София

Боян Анатолиев Макавеев

клубове

роден на: 21.01.1981

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - FC SAN MARCO 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM CAM R - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Besnite - Актив комерс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 3
19-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Магнус - CAM R 4 - 10 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
24-09-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - CAM R 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 21:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 3 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - CAM R 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 18:45 не е избран CAM R - VENDETTA-OLISPED 8 - 7 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 15:30 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Сенсата 8 - 3 Аматьорска футболна лига 1
21-10-2014 20:45 не е избран Fibank - CAM R 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:30 не е избран Изток 2014 - Върколаците (Лев Инс) 3 - 4 Аматьорска футболна лига 2
28-10-2014 19:45 не е избран CAM R - ТЕМИДА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 16:40 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Бичкиите 6 - 2 Аматьорска футболна лига 3
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 12:00 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Върколаците (Лев Инс) 1 - 4 Аматьорска футболна лига 4
11-11-2014 20:45 не е избран CAM R - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Черното Лале 7 - 2 Аматьорска футболна лига 5
18-11-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - CAM R 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 14:20 не е избран Микроак - Върколаците (Лев Инс) 2 - 7 Аматьорска футболна лига 6
25-11-2014 18:45 не е избран CAM R - Класик Груп *3 - 3 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Племакс 2 - 2 Аматьорска футболна лига 7
06-12-2014 17:00 не е избран Colo Colo - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2014 19:45 не е избран CAM R - Пени Маркет 1 - 3 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 15:30 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Север 2 - 1 Аматьорска футболна лига 9
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 15
20-12-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Върколаците (Лев Инс) 3 - 5 Аматьорска футболна лига 10
28-12-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Ред Хартс 3 - 0 Аматьорска футболна лига 11
03-01-2015 13:10 не е избран Даката Юнайтед - Върколаците (Лев Инс) 2 - 10 Аматьорска футболна лига 12
11-01-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Бохемите 6 - 3 Група A 1
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
23-01-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Фалшивите деветки 3 - 6 Група A 3
25-01-2015 14:20 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Племакс 10 - 3 Аматьорска футболна лига 14
01-02-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Ajax 6 - 4 Група A 4
01-02-2015 12:00 не е избран Бичкиите - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 15
07-02-2015 15:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 3 - 6 Група A 5
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 14:20 не е избран Север - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 17
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 13:10 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Ред Хартс - Аматьорска футболна лига 18
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
27-02-2015 20:00 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 ВТОРА ФАЗА 4
01-03-2015 14:20 не е избран Микроак - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 19
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
04-03-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2015 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Изток 2014 - Аматьорска футболна лига 20
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 14:20 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 21
17-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CAM R - Easy TV Net 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Даката Юнайтед - Аматьорска футболна лига 22
21-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 13:00 Арена Русе ФК Бъзън - Върколаците (Лев Инс) 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Актив комерс - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 13:10 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Сенсата - Аматьорска футболна лига 23
29-03-2015 14:00 СЦ Арена Актив комерс - Блясък 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-04-2015 18:45 не е избран CAM R - Легион Инс 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - ФК Бъзън 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 15:30 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 24
09-04-2015 20:45 не е избран Спортинг - CAM R 9 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 21:00 не е избран Eclipse - CAM R 5 - 2 PREMIER LEAGUE 2
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2015 20:00 не е избран CAM R - Вършец 4 - 5 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - CAM R 8 - 2 PREMIER LEAGUE 10
02-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Нюкасъл 5 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2015 18:00 Арена Запад Нюкасъл - Върколаците (Лев Инс) 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-06-2015 21:45 не е избран Спортинг - Актив комерс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 13
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
16-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Mentor Resort *4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2015 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 2 - 3 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Тяло пречиш ми 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-06-2015 22:30 не е избран Профис - CAM R 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 19:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 6 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
08-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Върколаците (Лев Инс) 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-07-2015 19:00 не е избран Актавис - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
26-08-2015 18:45 не е избран Опаковка БГ - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
29-08-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 12:00 не е избран Athletic - Опаковка БГ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 16:00 не е избран Опаковка БГ - Drink Team 2 - 20 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
11-09-2015 18:45 не е избран CAM R - Джовани 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Опаковка БГ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
15-09-2015 19:45 не е избран Вършец - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 21:00 не е избран Опаковка БГ - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - CAM R 6 - 9 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 21:30 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - FreshMarket 3 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 21:45 не е избран CAM R - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 13:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-10-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 22:30 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 15:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 20:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
30-10-2015 18:45 не е избран Fusion - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Върколаците (Лев Инс) 8 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 22:00 не е избран Опаковка БГ - Лидер 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 21:45 не е избран CAM R - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 11:00 не е избран Белите кончета - Опаковка БГ *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2015 12:00 не е избран Опаковка БГ - FC Citadel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Актив комерс - AFC Cvet Junior 0 - 2 Група H 2
15-11-2015 14:00 СЦ Арена Върколаците (Лев Инс) - Бодигард 0 - 5 Група K 2
15-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк ФК Запрянови - Актив комерс 2 - 9 Група H 3
15-11-2015 17:00 СЦ Арена Неудобните - Върколаците (Лев Инс) 5 - 0 Група K 3
17-11-2015 19:45 не е избран CAM R - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 17:00 не е избран Актив комерс - Barca 14 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
28-11-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 20:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-12-2015 00:00 не е избран CAM R - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 17:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 14:00 не е избран Опаковка БГ - Викторио Ленд 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
11-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-12-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 15:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 8 - 3 Група H 1
10-01-2016 17:00 не е избран Сердика - Опаковка БГ 3 - 4 Група A 1
17-01-2016 09:00 не е избран Белите София - Опаковка БГ 6 - 4 Група A 2
17-01-2016 12:00 не е избран Не казвай на никой - Актив комерс 0 - 5 Група H 2
24-01-2016 13:00 не е избран Актив комерс - Seniorite 5 - 0 Група H 3
24-01-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Intellect 0 - 6 Група A 3
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
05-02-2016 22:00 не е избран PMP Build Invest - Опаковка БГ 5 - 2 Група A 4
07-02-2016 11:00 не е избран Актив комерс - NIKE team 7 - 2 Група H 5
07-02-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - ЖИВЕЛИ 2 - 5 Група A 5
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 20:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 14:00 не е избран Опаковка БГ - Фалкон 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
12-03-2016 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Монтевидео 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-03-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Актив комерс 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2016 19:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 5
31-03-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 5 - 10 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 17:00 не е избран Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Джиа Мото 6 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-04-2016 11:00 не е избран Junior Barcelona - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 14:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
27-04-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 7 - 2 PREMIER LEAGUE 8
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 19:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2016 22:00 не е избран Опаковка БГ - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Опаковка БГ 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 21:00 не е избран Белите Якички - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
24-06-2016 21:45 не е избран Опаковка БГ - Черно тото 0 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-06-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Враждебна 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
02-07-2016 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 14:00 не е избран Ескус Милк - Опаковка БГ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
21-08-2016 16:00 не е избран Mladost Team - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
27-08-2016 18:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 11 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - Щрак Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 22:00 не е избран FC SIVEN - Опаковка БГ 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 10:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
22-09-2016 17:00 Общинско игрище Козлодуй Червена чета "Радецки" - Върколаците (Лев Инс) 5 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
01-10-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 13 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
07-10-2016 21:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Червена чета "Радецки" 8 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 15:00 не е избран F.C.G. - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
22-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Zona C ООД 4 - 1 Група E 1
22-10-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - FC WORDS BURGAS 1 - 4 Група E 1
22-10-2016 21:30 не е избран Актив комерс - Carpe Diem FC 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 20:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
29-10-2016 11:00 Игрище Елин Пелин Актив комерс - Мургаш Врачеш 1 - 1 Група I 1
29-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Върколаците (Лев Инс) 7 - 3 Група E 2
29-10-2016 14:00 Спортен комплекс Езерец Върколаците (Лев Инс) - FC WORDS BURGAS 2 - 9 Група E 2
29-10-2016 17:00 Игрище Елин Пелин Самоков - Актив комерс 0 - 8 Група I 3
30-10-2016 17:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 8 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
05-11-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 10 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 13:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Гетото 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
19-11-2016 12:00 Каменица Арена FC WORDS BURGAS - Върколаците (Лев Инс) 5 - 0 Група E 3
19-11-2016 13:00 Спортинг арена Актив комерс - ФК МЕДИКА 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 15:00 Каменица Арена Zona C ООД - Върколаците (Лев Инс) 5 - 0 Група E 3
20-11-2016 16:00 не е избран Loko Vakarel - Опаковка БГ 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 21:00 не е избран Опаковка БГ - ПФК "61" 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Опаковка БГ 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
16-12-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-01-2017 18:00 Царско село Актив комерс - Софийска вода 1 - 3 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 09:00 не е избран Актив комерс - Enetpulse 9 - 4 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 11:00 не е избран Актив комерс - Пирин Гоце Делчев 3 - 1 EFBET Света Троица 4
03-02-2017 21:30 не е избран The Mannschaft - Актив комерс 2 - 6 EFBET Света Троица 5
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
11-02-2017 16:00 Царско село Кракра Перник - Актив комерс 5 - 2 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
26-02-2017 19:00 не е избран Супичка - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
08-03-2017 00:00 не е избран Актив комерс - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-03-2017 10:00 Palmsbet stadium 3 - Опаковка БГ 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
11-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Кралете 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2017 20:45 не е избран Актив комерс - Без напрежение *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Еконт 61 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 19:00 не е избран Играчорите - Опаковка БГ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-04-2017 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕВРОПА 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
18-04-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
23-05-2017 00:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
03-06-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 5 - 13 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - F.C.G. 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 22:00 не е избран Fresh Market - Опаковка БГ 0 - 0* LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Чики Рики 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вечно жъдни - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
25-06-2017 17:00 не е избран Опаковка БГ - Ескус Милк 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 19:00 не е избран BulTeam - Опаковка БГ 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2017 22:00 не е избран Актив комерс* - Drink Team Обеля* 10 - 1 Група I 1
18-07-2017 20:45 не е избран Актив комерс* - Пирин Гоце Делчев* 4 - 0 Група I 2
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 5 Група I 4
07-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Whiskey United* - Актив комерс* 1 - 14 Група I 5
15-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Зенит* - Актив комерс* 1 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Изтокът - Опаковка БГ 1 - 0 Финални плейофи
17-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Актив комерс* 2 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен Сити 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Галактико* - Актив комерс* 1 - 5 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
03-09-2017 13:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - F.C.G. 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Team 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
26-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
01-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-10-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Актив комерс *3 - 3 ГРУПА A1 1
04-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Loko Vakarel 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
09-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Амфетико - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - Опаковка БГ 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
04-11-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Земляне 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-11-2017 14:00 не е избран Жар Голяновци - Опаковка БГ 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 16:00 не е избран Опаковка БГ - Еконт 61 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-11-2017 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-12-2017 20:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
06-12-2017 20:45 не е избран Тренто - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
17-12-2017 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Опаковка БГ 2 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
12-01-2018 22:00 Царско село Бундестим* - Актив комерс* 3 - 4 Група I 2
20-01-2018 11:00 не е избран Актив комерс* - Маншафта* 5 - 0 Група I 3
27-01-2018 12:00 не е избран Бристол Роувърс* - Актив комерс* 2 - 8 Група I 4
03-02-2018 13:00 не е избран Актив комерс* - Фреш бар* 12 - 3 Група I 5
10-02-2018 18:00 Palmsbet stadium Осма хирургия* - Актив комерс* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ЦВС 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 17:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
30-03-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Холандците 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Актив комерс 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-04-2018 17:00 не е избран Опаковка БГ - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2018 19:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПСЖ София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 10:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 3 - 1 CHAMPIONSHIP 15
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 19:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 20:00 не е избран DELTA - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
10-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
24-06-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 3 CHAMPIONSHIP 5
30-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 16:00 не е избран Галактико - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
07-07-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
16-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Опаковка БГ - V-TAC EUROPE 5 - 3 Група E 1
17-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Актив комерс 3 - 6 Група F 1
25-07-2018 21:45 не е избран Va Pu Cu Sofia - Актив комерс 2 - 3 Група F 2
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
01-08-2018 18:45 не е избран Опаковка БГ - ФК ИХТИМАН 3 - 9 Група E 3
01-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - IBM 15 - 2 Група F 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
08-08-2018 18:45 не е избран ФК Враждебна - Опаковка БГ 0 - 5 Група E 4
12-08-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Група E 5
15-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Кобра 5 - 2 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - IPSOS 5 - 0 Елиминации
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
30-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3 Елиминации
02-09-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2018 20:00 не е избран Актив комерс - ГЕОДЕТ 2 - 1 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Актив комерс 2 - 7 Източна конференция 2
16-09-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
18-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - A.C.A.B. 13 - 2 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
30-09-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
12-10-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Актив комерс 2 - 14 Източна конференция 6
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
16-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Вършец 10 - 3 Източна конференция 7
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 2 Актив комерс - Maska Lens 6 - 1 Югозапад - група C 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
21-10-2018 15:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 2 - 9 CHAMPIONSHIP 6
24-10-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 8
27-10-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Кобра 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
01-11-2018 18:00 не е избран ЦВС - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-11-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
13-11-2018 18:45 не е избран Актив комерс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 Източна конференция 11
18-11-2018 13:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 15
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
09-12-2018 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-12-2018 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Опаковка БГ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
31-12-2018 19:45 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
01-02-2019 18:45 Palmsbet stadium Актив комерс - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 19
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2 Източна конференция 17
21-02-2019 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 4 - 4 Източна конференция 12
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
10-03-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 18:00 не е избран ФК Устрем - Опаковка БГ 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - SSI 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-03-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2019 19:00 не е избран Вълците - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
02-04-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2019 18:00 ACCEDIA STADIUM Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2019 14:00 Palmsbet stadium ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Опаковка БГ 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
12-05-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Хищниците 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-05-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2019 19:00 не е избран Неудобните - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
13-06-2019 18:45 не е избран Актив комерс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
16-06-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Happy Boys 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ВЕТ Юнайтед 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-08-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
01-09-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
08-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - СТЪРШЕЛ 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
15-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - Квартала 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
23-09-2019 18:45 не е избран ФК Професорите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
29-09-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-10-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Winbet 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
05-10-2019 19:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10