbet stadium Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2017 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
03-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2017 14:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
21-05-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 19:00 не е избран Гетото - БНС РЕД БУЛС 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Пирин Гоце Делчев 11 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
06-06-2017 19:45 не е избран Вършец - ORBICO BULGARIA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ORBICO BULGARIA 10 - 3 CHAMPIONSHIP 11
18-06-2017 14:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
25-06-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 18:30 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - MFM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-06-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Skypharm 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2017 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС *2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
05-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - SPM -ltd 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 2 - 7 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Евромар 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 19:00 не е избран Кралете - БНС РЕД БУЛС 0 - 8 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Гетото 5 - 4 CHAMPIONSHIP 9
17-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 6 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 18:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
29-10-2017 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 22:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - ORBICO BULGARIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
13-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING - CHAMPIONSHIP 17
05-01-2018 22:00 Царско село БНС Ред Булс* - ФК АЛТЕРНАТИВА* 5 - 0 Група A 1
12-01-2018 19:00 Царско село Африка Юнайтед* - БНС Ред Булс* 0 - 1 Група A 2
20-01-2018 13:00 не е избран БНС Ред Булс* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 3
28-01-2018 00:00 не е избран Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-01-2018 10:00 не е избран БНС Ред Булс* - Петролтех Трейдинг* 3 - 0 Група A 4
03-02-2018 20:00 не е избран Приятели* - БНС Ред Булс* 8 - 3 Група A 5
06-02-2018 18:45 Palmsbet stadium Боми Борисов ООД - ORBICO BULGARIA 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
10-02-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - БНС Ред Булс* 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
25-02-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
07-03-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ант студио 3 - 3* CHAMPIONSHIP 16
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2018 19:45 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
18-03-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПСЖ София 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 2
01-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
15-04-2018 18:00 не е избран ФК Искър - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Ант студио - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
22-04-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 5 - 4 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Glaz Trading Troyan 3 - 9 CHAMPIONSHIP 6
02-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ORBICO BULGARIA 2 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-05-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-05-2018 21:45 Palmsbet stadium DELTA - БНС РЕД БУЛС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
16-05-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 CHAMPIONSHIP 11
23-05-2018 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Mr.Pizza 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - ГЕОДЕТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-06-2018 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-06-2018 21:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
10-06-2018 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бирал Мадрид 4 - 1 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2018 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
23-07-2018 18:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 1 - 1 Група F 1
25-07-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кобра 7 - 5 Група F 2
01-08-2018 20:45 не е избран ГОЛ - БНС РЕД БУЛС 3 - 4 Група F 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
12-08-2018 21:45 не е избран IBM - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - FootballScout 4 - 0 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
02-09-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СТЪРШЕЛ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
01-10-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
19-10-2018 19:45 не е избран Кобра - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 19:00 не е избран Бирал Мадрид - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
04-11-2018 19:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2018 18:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 11
24-11-2018 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2018 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
01-01-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Newton 2
06-01-2019 12:00 Царско село БНС РЕД БУЛС - България Тим 5 - 3 Newton 1
25-01-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 Newton 3
26-01-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ДСК Банка 3 - 4 Newton 4
09-02-2019 13:00 не е избран Халифакс - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 Newton 5
17-02-2019 11:00 не е избран PalmsBet - БНС РЕД БУЛС 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ВЕТ Юнайтед 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-03-2019 14:00 не е избран Whiskey United - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-03-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
07-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Чики Рики 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БНС РЕД БУЛС 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
12-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Loko Vakarel 12 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
02-06-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 9 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
23-06-2019 16:00 не е избран Жар Голяновци - БНС РЕД БУЛС 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
07-07-2019 19:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
15-08-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
18-08-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
18-08-2019 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
25-09-2019 19:00 не е избран FC Aifos - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21