София

Асен Серафимов Цанев

клубове

роден на: 18.12.1975

години: 43

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Боми Борисов ООД - Sushi Shef - CHAMPIONSHIP 17
23-08-2014 18:30 не е избран Sushi Shef - Полиграфия Инфо 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - МФК Люлин - METHODIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 2
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2014 19:00 Palmsbet stadium Витоша - Sushi Shef 3 - 4 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
15-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 13:00 не е избран Лидер Надежда - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 9
26-10-2014 16:00 не е избран Sushi Shef - Intellect 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
02-11-2014 19:00 не е избран El Stars - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 11
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2014 22:30 не е избран Реал София - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
16-11-2014 09:00 не е избран DEVILS - Sushi Shef 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
23-11-2014 14:00 не е избран Sushi Shef - Римляните 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
30-11-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Sushi Shef 5 - 8 CHAMPIONSHIP 15
07-12-2014 19:00 не е избран Sushi Shef - FC CRAZY GANG 3 - 8 CHAMPIONSHIP 16
14-12-2014 19:00 не е избран Easy TV Net - Sushi Shef 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 21:45 не е избран Sushi Shef - ФК Керамик 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран Неудобните - Sushi Shef 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран Sushi Shef - НОВИ ХАН 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 16:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 19:00 не е избран Sushi Shef - БАЛКАН 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - Белите Якички 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 09:00 не е избран Хищниците - Sushi Shef 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
11-05-2015 22:30 не е избран Verso Travel - Sushi Shef 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 12:00 не е избран Sushi Shef - Спортинг 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
11-06-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - Sushi Shef 7 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2015 15:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2015 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Sushi Shef 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
08-09-2015 22:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Sushi Shef 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
24-09-2015 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-09-2015 18:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
03-10-2015 22:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
11-10-2015 16:00 не е избран Intellect - Sushi Shef 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - Неудобните 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 15:00 не е избран Вълците - Sushi Shef 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-11-2015 20:00 не е избран Sushi Shef - ЖИВЕЛИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
08-11-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - Sushi Shef 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
12-11-2015 16:00 не е избран Sushi Shef - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-12-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 22:00 не е избран Sushi Shef - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-03-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Sushi Shef 6 - 3 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Sushi Shef 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2016 20:45 не е избран Sushi Shef - ДМ БЪЛГАРИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-03-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Sushi Shef 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2016 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Massive 3 - 12 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
13-04-2016 21:45 не е избран Оптиксорс - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
20-04-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - FC ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2016 20:45 не е избран Sushi Shef - Most Wanted 6 - 5 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
18-05-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Sushi Shef 8 - 6 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - Ойрошпед 9 - 5 CHAMPIONSHIP 2
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-06-2016 21:00 не е избран Класик Груп - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-06-2016 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Billa 13 - 4 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef 10 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
22-06-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - ТЕМИДА 14 - 4 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-06-2016 19:45 не е избран Skypharm - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
05-07-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Quehenberger Logistics 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
23-08-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef - ПЛЕЙОФИ
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-09-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 2
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
20-09-2016 21:45 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 14 - 1 CHAMPIONSHIP 1
27-09-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Bristol Rovers Bulgaria 12 - 5 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
04-10-2016 20:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 4
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1 Висша лига 1
19-10-2016 19:45 не е избран Вършец - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 2
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
28-10-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - formpoint 14 - 3 CHAMPIONSHIP 7
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 00:00 не е избран Sushi Shef - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
09-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - FC ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
15-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - Sushi Shef 2 - 8 CHAMPIONSHIP 10
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
23-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Шенкер 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2 Висша лига 8
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
07-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 9
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
27-01-2017 19:00 не е избран Гетото - Левски Г 4 - 6 EFBET Кулата 4
01-02-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
04-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Вълците 2 - 3 EFBET Кулата 5
09-02-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 12
10-02-2017 21:00 Царско село Intellect - Левски Г 7 - 3 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2017 19:45 Palmsbet stadium Skypharm - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 16
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Skypharm 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - Sushi Shef 5 - 7 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
19-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - ТЕМИДА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-05-2017 19:45 не е избран Вършец - Sushi Shef 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2017 22:30 Palmsbet stadium Most Wanted - Sushi Shef 5 - 8 CHAMPIONSHIP 7
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0 Висша лига 21
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 18:45 не е избран MFM - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
07-06-2017 21:00 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
13-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
04-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 8 - 5 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0 Висша лига 15
11-07-2017 18:45 не е избран Sushi Shef* - Темида* 9 - 5 Група F 1
18-07-2017 21:45 не е избран Sushi Shef* - Бомбетата* 11 - 0 Група F 2
24-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest* - Sushi Shef* 2 - 3 Група F 3
01-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef* - Датекс* 14 - 0 Група F 4
08-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лозен Сити* - Sushi Shef* 3 - 6 Група F 5
14-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef* - IBM* 7 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef* - Milky Group* *1 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Sushi Shef* 6 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Tom Taylor 6 - 3 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2017 19:00 не е избран Левски Г - ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 1
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Тиняците 1 - 10 Висша лига 2
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 2
27-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2017 21:00 не е избран Тиняците - No Name - ветерани 0 - 4 Висша лига 3
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Sushi Shef 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 11:00 Спортен коплекс Замъка Sushi Shef - Разград® 0 - 5 ГРУПА C1 1
08-10-2017 13:00 Спортен коплекс Замъка ФК СТАРО СЕЛО 777 - Sushi Shef 5 - 0 ГРУПА C1 2
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 10:00 не е избран Тиняците - Червена звезда Горни Богров 8 - 0 Висша лига 5
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
17-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 6 CHAMPIONSHIP 7
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 20:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 00:00 не е избран Тиняците - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 7
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Sushi Shef 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Ант студио 11 - 3 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 00:00 не е избран Тиняците - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 9
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Оптиксорс - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 10
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Sushi Shef 6 - 6 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Тиняците 2 - 12 Висша лига 12
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
10-12-2017 00:00 не е избран Тиняците - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 13
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
13-12-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 14:00 Царско село Sushi Shef* - Гробарите* 14 - 2 Група D 1
13-01-2018 22:00 Царско село Пълна Лудница* - Sushi Shef* 4 - 4* Група D 2
19-01-2018 20:00 не е избран Sushi Shef* - ФК Бучино* 6 - 6 Група D 3
27-01-2018 17:00 не е избран Winbet* - Sushi Shef* 1 - 4 Група D 4
03-02-2018 00:00 не е избран Sushi Shef* - Шопски отряд* 5 - 0 Група D 5
06-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 2
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
09-02-2018 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef* - Полиграфия Инфо* 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 20:00 не е избран Sushi Shef* - Осма хирургия* 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
15-02-2018 20:45 не е избран Sushi Shef - Skypharm 5 - 4 CHAMPIONSHIP 12
17-02-2018 18:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Sushi Shef* 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
17-02-2018 18:00 не е избран Дартанян - Тиняците 5 - 0 Висша лига 8
18-02-2018 12:00 не е избран Тиняците - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 11
07-03-2018 21:45 не е избран Sushi Shef - Евромар - CHAMPIONSHIP 16
10-03-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - Тиняците 5 - 2 Висша лига 6
11-03-2018 14:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Тиняците 5 - 0 Висша лига 4
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 2 - 7 Висша лига 3
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
05-07-2018 21:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 4 - 2 Висша лига 7
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 4
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
19-10-2018 18:45 не е избран ФК Троя ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Група B 1
20-10-2018 10:45 не е избран ФК Врачански скали ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 2 Група B 2
20-10-2018 13:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - FC Red Hot seniors 5 - 0 Група B 3
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2 Висша лига 6
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
09-01-2019 00:00 Царско село Левски Г - ВЕТ Юнайтед 4 - 4 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Г - Winbet 4 - 7 Happy 2
19-01-2019 14:00 не е избран Спортист Драгичево 2 - Левски Г 5 - 0 Happy 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7 Висша лига 15
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14