София

мариян здравков хаджиев

клубове

роден на: 01.05.1991

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 21:45 не е избран Blizoo - SUTHERLAND 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Аполо СК 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Besnite 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 21:00 Palmsbet stadium Лабилните - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
12-09-2014 19:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Резервите 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - SUTHERLAND 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 20:45 не е избран Musala - SUTHERLAND 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2014 22:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
02-10-2014 21:45 не е избран SUTHERLAND - ORBIT 6 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2014 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 20:00 не е избран Busmanci - Цар Иван Асен II 4 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
09-10-2014 20:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2014 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - JAGUARES 13 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2014 18:00 не е избран PMP Build Invest - ГОЛ 12 - 1 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2014 20:30 не е избран Shporite - Цар Иван Асен II 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2014 17:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2014 21:45 не е избран ГФК България - SUTHERLAND 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 20:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Цар Иван Асен II 1 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
06-11-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 11 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2014 18:00 не е избран Barca - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - McDonald's 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
10-11-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - Progress 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2014 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
15-11-2014 00:00 не е избран British Council - Цар Иван Асен II 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2014 20:00 не е избран PMP Build Invest - УЛТРА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM - SUTHERLAND 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 21:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2014 17:00 не е избран PMP Build Invest - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 21:00 не е избран Безнадежните - Цар Иван Асен II 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
04-12-2014 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 15:00 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
08-12-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - M 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-12-2014 19:45 не е избран Plomari Антилопите - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:00 не е избран AFC Ajax - Цар Иван Асен II 6 - 15 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
10-01-2015 15:00 не е избран PMP Build Invest - Спортен бар Ефбет Мадрид 5 - 0 Група L 1
11-01-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - Mladost Team 13 - 1 Група H 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
17-01-2015 18:00 не е избран PMP Build Invest - Barca 2 - 8 Група L 2
23-01-2015 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem 8 - 2 Група H 3
24-01-2015 21:00 не е избран Супичка - PMP Build Invest 3 - 7 Група L 3
31-01-2015 20:00 не е избран PMP Build Invest - Хотел Панчарево 2 - 6 Група L 4
04-02-2015 21:00 не е избран Спокойните - PMP Build Invest 0 - 4 Група L 5
07-02-2015 16:00 не е избран Gads - Цар Иван Асен II 3 - 10 Група H 4
08-02-2015 13:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 3 - 2 Група H 5
14-02-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - JJ&K Accountancy 12 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
23-02-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SUTHERLAND 2 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
04-03-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 4 - 3 Финални плейофи 1
13-03-2015 20:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - Scalefocus 9 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - SUTHERLAND 3 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
19-03-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 5 - 5* PREMIER LEAGUE 2
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 16:00 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Vamos 14 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
23-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - BULPROS 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
28-03-2015 17:00 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 20:00 не е избран Totally Erected - Цар Иван Асен II 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
30-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - SUTHERLAND 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-04-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - ФК Западно Ехо 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Barca 1 - 1* PREMIER LEAGUE 5
16-04-2015 21:00 не е избран SUTHERLAND - Musala 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
18-04-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Цар Иван Асен II 1 - 16 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-04-2015 17:00 не е избран ГОЛ - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2015 22:00 не е избран Visteon - SUTHERLAND 2 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
25-04-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
30-04-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Арсенал Петров 17 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
07-05-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Sirma 8 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
09-05-2015 18:00 не е избран Актавис - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Пиянките 8 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
12-05-2015 19:45 не е избран eCommera - SUTHERLAND 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Цар Иван Асен II 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Безнадежните 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
28-05-2015 21:30 не е избран CSC - SUTHERLAND 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
30-05-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Цар Иван Асен II 5 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
06-06-2015 17:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2015 20:45 не е избран DREAMIX - SUTHERLAND 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 13 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
15-06-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Netage 13 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
17-06-2015 22:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
25-06-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SUTHERLAND 3 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
27-06-2015 16:00 не е избран Септември София - Цар Иван Асен II 3 - 14 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
29-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Plomari Антилопите 3 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2015 22:30 не е избран FreshMarket - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-07-2015 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest - PREMIER LEAGUE 16
07-07-2015 21:45 Palmsbet stadium Реал София - PMP Build Invest 4 - 10 Група E 1
07-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Santos 3 - 2 Група C 1
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Whiskey United 6 - 0 Група E 2
14-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ПФК "61" 13 - 1 Група C 2
23-07-2015 19:45 не е избран Loko Vakarel - PMP Build Invest 1 - 5 Група E 3
28-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 4 - 2 Група C 3
30-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ИНТРАМА 25 - 1 Група C 4
30-07-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Лозен Сити 11 - 3 Група E 4
03-08-2015 20:45 не е избран Супичка - PMP Build Invest 2 - 14 Група E 5
06-08-2015 18:45 не е избран Черно тото - Цар Иван Асен II 4 - 10 Група C 5
10-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Fresh Market 6 - 3 Елиминации
11-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 0 Елиминации
13-08-2015 18:45 не е избран PMP Build Invest - Whiskey United 2 - 0 Елиминации
13-08-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Цар Иван Асен II 3 - 7 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - Спортинг 4 - 3 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - FreshMarket *2 - 2 Елиминации
25-08-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - Станга 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
26-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - PMP Build Invest 3 - 4 Елиминации
28-08-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Кралете / ФЕНИКС 1 - 2 Елиминации
29-08-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2015 21:45 не е избран VMware - SUTHERLAND 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 2
03-09-2015 19:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 20:00 не е избран Barca - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 8 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 3
11-09-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Barca 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 22:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - DREAMIX 14 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
28-09-2015 22:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2015 17:00 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - фзк 4 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
09-10-2015 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
10-10-2015 15:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Upnetix 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
17-10-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 12 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2015 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 9
31-10-2015 13:00 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC SAN MARCO *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
04-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Unicredit Bulbank IT 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
07-11-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 0 - 4 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2015 20:45 не е избран Adastra - SUTHERLAND 1 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 11
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 15:00 СЦ Арена SUTHERLAND - КАМИТЕ 4 - 4* Група I 2
15-11-2015 18:00 СЦ Арена Гаднярите Самоков - SUTHERLAND 0 - 5 Група I 3
18-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Naxex 30 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2015 19:45 не е избран PLAYTECH - SUTHERLAND 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 13
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - SUTHERLAND 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Techhuddle 7 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2015 20:45 не е избран GRAFIXOFT - SUTHERLAND 0 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 15
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 16:00 не е избран PMP Build Invest - Белите София 8 - 3 Група A 1
17-01-2016 17:00 не е избран PMP Build Invest - ЖИВЕЛИ 4 - 2 Група A 2
23-01-2016 19:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Група A 3
05-02-2016 22:00 не е избран PMP Build Invest - Опаковка БГ 5 - 2 Група A 4
07-02-2016 14:00 не е избран Intellect - PMP Build Invest 3 - 4 Група A 5
13-02-2016 14:00 Царско село PMP Build Invest - NIKE team 14 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 15:00 Царско село PMP Build Invest - Сборная 2015 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
20-02-2016 16:00 Царско село PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
25-02-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 20:45 не е избран GTT - SUTHERLAND 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
11-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2016 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 22:00 не е избран Витоша Бистрица - Цар Иван Асен II 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2016 20:45 не е избран Adecco GSD - SUTHERLAND 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2016 11:00 Градски стадион PMP Build Invest - ФК "Палаузово" 4 - 3 Група S 1
19-03-2016 14:00 Градски стадион Дракон - PMP Build Invest 1 - 6 Група S 2
19-03-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-03-2016 21:45 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 10 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2016 19:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 4 - 4* PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - FC Siza Sport 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2016 21:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център не - PMP Build Invest 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
09-05-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2016 19:45 не е избран ORBIT - SUTHERLAND 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-05-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Неудобните 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2016 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
09-06-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2* PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 00:00 не е избран PMP Build Invest - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2016 20:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
07-07-2016 18:45 не е избран PMP Build Invest - FC ALA GROUP 9 - 4 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
13-07-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - FootballScout 5 - 1 Група C 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
27-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Спортист Долни Лозен 4 - 1 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - PMP Build Invest 1 - 8 Група C 4
08-08-2016 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - Mladost Crew 5 - 0 Група C 5
15-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Busmanci 11 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран 3 - PMP Build Invest 0 - 6 Елиминации
22-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Елиминации
24-08-2016 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 21:45 не е избран Paysafe - SUTHERLAND 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2016 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2016 20:45 не е избран SUTHERLAND - Upnetix 15 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
19-09-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2016 21:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград PMP Build Invest - АФК Скара Бира 5 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
08-10-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2016 19:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ PMP Build Invest - SPS 5 - 0 Група N 1
22-10-2016 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ PMP Build Invest - Микроак 6 - 2 Група N 3
25-10-2016 22:30 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 терен "Кюстендил" SUTHERLAND - Изворна вода Бачково 5 - 8 Група J 1
29-10-2016 17:00 терен "Кюстендил" Пирински орли - SUTHERLAND 3 - 7 Група J 3
29-10-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-11-2016 15:00 Спортинг арена PMP Build Invest - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2016 21:00 Palmsbet stadium PMP Build Invest - Валяците 8 - 0 PREMIER LEAGUE 9
24-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
02-12-2016 00:00 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 11:00 Спортинг арена Тера Трак - SUTHERLAND 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 20:30 не е избран PMP Build Invest - Сердика 0 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-12-2016 19:45 не е избран Strypes - SUTHERLAND 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
15-12-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 9 PREMIER LEAGUE 13
07-01-2017 10:00 Царско село PMP Build Invest - McDonald's 9 - 3 EFBET Хемус 1
07-01-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
08-01-2017 10:00 не е избран Без напрежение - SUTHERLAND 4 - 5 EFBET Варна 1
14-01-2017 12:00 не е избран SUTHERLAND - Младите Надежди 9 - 3 EFBET Варна 2
14-01-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Пълна Мрежа 4 - 5 EFBET Хемус 2
21-01-2017 16:00 не е избран Изворна вода Бачково - PMP Build Invest 2 - 3 EFBET Хемус 3
21-01-2017 19:00 не е избран Ultras Team - SUTHERLAND 5 - 8 EFBET Варна 3
27-01-2017 21:30 не е избран Polycomp - SUTHERLAND 5 - 10 EFBET Варна 4
28-01-2017 17:00 не е избран MTEL - PMP Build Invest *0 - 0 EFBET Хемус 5
31-01-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 4
04-02-2017 10:00 не е избран SUTHERLAND - Чики Рики 3 - 4 EFBET Варна 5
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
11-02-2017 11:00 Царско село Sushi chef - PMP Build Invest 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
23-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - ГФК България 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - SUTHERLAND 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - PMP Build Invest 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Без напрежение 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
22-03-2017 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-04-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
12-04-2017 21:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-05-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
08-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - SUTHERLAND 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
15-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 21:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - SUTHERLAND 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2017 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 8 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу - PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 20:45 Palmsbet stadium Сердика - PMP Build Invest 8 - 1 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 20:45 не е избран Без напрежение - Цар Иван Асен II 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 19:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 1 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
23-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Experian 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - SUTHERLAND 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-09-2017 21:45 не е избран Тренто - Цар Иван Асен II 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
19-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Serdika-Sofia - PMP Build Invest 2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
29-09-2017 21:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2017 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - Strypes 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - PMP Build Invest 5 - 8 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 14:00 Парк Вършец SUTHERLAND - ФК "Фантастико" Враца 2 - 9 ГРУПА B3 2
08-10-2017 16:00 Парк Вършец ПРЕСЛАВ - SUTHERLAND 8 - 7 ГРУПА B3 3
10-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - Тренто 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
20-10-2017 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-10-2017 19:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) Kosmos - PMP Build Invest 2 - 5 ГРУПА E2 2
02-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - SUTHERLAND 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 6 PREMIER LEAGUE 10
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 7 - 8 PREMIER LEAGUE 3
09-11-2017 00:00 не е избран EGT - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-11-2017 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-11-2017 20:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Без напрежение 4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2017 19:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 2 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
08-12-2017 00:00 не е избран Без напрежение - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
08-12-2017 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-12-2017 20:45 Palmsbet stadium Stemo - SUTHERLAND 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - SBTECH 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
18-12-2017 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-02-2018 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2018 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Serdika-Sofia 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
13-02-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-02-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Serdika-Sofia 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2018 19:45 не е избран Experian - SUTHERLAND 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II - PREMIER LEAGUE 11
14-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Progress 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-03-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Западно Ехо 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
24-03-2018 19:00 не е избран PMP Build Invest - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 1 - 6 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Stemo - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - ГФК България 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
23-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - IBM 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
30-04-2018 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 20:00 не е избран Mat Star - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
12-05-2018 20:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
22-05-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-05-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2018 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-06-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 19:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Без напрежение 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SUTHERLAND 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
16-06-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
18-06-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
25-06-2018 20:45 Palmsbet stadium CODIX - SUTHERLAND 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-06-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 0 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - eCommera 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
31-08-2018 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 0 - 4 PREMIER LEAGUE 2
04-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 8 - 1 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2018 21:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 1 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2 Западна конференция 3
27-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 18:45 не е избран PMP Build Invest - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 5
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
08-10-2018 20:45 Palmsbet stadium ING - PMP Build Invest 8 - 12 Западна конференция 2
11-10-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 1 PREMIER LEAGUE 8
12-10-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - FK Kafana Stefanovic 11 - 1 Западна конференция 6
15-10-2018 22:30 не е избран Ескус Милк - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 4
18-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - PMP Build Invest 0 - 4 Западна конференция 7
19-10-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Progress 8 - 5 PREMIER LEAGUE 9
23-10-2018 21:45 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 5 - 1 Западна конференция 8
29-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
30-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 13
05-11-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
13-11-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 Западна конференция 11
18-11-2018 12:45 Арена "Елин Пелин" - терен 2 SUTHERLAND - Никсметал 0 - 3 Югозапад - група I 2
18-11-2018 15:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Отбора на народа - SUTHERLAND 6 - 7 Югозапад - група I 3
18-11-2018 16:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 SUTHERLAND - МФК Средногорец (Златица) 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
22-11-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ASI TEAM 15 - 1 Западна конференция 14
04-12-2018 21:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
06-12-2018 21:45 не е избран SUTHERLAND - Experian 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
10-12-2018 20:45 не е избран Musala Soft - SUTHERLAND 1 - 3 PREMIER LEAGUE 17
11-12-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 1 - 7 Западна конференция 15
17-12-2018 20:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-01-2019 00:00 Царско село Winbet - SUTHERLAND 1 - 6 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран SUTHERLAND - Спортист Драгичево 2 7 - 5 Happy 2
09-01-2019 00:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 3
27-01-2019 12:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 4
04-02-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 17
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
12-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Западна конференция 18
16-02-2019 21:30 не е избран Сицилианците* - SUTHERLAND 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 4 Западна конференция 19
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
25-02-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 11 Mussala Premier League 1
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9 Западна конференция 10
07-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 Mussala Premier League 2
11-03-2019 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 4 - 4* Mussala Premier League 3
16-03-2019 14:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - SUTHERLAND 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
25-03-2019 20:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 2 - 6 Mussala Premier League 5
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 5 Mussala Premier League 6
02-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 7 - 3 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Algomatika - Kammarton 11 - 5 Mussala Premier League 7
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2019 21:45 не е избран SUTHERLAND - eCommera 8 - 2 Mussala Premier League 9
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2019 19:00 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2019 20:45 не е избран Software AG - SUTHERLAND 4 - 4 Mussala Premier League 10
13-05-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - CODIX 10 - 3 Mussala Premier League 11
21-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - SUTHERLAND 2 - 7 Mussala Premier League 8
27-05-2019 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 8 Mussala Premier League 12
28-05-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 00:00 не е избран PMP Build Invest - Intellect 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4 Mussala Premier League 13
10-06-2019 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 2 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 11 - 2 Mussala Premier League 15
02-07-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2 Mussala Premier League 17
05-07-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 3 Mussala Premier League 16