София

Владимир Атанасов Бахъров

клубове

роден на: 23.01.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - Белите кончета 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 15:00 Palmsbet stadium Drink Team - Fresh Market 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - ЦВС 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
10-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - GOLD INS *2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Червена Звезда *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
24-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Приятели - Fresh Market 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 11:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Черно тото 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 12:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 16:00 не е избран Fresh Market - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 22:00 не е избран Fresh Market - PNG 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 10:00 не е избран DELTA - Fresh Market 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 13:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 15:00 не е избран Кралете - Fresh Market 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-11-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - GOLD INS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 19:00 не е избран Fresh Market - ФК Редута 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 21:00 не е избран Еконт 61 - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 10:00 не е избран Fresh Market - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Fresh Market 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-01-2015 15:00 не е избран GOLD INS - FK LP SUPER SPORT 9 - 5 Група D 1
17-01-2015 21:00 не е избран GOLD INS - White Widow 6 - 0 Група D 2
24-01-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - GOLD INS 6 - 4 Група D 3
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
07-02-2015 14:00 не е избран Standard Boys - GOLD INS 4 - 16 Група D 5
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - MFC Galaxy Sofia 0 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
04-03-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Eclipse 7 - 4 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2015 09:00 не е избран Fresh Market - Приятели *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 14:00 не е избран Черно тото - Fresh Market 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-03-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 19:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
19-04-2015 21:00 не е избран Fresh Market - Ян Бибиян 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
22-04-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Fresh Market 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
29-04-2015 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Пени Маркет 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
10-05-2015 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 6 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
17-05-2015 15:00 не е избран Interpol - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
24-05-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Еконт 61 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
26-05-2015 22:45 не е избран Монтевидео - Fresh Market 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-05-2015 21:45 не е избран Whiskey United - Fresh Market 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2015 10:00 не е избран Fresh Market - ФК ЕВРОПА 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 13
09-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Легион Инс 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2015 17:00 не е избран Mladost Group - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2015 15:00 не е избран Fresh Market - СЕЛ Равно поле 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 15
23-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Вършец 12 - 3 PREMIER LEAGUE 14
28-06-2015 20:00 не е избран Fresh Market - ПФК "61" 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2015 22:00 не е избран Червена Звезда - Fresh Market 1 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 17
09-07-2015 19:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
13-07-2015 21:45 не е избран Fresh Market - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 1 Група А 2
21-07-2015 19:45 не е избран Тигрите - Fresh Market 1 - 4 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Fresh Market - VILLA MARK 0 - 7 Група А 4
06-08-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Fresh Market 0 - 5 Група А 5
10-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Fresh Market 6 - 3 Елиминации
23-08-2015 12:00 не е избран Fresh Market - Червена Звезда 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 14:00 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2015 15:00 не е избран Fresh Market - ФК Сердика 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
13-09-2015 20:00 не е избран Тигрите - Fresh Market 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
26-09-2015 22:00 не е избран Fresh Market - FC Citadel 13 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2015 00:00 не е избран Fresh Market - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
06-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 0 - 13 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 22:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - GOLD INS 3 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-10-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Неудобните 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
15-10-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Белите кончета 9 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 15:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 22:00 не е избран Изтокът - Fresh Market 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - FULLMAX 4 - 3 Група E 1
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 19:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 10 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2015 10:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 14:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - GOLD INS 1 - 6 Група E 2
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
15-11-2015 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2015 22:30 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
22-11-2015 16:00 не е избран Fresh Market - Напълно непознати 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-11-2015 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-12-2015 22:00 не е избран Fresh Market - Drink Team 7 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 11:00 не е избран Седмица спатия - Fresh Market 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
16-12-2015 18:45 не е избран Шенкер - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2016 20:00 не е избран FC SIVEN - Fresh Market 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
27-02-2016 19:00 не е избран Имитациите 35 - Mat Star P 0 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 00:00 не е избран Бърдо лозен - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
18-03-2016 21:45 не е избран Имитациите 35 - Media United 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 09:00 не е избран БГ Белот - Fresh Market 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 18:00 не е избран Имитациите 35 - Белите София 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 14:00 не е избран Fresh Market - ESTUPIDEZ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2016 20:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 19:00 не е избран Santos - Имитациите 35 14 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 16:00 не е избран Белите кончета - Fresh Market 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-04-2016 22:30 не е избран Имитациите 35 - АФК Софиянци 2 - 2* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
09-04-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Имитациите 35 12 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-04-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 4 - 6 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 20:00 не е избран Имитациите 35 - SWISSPORT 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 21:00 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Имитациите 35 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 10:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 22:30 не е избран Имитациите 35 - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Имитациите 35 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
15-05-2016 13:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
25-05-2016 21:45 не е избран McDonald's - Имитациите 35 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
28-05-2016 18:00 не е избран Имитациите 35 - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 15:00 не е избран Fresh Market - Спортист Долни Лозен 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
04-06-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 18:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-06-2016 20:00 не е избран Fresh Market - ПИРИН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2016 21:00 не е избран Бандата - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
18-06-2016 22:00 не е избран Fresh Market - ПСЖ София 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2016 16:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2016 12:00 не е избран Fresh Market - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - СБОРНАЯ 1 - 1* FINAL FOUR - Група B 1
02-07-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - GOLD INS 6 - 1 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - .............. 4 - 0 FINAL FOUR - Група B 3
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
03-07-2016 18:00 не е избран ФЕНИКС - Fresh Market 9 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
04-07-2016 00:00 не е избран Busmanci - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
06-07-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Шенкер 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
09-07-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 00:00 не е избран Fresh Market - Кривина 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-08-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Черно Тото 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-09-2016 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 11:00 не е избран Fresh Market - Mladost Team 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-09-2016 19:45 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2016 00:00 не е избран Щрак Team - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 16:00 не е избран Fresh Market - FC SIVEN 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
16-10-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - GOLD INS 3 - 10 Група H 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
23-10-2016 00:00 не е избран Fresh Market - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 14:00 Стадион "Локомотив" - Мездра GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 2
30-10-2016 14:00 не е избран F.C.G. - Fresh Market 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
06-11-2016 12:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
20-11-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 3
20-11-2016 19:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
27-11-2016 22:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 4 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
04-12-2016 10:00 не е избран Гетото - Fresh Market 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
11-12-2016 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
27-01-2017 19:00 не е избран Гетото - Левски Г 4 - 6 EFBET Кулата 4
04-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Вълците 2 - 3 EFBET Кулата 5
08-02-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - GOLD INS 1 - 7 PREMIER LEAGUE 11
10-02-2017 21:00 Царско село Intellect - Левски Г 7 - 3 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Супичка 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
26-02-2017 14:00 не е избран Кралете - Fresh Market 6 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
06-03-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Реал Мадрид България 13 - 1 Premier League 1
07-03-2017 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - ВЕТ Юнайтед 19 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Чики Рики 5 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 00:00 не е избран ПСЖ София - Челси България 0 - 5 Premier League 2
18-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - .............. 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Еконт 61 - Fresh Market *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2017 20:00 не е избран Ювентус България - Челси България 2 - 7 Premier League 3
21-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - MAHARANI 11 - 1 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 17:30 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - GOLD INS 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-03-2017 20:00 не е избран Челси България - Манчестър Юнайтед България 4 - 4 Premier League 4
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 20:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 19:00 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Арсенал България 7 - 1 Premier League 5
09-04-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Stomana Industry 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2017 00:00 Palmsbet stadium Интер Клуб България - Челси България отложен Premier League 6
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 20:00 не е избран Челси България - Галатасарай България 14 - 1 Premier League 7
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
02-05-2017 21:00 не е избран Фен клуб Бърнли България - Челси България 3 - 17 Premier League 8
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
09-05-2017 20:00 не е избран Фен клуб Милан България - Челси България 4 - 11 Premier League 9
10-05-2017 00:00 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 17:00 не е избран Fresh Market - Вечно жъдни 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
21-05-2017 21:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-05-2017 00:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Челси България 0 - 5 Premier League 11
23-05-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 3 - 9 Premier League 10
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-05-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM F.C.G. - Fresh Market 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 22:00 не е избран Fresh Market - Опаковка БГ 0 - 0* LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 19:45 не е избран GOLD INS - Виста 22 - 6 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
18-06-2017 13:00 не е избран Ескус Милк - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - BulTeam 6 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2017 00:00 не е избран Fresh Market - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 16:00 не е избран Fresh Market - Chuchuline 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Галактико 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
26-09-2017 00:00 не е избран BulTeam - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 00:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 00:00 не е избран Чики Рики - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 21:00 не е избран Fresh Market - Бирал Мадрид 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 20:00 не е избран Лидер - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
18-10-2017 00:00 не е избран Викторио Ленд - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
22-10-2017 11:00 не е избран Fresh Market - FC Providers 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Без напрежение - Северозапад 1 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 00:00 не е избран Winbet - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 11:00 не е избран Осма хирургия - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2017 00:00 не е избран Вечно жъдни - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 20:00 Царско село Fresh Market* - Ел старс* 14 - 3 Група B 1
06-01-2018 22:00 Царско село ВМРО* - Нищо общо с футбола* 7 - 5 Група K 1
13-01-2018 13:00 не е избран Без напрежение* - ВМРО* 4 - 4 Група K 2
13-01-2018 20:00 Царско село Гърдова глава* - Fresh Market* 1 - 7 Група B 2
21-01-2018 18:00 не е избран Fresh Market* - Тяло пречиш ми* 1 - 1* Група B 3
21-01-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Orbit Ати Консулт* 0 - 6 Група K 3
27-01-2018 11:00 не е избран Зенит* - ВМРО* 1 - 7 Група K 4
27-01-2018 13:00 не е избран Whiskey United* - Fresh Market* 0 - 5 Група B 4
31-01-2018 20:30 Palmsbet stadium Fresh Market* - Полиграфия Инфо* 8 - 2 Група B 5
02-02-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Пълна мрежа* 1 - 2 Група K 5
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - ВМРО* 6 - 4 ВТОРА ФАЗА
09-02-2018 20:45 Palmsbet stadium Fresh Market* - ПФК Чичовци* 9 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Fresh Market* 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 21:00 не е избран Chuchuline - Каталунците Кирчево 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
18-03-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
15-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Каталунците Кирчево 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 19:00 не е избран Неудобните - Каталунците Кирчево 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-05-2018 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Каталунците Кирчево 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-06-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
17-06-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
19-06-2018 22:30 Palmsbet stadium Наполи - Каталунците Кирчево 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Каталунците Кирчево 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
16-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - Каталунците Кирчево 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
25-07-2018 21:45 не е избран ВМРО - Профи Спорт 4 - 4 Група G 2
01-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - ВМРО 3 - 11 Група G 3
05-08-2018 00:00 не е избран Дружба - ВМРО 0 - 5 Група G 4
13-08-2018 20:45 не е избран Вълците - Каталунците Кирчево 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
14-08-2018 21:45 не е избран ВМРО - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Група G 5
16-08-2018 20:45 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
19-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ВМРО 0 - 5 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВМРО 8 - 2 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран Наполи - ВМРО 0 - 5 Premier League Last 8 3
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 4
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
02-09-2018 21:00 не е избран Вълците - ВМРО 3 - 6 Premier League Last 8 1
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
16-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-09-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бучките 5 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
16-09-2018 22:00 не е избран ВМРО - Intellect 5 - 7 Premier League Last 8 2
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
18-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
23-09-2018 19:30 не е избран Бучките - Лозен Сити 15 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Имхотеп - Балканска Гозба 9 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
29-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-10-2018 00:00 не е избран Бучките - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 6
02-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Имхотеп 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 22:30 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 2
06-10-2018 18:00 не е избран Бучките - Bianchi Coffee 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 15:00 не е избран Umami United - Бучките 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-10-2018 18:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - ВМРО 0 - 5 Premier League Last 8 4
07-10-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 6 - 4 Premier League First 8 4
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
13-10-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Каталунците Кирчево 0 - 5 Premier League First 8 5
14-10-2018 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - ВМРО 12 - 1 Premier League Last 8 6
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
14-10-2018 21:00 не е избран Бучките - FC Aifos 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
16-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
17-10-2018 20:45 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
18-10-2018 22:30 Palmsbet stadium Софийска вода - Каталунците Кирчево 4 - 3 Premier League First 8 3
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 1 Северозапад - МФК Средногорец (Златица) 13 - 1 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
21-10-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
23-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-10-2018 21:45 не е избран Неудобните - Каталунците Кирчево 0 - 6 Premier League First 8 6
28-10-2018 15:00 не е избран Квартала - Бучките 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
28-10-2018 21:00 не е избран ВМРО - Вълците 0 - 5 Premier League Last 8 8
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Premier League First 8 12
01-11-2018 00:00 не е избран ВМРО - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран ВМРО - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
03-11-2018 19:00 не е избран Stomana Industry - Бучките 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
04-11-2018 11:30 Игрище зад централна поща Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 0 Югоизток - група B 2
04-11-2018 16:30 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Имхотеп 1 - 1* Югоизток - група B 3
04-11-2018 18:45 Игрище зад централна поща Имхотеп - АФК Гробарите 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
05-11-2018 22:30 не е избран Малки Страсти - Каталунците Кирчево 4 - 1 Premier League First 8 9
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
07-11-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Имхотеп 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
11-11-2018 13:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 13 - 5 League One 1
11-11-2018 17:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 10
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
17-11-2018 20:00 не е избран Квартала - Бучките 2 - 9 League One 2
18-11-2018 12:00 не е избран Бучките - Чики Рики 7 - 1 League One 3
18-11-2018 16:00 не е избран Хищниците - Каталунците Кирчево 6 - 12 Premier League First 8 11
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - Имхотеп 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-11-2018 20:00 не е избран Intellect - ВМРО 5 - 0 Premier League Last 8 9
25-11-2018 20:00 не е избран Тигрите - Бучките 2 - 4 League One 4
27-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
01-12-2018 17:00 не е избран Бучките - Stomana Industry 7 - 3 League One 5
01-12-2018 18:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 Premier League First 8 7
02-12-2018 19:00 не е избран Каталунците Кирчево - Неудобните 1 - 3 Premier League First 8 13
02-12-2018 19:00 не е избран Бучките - SPM -ltd 8 - 2 League One 6
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
04-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Лаос 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2018 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Каталунците Кирчево 3 - 4 Premier League First 8 14
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5 League One 7
15-12-2018 16:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 7 - 5 League One 8
23-12-2018 16:00 не е избран FC Aifos - Бучките 0 - 5 League One 9
31-12-2018 00:00 не е избран ВМРО - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ВМРО 5 - 0 Premier League Last 8 14
31-12-2018 18:00 не е избран ВМРО - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 7
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
05-01-2019 12:00 Царско село Кракра Перник - Бучките 8 - 2 Palmsbet 1
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 17
09-01-2019 00:00 Царско село Северозапад - FK Kafana Stefanovic 10 - 5 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 Царско село Левски Г - ВЕТ Юнайтед 4 - 4 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Г - Winbet 4 - 7 Happy 2
13-01-2019 12:00 не е избран Бучките - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11 Palmsbet 2
19-01-2019 14:00 не е избран Спортист Драгичево 2 - Левски Г 5 - 0 Happy 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
27-01-2019 10:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бучките 5 - 3 Palmsbet 4
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 Западна конференция 19
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
09-02-2019 10:00 не е избран Бучките - Софийска вода 7 - 7 Palmsbet 5
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
05-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - TNN Gold 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-03-2019 16:00 не е избран Бучките - FC Aifos 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
19-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 18:00 не е избран Бучките - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
25-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - Имхотеп 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
02-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Имхотеп 1 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 12:00 не е избран Чики Рики - Бучките 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
16-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
07-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Имхотеп 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2019 12:00 не е избран Бучките - ФК ИХТИМАН 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Имхотеп 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2019 17:00 не е избран Кралете - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
22-05-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бучките 4 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Имхотеп 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
23-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Имхотеп 3 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
30-06-2019 19:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
02-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2019 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-07-2019 20:15 не е избран Лозен Сити - Бучките 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
18-08-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
22-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
25-08-2019 21:00 не е избран Бучките - Пеликан 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
28-08-2019 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-09-2019 20:00 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-09-2019 19:00 не е избран Бучките - Whiskey United 9 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
03-10-2019 22:30 не е избран Бучките - Софийска вода 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
06-10-2019 18:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 5 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13