София

Стилян Богданов Гамански

клубове

роден на: 12.08.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Сердика - Левски София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 28
n/a не е избран Славия - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 31
n/a не е избран Сердика - Витоша Б ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 32
n/a не е избран Сердика - Септември София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 26
n/a не е избран Левски София Б - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 33
n/a не е избран Сердика - Локомотив София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 34
n/a не е избран ДИТ 1 - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 29
n/a не е избран Левски София А - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 27
n/a не е избран Сердика - ДИТ 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 30
24-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Магнус - VILLA MARK 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-08-2014 22:00 не е избран vitoshanews.com - El Stars 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2014 15:00 Palmsbet stadium Сердика - vitoshanews.com 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2014 20:00 Palmsbet stadium Бандата - Безнадежните 9 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
31-08-2014 19:00 Palmsbet stadium Магнус - Спокойните 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM АКАДЕМИК 84 - Бандата 3 - 20 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Аполо СК - Сердика 0 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
07-09-2014 14:00 не е избран vitoshanews.com - DEVILS 6 - 4 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM MU Bulgaria - Магнус 3 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
09-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Профис 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Магнус 6 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Сердика - Лабилните 9 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 15:00 Palmsbet stadium JAGUARES - vitoshanews.com 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бандата - AFC Ajax 13 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
14-09-2014 09:00 Palmsbet stadium Магнус - Бохемите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
14-09-2014 16:00 не е избран Римляните - vitoshanews.com 2 - 3 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Магнус - CAM R 4 - 10 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 19:45 не е избран Винпром Пещера - Профис 3 - 6 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Магнус 2 - 2 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - Shporite 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2014 17:00 не е избран JJ&K Accountancy - Бандата 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - Магнус 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
28-09-2014 17:00 Palmsbet stadium vitoshanews.com - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 20:45 не е избран Профис - DSV България 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Магнус - Old school 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Easy TV Net 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 18:00 не е избран Бандата - vitoshanews.com 3 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2014 21:00 не е избран Сердика - Резервите 10 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
05-10-2014 22:00 не е избран FC CRAZY GANG - vitoshanews.com 3 - 4 CHAMPIONSHIP 6
07-10-2014 18:45 не е избран Виста - Профис 2 - 12 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Магнус *1 - 1 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2014 17:00 не е избран Сердика - Busmanci 13 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2014 20:00 не е избран Аполо СК - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
12-10-2014 09:00 не е избран vitoshanews.com - Easy TV Net 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 19:00 не е избран Магнус - Athletic 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
14-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Fibank 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 21:45 не е избран Профис - Fusion 10 - 3 CHAMPIONSHIP 7
15-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
17-10-2014 21:45 не е избран McDonald's - vitoshanews.com 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2014 18:00 не е избран Бандата - Лабилните 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2014 21:00 не е избран JAGUARES - Сердика 1 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 13:00 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 21:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Магнус 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-10-2014 19:45 не е избран Skypharm - Профис 4 - 6 CHAMPIONSHIP 8
25-10-2014 00:00 не е избран vitoshanews.com - British Council 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
26-10-2014 10:00 не е избран Магнус - Дразмахала 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2014 16:00 не е избран Реал София - vitoshanews.com 4 - 9 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2014 21:45 не е избран Профис - Most Wanted 5 - 1 CHAMPIONSHIP 9
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
02-11-2014 11:00 не е избран The Clock - Магнус 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2014 22:30 не е избран Бандата - Сердика 1 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
04-11-2014 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Магнус 9 - 9 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2014 19:45 не е избран Mondelez - Профис 4 - 4 CHAMPIONSHIP 10
08-11-2014 17:00 не е избран Busmanci - Бандата *3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Безнадежните 0 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2014 20:00 не е избран Сердика - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 20:00 не е избран Витоша - vitoshanews.com 2 - 5 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2014 20:00 не е избран Магнус - Лъвски Сърца 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2014 18:45 не е избран Магнус - Хотел Панчарево 2 - 2 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2014 21:45 не е избран Профис - Шенкер 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
14-11-2014 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
14-11-2014 21:45 не е избран McDonald's - Сердика 3 - 11 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2014 19:00 не е избран Бандата - JAGUARES 12 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
16-11-2014 11:00 не е избран vitoshanews.com - Софийска вода 2 - 0 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 18:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2014 20:45 не е избран Класик Груп - Магнус 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран ИНТРАМА - Профис 3 - 9 CHAMPIONSHIP 12
22-11-2014 00:00 не е избран Сердика - British Council 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - AFC Ajax 10 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 21:45 не е избран Shporite - Бандата 0 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 22:00 не е избран Магнус - Botev City 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
26-11-2014 20:45 не е избран Профис - ALPHA BANK 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2014 00:00 не е избран Бандата - Резервите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2014 17:00 не е избран JJ&K Accountancy - vitoshanews.com 6 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 09:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 6 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Полиграфия Инфо 6 - 2 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - Магнус 8 - 6 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 19:45 не е избран Royal Investments LTD - Профис 1 - 11 CHAMPIONSHIP 14
06-12-2014 00:00 не е избран Резервите - vitoshanews.com 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
07-12-2014 13:00 не е избран Магнус - Loko Vakarel 12 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Лидер Надежда 7 - 5 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
10-12-2014 21:45 не е избран Профис - FC EFBET 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2014 18:48 не е избран ТЕМИДА - Магнус 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
12-12-2014 19:45 не е избран Eclipse - Профис 5 - 10 CHAMPIONSHIP 1
12-12-2014 21:45 не е избран McDonald's - Бандата 2 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2014 21:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2014 21:00 не е избран vitoshanews.com - Аполо СК отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Магнус 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-12-2014 19:00 не е избран Intellect - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 19:45 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 3 Финални плейофи 1
16-12-2014 21:45 не е избран Играчорите - Магнус 0 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 12:00 не е избран БАСКИТЕ - Бандата 11 - 2 Група K 1
10-01-2015 18:00 не е избран Сердика - Лагера ФК 7 - 1 Група C 1
10-01-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Магнус 2 - 2 Група J 1
17-01-2015 21:00 не е избран Бандата - FC EFBET - Група K 2
18-01-2015 10:00 не е избран Фаворити - Сердика 4 - 11 Група C 2
18-01-2015 15:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 4 - 6 Група J 2
24-01-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Бандата 5 - 0 Група K 3
25-01-2015 00:00 не е избран Сердика - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0 Група C 3
25-01-2015 11:00 не е избран Магнус - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 3
31-01-2015 00:00 не е избран Бандата - VILLA MARK 0 - 5 Група K 4
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
01-02-2015 10:00 не е избран Blizoo - Магнус 4 - 4* Група J 4
07-02-2015 18:00 не е избран Магнус - Comverse 10 - 3 Група J 5
08-02-2015 12:00 не е избран София Франс Ауто - Бандата 5 - 0 Група K 5
08-02-2015 20:00 не е избран Сердика - Неудобните 4 - 4 Група C 5
14-02-2015 00:00 не е избран Бандата - British Council 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
14-02-2015 14:00 не е избран Лабилните - vitoshanews.com 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 10:00 не е избран Бохемите - Магнус 10 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 16:00 не е избран vitoshanews.com - Busmanci 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
15-02-2015 17:00 не е избран Сердика - AFC Ajax 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
17-02-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Профис - Manchester United Bulgaria 9 - 5 CHAMPIONSHIP 3
18-02-2015 20:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - vitoshanews.com 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
18-02-2015 20:45 не е избран Бандата - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
18-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Shporite 12 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM JJ&K Accountancy - Сердика 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
22-02-2015 10:00 Palmsbet stadium Магнус - Speedy-net 14 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2015 22:00 Palmsbet stadium Полиграфия Инфо - vitoshanews.com 1 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Безнадежните 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
27-02-2015 20:00 не е избран Магнус - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
04-03-2015 19:45 не е избран Пени Маркет - Профис 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Бандата - Финални плейофи 1
13-03-2015 21:45 Palmsbet stadium McDonald's - Бандата 1 - 1* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - vitoshanews.com 1 - 6 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 16:00 не е избран Магнус - Novotel Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пиянките - Сердика 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
21-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Бандата - КОС България 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 15:00 не е избран vitoshanews.com - Реал София 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2015 20:00 не е избран Athletic - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
24-03-2015 21:45 не е избран Профис - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 18:00 не е избран Бандата - ФК Алфа Мъжкарите 12 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-03-2015 21:00 не е избран Сердика - УЛТРА 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2015 16:00 не е избран Магнус - ING 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-03-2015 20:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Профис 8 - 4 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2015 21:45 не е избран Ugoman - Бандата 2 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-04-2015 18:00 не е избран Безнадежните - Сердика 6 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2015 21:45 не е избран vitoshanews.com - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2015 09:00 не е избран Искра Искрец - Магнус 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
16-04-2015 22:00 не е избран Профис - Fibank 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
18-04-2015 19:00 не е избран Сердика - Аполо СК 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-04-2015 20:00 не е избран Бандата - Шантавите 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
19-04-2015 10:00 не е избран Вълците - vitoshanews.com 8 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 12:00 не е избран Магнус - ПСЖ София 12 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
22-04-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Профис 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 15:00 не е избран Busmanci - Бандата 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
25-04-2015 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 4 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
26-04-2015 13:00 не е избран vitoshanews.com - VILLA MARK 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
29-04-2015 21:00 не е избран Профис - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2015 21:45 Palmsbet stadium Бандата - половраг 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-05-2015 15:00 не е избран DELTA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2015 18:00 не е избран Магнус - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
16-05-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Бандата 2 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
16-05-2015 21:45 не е избран KNOW HOW - Магнус 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
17-05-2015 20:00 не е избран vitoshanews.com - Римляните 6 - 1 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Профис 4 - 11 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2015 22:30 не е избран Белите София - Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
21-05-2015 22:45 не е избран vitoshanews.com - El Stars 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
22-05-2015 21:45 не е избран Бандата - Shporite 4 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
23-05-2015 16:00 не е избран Сердика - Септември София 15 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
24-05-2015 11:00 не е избран Магнус - Botev City 7 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
24-05-2015 21:00 не е избран Intellect - vitoshanews.com 2 - 2* CHAMPIONSHIP 11
26-05-2015 21:45 не е избран Профис - VENDETTA-OLISPED 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
31-05-2015 14:00 не е избран Карамелите - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
31-05-2015 19:00 не е избран Гръм София - Бандата 2 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
04-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Профис 1 - 8 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - Сердика 1 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
06-06-2015 19:00 не е избран Бандата - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
07-06-2015 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2015 22:00 не е избран Магнус - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
10-06-2015 21:00 не е избран Профис - Спортинг 0 - 8 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 22:45 не е избран Drink Team - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
12-06-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Бандата 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
13-06-2015 18:00 не е избран Сердика - Vamos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
14-06-2015 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2015 18:00 не е избран Магнус - БНС РЕД БУЛС 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
16-06-2015 19:45 не е избран Вършец - Профис 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
20-06-2015 11:00 не е избран vitoshanews.com - Витоша 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
20-06-2015 21:00 не е избран Бандата - Ботевата Чета 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 18:00 не е избран FC CRAZY GANG - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2015 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 1 - 16 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
22-06-2015 22:30 не е избран Профис - CAM R 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-06-2015 20:45 не е избран Eclipse - Профис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 12:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
27-06-2015 18:00 не е избран Сердика - ФК Западно Ехо 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
27-06-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Бандата 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
28-06-2015 11:00 не е избран Магнус - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-06-2015 21:00 не е избран vitoshanews.com - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2015 18:45 не е избран Бандата - Еврофутбол 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
04-07-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Сердика 4 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-07-2015 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - vitoshanews.com 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 14:00 не е избран ЦВС - Магнус 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
09-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Бандата 7 - 5 Група D 1
10-07-2015 21:45 не е избран Магнус - Valencia C.F. 3 - 3* Финални плейофи
14-07-2015 21:45 не е избран половраг - Сердика *1 - 1 Финални плейофи
14-07-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бандата 0 - 5 Група D 2
23-07-2015 21:45 не е избран Бандата - Мега Денс 5 - 0 Група D 3
27-07-2015 21:45 не е избран FC CRAZY GANG - Бандата 6 - 3 Група D 4
03-08-2015 19:45 не е избран Бандата - Interpol 3 - 3 Група D 5
11-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Бандата 10 - 3 Елиминации
17-08-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Магнус 5 - 4 Финални плейофи
29-08-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Mat Star P 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-08-2015 20:00 Palmsbet stadium УЛТРА - Бандата 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2015 14:00 не е избран White Widow - Магнус 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-09-2015 15:00 не е избран Магнус - The "Mannschaft" 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
05-09-2015 19:00 не е избран Сердика - Белите София 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
05-09-2015 21:00 не е избран Бандата - АКАДЕМИК 84 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
06-09-2015 19:00 не е избран Магнус - Кралете 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-09-2015 20:00 не е избран КОС България - Бандата 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2015 21:00 не е избран Бохемите - Магнус 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
26-09-2015 15:00 не е избран Бандата - ФК Живите Мъртви 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
26-09-2015 16:00 не е избран Сердика - Локомотив 2012 Вакарел 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
03-10-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-10-2015 21:00 не е избран УЛТРА - Сердика 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2015 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2015 22:30 не е избран Магнус - СЕЛ Равно поле 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
10-10-2015 16:00 не е избран Бандата - Пиянките 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-10-2015 18:00 не е избран Сердика - АКАДЕМИК 84 20 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
15-10-2015 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - TV 7 4 - 8 McDonald's Медия Лига 1
18-10-2015 00:00 не е избран Магнус - MFC Galaxy Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
19-10-2015 22:30 не е избран КОС България - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
20-10-2015 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 5 - 5 McDonald's Медия Лига 3
22-10-2015 10:30 не е избран SPORTAL - VITOSHA NEWS 6 - 1 McDonald's Медия Лига 2
24-10-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Бандата 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
24-10-2015 20:00 не е избран Сердика - ФК Живите Мъртви 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 22:00 не е избран Loko Vakarel - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-10-2015 10:30 не е избран Bulgaria ON AIR - VITOSHA NEWS 8 - 4 McDonald's Медия Лига 4
31-10-2015 17:00 не е избран Еврофутбол - Сердика 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
31-10-2015 19:00 не е избран Бандата - Гробарите 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Seniorite 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
03-11-2015 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - КАНАЛ 3 5 - 7 McDonald's Медия Лига 5
07-11-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-11-2015 17:00 не е избран Сердика - Пиянките 11 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2015 14:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2015 22:30 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
09-11-2015 22:30 не е избран Santos - Бандата 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-11-2015 10:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - VITOSHA NEWS 7 - 5 McDonald's Медия Лига 6
14-11-2015 21:00 не е избран Santos - Сердика 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-11-2015 21:00 не е избран Бандата - vampires 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2015 14:00 не е избран Магнус - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-11-2015 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - 24 ЧАСА 1 - 2 McDonald's Медия Лига 7
22-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Мега Денс - LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
24-11-2015 09:30 не е избран БНР - VITOSHA NEWS 8 - 4 McDonald's Медия Лига 8
28-11-2015 00:00 не е избран Гробарите - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
28-11-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
28-11-2015 16:00 не е избран Бандата - Белите София 2 - 2* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
01-12-2015 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - BTV ACTION 9 - 3 McDonald's Медия Лига 9
01-12-2015 20:45 не е избран Сердика - Бандата 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
05-12-2015 00:00 не е избран Сердика - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
05-12-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2015 00:00 не е избран Магнус - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-12-2015 09:30 не е избран БНТ - VITOSHA NEWS 5 - 0 McDonald's Медия Лига 10
12-12-2015 00:00 не е избран Бандата - Локомотив 2012 Вакарел 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
12-12-2015 19:00 не е избран vampires - Сердика 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2015 00:00 не е избран Динамо - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-01-2016 17:00 не е избран Сердика - Опаковка БГ 3 - 4 Група A 1
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
10-01-2016 21:00 не е избран Сенатор - Бандата 8 - 0 Група C 1
16-01-2016 18:00 не е избран Бандата - Еврофутбол 1 - 7 Група C 2
17-01-2016 19:00 не е избран Магнус - Неудобните 3 - 5 Група B 2
17-01-2016 20:00 не е избран Intellect - Сердика *4 - 4 Група A 2
23-01-2016 18:00 не е избран Футбол Скаут - Бандата 4 - 2 Група C 3
23-01-2016 19:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Група A 3
24-01-2016 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - Магнус 10 - 1 Група B 3
30-01-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Сердика 2 - 6 Група A 4
30-01-2016 21:00 не е избран Академикъ - Магнус 5 - 0 Група B 4
31-01-2016 17:00 не е избран Mladost Team - Бандата 5 - 0 Група C 4
07-02-2016 00:00 не е избран Магнус - Вършец 0 - 5 Група B 5
07-02-2016 12:00 не е избран Сердика - Белите София 9 - 3 Група A 5
07-02-2016 16:00 не е избран Бандата - Сборная 2015 0 - 5 Група C 5
13-02-2016 19:00 Царско село Сердика - ФК ИХТИМАН 5 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село Сердика - FreshMarket 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - СТАНДАРТ 4 - 12 McDonald's Медия Лига 12
23-02-2016 09:30 не е избран NOVA TV - VITOSHA NEWS 5 - 5 McDonald's Медия Лига 13
27-02-2016 17:00 не е избран SWISSPORT - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 10:30 не е избран TV 7 - VITOSHA NEWS 10 - 5 McDonald's Медия Лига 14
02-03-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - FC ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - SPORTAL 2 - 10 McDonald's Медия Лига 15
12-03-2016 18:00 не е избран Бандата - Сборная 2015 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 10:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - VITOSHA NEWS 4 - 12 McDonald's Медия Лига 16
16-03-2016 19:45 не е избран vitoshanews.com - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Бандата 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
19-03-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2016 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - Bulgaria ON AIR 9 - 6 McDonald's Медия Лига 17
23-03-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 4 - 7 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 17:00 не е избран Бандата - Сантяго Бернабеу 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2016 10:30 не е избран КАНАЛ 3 - VITOSHA NEWS 4 - 3 McDonald's Медия Лига 18
30-03-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Sushi Shef 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 21:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Бандата 4 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-04-2016 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - ТЕМА СПОРТ 2 - 3 McDonald's Медия Лига 19
05-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Billa - vitoshanews.com 3 - 8 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2016 22:30 не е избран Бандата - ШПОРИТЕ 2 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
09-04-2016 18:00 не е избран Ugoman - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
09-04-2016 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 10:30 не е избран 24 ЧАСА - VITOSHA NEWS 9 - 2 McDonald's Медия Лига 20
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 17:00 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - БНР 4 - 2 McDonald's Медия Лига 21
19-04-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - vitoshanews.com 0 - 6 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 10:00 не е избран BTV ACTION - VITOSHA NEWS 0 - 6 McDonald's Медия Лига 22
26-04-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - БНТ 2 - 4 McDonald's Медия Лига 23
11-05-2016 19:45 не е избран Busmanci - Бандата 5 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
11-05-2016 22:00 не е избран Quehenberger Logistics - vitoshanews.com 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2016 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица *7 - 7 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 20:00 не е избран Бандата - Торпедо-София 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
17-05-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
28-05-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 6 - 10 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 09:30 не е избран СТАНДАРТ - VITOSHA NEWS 5 - 9 McDonald's Медия Лига 25
01-06-2016 00:00 не е избран Ойрошпед - vitoshanews.com 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2016 20:45 не е избран Media United - Бандата 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
04-06-2016 21:00 не е избран Бандата - Mat Star P 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
07-06-2016 20:45 не е избран Сердика - FreshMarket 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2016 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - NOVA TV - McDonald's Медия Лига 26
10-06-2016 19:45 не е избран McDonald's - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0 PREMIER LEAGUE 12
15-06-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - vitoshanews.com 9 - 10 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2016 00:00 не е избран Сердика - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 21:00 не е избран Бандата - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-06-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - Класик Груп 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2016 22:30 не е избран Белите София - Бандата 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
22-06-2016 21:00 не е избран ADIDAS - vitoshanews.com 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
24-06-2016 00:00 не е избран Бандата - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
25-06-2016 00:00 не е избран Бандата - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2* PREMIER LEAGUE 14
28-06-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Massive 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2016 20:45 не е избран АФК Софиянци - Бандата 2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - vitoshanews.com 1 - 12 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-07-2016 19:00 не е избран Бандата - Аполо СК 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
14-07-2016 20:45 не е избран Сердика - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 1 Група А 1
14-07-2016 21:45 не е избран VITOSHA NEWS - ORBIT - АТИ КОНСУЛТ 0 - 5 Група G 1
18-07-2016 21:45 не е избран Loko Vakarel - Сердика 2 - 14 Група А 2
21-07-2016 21:45 не е избран Ilinden United - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 2
25-07-2016 21:45 не е избран VITOSHA NEWS - Еврофутбол 0 - 5 Група G 3
28-07-2016 21:45 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 0 Група А 3
04-08-2016 20:45 не е избран Busmanci - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 4
04-08-2016 21:45 не е избран Paysafe - Сердика 0 - 5 Група А 4
08-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - Вършец 6 - 2 Група А 5
11-08-2016 00:00 не е избран VITOSHA NEWS - Неудобните 0 - 5 Група G 5
16-08-2016 19:45 не е избран Сердика - FootballScout 4 - 0 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
27-08-2016 19:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2016 12:00 не е избран Сердика - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 13 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 1
09-09-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 11:00 не е избран БАЛКАН - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 2
10-09-2016 19:30 не е избран Бандата - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 21:30 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2016 15:00 не е избран Сердика - Национал 2010 Б - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 3
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 11:00 не е избран Национал 2010 А - Сердика 8 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 4
17-09-2016 19:30 не е избран Наполи - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-09-2016 20:30 не е избран Сердика - МАРАДОНА 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2016 00:00 не е избран Сердика - ЦАРСКО СЕЛО - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 5
24-09-2016 11:00 не е избран Академик - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 6
27-09-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - vitoshanews.com 1 - 0 PREMIER LEAGUE 3
30-09-2016 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 6 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 17:00 не е избран Сердика - Олимпия - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 7
01-10-2016 18:30 не е избран Бандата - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
07-10-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-10-2016 11:00 не е избран Сердика - Лъвчета 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 8
08-10-2016 21:30 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - vitoshanews.com 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - SPORTAL 4 - 9 McDonald's Медия Лига 1
15-10-2016 11:00 не е избран Септември София - Сердика 4 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 9
15-10-2016 20:30 не е избран Бандата - The "Mannschaft" 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Tom Taylor 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 10:30 не е избран КАНАЛ 3 - VITOSHA NEWS 12 - 2 McDonald's Медия Лига 2
22-10-2016 12:00 не е избран Сердика - Левски София А 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 10
22-10-2016 21:30 не е избран Сердика - Еврофутбол 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 21:30 не е избран Орлите - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
26-10-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 3
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 00:00 не е избран Бандата - Ultras Team 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
29-10-2016 00:00 не е избран АФК Софиянци - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
29-10-2016 17:00 не е избран Левски София - Сердика 2 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 11
01-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 09:00 не е избран Сердика - ДИТ 1 3 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 12
02-11-2016 10:30 не е избран NOVA TV - VITOSHA NEWS 8 - 4 McDonald's Медия Лига 4
05-11-2016 12:00 не е избран ДИТ 2 - Сердика 1 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 13
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2016 22:30 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
08-11-2016 00:00 не е избран Fibank - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 00:00 не е избран Бандата - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 17:00 не е избран Сердика - Славия 5 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 14
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 2 - 9 McDonald's Медия Лига 6
18-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Mentor Resort 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Сердика 1 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 15
19-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 00:00 не е избран Спортинг - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 10:30 не е избран Bulgaria ON AIR - VITOSHA NEWS 5 - 11 McDonald's Медия Лига 7
25-11-2016 00:00 не е избран McDonald's - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
25-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Валяците - Сердика 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 15:00 не е избран Сердика - Левски София Б 4 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 16
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
03-12-2016 00:00 не е избран Бандата - ФК Пекарни ванилия 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-12-2016 11:00 не е избран Локомотив София - Сердика 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 17
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2016 00:00 не е избран ТЕМА СПОРТ - VITOSHA NEWS 0 - 5 McDonald's Медия Лига 9
06-12-2016 00:00 не е избран Easy TV Net - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2016 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
10-12-2016 20:30 не е избран PMP Build Invest - Сердика 0 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2016 00:00 не е избран Massive - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-01-2017 22:00 Царско село Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 7 - 2 EFBET Пловдив 1
13-01-2017 21:45 не е избран Сердика - Лозен Сити 12 - 1 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Сердика 3 - 7 EFBET Пловдив 3
27-01-2017 22:00 не е избран Сердика - SPM -ltd 14 - 1 EFBET Пловдив 4
04-02-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 EFBET Пловдив 5
11-02-2017 14:00 Царско село Шопски отряд - Сердика 1 - 0 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 00:00 не е избран Бандата - Santos 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
21-02-2017 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - BTV ACTION 5 - 10 McDonald's Медия Лига 5
25-02-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - 24 ЧАСА 2 - 1 McDonald's Медия Лига 8
04-03-2017 12:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Сердика 0 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 18
11-03-2017 09:00 не е избран Сердика - БАЛКАН 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 19
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2017 09:30 не е избран SPORTAL - VITOSHA NEWS 0 - 5 McDonald's Медия Лига 10
18-03-2017 17:00 не е избран Национал 2010 Б - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 20
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2017 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - КАНАЛ 3 5 - 0 McDonald's Медия Лига 11
25-03-2017 13:00 не е избран Сердика - Национал 2010 А 3 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 21
25-03-2017 20:30 Palmsbet stadium Сердика - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2017 09:30 не е избран БНТ - VITOSHA NEWS 3 - 1 McDonald's Медия Лига 12
01-04-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 10:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 22
04-04-2017 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - NOVA TV 4 - 6 McDonald's Медия Лига 13
08-04-2017 17:00 не е избран Сердика - Академик - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 23
11-04-2017 10:30 не е избран BTV ACTION - VITOSHA NEWS 13 - 4 McDonald's Медия Лига 14
12-04-2017 00:00 не е избран Олимпия - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 24
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2017 09:00 не е избран Лъвчета - Сердика 2 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 25
22-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Сердика 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2017 10:30 не е избран VITOSHA NEWS - Bulgaria ON AIR 10 - 7 McDonald's Медия Лига 16
02-05-2017 10:30 не е избран 24 ЧАСА - VITOSHA NEWS 1 - 3 McDonald's Медия Лига 17
04-05-2017 10:30 ACCEDIA STADIUM VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - VITOSHA NEWS 10 - 8 McDonald's Медия Лига 15
13-05-2017 00:00 не е избран Сердика - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
16-05-2017 00:00 не е избран VITOSHA NEWS - ТЕМА СПОРТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 18
27-05-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
18-06-2017 20:00 не е избран Сердика - Без напрежение 1 - 4 PREMIER LEAGUE 5
01-07-2017 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
04-07-2017 20:45 Palmsbet stadium Сердика - PMP Build Invest 8 - 1 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
26-08-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
03-09-2017 21:00 не е избран Бандата - Santos 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
09-09-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Бандата 0 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
15-09-2017 19:45 не е избран Бандата - Ант студио 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM JAGUARES - Бандата 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-10-2017 20:00 не е избран Мойто слабо място - Бандата 10 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
21-10-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
28-10-2017 20:00 не е избран Бандата - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
04-11-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
11-11-2017 19:00 не е избран Бандата - ФК Западно Ехо 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
17-11-2017 00:00 не е избран Ultras Team - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
02-12-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
08-12-2017 21:45 Palmsbet stadium Бандата - McDonald's отложен LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
15-12-2017 18:45 не е избран Бандата - FC BAUHAUS ARENA - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
04-02-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 0 - 5 Западна конференция 17
15-03-2018 19:00 не е избран Сердика - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2018 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 20:00 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-05-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2018 20:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
02-06-2018 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
09-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
27-06-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
30-06-2018 00:00 не е избран Сердика - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
09-07-2018 00:00 не е избран Валяците - Сердика - PREMIER LEAGUE 1
12-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 14
19-07-2018 21:45 Palmsbet stadium DATECS - Сердика 1 - 10 Група C 1
24-07-2018 20:45 не е избран Сердика - Гробарите Технополис Надежда 4 - 0 Група C 2
05-08-2018 00:00 не е избран Сердика - Жар Голяновци 5 - 0 Група C 4
05-08-2018 20:00 не е избран ПСЖ София - Сердика 4 - 4 Група C 3
14-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Сердика 5 - 0 Група C 5
20-08-2018 22:30 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
12-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - Сердика 4 - 3 Западна конференция 2
18-09-2018 20:45 Palmsbet stadium Сердика - Milky Group Bio 1 - 5 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 0 Западна конференция 4
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
12-10-2018 20:45 не е избран ING - Сердика 3 - 5 Западна конференция 6
17-10-2018 20:45 не е избран Сердика - Валяците 4 - 5 Западна конференция 7
23-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Сердика 0 - 7 Западна конференция 8
30-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Сердика - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 13
06-11-2018 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Сердика 5 - 3 Западна конференция 10
23-11-2018 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Сердика 6 - 0 Западна конференция 12
30-11-2018 21:45 не е избран Сердика - Easy TV Net 0 - 5 Западна конференция 11
05-12-2018 21:45 не е избран Сердика - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 14
11-12-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 5 - 0 Западна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Сердика - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 16
11-01-2019 00:00 не е избран Сердика - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Сердика 5 - 0 Западна конференция 19
06-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ING 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
10-03-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2019 20:45 не е избран DSV - Сердика 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 21:00 не е избран Бандата - Стабилните 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
19-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ДСК Банка 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2019 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Бандата 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
31-03-2019 20:00 не е избран Бандата - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 00:00 не е избран Тигрите - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2019 19:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Сердика 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
03-04-2019 20:45 не е избран Сердика - FK Kafana Stefanovic 3 - 6 CHAMPIONSHIP 5
01-05-2019 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
01-05-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
01-05-2019 20:45 не е избран Сердика - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-05-2019 21:45 не е избран Сердика - A.C.A.B. 2 - 1 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 15:00 не е избран Stomana Industry - Бандата 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-05-2019 21:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Сердика 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 18:00 не е избран Бандата - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
31-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Сердика 1 - 5 CHAMPIONSHIP 6
02-06-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - Бандата 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
09-06-2019 16:00 не е избран Бандата - Квартала 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
11-06-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VENDETTA-OLISPED - Сердика 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
16-06-2019 18:00 не е избран Бандата - Лозен 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
18-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 14
23-06-2019 19:00 не е избран Happy Boys - Бандата 0 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
25-06-2019 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Сердика 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
30-06-2019 17:00 не е избран Бандата - ФК Устрем 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 18:15 не е избран Бандата - Winbet - LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
05-07-2019 20:45 не е избран Сердика - Rehau 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-07-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Бандата 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-07-2019 21:45 не е избран PalmsBet - Сердика 0 - 11 CHAMPIONSHIP 17
01-08-2019 21:00 не е избран Бандата - Неудобните 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
18-08-2019 19:00 не е избран SSI - Бандата 6 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
25-08-2019 19:00 не е избран Бандата - Вълците 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 18:00 не е избран Приятели - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
01-09-2019 19:00 не е избран Бандата - SPM -ltd - LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
08-09-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бандата 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
15-09-2019 21:00 не е избран Хищниците - Бандата 9 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18