София

Ивайло Димитров Николов

клубове

роден на: 02.06.1983

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
31-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Бохемите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
07-09-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Бохемите - ЖИВЕЛИ 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
14-09-2014 09:00 Palmsbet stadium Магнус - Бохемите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
28-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Спокойните 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM MU Bulgaria - Бохемите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-10-2014 14:00 не е избран Бохемите - VILLA MARK 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-10-2014 19:00 не е избран Бохемите - ING 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-10-2014 20:00 не е избран Old school - Бохемите 2 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
26-10-2014 11:00 не е избран Бохемите - Спортист Долни Лозен 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
02-11-2014 12:00 не е избран Athletic - Бохемите 0 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
09-11-2014 15:00 не е избран Бохемите - MFC Galaxy Sofia 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
16-11-2014 18:00 не е избран Дразмахала - Бохемите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
23-11-2014 10:00 не е избран Бохемите - The Clock 14 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
30-11-2014 10:00 не е избран Лъвски Сърца - Бохемите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
07-12-2014 12:00 не е избран Botev City - Бохемите 6 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
07-12-2014 13:00 не е избран Бохемите - FC CHAPA-SKIMUCHI 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
16-12-2014 20:45 не е избран Бохемите - СЕЛ Равно поле 6 - 3 Финални плейофи 1
11-01-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Бохемите 6 - 3 Група A 1
17-01-2015 20:00 не е избран Бохемите - Ajax 7 - 6 Група A 2
25-01-2015 14:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бохемите 2 - 1 Група A 3
01-02-2015 10:00 не е избран Фалшивите деветки - Бохемите 0 - 14 Група A 4
08-02-2015 12:00 не е избран Бохемите - Тигрите 13 - 5 Група A 5
15-02-2015 10:00 не е избран Бохемите - Магнус 10 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 19:00 не е избран ШОПИТЕ - Бохемите 5 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 2
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ВТОРА ФАЗА 2
18-02-2015 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бохемите 5 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 1
20-02-2015 20:00 не е избран Бохемите - Приятели - ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 3
22-02-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Бохемите - Mladost Team 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 20:00 не е избран Бохемите - White Widow 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
21-03-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бохемите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
29-03-2015 09:00 не е избран Бохемите - Новаците 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
05-04-2015 12:00 не е избран Седмица спатия - Бохемите 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
19-04-2015 17:00 не е избран Бохемите - Лозен Сити 10 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
30-04-2015 19:45 не е избран Лидер - Бохемите 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
09-05-2015 21:45 не е избран Бохемите - Persy 10 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2015 09:00 не е избран Главите-Карнобат - Бохемите 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2015 14:00 не е избран Бохемите - Кралете *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2015 22:30 Palmsbet stadium Seniorite - Бохемите 8 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-06-2015 20:00 не е избран Бохемите - Delta Guard 11 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-06-2015 10:00 не е избран Бохемите - Играчорите 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
21-06-2015 09:00 не е избран Majestic - Бохемите 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
28-06-2015 14:00 не е избран Бохемите - Белите кончета 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2015 22:30 не е избран Valencia C.F. - Бохемите *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-07-2015 17:00 не е избран Милан - Бохемите 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-07-2015 20:45 не е избран Бохемите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 3 Финални плейофи
23-08-2015 14:00 не е избран Loko Vakarel - Бохемите 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
30-08-2015 16:00 не е избран Бохемите - Seniorite 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
13-09-2015 21:00 не е избран Бохемите - Магнус 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-09-2015 10:00 не е избран Бохемите - Кривина 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2015 10:00 не е избран Мега Денс - Бохемите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
04-10-2015 12:00 не е избран Бохемите - ESTUPIDEZ 18 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
08-10-2015 22:30 не е избран NIKE team - Бохемите 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-10-2015 15:00 не е избран Бохемите - Динамо 17 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
18-10-2015 18:00 не е избран The "Mannschaft" - Бохемите 3 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
25-10-2015 22:00 не е избран Бохемите - White Widow 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
05-11-2015 22:30 не е избран Кралете - Бохемите 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-11-2015 22:30 не е избран Спокойните - Бохемите 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-11-2015 22:30 не е избран Лозен Сити - Бохемите 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-11-2015 17:00 не е избран Бохемите - Кривина - LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
22-11-2015 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Бохемите 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
29-11-2015 00:00 не е избран Бохемите - СЕЛ Равно поле 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
06-12-2015 11:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Бохемите 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
13-12-2015 00:00 не е избран Бохемите - MFC Galaxy Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-01-2016 09:00 не е избран Бохемите - Loko Vakarel 12 - 5 Група E 1
17-01-2016 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Бохемите 3 - 5 Група E 2
24-01-2016 13:00 не е избран Бохемите - ORBIT - АТИ КОНСУЛТ 5 - 0 Група E 3
31-01-2016 21:00 не е избран Играчорите - Бохемите 2 - 4 Група E 4
07-02-2016 21:00 не е избран Бохемите - Амфетико 5 - 1 Група E 5
13-02-2016 18:00 Царско село Бохемите - Белите София *3 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 13:00 Царско село Бохемите - Неудобните 3 - 2 ВТОРА ФАЗА
20-02-2016 19:00 Царско село Бохемите - Seniorite 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 15:00 не е избран Вълците - Бохемите 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
24-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Сенатор - Бохемите 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
28-02-2016 10:00 не е избран Бохемите - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2016 21:00 не е избран Бохемите - Ян Бибиян 9 - 8 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 10:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Бохемите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 13:00 не е избран Бохемите - ING 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бохемите 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
24-04-2016 20:00 не е избран Seniorite - Бохемите 6 - 3 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2016 11:00 не е избран Бохемите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2016 12:00 не е избран El Stars - Бохемите 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2016 00:00 не е избран Бохемите - Drink Team 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
12-06-2016 17:00 не е избран Приятели - Бохемите 2 - 1 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 21:00 не е избран Полиграфия Инфо - Бохемите 6 - 2 CHAMPIONSHIP 14
29-06-2016 18:30 не е избран Лозен - Бохемите 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
30-06-2016 18:45 не е избран Бохемите - Класа 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
03-07-2016 17:00 не е избран DELTA - Бохемите 3 - 4 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 20:45 не е избран Бохемите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 1 - 10 CHAMPIONSHIP 15
10-07-2016 11:00 не е избран Бохемите - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17