София

Тихомир Веселинов Тодоров

клубове

роден на: 03.04.1974

години: 46

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 21:45 не е избран M - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
02-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Хотел Панчарево - Fibank 0 - 15 PREMIER LEAGUE 1
08-09-2014 18:45 не е избран ORBIT - Blizoo 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 18:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - Хотел Панчарево 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2014 00:00 не е избран ORBIT - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2014 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - ORBIT 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Хотел Панчарево 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Mentor Resort 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2014 21:45 не е избран SUTHERLAND - ORBIT 6 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2014 20:45 не е избран Musala - ORBIT 10 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
07-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Класик Груп 9 - 3 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2014 18:45 не е избран ORBIT - Experian 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-10-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Хотел Панчарево 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2014 19:45 не е избран ORBIT - Software AG 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
21-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Пени Маркет 3 - 8 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 20:45 не е избран i:FAO - ORBIT 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2014 19:45 не е избран ORBIT - ГФК България 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2014 18:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-11-2014 18:45 не е избран Магнус - Хотел Панчарево 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2014 20:45 не е избран Progress - ORBIT 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-11-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - CAM R 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Хотел Панчарево 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
27-11-2014 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 20:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 8 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-12-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Хотел Панчарево 10 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 19:45 не е избран ORBIT - IPSOS - MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2014 20:45 не е избран Хотел Панчарево - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 4 PREMIER LEAGUE 10
10-01-2015 17:00 не е избран Супичка - Хотел Панчарево 6 - 8 Група L 1
17-01-2015 21:00 не е избран Спортен бар Ефбет Мадрид - Хотел Панчарево 1 - 11 Група L 2
24-01-2015 22:00 не е избран Хотел Панчарево - Спокойните 3 - 1 Група L 3
31-01-2015 20:00 не е избран PMP Build Invest - Хотел Панчарево 2 - 6 Група L 4
07-02-2015 16:00 не е избран Хотел Панчарево - Barca 2 - 5 Група L 5
15-02-2015 12:00 не е избран Амфетико - Хотел Панчарево 2 - 8 ВТОРА ФАЗА 1
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
23-02-2015 20:45 не е избран ORBIT - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ORBIT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM ORBIT - OPENCODE 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - ORBIT 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 21:00 не е избран ORBIT - CODIX 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 19:45 не е избран IPSOS - ORBIT 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2015 20:00 не е избран Blizoo - ORBIT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-05-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBIT - Progress 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2015 18:45 не е избран ORBIT - Stemo 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 20:45 не е избран VIVACOM - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 19:45 не е избран ORBIT - M *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
03-06-2015 22:00 не е избран i:FAO - ORBIT 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 13 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2015 19:45 не е избран Adecco GSD - ORBIT 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 20:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 19:45 не е избран Experian - ORBIT 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
27-08-2015 21:45 Palmsbet stadium ORBIT - Мост Компютърс 9 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-09-2015 21:45 не е избран ORBIT - Enetpulse 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-09-2015 19:45 не е избран M - ORBIT 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2015 18:30 не е избран ORBIT - GTT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2015 21:45 не е избран ORBIT - CODIX 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - ORBIT 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-10-2015 20:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
06-11-2015 20:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 21:45 не е избран Adecco GSD - ORBIT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2015 18:45 не е избран ORBIT - i:FAO 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2015 21:45 не е избран ORBIT - ГФК България 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-11-2015 21:45 не е избран Progress - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2015 18:45 не е избран ORBIT - Blizoo 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBIT 8 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-12-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
25-02-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBIT - Adecco GSD 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 19:45 не е избран SBTECH - ORBIT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 18:45 не е избран ORBIT - EGT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 21:45 не е избран Enetpulse - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 18:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 21:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран VIVACOM - ORBIT 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-04-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - ORBIT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 19:45 не е избран ORBIT - SUTHERLAND 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 21:45 Palmsbet stadium ORBIT - CODIX 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2016 19:45 не е избран Stemo - ORBIT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 18:45 не е избран ORBIT - GTT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2016 20:45 не е избран i:FAO - ORBIT *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-03-2017 21:45 Palmsbet stadium CSC - Интрама 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
13-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Интрама - EPAM Systems 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
20-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM TEK EXPERTS - Интрама 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
30-03-2017 20:45 не е избран Интрама - BHTC 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
03-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Интрама 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
10-04-2017 19:45 не е избран Интрама - Proxiad 0 - 11 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-04-2017 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Интрама 8 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
04-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Persy 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
11-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SafeCharge - Интрама 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
17-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - vConnect 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
23-05-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - Интрама 6 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
29-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Polycomp - Интрама 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Sirma 7 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
15-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Интрама 14 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
21-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - Minerva 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2017 21:45 не е избран TRADOLOGIC - Интрама 15 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
03-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - Adastra 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
31-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Westum 10 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Интрама - Endava 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
17-09-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 4 Висша лига 1
18-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OnProcess Technology - Интрама 4 - 4* UPNETIX LEAGUE ONE 5
20-09-2017 22:45 Palmsbet stadium TRADOLOGIC - Интрама 12 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 3
24-09-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 2
29-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Proxiad - Интрама 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 16
30-09-2017 17:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 2 - 3 Висша лига 3
05-10-2017 20:45 Palmsbet stadium SafeCharge - Интрама 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
10-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - OWLIANCE 5 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
12-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM GemSeek - Интрама 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 1
14-10-2017 19:00 не е избран No Name - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 8 - 0 Висша лига 5
19-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - Интрама 7 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 9
21-10-2017 20:00 не е избран Floor Decor - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4 Висша лига 6
28-10-2017 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Червена звезда Горни Богров 9 - 2 Висша лига 7
30-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Unify 0 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 11
10-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - Интрама *3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
11-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 9
13-11-2017 22:30 Palmsbet stadium Интрама - CoBuilder International 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Интрама - Algomatika - Kammarton 1 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 13
19-11-2017 15:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 6 Висша лига 10
21-11-2017 00:00 не е избран DREAMIX - Интрама 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
26-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
29-11-2017 00:00 не е избран Интрама - Devision 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 15
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
04-12-2017 00:00 не е избран vConnect - Интрама 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
14-12-2017 00:00 не е избран Интрама - Quality House 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 17
25-02-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 2 - 4 Висша лига 13
11-03-2018 14:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Тиняците 5 - 0 Висша лига 4
17-03-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 4 - 1 Висша лига 8
15-04-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 3 - 2 Висша лига 3
29-04-2018 18:00 не е избран Floor Decor - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 14 Висша лига 5
02-05-2018 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 4
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
20-05-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 3 Висша лига 7
10-06-2018 20:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - No Name - ветерани 0 - 5 Висша лига 9
16-06-2018 19:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 0 Висша лига 1
29-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 2
06-07-2018 00:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 8
30-09-2018 00:00 не е избран No Name - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 1
12-10-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 4 Висша лига 3
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
18-11-2018 14:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 2 Висша лига 8
25-11-2018 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - БФК Мики Маус 4 - 4 Висша лига 9
09-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4 Висша лига 4
31-12-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 10
17-03-2019 13:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 7
24-03-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 6
12-04-2019 21:30 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 6 - 1 Висша лига 13
01-05-2019 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PalmsBet ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 2 - 6 Висша лига 12
05-05-2019 20:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 15
19-05-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 6 Висша лига 16
02-06-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 4 - 3 Висша лига 17
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14
23-06-2019 20:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 4 Висша лига 18