Сливен

Алекси Стоев Велев

клубове

роден на: 14.06.1973

години: 45

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Сент Етиен ВИСША ЛИГА 8
n/a не е избран КАМИТЕ - Спартак Сливен ВИСША ЛИГА 5
n/a не е избран КАМИТЕ - Блясък ВИСША ЛИГА 6
n/a не е избран FIRE - почива ВИСША ЛИГА 6
n/a не е избран КАМИТЕ - почива ВИСША ЛИГА 7
n/a не е избран FIRE - почива ВИСША ЛИГА 15
n/a не е избран КАМИТЕ - почива ВИСША ЛИГА 16
n/a не е избран Сент Етиен - FIRE ВИСША ЛИГА 10
n/a не е избран Блясък - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 10
n/a не е избран Сент Етиен - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 12
n/a не е избран FIRE - Еко Асорти - Мечкарево ВИСША ЛИГА 11
n/a не е избран Спартак Сливен - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 11
n/a не е избран Блясък - FIRE ВИСША ЛИГА 12
n/a не е избран Easycredit - FIRE ВИСША ЛИГА 13
n/a не е избран КАМИТЕ - Атлетико ВИСША ЛИГА 13
n/a не е избран Спартак Сливен - FIRE ВИСША ЛИГА 14
n/a не е избран КАМИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево ВИСША ЛИГА 14
n/a не е избран FIRE - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 15
n/a не е избран Easycredit - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 16
n/a не е избран Атлетико - FIRE ВИСША ЛИГА 16
03-06-2015 19:30 не е избран Блясък - КАМИТЕ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
08-06-2015 19:30 не е избран КАМИТЕ - Атлетико 6 - 2 ВИСША ЛИГА 9
17-06-2015 19:30 не е избран friends - КАМИТЕ 1 - 7 ВИСША ЛИГА 4
19-06-2015 19:30 не е избран Спортинг Сливен - КАМИТЕ 0 - 2 ВИСША ЛИГА 2
25-06-2015 18:30 не е избран КАМИТЕ - Адмирал 2 - 2 ВИСША ЛИГА 3
26-08-2015 18:30 не е избран FIRE - Спортинг Сливен 4 - 1 ВИСША ЛИГА 1
28-08-2015 18:30 не е избран Адмирал - FIRE 1 - 2 ВИСША ЛИГА 9
01-09-2015 18:30 не е избран FIRE - friends 10 - 2 ВИСША ЛИГА 2
03-09-2015 18:30 не е избран Спортинг Сливен - FIRE 2 - 9 ВИСША ЛИГА 10
07-09-2015 18:30 не е избран КАМИТЕ - Бодигард 2 - 2 ВИСША ЛИГА 5
09-09-2015 18:45 не е избран Атлетико - FIRE 3 - 2 ВИСША ЛИГА 3
15-09-2015 18:45 не е избран FIRE - Easycredit 5 - 0 ВИСША ЛИГА 5
17-09-2015 18:30 не е избран FIRE - КАМИТЕ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 8
24-09-2015 19:15 не е избран Easycredit - КАМИТЕ 0 - 3 ВИСША ЛИГА 6
29-09-2015 19:15 не е избран Easycredit - FIRE 0 - 2 ВИСША ЛИГА 14
29-09-2015 20:15 не е избран Атлетико - КАМИТЕ 6 - 5 ВИСША ЛИГА 18
01-10-2015 20:15 не е избран FIRE - Блясък 1 - 0 ВИСША ЛИГА 7
06-10-2015 20:15 не е избран КАМИТЕ - Блясък 3 - 3 ВИСША ЛИГА 10
08-10-2015 20:00 СЦ Берое - открито Фитони - КАМИТЕ 1 - 1* КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 00:00 не е избран friends - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 11
10-10-2015 00:00 не е избран КАМИТЕ - friends 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
13-10-2015 19:15 не е избран КАМИТЕ - Спортинг Сливен 3 - 1 ВИСША ЛИГА 11
15-10-2015 20:15 не е избран FIRE - Адмирал 5 - 2 ВИСША ЛИГА 18
27-10-2015 20:15 не е избран Блясък - FIRE 0 - 3 ВИСША ЛИГА 16
29-10-2015 19:15 не е избран Бодигард - FIRE 1 - 2 ВИСША ЛИГА 4
29-10-2015 20:15 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 1 - 6 ВИСША ЛИГА 12
03-11-2015 19:15 не е избран Бодигард - КАМИТЕ 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
10-11-2015 20:15 не е избран FIRE - Атлетико 2 - 2 ВИСША ЛИГА 12
15-11-2015 12:00 СЦ Арена КАМИТЕ - Гаднярите Самоков 5 - 0 Група I 1
15-11-2015 15:00 СЦ Арена SUTHERLAND - КАМИТЕ 4 - 4* Група I 2
25-11-2015 00:00 не е избран КАМИТЕ - Easycredit 0 - 5 ВИСША ЛИГА 15
25-11-2015 00:00 не е избран КАМИТЕ - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 17
03-03-2016 11:00 не е избран КАМИТЕ - Атлетико 3 - 1 Трети март 1
03-03-2016 12:20 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 3 - 2 Трети март 2
03-03-2016 14:20 не е избран Спортинг Сливен - КАМИТЕ 1 - 7 Трети март 3
04-03-2016 11:00 не е избран КАМИТЕ - Ливадите 7 - 0 Трети март 4
04-03-2016 13:10 не е избран КАМИТЕ - Ливадите 11 - 0 трети март финали
04-03-2016 16:00 не е избран КАМИТЕ - Адмирал 4 - 0 трети март финали
21-04-2016 19:00 СЦ Берое - открито КАМИТЕ - Форест *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2016 19:00 не е избран Адмирал - FIRE 1 - 3 ВИСША ЛИГА 21
04-05-2016 19:00 не е избран FIRE - Спортинг Сливен 3 - 3 ВИСША ЛИГА 19
11-05-2016 00:00 не е избран FIRE - Бодигард 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
11-05-2016 00:00 не е избран Бодигард - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 24
18-05-2016 19:00 не е избран ФК Уран - FIRE 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2016 19:30 не е избран FIRE - Easycredit 2 - 2 ВИСША ЛИГА 23
07-06-2016 19:30 не е избран Easycredit - FIRE 0 - 1 КУПАТА НА СЛИВЕН
15-06-2016 19:30 не е избран FIRE - Блясък 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
23-06-2016 19:30 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 0 - 2 КУПАТА НА СЛИВЕН
28-06-2016 19:30 не е избран Блясък - КАМИТЕ 1 - 3 КУПАТА НА СЛИВЕН
18-08-2016 19:00 не е избран Спортинг Сливен - FIRE 2 - 7 КУПАТА НА СЛИВЕН
30-08-2016 18:30 не е избран КАМИТЕ - FIRE 5 - 0 КУПАТА НА СЛИВЕН
05-09-2016 18:00 не е избран FIRE - Атлетико 4 - 2 ВИСША ЛИГА 20
17-09-2016 17:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТЕЖКИТЕ 19 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 13:00 Спортен коплекс СПАРТАК ТЕЖКИТЕ - КАМИТЕ 4 - 8 КВАЛИФИКАЦИИ
22-10-2016 11:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - КАМИТЕ 8 - 3 Група D 1
22-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СБОРНАЯ - КАМИТЕ 2 - 2 Група D 1
27-10-2016 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - FIRE 1 - 5 ВИСША ЛИГА 3
30-10-2016 11:00 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 3 Група D 2
30-10-2016 16:00 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - СБОРНАЯ 1 - 3 Група D 2
04-11-2016 19:30 Арена "Сините камъни" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 2
19-11-2016 15:00 Спортен комплекс Езерец КАМИТЕ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 1 Група D 3
19-11-2016 18:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - КАМИТЕ 6 - 1 Група D 3
22-11-2016 19:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Атлетико 2 - 3 ВИСША ЛИГА 2
30-11-2016 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Блясък 3 - 3 ВИСША ЛИГА 4
04-12-2016 11:30 Зала "Декотекс" Атлетико - КАМИТЕ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 4
09-12-2016 18:00 Зала "Декотекс" Спортинг Сливен - КАМИТЕ 0 - 11 ВИСША ЛИГА 7
18-12-2016 11:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Easycredit 5 - 0 ВИСША ЛИГА 1
15-01-2017 12:00 Зала "Декотекс" FIRE - Сент Етиен 5 - 6 ВИСША ЛИГА 6
21-01-2017 15:00 Зала "Декотекс" FIRE - Спартак Сливен 4 - 6 ВИСША ЛИГА 1
29-01-2017 16:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - FIRE 2 - 6 ВИСША ЛИГА 9
04-02-2017 16:00 Зала "Декотекс" FIRE - Easycredit - ВИСША ЛИГА 8
13-02-2017 00:00 не е избран Спортинг Сливен - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 5
13-02-2017 00:00 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 9
13-02-2017 00:00 не е избран Адмирал - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 7
07-10-2017 10:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - МФК ЦСКА 2 - 4 ГРУПА D2 1
07-10-2017 14:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Лазур Свети Влас 2 - 4 ГРУПА D2 1
10-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" FIRE - КАМИТЕ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 1
14-10-2017 13:00 Hadzhiev Arena 1 Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 2
14-10-2017 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - КАМИТЕ 6 - 3 ГРУПА D2 2
17-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ФК Сините Камъни 2013 4 - 9 ВИСША ЛИГА 9
20-10-2017 20:00 Арена "Сините камъни" FIRE - ФК Адмирал 3 - 3 ВИСША ЛИГА 8
24-10-2017 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - Еко Асорти - Мечкарево 1 - 3 ВИСША ЛИГА 2
25-10-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Блясък 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
29-10-2017 10:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 3
29-10-2017 12:00 Общински спортен комплекс "Славейков" КАМИТЕ - МФК ЦСКА 3 - 7 ГРУПА D2 3
01-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Атлетико - FIRE 2 - 7 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 8
07-11-2017 19:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - FIRE 9 - 5 ВИСША ЛИГА 7
15-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - FIRE 9 - 3 ВИСША ЛИГА 3
15-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико - КАМИТЕ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 2
22-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 7 - 7 ВИСША ЛИГА 3
23-11-2017 20:30 Арена "Сините камъни" Сокол Гергевец - FIRE 2 - 5 ВИСША ЛИГА 10
29-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Сокол Гергевец 7 - 2 ВИСША ЛИГА 4
29-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - FIRE 4 - 8 ВИСША ЛИГА 4
13-12-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - FIRE 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
16-12-2017 17:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - КАМИТЕ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 5
20-12-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - КАМИТЕ 3 - 2 ВИСША ЛИГА 17
02-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - FIRE 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
09-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево 6 - 4 ВИСША ЛИГА 19
10-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Бока Хуниорс 7 - 4 ВИСША ЛИГА 11
15-01-2018 00:00 не е избран КАМИТЕ - ФК Адмирал 5 - 0 ВИСША ЛИГА 7
26-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - FIRE 6 - 6 ВИСША ЛИГА 28
28-01-2018 15:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
02-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - КАМИТЕ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
03-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
03-02-2018 15:00 Зала "Декотекс" FIRE - Блясък 4 - 8 ВИСША ЛИГА 14
07-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 0 - 1 ВИСША ЛИГА 14
13-02-2018 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - ТУНДЖА 2009 8 - 2 ВИСША ЛИГА 5
21-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - LY GALAXY 4 - 2 ВИСША ЛИГА 15
28-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 4 - 6 ВИСША ЛИГА 26
06-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 6 - 5 ВИСША ЛИГА 30
09-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - ФК Сините Камъни 2013 3 - 5 ВИСША ЛИГА 18
13-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" FIRE - Сокол Гергевец 10 - 7 ВИСША ЛИГА 21
21-03-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - КАМИТЕ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 10
28-03-2018 21:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - КАМИТЕ 1 - 1 ВИСША ЛИГА 20
29-03-2018 19:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Атлетико 4 - 3 ВИСША ЛИГА 17
02-04-2018 19:00 Арена "Сините камъни" Бока Хуниорс - FIRE 5 - 8 ВИСША ЛИГА 22
09-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила КАМИТЕ - Червена чета "Радецки" 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Атлетико 4 - 3 ВИСША ЛИГА 26
16-04-2018 19:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Бока Хуниорс 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
17-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
20-04-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - КАМИТЕ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
26-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" LY GALAXY - FIRE 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
30-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Атлетико 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
02-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - ФК Сините Камъни 2013 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
11-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Pasta Gabrovo 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - FIRE 4 - 7 ВИСША ЛИГА 31
17-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - LY GALAXY 6 - 1 ВИСША ЛИГА 16
22-05-2018 19:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - FIRE 4 - 5 ВИСША ЛИГА 16
30-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТУНДЖА 2009 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
05-06-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Атлетико 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
07-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Сокол Гергевец 7 - 5 ВИСША ЛИГА 30
11-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Блясък 11 - 4 ВИСША ЛИГА 27
12-06-2018 19:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТУНДЖА 2009 0 - 5 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Блясък 4 - 4 ВИСША ЛИГА 31
28-06-2018 00:00 не е избран LY GALAXY - КАМИТЕ 0 - 0 ВИСША ЛИГА 28