Пловдив

Росен Петков Енчев

клубове

роден на: 10.12.1985

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
16-03-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Недооценените 13 - 3 CALCIO 1
19-03-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - АФК Стройтим 17 - 4 CALCIO 2
30-03-2014 20:00 СЦ Арена PlayBoy - Недооценените 5 - 3 CALCIO 3
06-04-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Недооценените 1 - 5 CALCIO 8
13-04-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Гражданите 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - ХЪШОВЕ 11 - 6 CALCIO 5
01-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 7
11-05-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - Недооценените 5 - 6 CALCIO 6
18-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Ф.К. Петър Берон 9 - 7 CALCIO 9
21-05-2014 20:00 СЦ Арена FC Galacticos - Недооценените 3 - 7 КУПА АРЕНА
01-06-2014 20:00 СЦ Арена Mishocite - Недооценените 4 - 8 CALCIO 10
08-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - АФК ХАОС 7 - 5 CALCIO 11
15-06-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Недооценените 3 - 3 CALCIO 12
22-06-2014 20:00 СЦ Арена Недооценените - Интер такси 6 - 4 CALCIO 13
24-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - BOHEMIANS 6 - 6* КУПА АРЕНА
29-06-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - КЦМ 2000 ГРУП 8 - 9 CALCIO 14
02-07-2014 00:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Недооценените 0 - 5 CALCIO 15
11-07-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - PlayBoy 7 - 3 CALCIO 16
07-09-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Недооценените 4 - 5 CALCIO 18
14-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Торнадо 5 - 6 CALCIO 19
28-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 21
05-10-2014 19:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - Недооценените 0 - 5 CALCIO 22
06-10-2014 00:00 не е избран Недооценените - Mishocite 5 - 0 CALCIO 23
12-10-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Недооценените 5 - 2 CALCIO 20
26-10-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 25
27-10-2014 00:00 не е избран Интер такси - Недооценените 0 - 5 CALCIO 26
02-11-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Недооценените 5 - 0 CALCIO 24
13-12-2015 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - La Masia 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център СОКОЛ 2015 - БРЕСТНИК 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Сабрина 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 18:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - БРЕСТНИК 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4 CALCIO 1
15-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ВИС-2 4 - 8 CALCIO 2
23-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 5 - 4 CALCIO 3
30-03-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - AFC Cvet Junior 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0 CALCIO 4
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1 CALCIO 5
20-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Danika 8 - 1 CALCIO 6
05-05-2016 21:00 СЦ Арена Криско - БРЕСТНИК 2 - 7 CALCIO 7
11-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Old School 5 - 3 CALCIO 8
17-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Avengers - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 10
23-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - БРЕСТНИК 1 - 2 CALCIO 9
27-05-2016 00:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 11
01-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 Група D 1
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Dream Team - БРЕСТНИК 4 - 10 Група D 2
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
06-07-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 0 OPEN CUP ГФЛ
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 8 - 5 LA LIGA 2
02-10-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Old School - БРЕСТНИК 1 - 4 LA LIGA 3
04-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3 LA LIGA 4
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - БРЕСТНИК 2 - 0 LA LIGA 5
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 8 - 6 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - БРЕСТНИК 3 - 5 LA LIGA 7
22-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 4 - 3 LA LIGA 8
02-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Космос - БРЕСТНИК 1 - 15 LA LIGA 10
05-03-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 5 - 3 LA LIGA 9
12-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 6 - 13 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10 LA LIGA 12
21-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 13
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5 Bundesliga 2
21-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 6 - 4 Bundesliga 3
26-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2 Bundesliga 4
03-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 8 - 4 Bundesliga 5
10-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 7 - 3 Bundesliga 6
12-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 Bundesliga 7
26-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - БРЕСТНИК 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 3 - 2 Bundesliga 8
07-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 9
16-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 5 - 0 Финални плейофи
19-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
05-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Смирненски 3 - 1 CALCIO 1
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 CALCIO 3
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - БРЕСТНИК 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - БРЕСТНИК 3 - 3 CALCIO 4
11-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Победа (Царацово) 5 - 2 CALCIO 5
20-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - БРЕСТНИК 2 - 4 CALCIO 6
24-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 2 - 6 CALCIO 7
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3 CALCIO 8
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
21-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 8 - 3 CALCIO 10
29-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BTL UNITED 6 - 2 CALCIO 11
05-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - DEMBA TEAM 8 - 5 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 13
06-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 9 - 6 CALCIO 14
13-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 2 - 8 CALCIO 15
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
09-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - БРЕСТНИК 2 - 7 Bundesliga 2
13-04-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 10 - 4 Bundesliga 3
16-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 0 - 5 Bundesliga 4
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4 Bundesliga 5
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7 Bundesliga 6
09-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 7
22-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 4 - 3 Bundesliga 8
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
05-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 3 - 4 Финални плейофи
19-09-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Ф.К. Елит 1 - 4 LA LIGA 1
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 2
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4 LA LIGA 3
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8 LA LIGA 4
17-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 5 - 0 LA LIGA 5
24-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 9 - 2 LA LIGA 6
06-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Quantico 3 - 5 LA LIGA 7
14-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БРЕСТНИК 6 - 3 LA LIGA 8
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
26-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - БРЕСТНИК 1 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Секс богове 8 - 6 LA LIGA 10
11-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - БРЕСТНИК 2 - 7 LA LIGA 11
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 12
04-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - БРЕСТНИК 5 - 5 LA LIGA 13
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
13-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - БРЕСТНИК 4 - 5 LA LIGA 15
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4 LA LIGA 16
02-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център БОРА - БРЕСТНИК 0 - 5 LA LIGA 17
10-04-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - БРЕСТНИК 0 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BROTHERS-SECURITY 11 - 5 LA LIGA 18
19-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 7 - 6 LA LIGA 19
01-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - БРЕСТНИК 1 - 8 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - NO to Racism 8 - 2 LA LIGA 22
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 23
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 5 - 0 LA LIGA 24
29-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 25
05-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Крепост 3 - 7 OPEN CUP ГФЛ
07-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 8 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - МФК Евмолпия *0 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 3 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ