София

Явор Огнянов Деспотов

клубове

роден на: 07.09.1975

години: 44

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Overon 13 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
30-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Торпедо-София 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
01-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - SSV 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - АЯКС СОФИЯ *7 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2014 21:45 Palmsbet stadium SSV - DREAMIX 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - Торпедо-София 0 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
16-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - SSV 0 - 11 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
27-09-2014 21:00 не е избран Торпедо-София - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-09-2014 18:45 не е избран SSV - MMS 0 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-10-2014 18:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2014 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SSV 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
11-10-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - Гръм София 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
16-10-2014 18:45 не е избран SSV - CODIX 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
18-10-2014 21:45 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2014 18:45 не е избран Axway - SSV 0 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
01-11-2014 21:45 не е избран Актавис - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
05-11-2014 20:45 не е избран Paysafe - SSV 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
15-11-2014 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Торпедо-София 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
21-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Торпедо-София 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
28-11-2014 19:45 не е избран BULPROS - SSV 1 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
29-11-2014 17:00 не е избран Торпедо-София - Chelsea Bulgaria 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
01-12-2014 18:45 не е избран SSV - MaxTelecom 8 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
06-12-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - SSV 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-01-2015 14:00 не е избран Gads - Торпедо-София 3 - 13 Група H 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
25-01-2015 14:00 не е избран Mladost Team - Торпедо-София 1 - 6 Група H 3
01-02-2015 13:00 не е избран Спортинг - Торпедо-София 3 - 2 Група H 4
07-02-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem 6 - 4 Група H 5
14-02-2015 00:00 не е избран OLYMPIC HOPES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
19-02-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 11 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 14:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Западно Ехо 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
24-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - SSV 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
14-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Аполо СК 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
21-03-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-03-2015 19:45 Palmsbet stadium SSV - MaxTelecom 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
28-03-2015 19:00 не е избран Арсенал Петров - Торпедо-София 1 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Accedia - SSV 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Белите София 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
07-04-2015 18:45 не е избран SSV - Overon 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - GTT 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
18-04-2015 18:00 не е избран Септември София - Торпедо-София 0 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2015 20:30 не е избран Paysafe - SSV 4 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
08-05-2015 18:45 Palmsbet stadium SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
11-05-2015 20:45 не е избран EGT 2 - SSV 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 9
16-05-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - Vamos 10 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
23-05-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
30-05-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - ФК Западно Ехо 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
05-06-2015 19:45 не е избран SSV - GRAFIXOFT 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
06-06-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
12-06-2015 20:45 не е избран Proxiad - SSV 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
18-06-2015 20:45 не е избран Adastra - SSV - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
20-06-2015 20:00 не е избран Пиянките - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
27-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - УЛТРА 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
02-07-2015 19:45 не е избран Upnetix - SSV 5 - 5* ACCEDIA LEAGUE ONE 11
04-07-2015 17:00 не е избран Безнадежните - Торпедо-София 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
29-08-2015 16:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Зенит 13 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2015 20:45 не е избран Sirma - SSV 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
05-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
12-09-2015 20:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem FC 4 - 4* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
17-09-2015 18:45 не е избран Comverse - SSV 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
26-09-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 4 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 2 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
03-10-2015 15:00 не е избран Ugoman - Торпедо-София 2 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
08-10-2015 19:45 не е избран CSC - SSV 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
10-10-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - Busmanci 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-10-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - ШПОРИТЕ 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2015 21:45 не е избран SSV - Melon 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
31-10-2015 20:00 не е избран Iztok Sofiq - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SSV 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
09-11-2015 18:45 не е избран SSV - MMS 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
14-11-2015 16:00 не е избран Атлетик Редута - Торпедо-София 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 16:00 не е избран McDonald's - Торпедо-София 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-11-2015 21:45 не е избран Axway - SSV 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-11-2015 19:45 не е избран SSV - eCommera 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
28-11-2015 00:00 не е избран АС-14 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-12-2015 15:00 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
12-12-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
17-01-2016 20:00 не е избран Вършец - Торпедо-София 6 - 4 Група B 2
24-01-2016 09:00 не е избран Торпедо-София - Академикъ 1 - 6 Група B 3
05-02-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Неудобните 2 - 2 Група B 4
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-02-2016 18:00 не е избран Santos - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-03-2016 20:45 не е избран Skypharm - SSV 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 19:45 не е избран SSV - Quehenberger Logistics 7 - 3 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2016 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - SSV 1 - 8 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
23-03-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 10 - 1 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - SWISSPORT 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - SSV 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
06-04-2016 22:00 не е избран SSV - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2016 22:30 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
09-04-2016 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Торпедо-София 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - ФК Пекарни ванилия 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
20-04-2016 21:45 не е избран SSV - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 00:00 не е избран Торпедо-София - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 20:00 не е избран Бандата - Торпедо-София 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
18-05-2016 22:00 не е избран ADIDAS - SSV 10 - 4 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
31-05-2016 19:45 не е избран SSV - Most Wanted 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Торпедо-София 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
22-06-2016 18:45 не е избран Billa - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2016 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Белите София *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Торпедо-София 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2016 19:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2 CHAMPIONSHIP 1
10-09-2016 19:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Торпедо-София 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-09-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2016 19:30 не е избран Santos - Торпедо-София 11 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
07-10-2016 19:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
12-10-2016 19:45 не е избран SSV - formpoint 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1 Висша лига 1
15-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - SSV 3 - 14 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2016 19:30 не е избран Наполи - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 2
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
29-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
02-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 8
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
08-11-2016 19:45 не е избран SSV - Шенкер 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 00:00 не е избран Вършец - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
12-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - The "Mannschaft" 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
15-11-2016 19:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
19-11-2016 00:00 не е избран Орлите - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Ultras Team 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
03-12-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2 Висша лига 8
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 9
13-12-2016 20:45 не е избран SSV - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 14
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
27-01-2017 19:00 не е избран Гетото - Левски Г 4 - 6 EFBET Кулата 4
04-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Вълците 2 - 3 EFBET Кулата 5
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
10-02-2017 21:00 Царско село Intellect - Левски Г 7 - 3 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-02-2017 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2017 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10 CHAMPIONSHIP 17
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Santos 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Вършец - SSV 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
28-03-2017 20:45 не е избран Шенкер - SSV 4 - 9 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2017 18:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Торпедо-София 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 20:00 Palmsbet stadium SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 20:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2017 00:00 не е избран SSV - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
04-05-2017 18:15 Palmsbet stadium SSV - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2017 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0 Висша лига 21
26-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ultras Team - Торпедо-София 6 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Витоша Бистрица 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
06-06-2017 18:45 не е избран SSV - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-06-2017 19:30 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
13-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Наполи 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
23-06-2017 21:45 не е избран McDonald's - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - SSV 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
01-07-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
04-07-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2017 17:00 не е избран The Mannschaft - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0 Висша лига 15
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2017 21:45 Palmsbet stadium SSV - Евромар 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2017 18:30 не е избран Боми Борисов ООД - SSV 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
09-09-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
16-09-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Торпедо-София 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2017 00:00 Palmsbet stadium FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
27-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 2
29-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
03-10-2017 00:00 не е избран SSV - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Мойто слабо място 1 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 21:45 не е избран SSV - UNILEVER ICE CREAM 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 21:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 3 - 1 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Торпедо-София 0 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Most Wanted - SSV 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Ант студио 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-11-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 10
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2017 00:00 не е избран SSV - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Skypharm 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 14:00 Царско село Галактико* - Левски Г* 7 - 2 Група E 1
13-01-2018 16:00 Царско село Левски Г* - F.E.Lacio* 5 - 0 Група E 2
20-01-2018 16:00 не е избран DXC.technology* - Левски Г* *1 - 1 Група E 3
27-01-2018 14:00 не е избран Левски Г* - IBM* 3 - 6 Група E 4
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран D&D EXPRESS - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
03-02-2018 20:00 не е избран Витоша Бистрица* - Левски Г* 5 - 0 Група E 5
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
05-04-2018 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 2 - 7 Висша лига 3
17-04-2018 19:45 Palmsbet stadium SSV - ОК Супер Транс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 19:45 не е избран SSV - Ант студио 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
03-05-2018 19:45 не е избран SSV - Easy TV Net 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
03-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
18-05-2018 19:45 не е избран Евромар - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
06-06-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - SSV 1 - 9 CHAMPIONSHIP 11
13-06-2018 20:00 не е избран SSV - ДСК Банка 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 4 - 11 CHAMPIONSHIP 2
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
22-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
05-07-2018 21:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 4 - 2 Висша лига 7
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
11-07-2018 00:00 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
09-09-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 2 - 5 Източна конференция 1
12-09-2018 21:45 Palmsbet stadium SSV - Сантяго Бернабеу 3 - 5 Източна конференция 2
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 4
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
09-10-2018 18:45 не е избран SSV - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 6
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0 Източна конференция 7
19-10-2018 18:45 не е избран ФК Троя ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Група B 1
20-10-2018 10:45 не е избран ФК Врачански скали ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 2 Група B 2
20-10-2018 13:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - FC Red Hot seniors 5 - 0 Група B 3
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2 Висша лига 6
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
07-11-2018 20:45 не е избран SSV - ГЕОДЕТ 7 - 2 Източна конференция 10
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
14-11-2018 20:45 не е избран Rehau - SSV 2 - 11 Източна конференция 11
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 Източна конференция 14
09-01-2019 00:00 Царско село Левски Г - ВЕТ Юнайтед 4 - 4 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Г - Winbet 4 - 7 Happy 2
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
19-01-2019 14:00 не е избран Спортист Драгичево 2 - Левски Г 5 - 0 Happy 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
01-02-2019 18:45 не е избран Bamboo Beach - SSV 0 - 5 Източна конференция 9
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
25-02-2019 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 12
27-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - SSV 4 - 4 Източна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран SSV - PalmsBet - Източна конференция 17
07-03-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 20:45 не е избран SSV - VENDETTA-OLISPED 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - SSV 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
08-05-2019 21:45 не е избран SSV - Rehau 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7 Висша лига 15
17-05-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - SSV 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
01-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14
18-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM SSV - DSV 11 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8 CHAMPIONSHIP 12
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 21:45 не е избран SSV - PalmsBet 5 - 1 CHAMPIONSHIP 10
03-07-2019 21:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16