София Запад

Божидар Венелинов Горчев

клубове

роден на: 09.11.1987

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 19:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Неудобните - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2014 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Verso Travel - Аякс-Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 12:00 не е избран Неудобните - Аякс-Зебра 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Аякс-Зебра 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Аякс-Зебра 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 11:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - СИНИТЕ 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 21:45 не е избран Colo Colo - Аякс-Зебра 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 14:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
16-11-2014 18:00 не е избран Белите Якички - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 13:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2014 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
05-12-2014 21:45 не е избран Besnite - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 15:00 не е избран Малки Страсти - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 17:00 не е избран Вълците - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 17:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 20:00 не е избран DXC.technology - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
21-02-2015 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Белите Якички - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 22:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фронтекс - ИНТРАМА 10 - 2 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - Barca 3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СТЕНИМАХОС 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2015 19:45 не е избран Фронтекс - Виста 7 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 13:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - FC Sport Sity 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-04-2015 19:45 не е избран DSV България - Фронтекс 6 - 7 CHAMPIONSHIP 6
17-04-2015 20:45 не е избран Актавис - Аякс-Зебра 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Бодигард 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 22:00 не е избран Фронтекс - ТЕМИДА 4 - 1 CHAMPIONSHIP 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 18:45 не е избран Фронтекс - Ойрошпед 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 14:00 Зала "Декотекс" Бодигард - Малки Страсти 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2015 22:45 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Фронтекс 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 14:00 не е избран БАЛКАН - Малки Страсти 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2015 20:45 не е избран Фронтекс - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 8 CHAMPIONSHIP 9
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2015 19:45 не е избран Винпром Пещера - Фронтекс 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2015 12:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Малки Страсти 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 18:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 21:45 не е избран Фронтекс - Most Wanted 4 - 6 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 8 - 0 CHAMPIONSHIP 12
13-06-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Great Wall - Ловеч 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 09:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 20:45 не е избран Фронтекс - FC EFBET 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-06-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито FC Sport Sity - VR Group 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-06-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fusion - Фронтекс 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
26-06-2015 18:45 не е избран Фронтекс - Шенкер 1 - 9 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 15:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 21:45 не е избран Skypharm - Фронтекс 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2015 19:45 не е избран Massive - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
07-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
23-07-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Аякс-Зебра 2 - 8 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 Група А 4
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
11-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОС България 4 - 4* Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Аякс-Зебра - FC CRAZY GANG 3 - 6 Елиминации
23-08-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 11:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Фронтекс 2 - 8 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2015 21:00 не е избран Фронтекс - Easy TV Net 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 9 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2015 22:00 не е избран Фронтекс - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 12 - 0 CHAMPIONSHIP 5
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 21:45 не е избран Фронтекс - ИНТРАМА 10 - 2 CHAMPIONSHIP 6
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
23-10-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - Фронтекс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2015 19:45 не е избран Фронтекс - Виста 13 - 3 CHAMPIONSHIP 8
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СТЕНИМАХОС 8 - 1 Група F 1
01-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СБОРНАЯ 4 - 0 Група F 1
03-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
04-11-2015 19:45 не е избран Победител - Фронтекс 9 - 6 CHAMPIONSHIP 9
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 22:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 14:00 Игрище Арена Малки Страсти - СБОРНАЯ 1 - 1 Група F 2
08-11-2015 17:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Малки Страсти 1 - 3 Група F 2
10-11-2015 20:45 не е избран Фронтекс - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2015 16:00 не е избран Sushi Shef - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
12-11-2015 22:30 не е избран Спортинг - Малки Страсти 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2015 21:00 не е избран Галакси София - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НДП Стрелци 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
27-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 11:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Малки Страсти 8 - 0 Група F 3
29-11-2015 14:00 Парк Арена СТЕНИМАХОС - Малки Страсти 0 - 5 Група F 3
01-12-2015 00:00 не е избран Фронтекс - Billa 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 19:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните - MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 21:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
16-12-2015 21:45 не е избран Фронтекс - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
16-02-2016 00:00 не е избран Skypharm - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
23-02-2016 00:00 не е избран Фронтекс - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
25-02-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - Спортинг 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 14:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Малки Страсти 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Нюкасъл 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2016 22:30 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 12:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
04-05-2016 21:45 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - .............. 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 17:00 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - Малки Страсти 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 19:00 не е избран СИНИТЕ - Малки Страсти 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 13:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
03-07-2016 22:00 не е избран Малки Страсти - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 19:45 не е избран Неудобните - Малки Страсти 5 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 15
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
18-07-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
11-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Аякс-Зебра 4 - 8 Група B 5
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
24-08-2016 19:45 не е избран Малки Страсти - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-09-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 20:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
29-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 Група O 1
22-10-2016 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ Maska Lens - Малки Страсти 2 - 5 Група O 3
30-10-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СИНИТЕ 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - Неудобните 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2016 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ne 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 10:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-11-2016 17:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 00:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 19:00 не е избран Класа - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
07-01-2017 16:00 Царско село Малки Страсти - Whiskey United 9 - 0 EFBET Красно село 1
15-01-2017 16:00 не е избран Играчорите - Малки Страсти 2 - 9 EFBET Красно село 2
22-01-2017 14:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните 0 - 1 EFBET Красно село 3
28-01-2017 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Малки Страсти 0 - 2 EFBET Красно село 4
05-02-2017 14:00 не е избран Малки Страсти - Скара бира 8 - 1 EFBET Красно село 5
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
08-02-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
26-02-2017 21:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2017 16:00 СЦ Берое - открито Малки Страсти - FC WORDS 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - Малки Страсти 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Manastirishte 2000 - Малки Страсти 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
08-04-2017 19:30 не е избран Малки Страсти - Majestic 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Без напрежение 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - БИАНКО НЕРО 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ОПТИМИСТ 6 - 1 FINAL FOUR
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
11-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - The "Mannschaft" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-05-2017 16:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 14:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - Спортинг 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-06-2017 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-07-2017 21:00 не е избран DELTA - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
20-08-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Вълците 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
03-09-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - DELTA 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Неудобните - Малки Страсти 5 - 6 ГРУПА A2 1
30-09-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Малки Страсти 3 - 3 ГРУПА A2 1
01-10-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Ян Бибиян 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-10-2017 19:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 13 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-10-2017 10:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Малки Страсти 0 - 2 ГРУПА A2 2
14-10-2017 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Малки Страсти - Zona C ООД 6 - 2 ГРУПА A2 2
15-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - Полиграфия Инфо 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Неудобните 5 - 0 ГРУПА A2 3
28-10-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Zona C ООД 5 - 0 ГРУПА A2 3
04-11-2017 00:00 не е избран Majestic - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2017 19:00 не е избран Valencia C.F. - Малки Страсти 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2017 20:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2017 15:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 18:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 21:00 не е избран СИНИТЕ - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 16:00 Царско село Стабилните* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 4 Група H 1
13-01-2018 12:00 Царско село Фен клуб Нюкасъл България* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 14 Група H 2
21-01-2018 22:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Nike Team* 8 - 1 Група H 3
27-01-2018 22:00 не е избран Локо Вакарел* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 13 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лозен* 13 - 3 Група H 5
10-02-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - БНС Ред Булс* 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран Левски Паталеница* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 0 - 1 ВТОРА ФАЗА
17-02-2018 17:00 не е избран Кракра Перник* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 17:00 не е избран Витоша Бистрица* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
22-02-2018 20:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лазур Свети Влас* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
16-03-2018 20:45 не е избран Малки Страсти - ФК Бучино 9 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-03-2018 21:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Малки Страсти 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-05-2018 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - Малки Страсти 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-05-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-05-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Лазур Свети Влас 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2018 00:00 не е избран No name - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-06-2018 18:30 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 00:00 не е избран FC ING - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-06-2018 14:00 не е избран Хлапетата - Малки Страсти 1 - 5 F5WC - Group B 1
09-06-2018 16:00 не е избран Малки Страсти - Seventy Sixers 3 - 0 F5WC - Group B 3
09-06-2018 17:00 не е избран Бристол Роувърс* - Малки Страсти 1 - 7 F5WC - Eliminations
24-06-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Вълците 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-07-2018 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-07-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Малки Страсти 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-07-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-07-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - Малки Страсти 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
01-09-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Наполи 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-09-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 2 Premier League First 8 1
16-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-10-2018 22:30 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 2
05-10-2018 19:45 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
13-10-2018 19:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните 4 - 1 Premier League First 8 5
14-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 5 - 0 Premier League First 8 6
21-10-2018 13:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 2 - 4 Premier League First 8 7
26-10-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 Premier League First 8 3
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
05-11-2018 22:30 не е избран Малки Страсти - Каталунците Кирчево 4 - 1 Premier League First 8 9
11-11-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 Premier League First 8 10
25-11-2018 00:00 не е избран Неудобните - Малки Страсти - Premier League First 8 12
01-12-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ - Малки Страсти - Premier League First 8 8
02-12-2018 00:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти - Premier League First 8 13
09-12-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците - Premier League First 8 14