Пловдив

Петър Георгиев Георгиев

клубове

роден на: 22.09.1994

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Markovo2018 - Fresh Penis Летен турнир група А 1
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Изгустаци - Markovo2018 Летен турнир група А 2
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран Марково - Markovo2018 Летен турнир група А 5
n/a не е избран Markovo2018 - Fresh Penis Летен турнир група А 1
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Изгустаци - Markovo2018 Летен турнир група А 2
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран Марково - Markovo2018 Летен турнир група А 5
10-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - Danika 5 - 0 CALCIO 1
17-03-2016 20:00 СЦ Арена Криско - MS 3 - 6 CALCIO 2
22-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Old School 10 - 0 CALCIO 3
31-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - MS *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - MS 0 - 6 CALCIO 4
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1 CALCIO 5
19-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център MS - Единствените 12 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-04-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - MS 2 - 4 CALCIO 6
03-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център MS - Kamenitza-Интернационал 8 - 0 CALCIO 7
09-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - MS 0 - 5 CALCIO 8
18-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 3 - 16 CALCIO 10
21-05-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център MS - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 9
24-05-2016 00:00 не е избран MS - Avengers 5 - 0 CALCIO 11
27-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център MS - Old School 6 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Криско 13 - 2 Bundesliga 1
07-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - FC Siza Sport 1 - 5 Bundesliga 2
10-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - MS 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - MS 5 - 1 Bundesliga 3
22-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - TNN Gold 6 - 6 Bundesliga 4
28-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - MS 8 - 5 Bundesliga 5
05-07-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център MS - ХЪШОВЕ 5 - 6 Bundesliga 6
11-07-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - MS 5 - 0 Bundesliga 7
13-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 7 - 1 CALCIO 1
21-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 4 - 7 CALCIO 2
28-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център MS - Криско 6 - 1 CALCIO 3
05-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - MS 3 - 1 CALCIO 4
19-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - MS 3 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5 CALCIO 5
09-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - MS 5 - 0 CALCIO 6
16-11-2016 00:00 не е избран MS - Армада Пловдив 0 - 5 CALCIO 7
21-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК ХАОС 1 - 14 LA LIGA 1
21-09-2018 20:00 СК Активлайф Марково - KOFTI FC 7 - 2 ВИСША ЛИГА 1
30-09-2018 18:00 СК Активлайф Марково - Полярните мечки 22 - 5 ВИСША ЛИГА 3
04-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Маламир 2 - 3 LA LIGA 3
05-10-2018 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
07-10-2018 16:00 не е избран AFC Amigos - Марково 1 - 5 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Rossoneri Plovdiv 11 - 4 LA LIGA 4
15-10-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Завръщане в миналото 15 - 4 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11 LA LIGA 5
22-10-2018 20:00 не е избран Reddevils - Марково 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
29-10-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Рекордьорите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
31-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Rossoneri Plovdiv 9 - 4 LA LIGA 6
05-11-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - Марково 0 - 4 ВИСША ЛИГА 8
06-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК Белица 20 1 - 14 LA LIGA 7
12-11-2018 20:00 не е избран Марково - AFC Athletic 3 - 1 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - Rossoneri Plovdiv 0 - 5 LA LIGA 8
16-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - Марково 2 - 7 ВИСША ЛИГА 10
21-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Фаворит 1 - 12 LA LIGA 9
26-11-2018 21:00 СК Активлайф Марково - BTL UNITED 10 - 0 ВИСША ЛИГА 11
01-12-2018 17:00 СК Активлайф Марково - КАМИОНИТЕ 5 - 5 Летен турнир група А 1
05-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 10
05-12-2018 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Марково 6 - 9 Летен турнир група А 2
07-12-2018 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Markovo2018 6 - 5 Летен турнир група А 2
11-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - МФК Евмолпия 3 - 6 LA LIGA 11
11-12-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Markovo2018 4 - 6 Летен турнир група А 3
14-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 2 - 7 Летен турнир група А 5
14-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - Markovo2018 4 - 11 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Markovo2018 2 - 9 Летен турнир група А 5
22-12-2018 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Markovo2018 12 - 6 Турнир Елиминации
04-02-2019 20:00 не е избран Марково - AFC TechnoWelt 4 - 1 ВИСША ЛИГА 12
13-02-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
22-02-2019 19:00 СК Активлайф Марково - KOFTI FC 8 - 1 Лига А 1
27-02-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 13
03-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 12
04-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 14
04-03-2019 21:00 СК Активлайф Марково - AFC Athletic 3 - 5 Лига А 3
12-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Илюминати 0 - 11 LA LIGA 15
15-03-2019 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 1 - 4 Лига А 5
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4 LA LIGA 16
29-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - FC Siza Sport 2 - 13 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2019 20:00 СК Активлайф Марково - ФК Активлайф 1 - 8 Лига А 4
02-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Секс богове 0 - 5 LA LIGA 17
07-04-2019 00:00 не е избран FC Plovdiv - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 18
11-04-2019 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 2 - 6 Лига А 2
14-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 19
17-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
18-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - AFC TechnoWelt 5 - 0 Лига А 6
20-04-2019 15:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
21-04-2019 00:00 не е избран Криско - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 20
22-04-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - Марково 3 - 9 Лига А 10
25-04-2019 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - Марково 4 - 2 Лига А 8
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5 LA LIGA 21
01-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - Марково 2 - 5 Лига А 7
08-05-2019 19:00 СК Активлайф Марково - KLUB VAFLA 8 - 4 Лига А 9
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 23
26-05-2019 00:00 не е избран BROTHERS-SECURITY - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 25
12-06-2019 21:00 СК Активлайф Марково - Fresh Penis 5 - 3 Лига А 12
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Марково 4 - 8 Лига А 13
03-07-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Марково 4 - 2 Лига А 11
39'
СК Активлайф Марково - Reddevils 5 - 4 Лига А 14