София

Стоян Кирилов Златинов

клубове

роден на: 24.09.1970

години: 48

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PNG - DELTA 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 00:00 не е избран Играчорите - PNG 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM PNG - Кралете 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM ФК Редута - PNG 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
23-09-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM PNG - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - PNG 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-10-2014 13:00 не е избран PNG - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 19 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
12-10-2014 16:00 не е избран Белите кончета - PNG 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-10-2014 19:00 не е избран PNG - Drink Team 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-10-2014 22:00 не е избран Fresh Market - PNG 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
02-11-2014 09:00 не е избран PNG - Червена Звезда 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-11-2014 12:00 не е избран Приятели - PNG 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-11-2014 16:00 не е избран PNG - Черно тото 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
23-11-2014 17:00 не е избран Mladost Team - PNG 15 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-11-2014 22:00 не е избран PNG - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-12-2014 00:00 не е избран Баджанаците - PNG 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
14-12-2014 13:00 не е избран PNG - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1 Висша лига 1
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 2
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2 Висша лига 8
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 9
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0 Висша лига 21
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0 Висша лига 15
20-08-2017 15:00 не е избран Вечно жъдни - Chuchuline 2 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-08-2017 16:00 не е избран Fresh Market - Chuchuline 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 2
03-09-2017 22:00 не е избран Chuchuline - Галактико 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
10-09-2017 14:00 не е избран Whiskey United - Chuchuline 6 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
17-09-2017 17:00 не е избран Chuchuline - Бирал Мадрид 6 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 5
24-09-2017 12:00 не е избран FC Providers - Chuchuline 1 - 16 LEAGUE ONE - LONDON 6
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 2
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 18:00 не е избран Chuchuline - МФК Динамо София 2007 9 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
15-10-2017 17:00 не е избран Chuchuline - Играчорите 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
22-10-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Chuchuline 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
29-10-2017 12:00 не е избран Chuchuline - BulTeam 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-11-2017 00:00 не е избран Викторио Ленд - Chuchuline 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 21:00 не е избран Chuchuline - NIKE team 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
19-11-2017 00:00 не е избран Лидер - Chuchuline 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 10
21-11-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЗЕНИТ - Chuchuline 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-11-2017 15:00 не е избран Chuchuline - Winbet 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
03-12-2017 16:00 не е избран Осма хирургия - Chuchuline 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 16
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
10-12-2017 00:00 не е избран Chuchuline - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
18-02-2018 21:00 не е избран Chuchuline - Каталунците Кирчево 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2018 16:00 не е избран ФК Бучино - Chuchuline 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2018 20:00 не е избран Chuchuline - Intellect 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-03-2018 12:00 не е избран Chuchuline - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2018 00:00 не е избран Chuchuline - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
01-04-2018 19:00 не е избран Хищниците - Chuchuline 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 2 - 7 Висша лига 3
15-04-2018 13:00 не е избран Chuchuline - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
01-05-2018 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
20-05-2018 00:00 не е избран Chuchuline - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Наполи - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-06-2018 00:00 не е избран Chuchuline - No name 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-06-2018 19:00 не е избран Вълците - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-06-2018 12:00 не е избран Chuchuline - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2018 00:00 не е избран Chuchuline - FC ING 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
05-07-2018 21:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 4 - 2 Висша лига 7
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 4
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
19-10-2018 18:45 не е избран ФК Троя ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Група B 1
20-10-2018 10:45 не е избран ФК Врачански скали ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 2 Група B 2
20-10-2018 13:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - FC Red Hot seniors 5 - 0 Група B 3
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2 Висша лига 6
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7 Висша лига 15
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14