София

Димитър Христов Попов

клубове

роден на: 20.06.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 20:00 не е избран Белите Якички - ФК ИХТИМАН 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Вълците - Белите Якички 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - FC SAN MARCO 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 11:00 не е избран Белите Якички - Лозен 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Магнус 6 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Besnite - Актив комерс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - CAM R 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2014 19:45 не е избран Verso Travel - Белите Якички 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 15:00 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-09-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Mentor Resort 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 18:00 не е избран Неудобните - Белите Якички 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-10-2014 21:45 не е избран Mentor Resort - Рапидо Куриери 5 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 21:00 не е избран Белите Якички - НОВИ ХАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 19:45 не е избран Класик Груп - Mentor Resort 5 - 9 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 0 - 6 PREMIER LEAGUE 3
18-10-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 15:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 не е избран НДП Стрелци - Белите Якички 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
07-11-2014 18:45 не е избран Mentor Resort - VENDETTA-OLISPED 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2014 20:45 не е избран Пени Маркет - Mentor Resort 6 - 0 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 18:00 не е избран Белите Якички - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Хищниците - Белите Якички 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2014 18:45 не е избран Mentor Resort - ТЕМИДА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 17:00 не е избран Colo Colo - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Белите Якички 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2014 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 6 - 9 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 18:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 15
11-01-2015 10:00 не е избран Белите Якички - VIVACOM 9 - 5 Група E 1
11-01-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Бохемите 6 - 3 Група A 1
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
21-01-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Белите Якички - ГОЛ 14 - 1 Група E 2
23-01-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Фалшивите деветки 3 - 6 Група A 3
25-01-2015 14:00 не е избран Мутрагеница София - Белите Якички 3 - 5 Група E 3
25-01-2015 20:45 не е избран Приятели - Majestic - Финални плейофи
01-02-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Ajax 6 - 4 Група A 4
02-02-2015 19:00 не е избран Белите Якички - Most Wanted 6 - 1 Група E 4
07-02-2015 15:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 3 - 6 Група A 5
07-02-2015 17:00 не е избран Loko Vakarel - Белите Якички - Група E 5
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 15:00 не е избран Приятели - Белите Якички 2 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 12:00 Palmsbet stadium Majestic - Белите кончета 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Белите Якички - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2015 18:45 Palmsbet stadium Белите Якички - Cotton club 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
27-02-2015 20:00 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
04-03-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - Легион Инс 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 20:00 не е избран Majestic - Mladost Team 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Вършец 1 - 5 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - Белите Якички 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 22:00 не е избран Seniorite - Majestic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-03-2015 21:45 не е избран Профис - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2015 22:30 не е избран Белите Якички - Verso Travel 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
27-03-2015 21:45 не е избран Актив комерс - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 09:00 не е избран Majestic - White Widow 12 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-03-2015 14:00 СЦ Арена Актив комерс - Блясък 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2015 15:00 Градски стадион Mentor Resort - ФК МЕДИКА *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-03-2015 22:30 не е избран Белите Якички - Неудобните 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 14:00 не е избран Мега Денс - Majestic 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 21:45 не е избран Пени Маркет - Mentor Resort 9 - 4 PREMIER LEAGUE 6
17-04-2015 20:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Mentor Resort 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 19:00 не е избран Majestic - Новаците 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
19-04-2015 20:00 не е избран Белите Якички - НДП Стрелци 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Majestic 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
26-04-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - Белите Якички 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Mentor Resort 4 - 6 PREMIER LEAGUE 2
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 21:00 не е избран Majestic - Лозен Сити 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 10:00 не е избран Лидер - Majestic 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
20-05-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Eclipse 6 - 5 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 12:00 не е избран Majestic - Persy 14 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
24-05-2015 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 18:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - Mentor Resort 6 - 4 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 22:45 не е избран Милан - Majestic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-06-2015 18:00 не е избран Majestic - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
07-06-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2015 21:45 не е избран Спортинг - Актив комерс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 10:00 не е избран Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
16-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Mentor Resort *4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2015 10:00 не е избран Главите-Карнобат - Majestic 0 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
20-06-2015 14:00 не е избран Белите Якички - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-06-2015 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 2 - 3 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 09:00 не е избран Majestic - Бохемите 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
21-06-2015 14:00 не е избран ФК Зебра - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 21:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 14:00 не е избран Играчорите - Majestic 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
28-06-2015 15:00 не е избран Белите Якички - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Mentor Resort 6 - 4 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 17:00 не е избран Majestic - Delta Guard 8 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
05-07-2015 19:00 не е избран Софийска вода - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-07-2015 20:45 не е избран Белите Якички - FC EFBET 10 - 2 Група B 1
10-07-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Majestic 3 - 3* Финални плейофи
11-07-2015 19:00 не е избран Актавис - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2015 20:00 не е избран ING - Majestic *2 - 2 Финални плейофи
20-07-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Белите Якички 1 - 10 Група B 3
02-08-2015 20:00 не е избран Белите Якички - Витоша Бистрица 0 - 5 Група B 4
04-08-2015 20:00 не е избран Белите Якички - Спокойните 5 - 0 Група B 2
05-08-2015 19:45 не е избран Спортинг - Белите Якички 3 - 5 Група B 5
10-08-2015 20:45 не е избран Белите Якички - Delta Guard 4 - 6 Елиминации
18-08-2015 20:30 не е избран Majestic - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Финални плейофи
24-08-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ING 1 - 2 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Белите Якички 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2015 22:00 не е избран Приятели - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 14:00 не е избран VILLA MARK - Majestic 0 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 19:00 не е избран Белите Якички - БНС РЕД БУЛС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 21:45 не е избран Джовани - Mentor Resort 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-09-2015 22:30 не е избран Белите Якички - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
26-09-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 17:00 не е избран Белите Якички - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
29-09-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Вършец 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2015 22:30 не е избран Majestic - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
03-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 18:00 не е избран Majestic - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 21:45 не е избран CAM R - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 22:00 не е избран Белите Якички - Витоша 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2015 22:00 не е избран Majestic - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 3 - 5 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 09:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Majestic 8 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2015 22:30 не е избран DELTA - Белите Якички 6 - 5 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - VENDETTA-OLISPED 1 - 6 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 22:30 не е избран Majestic - ING 12 - 1 CHAMPIONSHIP 3
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 13:00 не е избран Белите Якички - Полиграфия Инфо 5 - 4 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 14:00 не е избран Majestic - Витоша 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3* PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 15:00 не е избран DELTA - Majestic 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 16:00 не е избран El Stars - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Fusion 5 - 1 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 19:00 не е избран Белите Якички - Valencia C.F. 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 20:00 не е избран Majestic - Полиграфия Инфо 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 18:45 не е избран Шенкер - Mentor Resort 0 - 7 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 22:00 не е избран El Stars - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Актив комерс - AFC Cvet Junior 0 - 2 Група H 2
15-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк ФК Запрянови - Актив комерс 2 - 9 Група H 3
15-11-2015 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Белите Якички 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 17:00 не е избран Актив комерс - Barca 14 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран Белите Якички - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 10:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2015 22:30 не е избран Majestic - Хищниците 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-11-2015 18:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
28-11-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 17:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 00:00 не е избран Белите Якички - Хищниците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 16:00 не е избран Majestic - Лозен 8 - 5 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 00:00 не е избран Приятели - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2015 21:45 не е избран Mentor Resort - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 15:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 8 - 3 Група H 1
17-01-2016 12:00 не е избран Не казвай на никой - Актив комерс 0 - 5 Група H 2
24-01-2016 13:00 не е избран Актив комерс - Seniorite 5 - 0 Група H 3
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
07-02-2016 11:00 не е избран Актив комерс - NIKE team 7 - 2 Група H 5
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Кралете 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
23-02-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Mentor Resort 1 - 3 PREMIER LEAGUE 14
26-02-2016 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 18:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - ADIDAS 3 - 12 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Джовани 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 10:00 не е избран Intellect - Majestic 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран Massive - ADIDAS 4 - 5 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 13:00 не е избран Majestic - VILLA MARK 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Оптиксорс 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Актив комерс 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2016 16:00 не е избран Хищниците - Majestic 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2016 18:45 не е избран FC ING - ADIDAS 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
30-03-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 2 - 4 PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 5 - 10 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 17:00 не е избран Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 17:00 не е избран Белите Якички - ФК Враждебна 12 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 21:45 не е избран Класик Груп - ADIDAS 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Milky Group Bio 3 - 11 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 18:00 не е избран Викторио Ленд - Белите Якички 3 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-04-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Most Wanted 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 10:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Фалкон 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
19-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 15:00 не е избран Ескус Милк - Белите Якички 8 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-04-2016 20:45 не е избран Вършец - Mentor Resort 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
27-04-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 7 - 2 PREMIER LEAGUE 8
05-05-2016 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-05-2016 21:00 не е избран Белите Якички - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-05-2016 18:30 не е избран Mentor Resort - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 20:45 не е избран Billa - ADIDAS 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 17:00 не е избран Majestic - ЖИВЕЛИ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 18:00 не е избран Белите Якички - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2016 22:00 не е избран ADIDAS - SSV 10 - 4 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - Белите Якички 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2016 20:00 не е избран Неудобните - Majestic 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - ADIDAS 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2016 19:45 не е избран Mentor Resort - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 00:00 не е избран Белите Якички - Джиа Мото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Mentor Resort 3 - 6 PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ADIDAS - Skypharm 11 - 4 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-06-2016 17:00 не е избран Junior Barcelona - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ORBICO BULGARIA 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2016 21:45 не е избран Quehenberger Logistics - ADIDAS 8 - 15 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef 10 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 12:00 не е избран Спортинг - Majestic 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 21:00 не е избран Белите Якички - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
21-06-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Mentor Resort 7 - 6 PREMIER LEAGUE 15
21-06-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2016 21:00 не е избран ADIDAS - vitoshanews.com 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
26-06-2016 17:00 не е избран Majestic - ФК Зебра 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
28-06-2016 20:45 не е избран Ойрошпед - ADIDAS 2 - 12 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
30-06-2016 18:45 не е избран Супичка - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
02-07-2016 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 22:00 не е избран Малки Страсти - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2016 21:45 не е избран ADIDAS - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2016 22:30 не е избран Majestic - Софийска вода 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 17:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Polycomp 9 - 1 Група E 1
18-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Mentor Resort 2 - 3 Група E 2
25-07-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ПФК "61" 13 - 2 Група E 3
08-08-2016 20:45 Palmsbet stadium A1 - Mentor Resort 4 - 5 Група E 5
09-08-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Супичка 4 - 2 Група E 4
15-08-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0 Елиминации
18-08-2016 19:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Mentor Resort 3 - 9 Елиминации
21-08-2016 21:00 не е избран Еконт 61 - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-08-2016 21:45 не е избран Вършец - Mentor Resort 5 - 2 Елиминации
23-08-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef - ПЛЕЙОФИ
24-08-2016 19:45 не е избран Малки Страсти - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 18:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 11 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 12:00 не е избран Majestic - Неудобните 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите Якички - Лидер 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-08-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Mentor Resort 7 - 2 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 14:00 не е избран ФК Зебра - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 18:45 не е избран Играчорите - Белите Якички 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-09-2016 21:45 не е избран Massive - ADIDAS 5 - 11 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 15:00 не е избран Белите Якички - Джиа Мото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
18-09-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 19:45 не е избран Mentor Resort - Tom Taylor 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
25-09-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Fibank 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2016 22:30 не е избран Majestic - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 13 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Белите Якички 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-10-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 09:00 не е избран Majestic - ФК ИХТИМАН 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 22:00 не е избран Белите Якички - ПСЖ София 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
11-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 7 - 2 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Спортинг 9 - 4 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2016 16:00 не е избран 3 - Белите Якички 0 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 7
19-10-2016 18:45 не е избран Massive - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
22-10-2016 21:30 не е избран Актив комерс - Carpe Diem FC 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 17:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Белите кончета 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Easy TV Net 13 - 5 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 22:00 не е избран Mentor Resort - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 Игрище Елин Пелин Актив комерс - Мургаш Врачеш 1 - 1 Група I 1
29-10-2016 17:00 Игрище Елин Пелин Самоков - Актив комерс 0 - 8 Група I 3
01-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 10 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 19:00 не е избран Белите Якички - Напълно непознати 8 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 10
06-11-2016 20:00 не е избран Majestic - Intellect 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 21:45 не е избран ADIDAS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран Софийска вода - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
18-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Mentor Resort 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 13:00 Спортинг арена Актив комерс - ФК МЕДИКА 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 20:30 не е избран Хищниците - Majestic 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 00:00 не е избран Majestic - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 15:00 не е избран Лозен - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
23-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - DHL ФРЕЙТ 5 - 13 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 00:00 не е избран Белите Якички - По-добрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
27-11-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
30-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 16:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
04-12-2016 20:00 не е избран Majestic - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 17:30 не е избран ESTUPIDEZ - Белите Якички 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 18:00 не е избран Белите Якички - Червена Звезда (Горни Богров) 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
11-12-2016 20:00 не е избран Спортинг - Majestic 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - ADIDAS 6 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-12-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - ADIDAS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-12-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-01-2017 11:00 Царско село ТЕМИДА - Majestic 3 - 9 EFBET Люлин 1
07-01-2017 18:00 Царско село Актив комерс - Софийска вода 1 - 3 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 09:00 не е избран Актив комерс - Enetpulse 9 - 4 EFBET Света Троица 2
15-01-2017 10:00 не е избран Mat Star - Majestic 5 - 8 EFBET Люлин 2
21-01-2017 10:00 не е избран Majestic - Fibank 0 - 4 EFBET Люлин 3
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 11:00 не е избран Актив комерс - Пирин Гоце Делчев 3 - 1 EFBET Света Троица 4
28-01-2017 15:00 не е избран Изтокът - Majestic 1 - 7 EFBET Люлин 4
03-02-2017 21:30 не е избран The Mannschaft - Актив комерс 2 - 6 EFBET Света Троица 5
04-02-2017 10:00 не е избран Majestic - Media United 5 - 0 EFBET Люлин 5
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
08-02-2017 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-02-2017 15:00 Царско село Без напрежение - Majestic 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
11-02-2017 16:00 Царско село Кракра Перник - Актив комерс 5 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 00:00 не е избран ADIDAS - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 15:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
19-02-2017 16:00 не е избран Белите Якички - ФК ЗЕНИТ 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Mentor Resort 8 - 2 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
26-02-2017 17:00 не е избран Белите Якички - ПФК "61" 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
26-02-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 00:00 не е избран ADIDAS - Tom Taylor 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
01-03-2017 00:00 не е избран Mentor Resort - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2017 00:00 не е избран Актив комерс - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - DELTA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лидер - Белите Якички 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - Quehenberger Logistics 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите Якички - ESTUPIDEZ 7 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
24-03-2017 20:45 не е избран Актив комерс - Без напрежение *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 16:00 Palmsbet stadium МФК Динамо София 2007 - Белите Якички 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 5
26-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 17:00 не е избран Белите Якички - SPM -ltd 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
02-04-2017 22:00 не е избран Неудобните - Majestic 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 19:30 не е избран Малки Страсти - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
09-04-2017 13:00 не е избран Majestic - Ян Бибиян 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 17:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Белите Якички 1 - 17 LEAGUE ONE - LONDON 7
18-04-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Mentor Resort 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
18-04-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 16:00 не е избран Белите Якички - Whiskey United 12 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-04-2017 17:00 не е избран Majestic - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 19:45 не е избран Easy TV Net - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
10-05-2017 00:00 не е избран Mentor Resort - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
14-05-2017 17:00 не е избран Лозен Сити - Белите Якички 0 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
14-05-2017 20:00 не е избран Хищниците - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 18:30 Palmsbet stadium Виста - Mentor Resort 7 - 6 PREMIER LEAGUE 11
21-05-2017 18:00 не е избран Белите Якички - NIKE team 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
21-05-2017 22:00 не е избран Majestic - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Белите Якички 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
28-05-2017 16:00 Palmsbet stadium Белите Якички - Викторио Ленд 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
28-05-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - Полиграфия Инфо 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 20:45 не е избран Mentor Resort - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 12 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 5 - 13 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2017 19:30 не е избран Вълците - Majestic 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 11
11-06-2017 18:00 не е избран Белите Якички - Mladost Team 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
14-06-2017 22:30 не е избран Majestic - Intellect *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2017 16:00 не е избран Спортинг - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 18:45 не е избран Mentor Resort - ВЕТ Юнайтед 6 - 4 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 17:00 не е избран Белите Якички - FC SIVEN 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0 PREMIER LEAGUE 16
01-07-2017 14:00 не е избран Изтокът - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 18:00 не е избран Амфетико - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 22:30 не е избран MAHARANI - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Majestic 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-07-2017 22:00 не е избран Актив комерс* - Drink Team Обеля* 10 - 1 Група I 1
18-07-2017 20:45 не е избран Актив комерс* - Пирин Гоце Делчев* 4 - 0 Група I 2
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 5 Група I 4
07-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Whiskey United* - Актив комерс* 1 - 14 Група I 5
15-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Зенит* - Актив комерс* 1 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Актив комерс* 2 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Majestic 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Галактико* - Актив комерс* 1 - 5 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 16:00 не е избран DELTA - Majestic 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
29-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
03-09-2017 00:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2017 22:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic *6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2017 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Петролтех Трейдинг 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК ИХТИМАН 6 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - Rehau 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 16:00 не е избран Вълците - Majestic 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - MAHARANI 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
01-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Актив комерс *3 - 3 ГРУПА A1 1
04-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Петролтех Трейдинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 2
10-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - Петролтех Трейдинг 2 - 9 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Столичен Авто Транспорт 13 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
25-10-2017 21:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - Петролтех Трейдинг 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Петролтех Трейдинг 4 - 7 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC BAUHAUS ARENA 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-12-2017 20:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 00:00 не е избран Intellect - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2017 20:45 не е избран Тренто - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
10-12-2017 00:00 не е избран Majestic - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 19:00 Царско село Петролтех Трейдинг* - Приятели* 1 - 6 Група A 1
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
12-01-2018 22:00 Царско село Бундестим* - Актив комерс* 3 - 4 Група I 2
13-01-2018 11:00 Царско село ФК АЛТЕРНАТИВА* - Петролтех Трейдинг* 1 - 2 Група A 2
20-01-2018 11:00 не е избран Актив комерс* - Маншафта* 5 - 0 Група I 3
20-01-2018 22:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Африка Юнайтед* 1 - 3 Група A 3
27-01-2018 12:00 не е избран Бристол Роувърс* - Актив комерс* 2 - 8 Група I 4
28-01-2018 10:00 не е избран БНС Ред Булс* - Петролтех Трейдинг* 3 - 0 Група A 4
02-02-2018 20:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 5
03-02-2018 13:00 не е избран Актив комерс* - Фреш бар* 12 - 3 Група I 5
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
10-02-2018 18:00 Palmsbet stadium Осма хирургия* - Актив комерс* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
22-02-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 3 - 1 PREMIER LEAGUE 14
06-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
19-03-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 20:45 не е избран Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 9 - 0 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Холандците 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 21:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 6 - 7 PREMIER LEAGUE 4
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Актив комерс 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2018 20:45 не е избран Rehau - Петролтех Трейдинг 6 - 5 PREMIER LEAGUE 5
21-04-2018 19:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
24-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - ING 8 - 3 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
08-05-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - MAHARANI 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 21:45 не е избран Петролтех Трейдинг - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Петролтех Трейдинг 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
30-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
07-07-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Актив комерс 3 - 6 Група F 1
25-07-2018 21:45 не е избран Va Pu Cu Sofia - Актив комерс 2 - 3 Група F 2
01-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - IBM 15 - 2 Група F 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
15-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Кобра 5 - 2 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - IPSOS 5 - 0 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
30-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3 Елиминации
09-09-2018 20:00 не е избран Актив комерс - ГЕОДЕТ 2 - 1 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Актив комерс 2 - 7 Източна конференция 2
11-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Bamboo Beach - ФК Керамик 2 - 3 Източна конференция 2
18-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - A.C.A.B. 13 - 2 Източна конференция 3
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2 Източна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Bamboo Beach 4 - 0 Източна конференция 4
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
02-10-2018 18:45 не е избран Bamboo Beach - ГЕОДЕТ 6 - 2 Източна конференция 5
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
09-10-2018 21:45 не е избран Rehau - Bamboo Beach 2 - 5 Източна конференция 6
12-10-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Актив комерс 2 - 14 Източна конференция 6
16-10-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Bamboo Beach - A.C.A.B. 6 - 3 Източна конференция 7
16-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Вършец 10 - 3 Източна конференция 7
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 2 Актив комерс - Maska Lens 6 - 1 Югозапад - група C 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach 9 - 3 Източна конференция 8
24-10-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 8
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
06-11-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Bamboo Beach 5 - 7 Източна конференция 10
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
11-11-2018 20:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Bamboo Beach 3 - 1 Източна конференция 1
13-11-2018 18:45 не е избран Актив комерс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 Източна конференция 11
14-11-2018 20:45 не е избран Bamboo Beach - Вършец 0 - 5 Източна конференция 11
20-11-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Bamboo Beach 6 - 5 Източна конференция 12
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
27-11-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bamboo Beach - iSTYLE 15 - 3 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 не е избран Bamboo Beach - SSV 0 - 5 Източна конференция 9
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 Palmsbet stadium Актив комерс - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 Източна конференция 15
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 19
01-02-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 16
05-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - V-TAC EUROPE 0 - 5 Източна конференция 17
11-02-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 18
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2 Източна конференция 17
21-02-2019 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 4 - 4 Източна конференция 12
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
14-05-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-06-2019 18:45 не е избран Актив комерс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ВЕТ Юнайтед 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12