София

Росен Тихомиров Игнатов

клубове

роден на: 09.11.1986

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - DATECS 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
04-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - Unicredit Bulbank IT 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 2
11-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Internovus - DATECS 3 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
24-09-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - MentorMate 2 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
03-10-2014 18:45 не е избран Sirma - DATECS 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
06-10-2014 20:45 не е избран Scalefocus - DATECS 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
16-10-2014 18:45 не е избран DATECS - SBTECH 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
23-10-2014 18:45 не е избран Techhuddle - DATECS *2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
27-10-2014 19:45 не е избран DATECS - Gameloft 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
06-11-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - DATECS 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
14-11-2014 18:45 не е избран DATECS - Adecco GSD 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
20-11-2014 18:45 не е избран Accedia - DATECS 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
24-11-2014 18:45 не е избран DATECS - OPENCODE 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 13
04-12-2014 19:45 не е избран Imperia Online - DATECS 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
08-12-2014 21:45 не е избран DATECS - Luxoft Bulgaria 8 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
25-02-2015 20:45 не е избран Paysafe - DATECS 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
19-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - EGT 2 13 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
27-03-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Komfo - DATECS 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
02-04-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - Imperia Online 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
07-04-2015 21:45 не е избран GRAFIXOFT - DATECS 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - DATECS 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
23-04-2015 19:30 не е избран DATECS - Proxiad 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
08-05-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-05-2015 19:45 не е избран DATECS - EGT 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
18-05-2015 18:45 не е избран Comverse - DATECS 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
05-06-2015 20:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS *4 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-06-2015 18:45 не е избран DATECS - MaxTelecom 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
18-06-2015 20:45 не е избран Accedia - DATECS 4 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
22-06-2015 21:45 не е избран DATECS - Overon 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
01-07-2015 18:30 не е избран DATECS - GTT 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
27-08-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - SAP Labs Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
09-09-2015 18:45 не е избран DATECS - e-Novator 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
14-09-2015 21:45 не е избран Stemo - DATECS 4 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
28-09-2015 20:45 не е избран DATECS - ТЕЛЕЛИНК 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
08-10-2015 18:45 не е избран OPENCODE - DATECS 0 - 0* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
16-10-2015 18:45 не е избран DATECS - Minerva 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
19-10-2015 19:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
27-10-2015 18:45 не е избран Software AG - DATECS 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
05-11-2015 21:45 не е избран DATECS - Gameloft 2 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
10-11-2015 19:45 не е избран Paysafe - DATECS 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
13-11-2015 18:45 не е избран Quality House - DATECS 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
19-11-2015 21:45 не е избран DATECS - Scalefocus 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
27-11-2015 19:45 не е избран Experian - DATECS отложен LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
03-12-2015 20:45 не е избран DATECS - KOSTAL 6 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
08-12-2015 21:45 не е избран Persy - DATECS 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
22-02-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - KOSTAL 1 - 5 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 1
10-03-2016 18:45 не е избран Software AG - DATECS 1 - 0 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 2
14-03-2016 19:45 не е избран DATECS - Unicredit Bulbank IT 2 - 4 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 3
25-03-2016 18:45 не е избран Visteon - DATECS *3 - 3 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 4
31-03-2016 18:45 не е избран DATECS - CSC 0 - 2 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 5
07-04-2016 21:45 не е избран ГФК България - DATECS 6 - 1 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 6
12-04-2016 18:45 не е избран DATECS - EGT 2 4 - 1 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 7
21-04-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - DATECS 4 - 2 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 8
25-04-2016 19:45 не е избран DATECS - Imperia Online 5 - 2 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 9
13-05-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - DATECS 2 - 5 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 10
18-05-2016 21:45 не е избран DATECS - eCommera 0 - 2 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 11
02-06-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - ИНТРАМА 5 - 0 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 12
08-06-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - DATECS 4 - 2 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 13
16-06-2016 18:45 не е избран DATECS - Usport.bg 3 - 4 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 14
22-06-2016 21:00 не е избран FC Citadel - DATECS 0 - 5 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 15
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
20-07-2016 18:30 не е избран 3 - DATECS 2 - 0 Група B 2
25-07-2016 18:45 не е избран DATECS - Most Wanted 5 - 0 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
11-08-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 5 Група B 5
22-08-2016 21:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS 4 - 3 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 1
01-09-2016 18:45 не е избран DATECS - Polycomp 6 - 1 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 2
12-09-2016 20:45 не е избран Minerva - DATECS 2 - 7 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 3
30-09-2016 18:45 не е избран DATECS - E&G Finances 5 - 0 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 4
04-10-2016 18:45 не е избран BHTC - DATECS 2 - 6 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 5
13-10-2016 19:45 не е избран DATECS - SAP Labs Bulgaria 1 - 5 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 6
17-10-2016 19:45 не е избран Komfo - DATECS 0 - 1 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 7
25-10-2016 18:45 не е избран DATECS - Quality House 4 - 1 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 8
04-11-2016 00:00 не е избран PLAYTECH - DATECS 0 - 5 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 9
11-11-2016 18:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 2 - 0 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 10
28-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Visteon - DATECS 0 - 4 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 13
05-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - OnProcess Technology 6 - 2 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 14
09-12-2016 19:45 не е избран Matrix Global - DATECS 0 - 5 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 11
13-12-2016 21:45 не е избран DATECS - Software AG 2 - 7 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 12
15-12-2016 20:45 не е избран GTT - DATECS 0 - 2 IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE 15
27-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - DATECS 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
06-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Unicredit Bulbank IT 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
16-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - e-Novator 1 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
24-03-2017 20:45 не е избран IPSOS - DATECS 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
06-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Usport.bg - DATECS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 19:45 не е избран DATECS - Accedia 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
21-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Komfo 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
27-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DATECS *0 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
11-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - Software AG 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
16-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Станга 2 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
25-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - DATECS 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
02-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Imperia Online 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
05-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Luxoft Bulgaria - DATECS 1 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
12-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Axway *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
22-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - DATECS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
27-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Techhuddle 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
06-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - DATECS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
22-08-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Axway - DATECS *1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
01-09-2017 19:45 не е избран DATECS - KOSTAL 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
05-09-2017 22:30 не е избран Unicredit Bulbank IT - DATECS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
12-09-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - VMware 1 - 1* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
19-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 PLAYTECH - DATECS 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
27-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Imperia Online - DATECS 1 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
03-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Accedia 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
12-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DATECS 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
20-10-2017 19:45 не е избран DATECS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
24-10-2017 20:45 не е избран FootballScout - DATECS 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
02-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - IBM 0 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
09-11-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - DATECS 3 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
15-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DATECS - ГФК България 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
21-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - DATECS 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
01-12-2017 00:00 не е избран DATECS - Software AG 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
04-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - DATECS 4 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
14-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Luxoft Bulgaria 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
08-03-2018 21:45 не е избран eCommera - DATECS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
12-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - DATECS 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
19-03-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - PLAYTECH 4 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
26-03-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Unicredit Bulbank IT - DATECS 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
12-04-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 TRADOLOGIC - DATECS 7 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
17-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - DANTEK DEVS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
26-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Endava - DATECS 0 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
03-05-2018 20:45 не е избран DATECS - KOSTAL 10 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
11-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - DATECS 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
14-05-2018 19:45 не е избран DATECS - Axway 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
21-05-2018 20:45 не е избран DATECS - GTT 0 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
30-05-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DATECS 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
04-06-2018 21:45 не е избран DATECS - IPSOS 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
11-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - DATECS 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
21-06-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - Musala Soft 1 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
02-07-2018 19:45 не е избран DATECS - Software AG 1 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
10-07-2018 18:45 не е избран e-Novator - DATECS 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
19-07-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - Сердика 1 - 10 Група C 1
24-07-2018 18:45 не е избран DATECS - ПСЖ София 1 - 4 Група C 2
01-08-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - DATECS 8 - 1 Група C 3
08-08-2018 20:45 не е избран DATECS - Гробарите Технополис Надежда 5 - 4 Група C 4
12-08-2018 00:00 не е избран Жар Голяновци - DATECS 0 - 5 Група C 5
20-08-2018 18:45 не е избран Тики-Така - DATECS 3 - 2 Елиминации
22-08-2018 18:30 не е избран PLAYTECH - DATECS 6 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
30-08-2018 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - IPSOS 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
03-09-2018 18:45 не е избран IBM - DATECS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
14-09-2018 18:45 не е избран DATECS - Visteon 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
19-09-2018 21:45 не е избран Accedia - DATECS 6 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2018 18:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 14 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
04-10-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 GTT - DATECS 4 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - ГФК България 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
18-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Imperia Online - DATECS 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
01-11-2018 18:45 не е избран Software AG - DATECS 5 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2018 19:45 не е избран DATECS - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
06-11-2018 18:45 не е избран DATECS - DANTEK DEVS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
15-11-2018 18:45 не е избран Axway - DATECS 4 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2018 20:45 не е избран DATECS - TEK EXPERTS - NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
29-11-2018 18:45 не е избран Endava - DATECS - NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
07-12-2018 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DATECS - NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
13-12-2018 18:45 не е избран DATECS - e-Novator - NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17